• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
iru my mívali mikrovlnku která pravidelně vyhazovala pojistky :grinning: :grinning: dost často až v celym bytě :grinning: obzvláť to manžel miloval když něco vypaloval (třeba film předělával a to bylo šest hodin práce) a já si dala ohřát jídlo :grinning: už máme jinou :grinning:

krakoška dneska krásně povídá :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Irun, hoď do albíka nějaký fotky Štěpánky, ať vidíme, jakou kočku bude jednou junior prohánět :wink: :grinning:

My byli taky nachystaný na ven, když neprší, ale malej začal usínat při kojení :sweat_smile: ...tak jsem ho odnesla do postýlky a hotovo :slight_smile: Výlet teda bude až s taťkou na nákup :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
kousi-mam pocit ze palacak je tou elektrikou prokletej :grinning:

bebi-pokusim se s tim nejak poprat :grinning:
19. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
holky, tak jsem tam nejaky foto nandala, ale fotak tady mi nesviti, tak mam neco blbe....
19. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
tak uz tam mam 3ks, jsou to uplne ty skoro prvni fotecky, ty aktualni jsou jeste ve fotaku,ale chystam se na ne :sweat_smile:
19. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Holky čáu :slight_smile:

Iru, vaše Štěpánka je nádherá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc hezký fotečky :wink:
19. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Gábi :grinning: :grinning: :grinning: To je hezký jak jsi psala s tím cestováním v autě, že má u sebe knížku se zvířátkama a pak musíš štěkat s ním :grinning: :grinning:
Davídek je fakt kouzelnej :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leon oni ty prcci mají fakt spotřebu jídla šílenou co? :sweat_smile: My taky uděláme giga nákup, já si myslím že to všechno vystačí na dlouho a pak se nestačím divit kam to všechno tak rychle mizí :sweat_smile:

Jinak u nás už se spinká, dneska to šlo krásně to usínání :slight_smile:
19. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Holky, nedělejte si ze mně pr...L!!! :angry: Dopadnete podobně :dizzy_face: Kdo se pak má po těch x letech vracet do normálního pracovního procesu, když místo zapojenýho mozku štěká v autě, opakuje čínské nesmysly po dítěti a a dělá "tákhle velikej" a "paci paci" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jitu, diky za pochvalu,ale znas to vsechny deticky jsou krasny a hlavne at jsou zdravy ty nasi broucci.
Jinak se stahuji novy fotecky tak je taky pridam at vidite kus zensky :grinning:

Hlasim, ze dneska prvne probehla koupacka ve vane a celkem dobry, nalepila jsem tam obrazky windowcolor a prohlizela,ale jakmile jsem ji chtela osprchovat to byl revik, myslim, ze to slyseli sachtou az do 4.patra :grinning: no jo musi si zvykat, 5 mesicu chodi sousedi, ze oni nevi tak ted si to uzijou a mlada si musi zvykat taky, uz to neni takovy mimco :wink:

Holky, jeste dotazek k podkladani postylky. Dokdy jste podkladaly?

Toto krasne prsi, idealni pocasko na houby, jsem totiz vasniva houbarka :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Já postýlku nikdy nijak nepodkládala. Na co se to dělá? :sweat_smile: :confused:

Jo, houby prej rostou. Skoro každý den vídám tady u nás lidi s plným košíčkem
19. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Iru, my podkládali postýlku prvním pár týdnů, ale spíš proto, že malý se narodil o něco dřív. Jinak se to dělá jenom když maj prckové rýmu, aby se jim líp dýchalo a opravdu jen na dobu, kdy maj plnej nosík. Tak to alespoň děláme my :wink:
O houbách jsem taky slyšela, prej jsou i pěkný macci. Dala bych si obalovaný řízky, aby mi pak bylo hezky těžko a já si nadávala :grinning:
19. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Mela jsem doma detskou dr. po prichodu z porodnice a prvni co bylo ,tak me upozornila, ze mam podlozit postylku - kvuli syndromu nahleho umrti. Ja to vedela uz pred porodem, ze se to dela,ale nejak jsem nevycetla dokdy se to ma delat.

Sarko a kde jsi, ze lidi nosi kosicky hub?

My nasli minuly vikend na chajde 3ks kremenacu a byla bramboracka :wink: ale rizecky bych si taky dala.....to se clovek hned prezere :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes mam zavazek jit spat do 2130hod, takze upaluju do koupelky a do hajan za Stepou :dizzy_face: diky za pokec a zitra si vas doctu.
19. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Čau a haf! :grinning: ( Jojo, Gábi, čeká nás to všechny :grinning: :grinning: )

Iru malá je krásná :slight_smile:, teda byla jako minimiminko a určitě je teda i teď :slight_smile:

Já jsem udělala k snídani lívanečky, prcek spí a my oddychujem s narvanejma břuchama :sweat_smile:, ve 12 se chystáme místo oběda ven a pěšourem za tchyní, tak se tam minimálně hoďku budem dostávat a snad vytrávíme :confused:
20. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, přeji vám pěkný víkend :slight_smile: I když to počasí.... :unamused:

My už jsme po obídku a MM si šel lehnout s Kubíkem a už chrní oba dva :sweat_smile: My tady máme tenhle víkend slavnosti města - 730 let založení, tak je tu plno stánků s různou keramikou a kovářský výrobky a samozřejmě plno jídla a budou tu i nějaký šermíři a večer ohňostroj a bydlíme přímo na náměstí, tak jsem měla strach že Kubík ani neusne kvůli tomu rámusu, ale okna těsní dobře a Kubík teda problém s usínáním taky neměl, tak snad usne pěkně i večer až bude hrát nějaká kapela a bude ten ohňostroj.

Mňam já bych si taky dala řízečky z hub.Já houby nějak nemusím, ale řízečky jediný mám ráda :slight_smile: Hlavně z bedly.
20. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky,

Jitul tys z N.Hradů?

Díky Bebi :wink: vase ditatka jsou taky krasny.
20. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojda. :slight_smile:

my dneska jdeme na vítání občánků, tak musím hodit malou do gala! Pak dodám fotečky.

Iru, jsem za Zavadilky.

Jdu cmudit obídek, prcek si vytrvale hraje, tak je to paráda! :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Iru jj, jsem přímo z N.Hradů :slight_smile:

Oni jsou dneska prý i slavnosti v Krumlově.Tam to může být taky pěkný.

Šári, tak si užijte vítání občánků :dizzy_face: :wink:
20. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zase nikde nikdo? :angry: :frowning2:
My jsme strávili den v čk, bylo to moc fajn, prcek si to fakt užil. :dizzy_face: Odpoledne jsme se byli podívat na průvod a pak šli na rytířský turnaj do pivovarské zahrady. Tam jsme dali houpačky, jídlo (zdravé hranolky a gyros :fearful: ), zase houpačky, koukali na rytíře na koních, atd. Bylo to moc fajn. A příjemné překvapení nás čekalo doma po příjezdu. Prcek se hned hnal k nočníku a za celé odpoledne se ani jednou nevyčůral do plenky a dal to všechno do nočníku a hrdě si to odnes a vylil do záchodu (ano, my už to dělat nesmíme). :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem na něj náležitě pyšná. :wink: Snad jste si i vy užili hezkou sobotu, Pája vychodila plnej břuch a Jíťa užila slavnosti u okna :grinning:
20. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
20. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Gábi, náhodou jsem trávila slavnosti venku před barákem a ne u okna :grinning: :grinning: :grinning: U okna jsem koukala akorát na ohňostroj :grinning:
Hned jak se Kubík vzbudil tak jsme tam šli, MM mu koupil u jednoho stánku s dřevěnýma hračkama takovýho skákacího panďuláka a mini meč a pak se mu hrozně líbila nějaká přehlídka dravců, to vydržel koukat celou půlhodinku a prostě jsme tam byli až do 19 hodin, no byl úplně happy, celou dobu se usmíval, všechno ho zajímalo a pak po koupání a po kaši hned vytuhnul a ani ohňostroj a kapela ho nevzbudily :slight_smile: A že to byl randál teda šílenej :sweat_smile:
Gábi slavnosti v Krumlově byly určitě moc pěkný co?A Davídek je hrozně šikovnej s tím čuraním do nočníku :dizzy_face:To pyšná buď!!!!!! :wink:

Jo a Leon, už umíme jít taky do sedu (když si stoupne)Hurrrrááááááááá :dizzy_face: :grinning:

Tak mějte pěknou neděli :wink:
21. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,

Jíťo Kubík měl teplotu k zubům? Malá od včera ráno trochu zvýšenou. Večer 38 tak jsem dala nurofen a v noci v jednu 39. Ráno pořád teplota a zdá se mi i průjem. Teď měla zase 38 tak dostala nurofen a spinká. Holky jeli byste s ní do nemocnice nebo počkali do rána na svojí dr. Vůbec nevím, aby to nebyla třeba angína nebo něco. :confused: :confused: Nebo jestli jenom ty zuby?
21. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Achojky šikulky se šikulátkama :dizzy_face:

dneska nestíhám, matlám tu AK broskve s jahodama a jablíčkama :dizzy_face:
u nás pokrok jedinej - od rána do večer "tátatátatáta" :angry: :grinning: mmm zůstává pořád bez á :grinning:
21. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
kamí čoveče my teplotu měli - vylítla najednou a druhej den ráno byla pryč.. ale průjem ne - ale charlotce teď rostou horní a prej průjmuje jak vzteklá :frowning2: ale zase bez teploty :slight_smile:
jestli jí to do zítřka neklesne tak bych asi vyrazila k dr ... papá?

tak vám nevim jestli vůbec chudinkovi něco zbyde :grinning: ochutnávám ochutnávám je to stráááááááááááášně dobrý :dizzy_face:
21. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Lei no teď má s Nurofenem 37. Zítra ráno k ní hned půjdu ať jí poslechne a koukne do krku. Holky a může se s teplotou ven? Asi moc ne co?

Lei ty jo ted jsem si vzpomněla, že mám od včera v lednici taky jahůdky a zakysanou smetanu. Tak si s Any dáme, ona teda bez smetany.
21. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

My meli zase "akcni" sobotu :slight_smile: svagrova se svagrem dodelali byt, tak jsme byli pozvani na "kolaudaci" :slight_smile: prijeli i jeji pribuzni z Moravy, tak to bylo fajn.. dokonce i to pocasi se pak umoudrilo.

Ted mi Any s MM chrni, tak cekam, kdy se vzbudi a pojedeme do ZOO :dizzy_face: a taky nekam na obed, pze mam hlad jak vlk... jsem necekala, ze budou chrapat tak dlouho :sweat_smile:

Iru, taky Te tu vitam :dizzy_face: :slight_smile:

Kami, nase Anynka mela taky teplutku k zubum... asi tri dny a pak dobry :sweat_smile: nikam jsme nejeli :confused: jedla normalne, akorat vzdycky vecer ji to vyskocilo drobet... na letacku u cipku i u sirupu pisou, ze bys mela vyhledat lekare, pokud teploty pretrvavaji dele jak ty tri dny...
Tak doufam, ze vas to brzo prejde a bude to fakt jen tema zubama :slight_smile: uz aby vylezly :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jani no doufám, že je to k zoubkům. Prý jsou ty horní horší, dolní jsme měli v poho. No zítra k Matoušové radši zajdu. Teď jí přestal působit nurofen a zase 38 tak jsem jí teď dala paralen čípek. Chůďátka malý co? A mm jel do Jankova na fotbal. Slaví se tam výročí fotbalu a je tam pouť. Jsme se těšili jak pojedeme všichni a že se s ní Peťa vyfotí v dresu a nic.

Jé do zoo a na obídek, vy jste akční i v neděli nejen v sobotu. :grinning: :grinning:

Gábi Davídek je šikovníček s nočníkem. A kdy jsi teda začala? Už jsem ho koupila, jednou na něj posadila a příde mi, že je ještě malá a je to blbost takhle brzo.
21. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Kami, uz aby to mela Anetka za sebou :slight_smile:

Aaaaa, tak uz asi vstavame :dizzy_face:

MM jsem musela vyhnat z pelechu driv, potrebovala jsem zabit ooooobr srsana :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble :confounded: uz pluje potrubim :grinning:

Prozatim se loucim, jdu zkontrolovat stav toho naseho mladete :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj, tak jsme řádně přivítaní občánci! :grinning: Dostali jsme pamětní list, vkladní knížku od KB se vkladem 2000,- a k tomu byla krásná plyšová beruška, nafukovací balónky ( ty maji obrovský úspěch! tak jsem je přivázala Anettce na postýlku a ta na ně kouká jako na zjevení :grinning: :grinning: :grinning: ) a nějaké reklamní předměty od komerčky a maminka samozřejmě kytičku. Anettka jakožto normálně absolutně hodný dítě celou dobu profňukala, pak to zachránila ta kytička co jsem dostala... :sweat_smile: :grinning:
Dneska zase celý den frfňá, je šíleně protivná! :confounded:
21. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
Čau :slight_smile:

Šári kde vás vítali, v centrále komerčky? :grinning: :grinning: :grinning: Teda prima dárky jste dostali, zvlášť ten finanční potěší, co? :dizzy_face:

Hmmmm, my se dneska poflakujem, na oběd jsme byli u našich, dopoledne jsem s mamkou dělala meruňkový knedlíky :slight_smile:, obhlídli jsme stavbu, vyvenčili prcka a teď se spí/internetí :wink:

Kamčo snad teplota leze dolů, myslim na vás, holky :slight_smile:
Chtěla jsem se zeptat, jak měla Anetka taky na noze bouličku po očkování, za jak dlouho zmizela? H. teda mizí, ale ještě tam má malinkatý tvrdší místečko...co ho teda nebolí, to ne. No, zejtra budu stejně mluvit s MUDr ohledně toho 2. očkování, tak to proberem :wink:
21. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj Pájo,
bouličku měla docela dlouho. Přišlo mi, že trochu až do dalšího očkování. :confounded: Ale taky jí pak už nebolela.

šári ty jo to bylo darů. Tady jsme dostali jen kytku a nějaký lejstro.
21. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.