• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
zvížátková :grinning: asi tě zakousnu :grinning: celej večer jsem krmila nebohý zvířátko a sázela brambory :grinning: od tebe tak ještě něco přijmu :grinning:
28. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
ahoj holky
Kamčo myslím že u Broučků dělají vše co budeš chtít teda nám zatím vyhověli skaždou věcí :grinning: tak to tam skus. Ulici nevím ale je to u sadů jsem na tom s ulicema na štýru :sunglasses:

kousi byla jsem se podívat za holkama v bb. Je to tam super :grinning: Honzíkovi se tam moc líbilo a v míčkách tolik že tam stratil ponožku :grinning:
29. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kamčo já už právě taky řeším dortíky :grinning: Já bych chtěla nějaký auto nebo vláček :sweat_smile: Ale nevím právě jakej necháme udělat - jako s čím.Aby tam nebylo hodně krému.Tady je jedna cukrářka, peče fakt moc hezky,všechno možný, ale všude dává tuny těžkýho krému :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, vy jste ho měli s čím ten dortík?
29. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
za hrubky se omlouvám mám tu u sebe krakena a nevím co dřív tak jsem moc nepřemíšlela :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj, ahoj, ahoj! :slight_smile:

Muším se pochlupit! Mrně pije mlíčko z flaštičky!!!! Koupila jsem totiž Sunar a ten jí chutná!!! Takže to dudlíkem nebylo. Jinak je dneska šíleně protivná! Vstávala v 5:00! :angry: a teď se jí snažím přemluvit ke spaní, ale marně. Mám podezření, že jí zlobí zuby... :rolling_eyes: A dneska jdeme na ty náušnice, to bude určitě dílo! :astonished: :confounded:
29. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Čauky po víkendu :slight_smile:

Tak jsme přežili trojnásobnou oslavu třicátin, byli jsme na chalupě u kamaráda kousek od Lenory. Prcek dostal jako naschvál zrovna ve čtvrtek rýmu jako trám, z pátka na sobotu v noci skoro nespal - nejdřív nemohl spát, protože ve vedlejší místnosti pařani hráli na kytary a řvali co to dalo a pak když přestali, tak se stejně až do rána budil tak po hodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže z toho jsem byla trošku na nervy a vyhrožovala skoromanželovi, že nás okamžitě odveze domů. Jenže jsme pak v sobotu odpo vyrazili na pěšovýlet na Soumarák a už bylo dobře, Víťula pak spal jako zabitej :sunglasses:

Jinak teda když jsme se včera vraceli domů, tak voda po cestě vypadala dost děsivě :unamused:
29. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Kuk! :slight_smile:

Šári gratulace k zvládnutí lahvičky - a pochlupení mě pěkně rozesmálo :grinning:

Eri no to musela bejt noc :rolling_eyes: , se nedivim, žes vyhrožovala, já bych asi i balila a cvičně startovala auto :sweat_smile: :grinning: Ještěže už to pak bylo dobrý :slight_smile:

No a u nás je novýho to, že se přes den nespí. Teda spí, dvakrát dopoledne a dvakrát odpoledne, což vypadá jako poho, ale pokaždý na cca 15-20 minut a nazdar mamko, koukej mi nahodit nějaký hračky a jdem na to! :grinning: Jsem zas utahaná....ale v noci furt zařezává perfektně, naštěstí. V půl osmý už tvrdej spánek, ve 3 kojení, v 5-6 dodat dudlíka a ke mně do postele a v půl osmý vstávačka. U mě v posteli teda takový polospací kojení ani nevím v kolik :sweat_smile:

Hm. Dneska mi na odpoledne přijede babička, tak budu večer zas mimo - konverzace s miminem (ale už říká - brouká si bababa, vavava, bebebe...je k sežrání :dizzy_face: ) a 83-letou, ač milou, osobou....no pro mozek fakt maso :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Cvičenci, jdete zejtra? Ostatní kmotry, Bazilika po 2. hod? :wink: :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky holky, díky za pochvalu dortíku! Měli jsme ho u našich na Šumavě, když jsme tam slavili, dělala ho místní cukrářka, byl "dvoupatrovej", ta krtina nahoře byl samostatnej dortík, promazanej čoko a vanilkovým krémem, potažený marcipánem a za super cenu 365,-- Kč, prostě paráda!

Kamí, slibuju, že budu chodit častěji, naše diskuze asi padla za vlast :frowning2: :unamused: A co vy, prdelky? Co Anetka? Hele, jsem asi tupoň, ale kde a co je to bez bot? Moc rádi bysme se přidaly!

My teď doklepáváme rýmu a dneska mi Vikí začala nějak kašlat, uff, už toho mám nějak po krk, marodil nám i taťka, takže jsem měla doma "dvě rozmachaný děti", co jsem musela obskakovat!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoooj,
ty jo těm bouřkám snad nebude pokoj.

Eri tak to si dovedu vaši noc představit.Ještě teď mi zní v hlavě kytara mýho taťky a do toho řev mýho Peti a skorošvagra na jeho narozky na chalupě. Jsem byla až taková hysterka, že jsem je šla ve dvě v noci vypnout a zahnat do pelechu.Tak šli čůrat před chalupu a hulákali ještě půl hodinu tam. :grinning: :grinning:

Míšo Bez bot je hřiště tady na Máji. Jsou tam prolejzačky a i prostor pro mrňata. Je to tam fakt super. :dizzy_face: :dizzy_face: Musíš s Viktorkou přijít. :dizzy_face:

Šárko jsem ti říkala, že sunar je dobrůtka. A máš taky ten banánovej? Ten je fakt výbornej, se nedivim, že jim chutná. :wink:

Zítra s Basilikou počítám a těším těším. Chci jít pěšky tak se po cestě vyspinká a budeme tam už před 3.
29. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Míšo tady je to hřiště

http://www.bezbot.cz/index.html
29. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím v rychlosti, nějak nic moc nestíhám.
Já uvidím, jestli zítra dorazím, prckovi se zhoršil kašel, dneska jsme vyjeli k dr. a ta nám dala naše první antibiotika :frowning2: sice kromě sluníčka můžeme kam chceme, jen by neměl moc běhat (prý: Já vím, že je živej, zkuste nenechat ho moc lítat), nejsme infekční, jen nám chce zaléčit ten kašel. V noci mi spí hezky, protože dostává Dithiaden (a máme pokračovat dokud nezaberou nový léky), ale přes den dá tak 1/2 hodinky a to ještě prokašle. Kašle jenom ve spaní, dr. říkala, že pokud do čtvrka léky nazaberou, tak nás pošle na nosní mandle, že to bývá z toho a taky prý to počasí tohle všechno zhoršuje. :rolling_eyes: Už ani nečekám, že by začalo léto. Ale do Baziliky jedu ráno (s holkama ze cvičení ho budeme držet, i když skončilo), tak zase zamluvim stůl na 1400, ať máte jistotu gauče :wink:
Bebi, vítej v klubu věčně unavených mamin (fakt nevím z čeho, když celý dny nic neděláme) :grinning: :wink:
Eri, obdivuju, co jsem se nějakých 20 měsíců pořádně nevyspala, tak jsem dost nasr...á, když mi někdo (kdokoli) ruší těch pár hodin v kuse, já bych je umyla a zabalila podstatně dřív.
Nejlíp to udělala jednou kamarádky maminka. Vyzvedla manžela s kamarádem po dokopný, odvezla je na chalupu bez vody, elektriky a hodin, nechala je chvíli ještě popíjet a asi v půl desátý jim říká: Pánové, to už by snad stačilo, jsou 3 ráno. A ty se podivili, jak rychle to uteklo a šli do peří :grinning: :grinning: dokonalé :grinning:
no nic, jdu si bafnout, ještě asi kouknu pozdějc. Pa
29. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak všem kašlajícícm a smrkajícím dětičkám brzké uzdravení :wink: Ono v tomhle počasí se není čemu divit :unamused: Taky už nevěřím, že bude nějaké léto.Furt hlásí deště a bouřky...

Gábi, Davídek docela na ten hnusnej kašel poslední dobou trpí vid?Chudák malej :frowning2:
29. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj Jíťo,
no, začalo to před asi 4 tejdnama, pak to vždycky přešlo, na 2-3 dny i noci a pak se to zase vrátilo. V pátek v noci to bylo šílený. Vzbudil se před půl 12 na dudlu, 10 minut na to znova, jenže pak začal kašlat a já se dostala do postele v 1:13, ale jak jsem lehla, tak zase začal. Sice se už nevzbudil, ale já se bála, že se vzbudí, tak jsem ležela a poslouchala, přestal kašlat ve 2:50, šla jsem spát a vstával v 6!! Byla jsem gumová. Chodím spát po 11 :rolling_eyes: Tak jsem ho radši odvezla k dr. Sice má čisté dýchání, nikde nic, ale jistota je jistota, hned mám čistší hlavu :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Šári, vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a radosti z Anettky :dizzy_face:

U nás byla dneska noc :pensive: Kubíkovi rostou další zoubky, jednička a dvojka vpravo nahoře(vlevo už mu vyrostly a docela bez problémů)má tam úplně bouličky a celý oteklý to má a úplně vařící.Takže se furt budil a plakal, dali jsme i Nurofen a mazali a mazali gelíkem, ale moc mu to nezabíralo.Ted teda chrní, tak přemýšlím že se natáhnu k němu....

Gábi, ten kašel je hnusnej i pro dospělého natož takhle u prcků :frowning2: .Snad se ted Davídek vyspinkal už lépe.To je jasný, že jsi ho radši vzala k Dr., aspoň máš klid a jistotu a hlavně aspoň mu na to něco dala a už to snad bude lepší.
30. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Dnes teda budete v Bazilice?? Asi bychom s Any prijely :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jitu, díky moc moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cvičit jdeme a těšíme se pak na kafínko. Přijede i Lucka s Jeníkem :wink:
30. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Brýtro, prcek spí, tak jdu v rychlosti nakouknout :slight_smile:

Cvičit dneska samo jdeme, snad bude Víťula příznivějc naladěnej než minule :wink: By bylo přece škoda nenasbírat bodíky na to kafíčko zadara v Bazilice :wink: :sunglasses:

No já jsem v ten pátek (nebo teda vlastně už v sobotu) nakonec v návalu zoufalství vyndala někdy v jednu ráno dítě z postýlky a přinesla ho mezi ostatní. Víťka okamžitě ožil a vypadal, že jako teda je rád, že jsem konečně pochopila, že se chce taky připojit :grinning: , ale na celou skvadru to zafungovalo tak, že prohlásili, že jdou dobývat most přes potok, takže se sebrali a šli řvát ven k vodě :wink: :grinning:
30. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Jo, jsem zapomněla pogratulovat Šárce k lahvičkovému úspěchu, takže dodatečně :wink: Jo a Šári, mám tady načatou krabičku Sunaru, nechceš ji vzít? Nám ho Víťka pro změnu nechtěl...
30. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Tak fajn :slight_smile: Kolem druhe tam budem :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Jo a Sari, vse nej k Tvemu dnesnimu svatku!!! :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Nj, tak ja jdu rychle neco varit.... se mi nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
30. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Eri :dizzy_face: uz se tesim, az ho konecne uvidim :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Šári má dneska svátek? Tak fšééécko nejlepčí! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To ten Sunar dostaneš i s mašlí :wink: :grinning:
30. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
No Jani, tyjo, jestli dneska fakt dorazíš, to si dám asi speciální ledovou kávu na oslavu :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Rada bych tu sedela, ale drace tam neco vyvadi, tak ji jdu zkontrolovat... moc mi nechce jist - jenom mlicko, to jo, murajzna jedna :angry: jsem do ni narvala par lzicek jogurtu s bananem - to jediny ji docela smakuje... jinac zadna slava :pensive:

Tak ja jdu na ten obed a uvidime se v Baziliskovi :slight_smile: paaaaa
30. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Tak já zase padám, akorát se mi dopralo prádlo, tak jdu věšet :wink: Na viděnou v Bazilice :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Eri, to si pis :grinning: ale musis si dat Latte, abys mela bodik :grinning: :wink: ja si ho dam taky... jeste musim vystrachat tu karticku sakrys :astonished: :grinning:
30. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.