• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
autor
Kamčo dík :slight_smile:, už jsem si začala dělat starosti :pensive:, tak je to asi taky v pohodě :slight_smile:

Co malá?
21. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Holky tohle je super, že se tu člověk může svěřit s obavama a poradit se :dizzy_face:
21. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Vítali nás ve Slavči u Trhových Svinů. Máme totiž trvalko s Anettkou tam. :wink:
21. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Malá chytla večer druhý dech a lezla tady jak divá a pak seděla u kaše jak mrtvolka. Přitom teplotu tak vysokou neměla. Chtěla jsem jí jen trochu opláchnout ve vaně a ona byla u utírání úplně studená,asi měla malá zimnici. Tak jsem jí dala Nurofen a už leží v postýlce. Jsem se tam byla podívat a leží tam a kouká a nehýbe se. Ty jo jsem z toho hotová. Děsím se noci. Už nevěřím, že je to k zubům. :pensive: Už aby bylo ráno a šli jsme k dr.
21. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Teď lituju, že jsem si nekoupila ten teploměr jak měří jen na dotek obličeje. Jí budu muset než půjdu spát asi budit.

Šári a neznáš Kubu Čermáka?
21. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
kami, to mi nic neříká.

Teploměr, co měří na dotek obličeje? :confused: To neznám
21. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
No holky v září nějakej kupovali takovej.Prý je dobrej.
21. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
jo? Nikdy jsem o něm neslyšela. Znám jen teploměr do pusinky - v dudlíku.
21. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Malinká :pensive:, ať je noc v pořádku a je jí rychle dobře!!! :slight_smile:

Kamčo my máme ten do ucha a je perfektní, bavila jsem se o tom na tom dětským v nemocnici a říkali, že je lepší než ten na obličej...no ale prej úplně nejlepší je rychloběžka do zadečku, žejo :sweat_smile:
Máme Braun Thermoscan
21. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahojky mamky.

Kamčo, Kuba měl taky teplotu k zoubkům, ale jen k těm dolním, k těm horním měl malinko průjem, ale bez teploty.K Dr. určitě zajdi zítra, at máš klid a jistotu.At máte pohodovou noc hlavně, at je Anetce už lépe :pensive:
A o tom teploměru co měří na dotyk obličeje jsem ještě vůbec neslyšela, to je vychytaný, panečku.My máme teploměr v dudlíku.

Šári, téééééééda, tu čučím...takových dárečků jste dostali..... :wink:Krásný :dizzy_face: Hele když jsme u toho Slavče, taky jsem si vzpomněla, že někoho odtud znám - Zuzku Beranů- neznáš i ty? :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Páji a kde jsi ho koupila? Asi ho taky pořídím na to noční měření.Ten se určitě neztratí.

Jitulko a jak vysokou teplotu jste měli? Průjem má taky. :unamused:
21. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jíťo, to je moje nevlastní ségra :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že víkend tak půl na půl. :frowning2:
Kami, my jsme teplotu k zubům nikdy neměli, určitě bych šla k dotkorce, i kdyby to mělo být jenom pro klid, že to jsou opravdu zuby. Vím, jak ti je, taky se strašně teplot bojím a chodila jsem hlídat i každých 15 minut. Když jsem ho pak v noce potřebovala změřit, tak byl tak gumovej po Nurofenu, že jsem ho vybalila v postýlce z pyžámka a plenky a on se ani neprobudil. Třeba se to taky povede. Ale měřila jsem ho jenom, když se mi zdál teplej, když jsem si nebyla jistá, jestli Nurofen zabral. Jo a s teplotou by vůbec neměli děti ven (vlastně ani dospěláci) a už vůbec na sluníčko!!! :wink:
Co se nočníku týká, tak mi jsme to vůbec neřešili. Nic jsem k tomu nečetla (vzdělávací literaturu atd. :slight_smile: ). Před asi 14 dny mě napadlo, že večer před vanou vždycky čůrá u vany na předložku (nechutný, ale nedalo se mu zabránit a já jen prala a prala), tak jsme mu jeden večer zkusili vrazit nočník. Nikdy jsme ho na něj neposazovali, koupili jsme ho jen tak, když bylo malýmu asi 15 měsíců. Nejdřív ho tu nosil na hlavě, strkal do něj míčky apod. No a tenhle tejden jsme zkusili mu dát slípky a ono se to chytlo. myslím, že ve středu dopoledne poprvý a sám si jednou přines nočník (myslím, že jsem to tu psala), od té doby se to zlepšilo a dneska počural jenom plenku přes odpolední spaní. Zbytek byl do nočníku, i když měl plenu, ta byla vždycky suchá. Takže dneska už jenom nočník :slight_smile: :wink: Jsem nadšená, nechápu, že by učení na nočník mohlo být takhle v pohodě. I je naučenej, že mu pak řeknu hají (když má plenu), on si lehne na záda a nechá mě tu plenu nandat. Ale je pravda, že Mirka i dr. říkaly, že tak do 2 let je to trochu zbytečný je posazovat a aktivně učit, protože moc nevnímají potřebu čůrat. Myslím si taky, že náš "úspěch" je i díky tomu, že jsme počkali až bude větší. No, budu referovat, jestli se to změní, ale teď je na sebe moc pyšnej :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jenom ještě zopakuju, že malej u nočníku stojí, kaká do záchodu :grinning: Asi od mala moc pozoroval mm :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj holky tak už jsme se vám vrátily z Lipna :wink: tentokrát počasíčko nic moc :confounded:

Kamčo to je mi moc líto že Anetka hycuje na sto pro bych taky šla k dr. abys měla klid.Vy máte dobrou dr. takže na tebe nebude divně koukat neboj.Takže to asi nejedete na srazík do Prahy co.
Andrejka teplotu neměla k zoubkům jen sem tam průjem, nudle u nosu, chce chovat a šmudlíkuje si o mě hlavičku takže já ti v tomhle neporadim.
Kubu Čermáka znám já :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj irunkaka :wink:

ve čtvrtek odjíždíme na dovču do Maďarska takže nevim nevim jestli tenhle tejden vyjde čas aby jsme vás viděly :pensive:
zejtra si musim napsat seznam co sebou abych na něco nezapomněla to až uvidí MM co všechno berem sebou tak si bude myslet že se stěhujem už to vidim že nám bude sharan malej :grinning:
21. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jani my byli dneska taky na Hluboký v zoo :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Dobry vecir :slight_smile:

Kamci, tak zitra k Matousce zajdi, doufam, ze to nebude nic vaznyho... :slight_smile:

Maru, ahoj :slight_smile: my tam nakonec nejeli, pze se nase milostpani vyspinkala az nekdy po treti (jeste jsem cekala primo u ni a koukala, jak si sladce chrni a vyckavala jsem, kdy se konecne vzbudi). No a pak uz bylo hnusne, tak jsme jeli jenom na Stilec na pozdni obed :dizzy_face: aspon neco :sweat_smile:

Gabi, your big boy Davidek je strasne sikovnej :dizzy_face: :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Sari, tak vas privitali krasne :dizzy_face: vidis a krajsky mesto nic :wink:
U nas to taky celkem slo, sice zadny prachy, ale bylo to hezky a mame aspon medvidka :grinning: Mate trvalko ve Slavci, jo? Mamky pritel ma chalupu v Dobrkovsky Lhotce :slight_smile: tam je krasne... koukala jsem, ze se ve Slavci i prodavaji pozemky ted... ale na stalo bych tam zit nechtela :confused:
21. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
aaaa, chlebik se upekl, tak jdu chrnet... jak jsme sli spat az nekdy kolem druhy, tak jsem hotova :pensive: tak brou :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jani fakt? A jak se jmenuje? Já už bych tam taky bydlet nechtěla... :sweat_smile: Je tam fajn, ale chybělo by mi město...
21. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Holky ahoj.

Kamčo tak co Anetka?Snad už je jí lépe.pak dej vědět co u Dr.
My měli 37,5 po odečtení (přes den) a večer je to vždycky horší, to měl 37,8.A měl to asi 5 dní dokonce :confused: Byli jsme tenkrát u Dr., tak mu dělala všelijaká vyšetření a všechno dopadlo dobře, takže říkala že to má určitě k těm zoubkům.

Šári fakt? :sweat_smile: Ona chodila totiž se mnou rok na SŠ, pak přešla jinam.Už jsem jí pak hodně dlouho neviděla.
22. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jitu do Třeboně? Teď je na VŠ nebo vlastně aktuálně přerušila a je v Severní Karolíně...

Dítě má dneska supr náladu vydává neidentifikovatelný zvuky, přirovnala bych to skřípajícím dveřím :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Šári ahoj :slight_smile: jejda, tak ona takhle vycestovala jo? :slight_smile:

Naše dítě je zas naopak dneska nějaký až moooc hodňoučký :sweat_smile: Až je mi to nějaký podezřelý a odpoledne mi to asi vynahradí :grinning:
22. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Tak já pádím, jdeme nakoupit.Zatím ahoj :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Čus :slight_smile:, nakukuju co Anetka, snad to bude dobrý :slight_smile:
Kamčo teploměr jsme kupovali v Rakousku, ale určitě ho tu někde v elektru budou mít...zkusila bych Electroworld, tam maj asi všechno :slight_smile:

Gábino teda Davídek je ale fakt šikula :slight_smile:, fakt velkej kluk, dávat to do nočníku vestoje! :grinning: Má na sebe teda bejt co pyšnej! :dizzy_face:

Budete někdo zejtra v IGY?
22. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
už chrní, nevim co se to teď naučil vstávat v sedm :rolling_eyes: :grinning:

kami tak jak ?

že je daví šikula už nebudu psát protože bych se tu furt opakovala :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Nazdárek, nedočítám, nestíhám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem po týdnu zase zpátky v Budějkách, práce tady jak na kostele, se z toho asi picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Páji, od kdy že je zítra to první cvíčo v Igy?

Jo, holky co máte holčičky - našla jsem tady úplně novou nepoužitou mikinku, co jsme od někoho dostali pro prcka, jenže je v holčičích barvách. Je to velikost 62-68 (teda to je tam napsáno), ale mně se zdá celkem velká. Tak mě napadlo, jestli třeba Šári nebo Maruška by ji třeba nechtěly? Vy máte ty holčičky takový drobnější... :wink: :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Ahoj Eri, cvíčo je od jedný :slight_smile:

Ať jde práce od ruky a rychle je hotovo :slight_smile:, já mám dneska combo praní-žehlení, taky mňamka :rolling_eyes:

Čau kousi :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak tam byla zase Nerudova a ne Matoušová. Nevíte někdo proč tam je pořád ta? Jinak v noci byla už bez teplot a ráno taky a lumpačila tady po celým bytě. :dizzy_face: Dr. jí poslechla a zkoukla a že vypadá dobře.Prý teď hodně řádí virozy, kdyby měla horečku ještě dneska a v noci tak ráno sject na CRP do Vrbna.Snad to bude už dobrý, uf. :wink: Koukala na zoubky tak možná ta jedna jednička nahoře jí zlobí tak taky to mohlo být k ní. Hlavně jsem ráda, že jí koukla do krku a poslechla a nic tam nikde nemá.Je to fakt starost i ty drobečky.

Jste zlatíčka, že tak na nás myslíte. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Maruško už jedete jo? Ty jo já vám závidím. No Praha se nekoná. Ale ono má být stejně hnusně tak i kdyby jsme byli zdraví tak tam určitě nastydneme.
22. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.