• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Kousi, ty jsi o dost mladsi nez ja, ja si te pamatuju jen od pohledu-vyrazny typ, ale jinak asi nikoho jmenama.Ja jsem 76rocnik, takze staroba.Jak dlouho jste cvicili?a kvuli cemu?

holky, mate nekdo nositko Manducu?ja tyden a zatim tam mrne moc nechce... :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
irun, nosítko máme.

Pavli, teda! :sweat_smile: :grinning: To bych do tebe neřekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
:grinning: no po pravdě já mám dneska naprosto luxusní bombarďáky :grinning: teda jen ty ale sahaj až někam pod prsa, takže je to skoro jako bych měla kombinézku :grinning:

šári fotky ? co to je ? :grinning: takový to čeho je asi dvacet giga na disku a já se furt snažim to nějak přetřídit ?

iru výraznej typ jo? :grinning: :grinning: to už mi pár lidí řeklo :grinning: a já si přišla dycky taková normální :grinning: takže to si přesně o tři roky to si tě asi fakt pamatovat nebudu - ještě tak možná kdyby si byla kluk :grinning:
18. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
jo teto koušo, to je přesně ono!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
18. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Jsem zpět, nakoupeny dary a řeknu vám, že se mi domu ani nechtělo. Raději bych si sedla někde na zahrádce a dala mojito. Jsem to ale matka. :unamused: :grinning: :grinning: Ale Anetka se na mě hned ode dveří tak krásně smála, že teda na mojito zapomenu a dám si šťávu u Ordinace. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ještě jsem zapomněla dodat, že ty pantofle co ocucávala byli na ven. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Úplně tam bylo olízaný krásný kolečko v tom prachu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

A Anetka má nočník, teď ho tady veledůležitě zkoumá. :dizzy_face:
18. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Irun z věku si nic nedělej já jsem tady taky starý koště, mně bude 33 v lednu. :confounded: Hele ty kristovky ty asi taky víc slaví ne?

Jdeme na kaši.
18. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Brej večír :slight_smile: Iru, vítám tě tady :wink:

Tak já jsem se dneska konečně dostala zase k počítači a kupodivu jde i internet :sunglasses: Hlásíme, že očkování jsme přežili bez úhony, akorát měl Píďa večer teplotu, tak dostal jeden nurofenovej čípek a jinak v pohodě.
A začíná nám zlobit prevítek, dneska mi poprvé vyplivnul déčko, který doteď vždycky spolknul bez protestů.
Pak jsem ho uložila do postýlky, poslouchala chvíli za dveřma, v pokojíku klid, tak si říkám - pohoda, jdu na zahradu. Za deset minut ho jdu zkontrolovat, jen tak pro jistotu, a v pokojíku děsnej řehot. Tak otevřu dveře a mrňous je tam napříč postýlkou na bříšku a řehtá se na celý kolo, jak se mu to krásně povedlo :sweat_smile: No a teď řekněte, mám ho přizabít že nespí a nebo se řehtat s ním? :grinning: :grinning: :grinning: Varianta B prozatím zvítězila :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Kamí, hezký s těma pantoflema :sweat_smile: Nic si z toho nedělej, my když byli malí, tak jsme s bráchou dlabali u babičky slepičince :grinning:

Páji, aby to nevypadalo, jako že tě ignoruju - na cvíčo v úterý se chystáme a už se těšíme, vlítnem teda na obě a uvidíme, kam nás Mirka šoupne :wink:
18. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po krásném dni plném sluníčka a dobré nálady (teda aspoň u nás :grinning: )
Kdo to má číst! :angry:
Zdravím Iru, vítám, myslím, že nebude problém, snad jsme relativně normální :sweat_smile:
My jsme dneska ráno dojeli na nákup do Globu a musím říct, že mě moje dítě neskutečně překvapilo. Protože jsem ho chtěla odměnit za čurání do nočníku, ale nechtěla jsem kupovat další hračku, tak jsem si řekla, že mu dovolím vláček a trochu¨hraní v Géčku (vím, jsem macecha, jinak se tomu vyhybám). A Davídek si protrpěl jednu jízdu na vláčku, nemoh se dočkat až z něj sleze, pak byl nadšenej, když jezdili jiný děti, párkrát si sklouznul z lokomotivy u knihkupectví, vlez na motorku, v půlce jízdy chtěl dolu a pak mě odtáh k autu :confused: Nějak jsem to nepochopila. Myslela jsem, že ho trochu odměním a místo toho to vypadalo, že bych radši jezdila já :sweat_smile:
Odpoledne jsme prcka sbalili a odvezli ho na Kleť. Jediným zklamáním byla zavřená rozhledna, opravujou jí a bude otevřená až 5.7. :frowning2: Malej celou cestu lanovkou vyprávěl, mával na okolojedoucí, nahoře byl za šéfa, dal si s náma česnečku a gulášek (jedl před spaním, po spaní a v autě zobal jabko) a cestou domu v autě byl tak urvanej, že ani nechtěl hlásit barvu a typ auta, který jede naproti :grinning: doma ještě strávil hodinku na zahradě, běhal v trampolíně a v 7 nevěděl o světě. Ideální den :grinning:
tak jsem vás zase unavila románem, ale aspoň nemonologuju :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:
U nás se dneska usínalo hodinu a půl a přitom spal jen 1x denně a to zhruba hodinku a pak jsme byli celé odpoledne venku a řádil na zahradě....Kde ty děti berou tu energii? :sweat_smile:

Gábi, vůbec neunavuješ, právě naopak - hrozně hezky se to čte :dizzy_face: Jak vždycky popíšeš ten den a co Davídek dělal atd, to je milý :slight_smile: A on vždycky hlásí barvu a typ auta co jede naproti jo?To je hezký :grinning: :grinning:

Eri, ted si Víťulka pořádně natrénoval to přetáčení a od ted už bude jen na břiše :grinning:

Kamčo z pantoflí si fakt nic nedělej.Posílení imunity :wink: :grinning: Kubík taky všechno hned cpe do pusy :rolling_eyes: To nejde uhlídat....
18. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
jéééé gábi vy ste byli v géčku na vláčku ? :sweat_smile: my včera taky :grinning: :grinning: ale až pozdějc večer :confounded:

jsme totiž jeli vybrat peťovi košili na tu veledůležitou roli svědka na svatbě :grinning: dycky jak vyprávíš o davídkovi :dizzy_face: jak se mu dmou prsíčka tak vidim peťu - pojal to strašně vážně - musim mu vysvětlovat že nemůže bejt krásnější než nevěsta :grinning: :grinning: nakonec jeho košile s kravatou a sponou (bléééé tu si vymínil, nemohla jsem mu vysvětlit že ze spon blinkám :angry: ) jsme dali stejně jako za moje luxusní šaty :rolling_eyes: akorát že mně vydrží nadosmrti a von to za pár nošení nebude chtít vzít na sebe - ale to má smůůlu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bude muset :rolling_eyes:

a pak jsme chvilku stáli u mýho taťky ve vinotéce a najednou ho děda popad a že jdou spolu na vláček :grinning: tak ho tam chvilku nechal sedět jen tak - malej úplně hotovej, vejskal, stoupal si, olizoval ten volant :grinning: a pak děda dorazil s penízkem :grinning: :grinning: a to bylo úplně hotovo :grinning: akorát že tam samozřejmě nemůžu nechat krakenka samotnýho, ještě mu nedochází, že za jízdy se nevystupuje (rozuměj náhlý výpad z vlaku do strany) tak jsem v předklonu absolvovala celou jízdu v poklusu vedle vláčku - řeknu vám slalom mezi figurínama žádnej šlágr :confused: a to ještě bejvalej seděl jako dycky zase naproti v kavárně a královsky se bavil :angry: jooo ať se směje - s nim bych takovýho šikulku neměla :dizzy_face:
ale druhá jízda už taky žádnej šlágr, to už nechtěl tak jsme se šli podívat na vína - to ho dycky zabaví na dlouho :grinning: bože můj jestli bude po dědovi mám se na co těšit :confused:

Kleť je zavřená vono jim to tam prej nějak vyhořelo nebo co :confused: ale už prej to dávaj dohromady a bude to prej moc hezký ..se taky těšim až vyrazíme ..

jo a umíme mmmmmmm doufám že brzy dodá i to ááá
19. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
jo a hádejte co se náš sadista naučil jako první ? :dizzy_face: žádný paci paci, jak si velikej nebo nedejbože páápáá :angry: ale berany berany :grinning: :grinning: :grinning: takže bacha na děti, duc už máme docela propracovaný :grinning: občas ani nečeká na berana :pensive:
19. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:

Mně se to taky moc líbí, když Gabčo popisuješ, co jste s Davídkem dělali, je to super inspirace, jak jste akční a vůbec, jednou se mi budou hodit tipy na zábavu pro prcka :dizzy_face:

Haha, Kousi, to musela bejt "jízda" :grinning: :grinning: :grinning:

Tyjo tady normálně bouří teď :confused: Bojim bojim :confounded:
19. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
tady je tma jako v prrrr :unamused: dneska se teda si procházkovat nebudem :frowning2:
19. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravim Vas do uplakanyho pocasi, ale me to celkem vyhovuje, takze po obidku razime kocarkovat :sunglasses:
Kousi- jak dlouho jste cvicili tu Vojtovku a kolik cviku?

Holky, mala ma rymicku cca 10dni a sem tam zakasle, mame jit v utery na hexu, ale chci to odlozit, nevite na jak dlouho to jde odlozit?napr o mesic?

Sarko-k a jak se male libi v nositku?vyuzijete ho?ja doufam, ze casem se ji v tom zacne libit. Moc ji asi nevyhovuje jak musi mit roztazeny nozicky kolem myho tela :confounded: tak snad az trochu povyroste bude si v nem lebedit :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj kočky! :wink:

Normálně se mi po vás stýská :dizzy_face: :grinning: :sweat_smile:

Kousi, pobavila jsi mě! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Šmudlinka malinkej, zlatej :dizzy_face:

Počásko se pokazilo :frowning2: , doufám že nebude lejt celej den.

Irun, pokud vím, tak mezi očkem může být rozestup 1 - 2 měsíce. :confused: :wink: Ale krk za to nedam. :sweat_smile:
V nosítku se nám líbí, ale musí být zády ke mě. Vyšlápli jsme v nosítku až na Libín! :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
:grinning: TAk to je super, ze ti vydrzi, no ja jsem cetla, ze v tom do 9mesice nesmi byt zady k matce,ale je to asi individualni jako se vsim.

Sarko, uz koupes ve velky vane nebo jeste ve vanicce?my porad jedem vanicku,ale je ji jaksi mala, tak zvazuju, ze uz zacnu koupat ve velky vane.

Prset ma cely den :frowning2:

asi si oblecu neopren az pojedem ven, musime minimalne 2x kvuli hafikovi, takze 2x sprcha :grinning:
19. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
prcek pořád chrní, tak jsem zatim vytřela ložnici než tam nastěhujem zpátky postýlku ... ale já to vytírání tak nenávidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

iru my jsme cvičili dva cviky od ledna a pak už ten jeden jsme museli změnit, já álu neudržela, jak leží na bříšku, hlavnu na jednu stranu a na patičce stimulovat - tak jsme dostali jinej - na boku a protahovat nožičku a mačkat na zadeček - nevim jak to popsat :sweat_smile: a k tomu jsme furt měli to mačkání hrudníčku ...
ale popravdě občas jsme to dost flákali, cvičili jsme jen ráno a večer - poledne nám prostě nějak nevycházely, mně dycky nervovalo ho celýho svlíct :rolling_eyes:
jinak ála většinou ani moc neřval, spíš se snažil prchnout, nebo prostě jen ležel a tlemil se a nereagoval ať jsem ho omačkávala jak chtěla ..

s tou hexou nevim ale my jsme jí odkládali o skoro měsíc myslim kvůli ramínku nezahojenýmu tuberáckýmu
19. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
kolikátou iru máte tu hexu ? myslim že mezi první a druhou může bejt až jako měsíc odložení, mezi druhou a třetí je to až půl roku prej - tenkrát jsme šli na třetí a ona nebyla a já bojovala páč jsem se bála aby to pak chudinka nemusel absolvovat celý znova - a doktorka právě říkala že je čas - ale vybojovala jsem jí :grinning:
19. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
mame jit na 3
19. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky,
díky za hezká slova :grinning: Jíťo, prcek ještě nehlásí nic, jen se naučil, že když proti nám jede náklaďák, dodávka, motorka, kolo nebo cokoli jen ne osobák, tak vzadu řve a kňourá tak dlouho, než mu neřeknu: "modrá dodávka". Pak je ticho. Ale jen chvíli. Přeci jenom jezdím do čb po hlavním tahu :angry: Je to síla. Kouká nejen proti nám, ale i co kde stojí, koho předjížíme (cyklisti), kde je jakej rybník, atd. Začínám mít problém soustředit se na jízdu. Do toho má u sebe knížku, která dělá zvuky zvířat a já musim hlásit, co zrovna haleká nebo říct: Davídku, najdi pejska a pak s nim musím štěkat :rolling_eyes: jsem to dopracovala :angry: on jinak opravdu strašně kňourá a já to táááááááák nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Iru, taky myslím, že ta pauze mezi Hexou může být trochu delší než jen pár dní, naše dr. měla loni mezi dovolenou a taky se nic nestalo
19. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Jo a dnešní dopoledne jsme strávili bez pleny!! :grinning: Sice jsem 3x vytírala (jednou se netrefil sám do nočníku) a 3x vylejvala do záchodu, ale je to úspěch. Když se počurá, tak je na sebe strašně naštvanej a brečí, protože se mu moc líbí slipy, který jsem mu koupila (v tescu s obrázkama), tak mu musim hned přinést čistý, nandat a pochválit a on je pak běží ukázat taťkovi :grinning: :grinning: Je to prdel. Ale na spaní teď nechtěl nandat plenu, tak uvidíme, jestli z toho všeho nakonec nebude ještě boj :fearful:
19. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
iru tak ta třetí určo může bejt za dýl .. ale stejně tam zajděte, ať koukne - aspoň nám teda dycky kouká do krčíku, ptá se jak jsme na tom ... asi kdybysme byli marodný tak by to odložila automaticky ...

gábi stejně je daví borec :grinning:
19. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Leuš, to samo je, ale občas bych takovej borec potřebovala bejt i já :grinning: nějak mi nestačí energie :grinning: Ale já mám z Alíka pocit, že to budeš mít asi dost podobný. Přece jenom jsou holky asi opravdu klidnější, co se týče hraní a uječenější, co se týče řevu a hysterie :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Davídek je fakt expertík! :grinning: :grinning: :grinning:

Iru, koupeme se ve vwlký vaně. Měli jsme kyblík, ale ten už jsme odložili, protože v něm šíleně cákala.
19. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
jo to vám musim říct :-O jsem si říkala uf, jak je to někdy asi složitý ... byly jsme v úterý s kámoškou v bille a byla tam holčička - jako roztomilej andílek, ale furt pofňukávala .. a maminka jí ignorovala, tatínek občas někam postrčil a najednou se ozval řev ale takovej ten fakt jako hysterickej vynucovací ... a tak to jelo asi deset minut .. maminka se tvářila jako že nic (nakonec jsem jí docela chápala, asi už to vzdala) ...najednou holčička odešla ke kasám a tam začala normálně brakovat lidem před náma tašku :-O já si myslela že je to babi s dědou, jak si s nima i tak jako povídala a voni jí vysvětlovali že teda nemůže a tak .. ale nebyl to babi a děda :grinning: tatínek jí od nich odved, vysvětloval, plácal, ale zase akorát ječák ale fakt šílenej .. jsem si říkala no potěš koště chudák rodič (dřív bych řekla to si toho fracka nemůžou srovnat ? :grinning: :grinning: )
ale co čert nechtěl ve středu vystupujeme z auta večer na náměstí a já vám slyšim takovej divnej zvuk - teda dost povědomej ječák :grinning: :grinning: a oni byli u zmrzliny a malá ležela na tej dlažbě a mlátila pěstičkama do země :grinning: ani jsem se mamince už nedivila že stála opodál a tvářila se jako že to dítě neni její :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Čau Gábi, haf haf! :grinning: :grinning: To jsem se při čtení pobavila :grinning: :grinning:

Mám tu dneska opět dobře naladěnýho, ale poněkud živýho experta, co se dožaduje společnosti :wink:
19. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Kousi takovej bejval můj bratranec :angry:
Dneska je z něj teda fajn kluk a budoucí právník, ale jako malej vzteklej uječenec byl na .... no na minimálně něco hodně nepříjemnýho občas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
jooo takovej džogurt s kukuřičnejma lupínkama a nektarinkou to je věc :sweat_smile: :sweat_smile: ještě že jsme tenkrát vybrakovali ten kaufland, ála má fakt šílenou spotřebu :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky, vypadla mi v celym byte elektrika, jako na potvoru, peru, mycka jela, vysavam, pisu s vama a bum ja byla bez proudu :confounded: tak jsem nakojila, pripravila nas i psa na ven a se sadou sroubovaku upalovala nahod jistic na chodbu :wink: fakt sila co vsechno musi zenska zmaknout nastesti mala byla v poho a pesan jen ponukaval a slo to hned napoprve,ale docela jsem se zapotila :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.