• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj holky :slight_smile:
téééda zrovna když dneska nepřijdem tak vy se snad sejdete všechny.Ještě že Kamča s Anetkou s náma drží basu :grinning:
23. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

No teda tety, kde jste kdo??? :confused: :confused: :confused: Počásko se pěkně zkazilo, takže cvičeníčko a kafíčko v teploučku v Igy je to nejrozumnější :grinning:

Jdus i udělat sníďu... :wink:
23. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

To je teda kekel venku todleto :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

No, já jdu od 11 k holiči a pak se snad nějak dostanem do IGY bez toho, abysme promokli na kost :confused: ...ale tam se kdyžtak zahřeju, žejo :wink: :grinning:

Eri, dostanete se tam?
23. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
23. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Pavli, tak to nezávidím. Zrovna teď přemýšlím, jak nacpu prcka do auta, tak abych byla co nejmíň mokrá! Jo a na silnicích je to prej mazec, co mi říkal MM. Všici jezdí jako připosraný a to je horší než lepší...
23. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
brééé ránko ..
jako fakt takhle si představuju léto :rolling_eyes:
miláček dneska se probudil sice až v půl pátý poprvý zato ale natrvalo - měl smůlu dokázala jsem si s ním hrát jen hodinu pak jsem usla :grinning: :grinning:

šári to je pucíček malinkej :dizzy_face: bych skoro měla strach abych ho někde nezašlápla :confused:
23. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Leuš :grinning: :grinning: :grinning: krakenek muj malinkej ona mu mamka usnula :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý
doufám že tě aspoň tahal na nos a píchal do očí :grinning:
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
štěňátko je nyny :dizzy_face:
23. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Kousi, to náš miláček vstával před šestou... Vzbudila mě kopancema do břicha a taháním za vlasy!

Jj, jsou to takový křečkové. Najdu ještě tu druhou fotku, tam je to ještě čerstvý miminko... :wink:
23. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
23. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
netahal :grinning: páč byl v pelíšku - má tam knížtičku, sloníka atd .. tak holt si musel vystačit sám :grinning:
teď je to dobrý teď sedí v ohrádce a snaží se narvat kraba do lodičky :grinning:

hafají je fakt božínkatej :grinning:
23. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
My teď spinkáme. Má hlavu zakrytou plenkou a v ruce drží hračku a chrupe! :grinning:
23. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
jéé, teď jsem si všimla Álíka na mašině, to je prča!!! :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
23. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Jééézis, to je boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takovej ňuchánek maličkej :dizzy_face: :dizzy_face:

Omlouvám se za ty citový výlevy, ale právě jsem shlédla fotky Šárkovic pejsana :wink: :slight_smile:

Páji, já dneska nastartuju naši zelenou příšeru a dorazíme povozem, takže v pohodě. My jdem teda kouknout i na to první cvíčo, takže tam budeme dřív. Je to teda v tý Bazilice? Já se tam moc nevyznám, musím teda jít tam co jsme seděly posledně u těch stolečků?
23. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Alísek na mašině nemá chybu :dizzy_face: Hele, Leuš, ale u toho ho přidrž, český dráhy furt dostávají nějaký dotace, to by nebylo marný :sunglasses: :grinning:
23. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Alík mašinfíra :grinning:
Eri jojo cvíčo je nad tou kavárnou jak jsme seděli
23. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
akorát eri nevim jestli .. no vlastně von by se jim hodil - radost měl jen dokud vlak stál :grinning: jak se rozjel tak už to taková prča nebyla :grinning: :grinning:

a myslíš v tej kavárně nad vchodem ? ne ne tam ne, vyjedeš výtahem u hl. vchodu do třetího patra a tam je polevu kavárna a tam už nás nemineš :wink:
23. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
aha :grinning: koukám každá si pamatujeme jinou návštěvu eri :grinning:
23. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Hoja hoj :slight_smile:

Moc se omlouvam za svou lenost, ale v tomhle se mi vuuuuuuubec nikam nechce :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale uz jsem si poznacila v diaricku pristi uterek :dizzy_face:
Jsem desna, vim...
Ale mam tak akorat chut zalezt do perin... :pensive: a pujdu si i zatopit, teplo tu moc neni :sweat_smile:
23. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Eri :grinning: neboj my tě navedem dobře :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
já mám nymysli tak jsme se sešli posledně přímo v bazilice tak cvičení je ještě o patro vejš
23. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
nymysli = na mysli kojící ženy my určitě rozumí
23. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Jo, tuhletu kafírnu jsem myslela, jak je vedle divadelního sálu :wink:

Jdu nás pomalu chystat na cestu... prcek spí, tak aspoň sebe trochu polidštit, abych tam neděsila ostatní děti :wink: :grinning:
23. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
drobeček mi ještě chrní jdu jí přichystat sváču a vyndat papů z mrazáku
23. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Aha, takže to je tam jak jsou ateliéry? No snad to někde najdu :wink:
23. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Jani v poho že nedorazíš my taky ne ale příští úterý s náma počítejte :wink: to budem vyprávět zážitky z dovči.
23. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Eri ty žena z mexika že bys nenašla kde cvičí mrňata???
pojedeš vítahem ( kterej je naproti panu KFC ) do 4 patra a dáš se doleva první dveře je dětskej koutek ješžeček tak ty neee ale druhý dveře to jsou ty vaše šťastný
23. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
a chrní :dizzy_face: ani nedojed jogurt :angry: to má z toho brzkýho vstávání :angry:

tak já doufám že dorazíme, auto tu mám, do igy musim, to by se muselo stát něco fakt nepředvídatelného :grinning:
23. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Jasně, modří už tuší :wink: :sunglasses: Já tam chodila nějakej čásek právě do těch ateliérů ve čtvrtým patře na výtvarku :wink:
23. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,
budete v Basilice ještě po třetí hodině někdo? Možná bysme na chvíli přece jen přijeli.
23. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.