• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Jéje, Anetku něco zlobí? :fearful: Tak ať to rychle přejde :wink: :slight_smile:

Náš lumpík chce pořád sedět a na všechno vidět :slight_smile: A do všeho plácá a naučil se kousat, tak to trénuje hlavně při kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
jé kamí tak to je super - tak to to snad budou opravdu ty zoubky :dizzy_face: :dizzy_face:
nevim po matoušovej se mi taky stejská :frowning2: nerudová ho sice zkoukne, asi nic nezanedbá, ale s matoušovou jsem si mohla pokecat, tahle je taková ... mno ..
22. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Eri u nás se taky plácá a kouše, ale u toho kojení mě spíš plácá - poplácává po hrudníku, jako dobrý, mamko, tak dávej :grinning: :grinning: :grinning:

Kamčo tak hurá :dizzy_face: , teplota byla k zoubkům :slight_smile:, tak o starost míň viď? Zdravíme Anetku, jen ať lumpačí :dizzy_face:
22. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
holky nevíte někdo jestli je šeflera a kroton jedovatý ? ne že by se tim ála živil ale přeci jen .. nějak to nemůžu najít - myslela jsem si že nejsou ale prej to nevim jistě tak si to mám zjistit :angry:
22. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Kousi šeflera jedovatá je :unamused: , viz http://www.mineralfit.cz/domaci-lekar-clanek/seflera-scheflera-404/.
Kroton - tam je jedovatá ta šťáva http://www.domek.cz/clanky/zeleny/kvetiny/kroton/kroton_pece.htm.

Tak nekrmit tím dítě místo špenátu!!! :wink: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Mně leze Any taky na kytku, na jutu, máme jen jednu. :grinning: :grinning: Ale já jsem z kytek na nervy z jinýho důvodu. Kolegyně hlídala vnučku a ona uštípla list a on se jí nalepil v puse a nemohla dýchat. Prý byla už modrá když přišla Marta na to co jí je a list vytáhla. měla ho prý až v tý trubici. :pensive: Takže vidím jak Anetka uštípne kus listu a už šílím.
22. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak. Udělala jsem si krupičnou kaši :slight_smile: Mrně spí, hurá hurá hurá :dizzy_face:

Pavli, dík za tu info o cvičení. Tak my tam na tu jednu dorazíme, akorát kde to prosímtě je? V tý Bazilice?

Ty jo, Kamí, no nestraš s kytkama. My jich doma máme, že pomalu nevíme kam stoupnout... To je asi budeme muset zavěsit někam ke stropu... což budeme asi muset stejně, podle toho jak junior rval teď lupení z třešně na zahradě :wink:
22. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
no dobře tak teda dostane dneska cuketovej gratin nooooo :grinning: ne šefleru :grinning:

holky normálně mně to vaření pro álu začalo nějak bavit :confounded: :confused: už má jeden šuplíček v mrazáku plnej polotovarů, pytlíčků s kostičkama masa, vývaru atd :grinning:
22. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Já už se na kuchtění taky třesu jak malý děcko :dizzy_face: Za čtrnáct dní začínáme dělat pokusy s mrkví :wink:
22. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Jo Eri prosimtě jestli chcete mrknout i na to první cvíčo tak to je od půl dvanáctý - to je to pro mladší děti, ale prej víc zábavný :sweat_smile:

Já se taky těšííííím na vaření pro Honzíka :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Aha, jo, to jsem myslela. Tak my nakouknem na to první i na to druhý a uvidíme, kam nás přifaří :wink: Je tam potřeba nějaký zvláštní vybavení? Jako oblečení na cvičení, jarmilky a tak? :wink: :grinning:
22. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky,
Kami, to je dobře, že Any nic není, hned je líp i tobě, co ? :sunglasses:
Holky, já jsem po dlouhým přemejšlení kytky nechala, kde byli. Je pravda, že nějakou dobu si prcek musel myslet, že jeho jméno je "Davídkune", ale žádnou nikdy neožral, neumlátil, atd. Byla to síla na začátku, tak od roku už je to ok. Mám kytky na schodišti a měl odbobí, kdy ho bavilo cestou do květináčů strkat a pár mi jich skončilo u něj v koutku, ale to si rychle rozmyslel :grinning: :angry:
a co se týče vaření - u nás vaří a peče mm, já nikdy nemusela, jediný, co mě kdy bavilo bylo pro prcka. :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Jojo, mumu, musíte mít tepláky na gumu pod patou, jarmily, švihadlo a HLAVNĚ kluci červený trenky, holky modrý kaťata s kapsičkou vzadu, jasný?! :grinning: :grinning:

Ne, mamky normoš oblečení, prcka většinou svleču do bodíka a ponožek :slight_smile:

Gábi :grinning:, ty nejenže vždycky poradíš, ale ještě se zasměju :slight_smile:! Posílám pusu Davídkunovi :grinning: :grinning: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
předám, až vyleze z peří :fearful: už se tam vrtí, tak doufám,že to bude za chvíli, aby byl v 7 dost unavenej a spal :angry:
22. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahojda :wink:

Tak jsem volala paní Caplové a jdeme zítra od 13:00 cviiiičččiiiittt :grinning: Už se těšíme! Dneska jsme byli ve městě trochu utrácet, teď jsme přijeli, tak jdeme papkat. Koukám, že venku začalo pršet.

Jo Pavli zapomněla jsem se zeptat pani co stojí to cvíčo, abych kdyžtak došla vybrat do mincomatu :wink:
22. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jo, holky, jak to s váma zítra vypadá? Chcete se sejít? Už jsem psala, že mi je jedno kde, ale zase se tam dřív jak ve 2 nedostanu, aby to nedopadlo jak minule, já jedu, vy balíte a mažete domu :frowning2: Počasí má být dost o ničem :angry:
22. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Šári tuším 680,- :slight_smile: Těšíme se :slight_smile:

Gabčo my s Eri, Šárkou a ještě jednou mojí kamarádkou cvičíme do 2 a pak -aspoň teda já :wink:- jedu o patro níž na kafe se zmrzkou a šlehačkou do Baziliky :slight_smile:
Přijdeš?
22. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Gábi, já myslím, že se v tom Igy slézt můžeme, stejně se tam budeme poflakovat s prckama po cvičení :wink: Já teda určitě, musím spáchat nákup v déemku.
22. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Pavli díky. A ještě se budu blbě ptát, dá se do toho 4.patra vyjet autíkem? Taky se těšíme. A na kafíčko jdeme samozřejmě takyyyyy :grinning:

Holky a co plavání? Kdo máte v plánu chodit? :wink:
22. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
uf - cuketovej gratin má jedenáct hvězdiček z deseti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát holky jak vám vychází ty porce ? :frowning2: já to dneska fakt poctivě dělala podle receptu - kromě toho koření jejího teda a taky máslo a sýr jsem tam nedala - jogurt místo toho ... ona píše šest porcí :grinning: mně vyšly dvě a to ještě ála jednu zbodnul a vyčítavě na mě koukal jak to že je toho tak málo :grinning:
22. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
takže zejtra je sraz ve dvě v bazilice ? :grinning:
22. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Pavli, nemáš dneska svátek? Jestli jo, tak všechno nejlepší :dizzy_face:
22. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Jo, ve 2 Bazilika :dizzy_face:

Šári nene, já jsem Pavlína :slight_smile: Ale děkuju stejně :grinning:
22. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Tak já už se v těch svátcích nevyznám... :angry: :grinning:
22. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Leo,
ona má porce dle svých výrobků, tzn. 6 kostek :wink:
ok, zítra to vemu do baziliky :wink:
mažu, blbne mi vedle skener a v 5 mám být na hodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
22. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
aha :grinning: takže jedna porce rovná se tak tři kostky co ? :grinning: mně to bylo divný už když jsem to počítala na suroviny - tak mi vycházelo tak kolem 300g a to mi přišlo na šest porcí málo :sweat_smile:
což nemění nic na tom že je to fakt jako dobrý, takže příště toho udělám klíďo víc :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak ála právě ukrad peťovi svačinu :grinning: naštěstí si vybral rohlík a ne klobásu :sweat_smile:
22. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Jé tak to je zítra sraz zase ve velkém počtu. :dizzy_face: My se asi nezůčastníme.Mám tu ségru a taky bych vám nechtěla robátka nakazit.Třeba má nějakej vir fakt v sobě (i když je teda celý den v pohodě). Tak snad příští týden to klapne.

Leuš taky jsem si říkala, že těch porcí je nějak málo. Asi jsou děti od AK menší jedlíci. :sweat_smile:
22. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Tak jsem měla chytrej nápad a zítra dopoledne buď před cvíčem nebo po cvíču (našem) skočim do baziliky a zamluvim nám velkej stůl. snad na to teda nezapomenu :sweat_smile: Myslim si, že s tímhle počasím tam bude docela plno, tak ať máme jistotu, že se vejdeme. Co vy na to?
22. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj :dizzy_face:
Tak hlasim, ze zitra snad taky dorazime!!! :dizzy_face: :slight_smile:

Gabci, dobrej napad :slight_smile:

Kami, to je skoda.. ale chapu.. tak zas to hackovani nechame na jindy :grinning:
Hlavne, ze je mala uz dobra :dizzy_face: ja nevim, jak tam Matouska je, bych se musela podivat. My chodime na KO vzdy ve stredu a to tam je cely den :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Týjo, to bude zítra tlupa!!! :grinning: Moc se těším!!!

Jíťo, nechceš taky přijet? :wink:
22. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.