• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj holky :slight_smile:

Jani mě to počasí deprimuje taky a dneska mě příšerně bolí hlava :unamused: A kde ta kavárna je?Přímo na náměstí?V jaké části?Jako jestli u radnice nebo tam jak je Dvořák....Zní to teda lákavě :slight_smile:

Leon, nádherný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: Alík je čumáček :dizzy_face: :dizzy_face: A účes mu moooooc sluší :wink: :dizzy_face:

I.tu, to snad není možný s tím doktorem :angry: To je teda fakt "machr" :angry: A ještě ti vynadá....To je něco... :confounded:
25. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
jitul mě nedeprimuje, mě přímo se.... réééééé :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: zítra máme tu svatbu a bude zima jak v prdýlce ledního medvíděte :frowning2:

zvíži no vidíš :grinning: ty si vlastně taky profík - no nejdu nikam páč kamča se na mě vybodla :grinning: :grinning: :grinning: a já tu sice asi dvě čísla mám ale jsem líná už to teď řešit :grinning: natřu to sama a ozdobený to holt nebude noooo :pensive: stejně budu patrně v palčákách tak to nikdo neuvidí :rolling_eyes: :rolling_eyes: beztak jsem si už jeden nehet ulomila, umělý já nechci :frowning2: takže o žádnou krásu bych se stejně pokoušet nemohla :confounded:
25. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj kóči :wink:

Počasí mě taky s...! To má být léto??? :angry: :angry: :angry:

Kavárna zní opravdu lákavě! Taky je pěkná kavárna na Lidické naproti pol. Jih, ale nemaji tam tolik místa na víreco kočárků. A v Bazilice, tam je to bájo!!!! :grinning:

S těma Honzíkovo nožičkama, to je mazec! Ale on je kluk šiškovnej a všechno to zvládnul na 1 s *!!!
25. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Leon, moje bývalá spolužačka se vdává v sobotu na Hluboký a tak jsme měli v plánu se tam zajet mrknout a rovnou pak do ZOO že si uděláme pěknej den, ale jestli bude takhle (a má být) tak to se mi teda nikam nechce :unamused: To je fakt léto :rolling_eyes:
25. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
my to vzdát nemůžem :frowning2: :grinning: peťa jde za svědka :grinning: to by mu asi neodpustili :grinning: ne že bych teda chtěla, já se fakt jako na akcičku těšim :dizzy_face: :dizzy_face: ale to počásko mě pořádně nervuje :frowning2:

se vám musim pochlubit jak jsme jim udělali krásnej dárek - se známejma jsme jim koupili den na jachtě, a aby to nebyla jen tak poukázka /i když je v hezkej červenej krabičce/ tak jsme jim koupili ještě malej piknikovej košíček (v prioru za 250 :fearful: normálně kráááásnej, vyloženej kostkatou látkou, z obou stran otvírací - i ťongové měli hnusnější a dvakrát dražší ) dali jsme tam sektík, skleničky, ňamky a taky plavací křidýlka :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá jestli nás nezabijou :grinning: :grinning:
že prej nepojedou na svatební cestu jako takovou, maj roční holčičku, sami by stejně nejeli, tak pojedou aspoň sem :wink:

zvíži tu kavárničku vim kde je, jak byl sunset co ? jsem tam tuhle načuhovala jak divízna :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Leon, to je super dárek! Naprosto originální!

Co budete dneska dělat? Já bych chtěla jít odpoledne ven, tak doufám, že nezačne pršet.
25. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Já musim taky ven - jinak tu obá zašílíme :frowning2: už neprší, jen tak mrholí, tak ... a taky si musim dojít koupit nějakou pěknou červenou sponku nebo skřipeček :slight_smile:

jo dárek jsem teda nevymyslela já abyste si nemyslely že jsem tak dobrá jo ? :grinning: :grinning: můj nápad byl jen ten koš :grinning:

jdu zkusit oblíct tu autosedačku, teď jsem zjistila že mi z toho peťa zapomněl sundat ještě takový ty potahy na kšírečky :frowning2: tak jsem je šupla teď k normálnímu oblečení, doufám že když peru na čtyřicet a tohle je na třicet že se s tim nic nestane :frowning2: růžový to nebude :grinning: :grinning: peru důsledně jen modrý (ty kšírečky jsou tmavě šedý :grinning: )
25. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Kuk,
Leuš ty jsi chtěla na ty nehty? TO jsem úplně vypustila.To víš kojící mozek musíš několikrát upomínat, aby něco vyprodukoval. :sweat_smile:
Byli jsme včera s Gábi a Davídkem v těch bb a zase naprosto spokojenost. Jen tam teda bylo dooost narváno.Dokonce za náma přišel i náš taťka tak aspoň nemusela Anetka nahánět cizí.

Šári taky jsem ti ještě nepochválila pejska.Mohli bysme se někdy s Kousi projít směrem na Zavadilku a ukázala by si nám ho a pochovat. :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky,

muzu se zeptat?kde nakupujete oblecky pro ty vase drobecky?ja jsem docela zoufala, shanim dupky a nejak se mi nedari si vybrat. Nahodte prosim mi nejakou inspiraci kam vy chodite na nakupy.

Jinak kdo jste jeste nebyly venku tak se moc neoblikejte, je tam desny dusno.., opravdu to prinese nejaky bourky. Pradelna hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
dusno jo ? no těboch :frowning2:

jsem zrovna koukala na zprávy, jsem ani nevěděla že to na tom severu je tak šílený :fearful: :frowning2: voda je fakt strašná potvora :frowning2:

kamí já jsem připomínala ale flákač jen jednou :grinning: nedělej si s tim hlavičku, já bych se na to asi stejně bodla :frowning2: jsem lenoch ...

iru já teda jsem hodně nakupovala přes net, když jsem byla těhu, pak spoustu věcí mám od zvíži z emériky :grinning: když tenkrát byl dolar za hubičku :grinning:
a jinak dupky nevim, my používáme spíš overálky a ty jsou bezkonkurenční v tescu, jak na údržbu tak cena a i maj hezký obrázky ...občas se juknu do c&a nebo do hm ale to tesco pořád vítězí
25. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
a pak mi hodně tátovo přítelkyně nosí věci ze sekáčku v otakarce - akorát občas přinese i holčičí věci viď kami :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
iru teď zrovna jsem koukala v druhej diskuzi říkala kristý že tam maj dokonce slevy obrovský v tescu :dizzy_face:
25. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Leon, to je super dáreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To budou mít radost :wink: Fakt takovej hodně originální :dizzy_face:

Irun my nakupujeme taky hodně v Tescu oblečky.mají tam velký výběr a ceny jsou taky pěkný.Jinak hodně věcí dostáváme od babiček, ty nakupují taky většinou v tescu nebo i z Globusu sem tam něco přivezou :sweat_smile:

Ted trochu vykukuje sluníčka, taky musíme ven až se Kubík vzbudí.Doma je to na palici, fakt.není co dělat a Kubík je takovej mrzutej a protivnej když je pak déle doma :unamused:
25. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Holky dik, no ja oblizala vcera v Igy a sekac v Otakarce a nikde nic moc a kdyz jo, tak mi to prislo drahy. Chudak Stepa, uz ji je vsechno kratky :frowning2: ja mela vsechno pripraveny pred porodem do vel.68 a ted uz se nejak nevejdeme a at prehrabuju jak prehrabuju v hadyrkach nic nenachazim :sweat_smile:
Nakupovala jste nektera v bazarku pres net?nebo nejaky dobry webky s kojeneckym oblecenim?ja porad vaham, kdyz si to nemuzu prohlidnout.
25. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Irun, mrkni třeba na www.mimibazar.cz, tam mají i nový věci, i "použitý"´.Já jsem si tam kupovala hodně těhu věcí a pak nové povlečení a prostěradla pro Kubíka.Jinak oblečky dětský ne, ale třeba tam něco pěknýho objevíš.
Oni z těch hadříků vyrostou strašně rychle no :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
iru nebo www.brumla.cz tam si dokonce můžeš i nechávat věci zamluvený myslim že dva tejdny a vzít toho jako víc najednou kvůli poštovnýmu ... ale ještě jsem od nich nic nebrala, jen jsem teď koukala že tam maj naprosto úúúúchvatný hočličkovský šatí :dizzy_face:

jo globus pravda taky občas něco má..
25. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Dekuju za tipy :wink:

Holky, jeste bych chtela s vama probrat koupacku mimisku ve vanicce. Nase mala si to vubec neuziva-od narozeni, lezi jak prkno a vydesene pozoruje co se deje, pustim sprchu a rev. Vubec neplaca nozickama a rucickama, nasi mi rikaji, ze to prijde,ale me to prijde divny. Vsechny kamosky mi rikaji jak maji vic vody mimo vanu nez ve vane :grinning: a my nic. Je mozny, ze je to povahou a nebo je nekde problem?jinak se smeje a rehta kdyz je mezi lidma.Dalsi vec na kteoru me zajima vas nazor je, ze asi tyden dost nahlas mruci a chrci,-jakoby breci, stimuje si hlasek?nebo ji neco vadi?je fakt, ze u niceho nevydrzi a co 10minut ji musim otocit, vyndat z lehatka proste ji menit prostredi, ale i tak u toho vydava takovy skreky :slight_smile: je to asi normalni a priprava na rec,ale i tak se vas zeptam.Zadny hracky ji neberou a na brisku pri paseni vydrzi cca 5 minut pak zacne padat.

To jsem ,ale resitelka, coz?
25. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Holky, ted jak ji posloucham tak je to ten jeji hlasek jako kdyz tlaci na zachod na velkou, ale kakame ukazkove od narozeni. :wink:
25. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Se musim tlemit co resim za kraviny :wink:
Kdyz mi neodpovite nebudu se ani divit :grinning:
Holt prvni dite, postarsi matky dela sve :angry:
25. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Na tom Brumlovi jsou docela dobry veci.Dekuju.
25. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Iru, hodně nakupuju oblečení pro malou v Tescu. Jeto snad jediný obchod, kde maji bílé oblečky nabo zkrátka neutrální barvy, páč růžovou už fakt nesnáším. Dost taky kupuju na netu ( mimibazar ) a občas se kouknu i někde v sekáči ( super věci maji v Britexu na Lannovce ).

Kami, no jasně že hafíka půjčíme pochovat. Bude s námi chodit na prochajdy! :dizzy_face: Ještě si ale chvilku počkáme...

irun, to je mi líto, že se malé nelíbí ve vaně. Ale určitě bych ji nenutila... Zkoušeli jste koupat v kyblíku místo vaničky?
25. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Sarko, zkouseli jsme vsechno, holt jsme pomalejsi asi na vse :wink:

A kde to je na Lannovce?to slysim prvne :sunglasses:
25. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Irun

http://brit-tex.cz/maloobchod.html

( dětské oblečení maji jakoby v patře, dole jsou dospěláci :wink: )
25. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Teď koukám, že jsem sem ten odkaz na mapu vložila nějak špatně, omlouvám se. Musí se to celé zkopírovat.

Iru, nechceš taky chodit na cvičení s malou? :wink:
25. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Ted jsem prijela z Tesca a nakoupila uplne bezvadne, maji tam opravdu slevy a vyber.....dekuju za tip.

Zvazuju cvico v tom Holiday od zari, ja ted prevazne budu s malou na chajde,ale urco bych sla na kukandu pokud se plati jen hodina tak bych mohla.Ty chodis a co na to mala?kolik stoji hodka?a jak hodina probiha?

Bezim koupat, mame zpozdeni...............
25. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Zdar všem :slight_smile:
Irun, náš malej leží ve vaně, kouká a žulí se, cucá žínku a na nějaký cákání se nám může... :wink: :grinning: :grinning:
A divný zvuky taky vyluzuje, teď tak piští, že jestli to vyžene ještě vejš, tak už ho uslyší jenom psi :confused: :grinning:

JInak u nás den fofr, ráno ke kámošce těhuli na návštěvu, pak u našich, pak jsem dělala plněný papriky, bolela mě hlava ze změny počasí, teď jdu žehlit a potom padnu za vlast :sunglasses:
25. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
mááááám ty nejkrásnější nehtíky na světě abyste věděly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

iru klidně to řeš :grinning: my postarší prvorodičky tě plně chápem :grinning: :grinning: je vidět že si tu chvíli, kdyby si viděla co za kraviny tu občas řešim já :grinning: :grinning:

my pravda řvali ve vaničce asi do třech měsíců, pak jsem ho jednou vzala do náruče a osprchovala se s ním a kupodivu od tý doby je čochtan - ale neříkám že je to tím :confused:

zvuky vyluzujeme neskutečný pořád - chrčíme, dusíme se, hejkáme, vrčíme a tak podobně ...jestli u toho nepláče tak bych jí nechala :wink: prostě jen zkouší :dizzy_face:

a já tu zítra nebudu tak mě nehledejte ju :wink: ? :grinning: no je jasný že nebudete :grinning: ale bude se mi stejskat to jako jooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mám vás moc ráda kočičky moje :dizzy_face: :dizzy_face: a zvíži teď úplně absolutně úplně nejvíc :grinning:
25. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:

Pavlí taky se chystám na žehlení, ale vůbec se mi nechce
:unamused:

Irun, když byl Kubík malinkatý miminečko tak u každého koupání vyváděl, už jsme nevěděli co s tím, pak jsme mu dali o něco teplejší vodu, než se má dávat těm dětičkám a najednou spokojenost veliká, ve vodě se mu líbí strašně moc, ted vždycky brečí, když ho z vany vynadaváme, chce tam být co nejdýl :slight_smile:
Myslím si, že si Štěpánka ještě zvykne a pak jí z vany nedostanete :wink: :slight_smile:
A co se týče těch zvuků - prckové vydávají neustále nové a nové zvuky, to je normální :wink:
Kubík taky takhle chrčel,jak popisuješ :sweat_smile:, pak pískal,ale úplně tak, že nám zaléhaly uši a pak furt "říkal" grrrrr, ted zas dělá auto :grinning: :grinning: :grinning: a už se snaží dost zvuků napodobovat
:slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.