• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Maru a kdy vyrážíte?Už někdy brzy ráno asi vid?

Leon, já měla k obídku jen špagety dneska..... Nic moc inspirace co??? :grinning: :grinning:

Kamčo co Anetka?Už je jí lépe?Má ještě teploty?
24. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
zejtra někdy dopoledne jede nás víc lidí tak chceme vyrážet všichni nastejně
24. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
ten čas hrozně letí už tu sedim skoro hodinu tak mizim dokuď ještě Andrejka spí.
Holky mějte se tu moooc hezky mrňouskové ať nestůňou a myslete na nás papa
24. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
mno tak jsem si nakonec nakrájela klobásku :grinning: :grinning: a dala vařit květák na večer :slight_smile:

jdu stáhnout tu fotku :wink:
24. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak ahoj Maru a at se vám líbí, taky se mějte moc fajn :wink: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Leon, dobrej oběd :grinning: :grinning: Takovej rychlej vid? :wink: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Holky já taky mizím, Kubík se za chvíli vzbudí, tak se jdu aspoň na 10 minut natáhnout :slight_smile:
Zatím papa
24. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Kousi, to je Beckham! Jasnej Beckham! :grinning: :grinning: :grinning: Nejleší to bylo stejně s tím culíkem! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak k obídku jsem měla kuřítko s rejží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jsem musela rychle do krámu,aby jsme to stihli do spaní.

Maruško dobře doražte a užijte si to. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já měla k obědu smažený vajíčka.Nějak jsem na ně dostala chuť. :wink:

Jíťo Anetka už je dobrá. Fakt nevím co to bylo. :confused: Dásně mi přijde, že má nateklý dost tak jestli fakt ty zuby, ale nevypadá to, že by vylezly nějak brzo.
24. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
Já měla taky špágy, se sušenejma rajčatama a s bazalkovým pestem... :wink:

My vyrážíme ven, je tam teda ultrahnusně, ale potřebuju draka aspoň trochu utahat, jak je doma, tak je mrzutej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
kamí prosimtě písla bys mi do ip to číslo na tu tvojí holčinu nehtovou ? já na to zapomněla úplně ale zkusila bych jestli nemá zítra volno :confused:
24. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Eri hlavně nenajdi zase nějakýho oběšence. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Ty jo nemáš z toho trauma?

Žeru tu novou reklamau na coca colu s těma příšerkama. :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jíťo, krásná fotka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, taky máte toho koníka takovýho pomalýho? :confused:
24. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Šári díky :dizzy_face: No nějak se mi to seká a pomalý je to taky :confused: Fotka se mi sem vkládala asi hodinu :angry:

Holky to počasí je únavný :pensive: Já jsem dneska jak praštěná palicí :sweat_smile:
24. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
Jo a dodatečně Kubíčkovi všechno nej k mininarozeninkám. :wink: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
Děkujeme :dizzy_face: , no vlastně i vy jste měli s námi mininarozeninky vid?A Alík je taky 22. :slight_smile: Tak vše nejlepší všem prckům :dizzy_face: :grinning:
24. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Šári Anettka už je taky pěkně veliká, koukala jsem ti do albíka.
A psí miminko je taky úžasný :dizzy_face:
24. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Jj, už je jí taky pěknej kousek. Teď zrovna dělá blne, tak se jí tu směju... :grinning: Povídá a povídá
24. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
tak autosedačka je kaput :frowning2: bejbycentrum jí prej pošle na opravu ... a musim je pochválit, zatím nám pučili teda jinou :slight_smile: teď jsem jí vyprala páč zase si jako nedělám iluze o extrémní čistotě, i když ušmudlaná na pohled nebyla :confused: nějaká kiddy pro - koukala jsem a měla by bejt bezpečná ... má i polohování hlavičky :grinning: a je taková hodně veliká :dizzy_face: jen holt nepude na náš podvozek no :grinning:

mno jooo jíťo klucí jsou vlastně skoro stejně starý :grinning: hlavně já jak nemám přehled o datumech tak jsem to zjistila až včera že bylo 22týho :grinning:
24. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky mám drobet klidu když malej usnul tak jsem se na vás taky konečně přišla juknout a ono to vypadá že tu asi nikdo nejni :frowning2:
24. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
jééé luci achoj já tu chviličku jsem ale asi půjdu za chvíli za peťou ... až teda dokouká ten film co já už jsem včera viděla a on u něj usnul - podruhý by mě to nebavilo :confounded:
24. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
luci co jste to měli s nožičkama ? peťa říkal že prej už vám nějak sundavali sádru nebo co, moc z toho moudrej nebyl a teď koukám že fakt jste jí měli (v albíčku) :confused:
24. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
No měli jsme vbočený nožky takže jsme meli sádry do dvou měsíců po týdnu nám to měnili :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak operaci achylovek pak zase sádry a po sádrách do půl roku takovej snoubord na 23hodin denně :rolling_eyes: . Byl to docela mazec aparát nosíme ještě dneska ale jen na noc :dizzy_face: . Mluvila jsem ze Šárkou a říkala že to v Bazilice bylo super a vy všechny taky tak jestli by jsme mohli tak se zastavíme s Honzím taky tada jestli nám to vyjde :grinning:
24. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
jééé to určitě :slight_smile: akorát já jako dycky jsem dorazila pozdě tak jsem si anetku ani nestihla prohlídnout, páč spinkala :dizzy_face:
týýýýý jo to jsem ani nevěděla, když babi vezla prcka v kočáře tak jsem si toho nevšimla :confused:
24. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jo a nejhorší zážitek- Mudr. Nevšímal na ortopedii nám ve třetím týdnu(sádry jsme měli od 1. týdne)při sundavání sáder prořízl patičku a já se splašenýma hormonama jsem se tam málem složila a ještě jsem dostala vynadáno že to ještě neviděl :fearful: . Ale pak jsme si našli doktora jiného ale v Prachaticích. Jinak zdravim Peťu :wink:
24. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
huuuu tak to byl teda ale "machr" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych se mu tam složila naprosto stoprocentně a předtím bych mu ještě hodně hystericky vynadala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: úplně mi přelez mráz po zádech :frowning2:
mně stačilo bohatě když doktorka mačkala malýmu zhnisanej ten boláček po tubeře :cry: já stála v koutě ordinace, řvala a malýho musel držet peťa :frowning2: jsem fakt hrozná, to vaše bych nepřežila celkově, natož patičku :pensive: tě obdivuju :frowning2:

jdu mu to vyřídit, už mě tu prozvání = signál "jsem v pelechu, kde si ty ? " :sunglasses: :angry: :grinning:

tak se určo zastav na nějakym srazíku, docela často se spichujeme i v bezbot, to je hřiště tady na máji :wink: zatím papapa a pošmudlej statečnýho Honzíčka :wink:

mimochodem jestli ho slavíte dneska tak mu přejeme i všechno nej k svátku :wink:
24. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
za přání děkujem a nebudu zdržovat :grinning:.Snad mi to vyjde a dobrou :wink:
24. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Zdar mamky :slight_smile:

Uz me to pocasi deprimuje :angry:

Leus, pujdes ke konkurenci, jo :angry: :angry: :angry:
:grinning:

Honzikum vse nej k svatku :dizzy_face:

Kamci, to je divny, co to mohlo bejt... ale hlavne, ze je to pryc... mozna to bylo fakt jen k tem zubum :confused:

Nj, jdu neco poklidit, pockam, az se mi dopecou chleby a jdu chrnet, jsem hotovson :pensive:
24. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Juu, to je fakt, ze Pavli psala, ze svatek slavi jindy :sweat_smile:

Jinak jsem si jeste vzpomnela na tu kavarnu - jmenuje se Plaza, dnes jsem sla okolo, vypada to pekne :dizzy_face:
MM mi zjistil, jak to tam maj - vpredu je kuracka cast, vzadu nekuracka, s kocarama se tam prej vejdem a detsky koutek bude v budoucnu - momentalne je ve vyrobe :slight_smile:

Stale cekam na chleby... chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nj, tady stejne nikdo neni :frowning2:
24. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jo a Leus, Alik je fesak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.