• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
kami čáf my po třetí určo, páč teprve po druhej přijedem :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Tak já ještě uvidím v kolik se probudí a kdyžtak dorazíme. :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky,
je zamluvenej velkej stůl pod schodama na moje příjmení na 1400, tak se tam prostě nějak sejdeme, pa
23. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky, dočetla jsem jen zhruba, mrknu ještě večír a dočtu pořádně :wink:
Tak jaký byl srazík?Vás tam bylo hodně co?Mně by se v tomhle nikam nechtělo :pensive: To je takový pitomý počasí, chjo :unamused:
23. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Tak už spinkáme! To bylo dneska ale zážitků! :wink:

Holky, jste moc fajn! Už teď se teším na příští týden!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky,
koukam, ze byl dneska srazik a ja to propasla :frowning2: to me stve..........
napiste kolik Vas tam bylo a co jste probraly? ze by deticky :grinning:
23. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak a chrníme konečně .. dneska se mu teda nechtělo ... 150 kaše, cucnout mlíka, půl lahve čaje :zipper_mouth: jednou mě to dítě sežere i s chlupama :grinning:

šári nenechala sis tam kartičku na laté ? kdyžtak jí mám u sebe :wink:

jinak batáty samo v albertu neměli zato frontu jako kráva a pak jsem ještě vyjížděla deset minut z parkoviště :frowning2:
23. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
mno novorozeně si představuju jinak :grinning: ale chápu že by čerstvý mimi asi nikdo nepučil :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
ahoj holky,
Leuš, jaký novorozeně? :confused:
Já taky stále v dlouhý frontě na výjezd, ještě štěstí, že prcek dlabal brumíka a pak ho vyměnil za jabko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo fajn vás vidět, Pavlu po dost dlouhý době, šárku poprvý.... :wink: Dneska i byl Davídek nějakej klidnej, nechal mě posedět :grinning: a zase se budu chlubit - přijeli jsme domu, plenka suchá a chvátal k nočníku :slight_smile: :sunglasses: Pak si ale ty svoje hezký slípky pěkně pos....l, neviděla jsem ho a on běhal a slipy mu visely u kolen :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já pak do toho omylem strčila ruku při sundavání :angry: Fuj!!!
23. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
ále jednim okem čučim na ordinaci :grinning:

chicht pokakaný štěstíčko :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Kousi, kartičku na kafíčko mám, tak bude někoho jinýho.

Jaký novorozeně? Taky nechápu.

Davídek je šikulínek!
23. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak nevim čí je :frowning2: no kdyby něčí byla tak je u mě .. teď doufám že fakt mám tu svojí a neplašim tu :grinning: :grinning:

vy už všechny chrupkáte určo tak já jdu taky :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Novorozeně (pár hodin starý) v růžovce...z deky koukala hlava půlročního dítěte... :grinning: ale hezkýho, to jo :slight_smile:
Kartičku taky mám :slight_smile:

Iru sešly jsme se já, kousi, mumu, gábina, kamča a šárka, krafaly jsme převážně o dětech, samozřejmě :wink:, a bylo to moc fajn :dizzy_face:

Mně dneska junior vytáh v půl sedmý :rolling_eyes:, doufám, že je to výjimka...takže teď už zase zařezává :slight_smile:

No, co dodat k Davídkovi - má tu solidní fanklub, no! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jo táák, tak už to novorozeně chápu. :wink: Nj, tak jak to maji udělat. Každá normální ženská by čerstvoučký miminko nedala. I když jedna ženská by se asi našla, ale ta bohužel neni normální! Kdo asi?! :wink: :confounded:

Mě dítko dneska vzbudilo o půl sedmé, tím že mi s velkým zápalem dloubala oko... :rolling_eyes: Teď si papá nohy a dělá motorku... :sweat_smile:
24. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Brýtro :slight_smile:

My jsme vstávali dneska kolem sedmý, ale pak se prcek o půl devátý najed a teď chrupká :sunglasses:

Včera padnul za vlast hned po kaši a prvně se vzbudil až někdy ve dvě v noci :dizzy_face: Že by zázračné účinky cvičení? :wink: :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
achoooooj miláškové objednávám hezký počasí :angry: tenhle ksindl už mě neba :rolling_eyes:

zato my jsme nějaký nedomrlý, celou noc se budil, pak definitivně v šest, ale v půl osmý jsem ho přemluvila že si ještě chvíli chrupnem
a pak jsme teda zase zkoušeli nočníček, dneska úspěch ale nedělám si iluze že věděl co spáchá - jen prostě mu byla zima tak to pustil :grinning: ale aspoň jsem se v klidu vyčůrala já :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Leuš, dozvíme se nějaké podrobnosti? :grinning: :grinning: :grinning: Co ředkvičky, nebudeš kupovat? :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak to naše dítě bylo nějaký divný :frowning2: Poslední dobou se vždycky vzbudí kolem 23 - 24 a hodinu mu trvá než usne. Nebrečí, nechce si hrát, prostě jenom nemůže usnout (asi ty zuby). Takže včera jsem šla do postele ve 2351 a v 508 ráno byl budíček. Od tý doby jsem na nohou, teď šel spát, já jdu věšet prádlo, nasnídat se a pak zkusim chvíli na gauč. Po obědě jedu do těch bb, tak mám pocit, že tam asi budu docela brzo. Snad se mi podaří chytit nějakej slušnej stůl. Co vy holky, Lea a Kami, přijdete po spánku? :wink:
24. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
eri tě asi kousnu :grinning: :grinning: ale tuhle jsem na ně koukala v letáku a hned jsem si vybavila :grinning: :grinning: :grinning:

hele já za váma dneska do bb nedorazim :cry: :cry: jsem zapomněla že od tří do šesti nám budou měnit vodoměry :rolling_eyes: akorát že samozřejmě nevim kdy přesně dorazí k nám :pensive: ale kdyby přišli nějak dobře tak se ještě zaběhnem vyblbnout .. ale spíš se mnou nepočítejte :frowning2:

jo z autosedačky vypad nějakej ulomenej kousek, tak už to jako jde sklopit ale zase se to nezasekne do tý polohy :frowning2: tak jí budem muset reklamovat :frowning2:

a teď tu proběhla akce stříhání :grinning: :grinning: my už včera s peťou seděli nad álou s nůžkama ale pak jsme zbaběle to vzdali - no a dneska se tu zastavila tátovo přítelkyně holička :grinning: :grinning: takže ála už je krásnej :sweat_smile:
24. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
No tak fotku sem, kousi? :slight_smile:
Takže Ála už nemá patku? :confused: Jako Viki Cabadaj??? No dobře.... :wink:
A jak jste ho nechali ostříhat? Na Beckhama? :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky, já vás nějak nestíhám :frowning2:

Tak to vás včera bylo celkem dost co? :slight_smile: Já doufám, že my taky brzy dorazíme, ráda bych vás zas viděla.A Páju a Šárku vlastně ještě vůbec neznám :confused:A ráda poznám :slight_smile:
24. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoooj,
my se do bb chystáme. Leuš tak je odchyť jako první s vodoměrama a přijďte.Davídek bude někde v prolejzkách tak ať tam nejsme sami. :frowning2:A jsem teda zvědavá na ostříhanýho Alíka.Abysme ho poznali. :confused: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
to teda nepoznáte :grinning: :grinning: je to pravda něco mezi Beckhamem a Cabadajem :grinning: páč se moc mrskal :grinning:
foto jak se vzbudí pacholíček :dizzy_face: dneska se i zachumlal sám do dečky :grinning:

uvidim zkusim to .. stejnak mě štvou, nevim co tam hodlaj jako měnit... prej se to musí dycky jednou za čtyři roky ... ani mi nedošlo že už jsem tu tak dlouho :confused: :sweat_smile:
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky

Hovzíkovi všechno nejlepší k svátku :zipper_mouth: Andrejka posílá pusu.
24. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Honzík už ho měl. :sunglasses:

Maruško nechcete přiject dneska do bb?
24. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Maruško, taky jsem chtěla Honzíkovi popřát a pak jsem si vzpomněla, že tady Pavlí psala že Honzík měl svátek.....už někdy v dubnu myslím ne? :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Cože Alík je za fešáka hmm hned bych si ho poňuchňala teda jestli by maminka dovolila :wink:

Holky normálka mi je líto že jsem se s váma včera neviděla :frowning2:

Kami co Anetka už je v pořádku a co zoubek už se vyklubal???

Gábi Davídkovi tleskáme :grinning: je to šikula
24. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
taky jsem se svátkem mlčela :grinning: :grinning:

kočí já nevim co dneska k obídku :frowning2: ála má připravenou cuketu s hráškem :dizzy_face: ale co já ?
24. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Hmm takže to jsem za trupku ale toto info o svátku mi nějak uteklo.
Kamčo v pondělí jak mi nebylo ok tak jsem celej den proválela včera jsem tu měla rodiče zejtra odjíždime a já nemám nic připravenýho a dneska jsem teprve prala Andrejky pračku.Ale v út si vás nenechám ujít
:dizzy_face:
24. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Leuš rybičku :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.