• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahooooj :dizzy_face:
Holky vy máte všichni ty prcky veliký a Zvizi vaše Anetka je teda velikáááááá, v 5 měsících 69 cm, to bude vysoká modelka :dizzy_face: :wink:

Mumu jsem se zapomněla zeptat jak se vám letělo, co na to prcek?poprvé v letadle.....Jak to na něj působilo?

Šári, hele medovník úplně miluju, tak to nějak protlač přes počítač k nám jasný???
:grinning: :grinning: :grinning: Ale je to dost piplačka ne? :astonished:
26. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
no tak noc neprospaná, nevim jestli kvůli očkování nebo kvůli tej mrkvičce :grinning: co dvě hodiny se budil a mocí mermo chtěl napít, ale ne cucnout, normální regulérní pořádnou dávku :slight_smile:

já tuhle dělala nějakou fakt jako super rychlou buchtu, takový to jak to smícháš v jednom rendlíku a stejně jsem u toho nadávala jak hafík :grinning: takže šári klobouk dolu - po medovníku by mě museli uzavřít na nějaký tichý oddělení :grinning:
26. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
Kousi ahoj, je možný že měl žížu po té mrkvičce, ale mohla to být i reakce na očkování no.Každopádně tuhle noc už vás určitě nechá vyspat :wink:
26. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
No piplačka jen trochu, jsou horší... :grinning: Mě to ale moooc baví! Ale moc mi medovník nechutná, ten jsem dělala kvůli MM. To já mám nejradši kubánksej dortík!!! Mňam!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
Šári nechceš přijet někdy upéct k nám??? :grinning: :grinning: Mně právě pečení moc nebaví :sweat_smile: A hlavně ani nejde
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
Klíďo... :grinning:
26. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
26. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdu vařit obídek, zatím....
26. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Čus bus :sunglasses:

Jsem to teda včera krapet přefoukla a dneska jsem totál mimo, usnula bych za pochodu :sweat_smile:

Ad medovník i kubánskej je mi to fuk po procházkách, kojení a nočním vstávání zbouchnu všechno a s chutí! Sem s nima! :grinning:
26. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
tak je to dobrýýýý :grinning: bude papavej po mami s tati :grinning: další čtyři lžičky máme za sebou :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Jé, kousi, to jste šikulky :dizzy_face: :dizzy_face:

Mně dneska "někdo" už podruhý odřekl ježdění s kočárkem, takže jsem se musela vyplazit sama :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... v čj začínají jen 2 slova na tch- a tchoř to neni :confused: :rolling_eyes:
26. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Abych někřivdila, jinak je moc hodná ale dneska mě to dorazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
26. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
tři :grinning: tchán tchyně tchoř :grinning:
taky je mám hodný ale od minulýho tejdne čuju podraz - nechtěla jsem tam spát a trochu jsem lhala že malej sebou nemá postýlku :zipper_mouth: :pensive: no a hahaha tak v týdnu koupili dřevěnou - prej pro případné dítě švagrový :sweat_smile: to je náhodička coooo?
26. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj mamuliny :dizzy_face:

Bebi, tak doufam, ze nam to pondeli vyjde :wink: Jeste se pro jistotu juknu do diare, jestli tu RHB fakt ma... :sweat_smile: abych Ti to pak taky nemusela odrict :sweat_smile: :grinning:

Kousi, co nadelas... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nj, asi prisla mami-babi, tak se na ni pujdem podivat... slysim dole nejaky strachani :slight_smile:
26. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
Dneska je jinac divnej den, Any nechce moc spinkat... ani doma, ani v kocare na vzduchu :sweat_smile: ja mam prvni MS, no hnus, co vam budu povidat :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tu jsem se faaaaakt netesila :confounded:
26. bře 2009 v 16:47  • Odpověz
ahooooj, pěkný podvečer :dizzy_face:

Bebí to naštve když s tím počítáš a pak ti to odřeknou co? :confounded: Mně asi před měsícem slibovala švagrová jak bude vozit, bylo mi blbě tenkrát, bolelo mě v krku, tak jsem se těšila jak odpoledne vyrazí, že si zalehnu a když jsem měla Kubu v kočáru připraveného, tak přišla a řekla že už musí vyrazit domů (je z Křemže) tak že vozi bude jindy :confounded: :angry:

Zvizi MS po roce je hnus, člověk si za tu dobu pěkně odvykne co? :sweat_smile:
26. bře 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj Jito :slight_smile:
Tak to bylo taky pekne blby od ty svagrice :angry:

Mne slibovalo tolik lidi, jak budou vozit, abych mohla odpocivat, atd. ... :sweat_smile: a najednou nema nikdo zajem :grinning: to se divim :grinning:
26. bře 2009 v 17:08  • Odpověz
Ad MS - to si teda odvykne dost :sweat_smile: ale holt uz je to nas udel :unamused: :wink:
26. bře 2009 v 17:12  • Odpověz
Mě taky prďola nechce moc chnět a je šíííleně protivná!!!!! :confounded: Jinak jsme byli taky sami venku... :frowning2: Samotnou mě to fakt neba. :rolling_eyes: Jo, zvizi MS už mám po porodu za sebou! :angry: :angry: :angry:
26. bře 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Jsem tu :slight_smile:

Jojo, jenže tchána já nemám a oproti tchýním a tchořům stejně bejvaj obvykle dost neškodný :grinning:

Jéžiš na ms já se taky netešim :confounded: , snad si dá načas...

Zvizi, vědět dej, už se těšim zas do civilizace :grinning:
26. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
Tady se chystá nějaký sraz? Nebo co tu kujete? :confused: Nebo nějaká soukromá party? :wink: :grinning:
26. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
a jestli jo, můžu se taky přidat? :slight_smile: Dítě mám hodný, malý nemlátí :slight_smile:
26. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
Bebi :unamused: tak jsem zjistila, ze mame rhb v utery, stredu a patek... muzes i tak? :slight_smile:

Sari, manza ma ted rehabky min. na 2 hodky, takze budu trajdat po meste castejc, nez by se mi chtelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si shanim spolecnost :grinning: :sunglasses:
26. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
A tak to jo... :wink:
26. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
No, ale kdyz by se nektere z vas taky chtelo :wink: rada vas uvidim!! :slight_smile:

Sari, jak muzes mit ms tak brzo, kdyz Ti nedavno skoncilo sestinedeli??? :angry: to je teda :angry: znama to mela taky jak Ty :pensive:
26. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
Zeny moje, kde jste? :frowning2:
26. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz
Prý je to možný, ptala jsem se na to dr., njn, někdo holt má štěstí, že má pokoj třeba jěště rok po porodu... :frowning2:
26. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jooo, kazda jsme jina :wink:
26. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
To jn, v tomhle směru škoda. Škoda že to u mě ještě nepočkalo...
26. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz
No... tak brou :slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.