• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
autor
Kuk :slight_smile:

Dobré ráno všem :slight_smile:

Jitul noc musela bejt teda fakt bájo :rolling_eyes: , chudák malej, tak snad se zubáci zláci brzo vyklubou! :wink: :slight_smile:

Eri a jak jim ty fajfky šmakujou, viď? Honzík u toho úplně mlaská :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jinak kdo nevíte - ode dneška mají v Tchibu celkem pěkný věci na mrňata: http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzBrowseCatalog-Start;sid=beo-PyYSSAo7n2xb1Cw0WyW2_sn9Gcnese0=?CategoryName=preview

My jsme dneska vzhůru od půl sedmý :angry: ...bababa bububu vavavava...mámo vstávej atakdále, jsem neodolatelnej povídálek tak honem z pelecha a bav mě! :sweat_smile: :grinning: :grinning: Tak teď teda zase spí na těch svejch 20 minut :sweat_smile:

Asi se sem už dneska nedostanu, na cvíčo jedem a s ostatníma se těšim v Bazilice :slight_smile:
Gábi, jsi moc hodná, můžem teda počítat s tím stolem? :slight_smile:

Jinak holky doufám, že se nebudete moc zlobit, když se k nám na kafe připojí Helena, je to kamarádka, která bydlí v Třeboni a úterky sem jezdí na to cvíčo s malým (je taky ledňáček) :slight_smile:
30. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Hm, fakt 20 minut. A to už máme i přebaleno :grinning: :angry:

Ale hele, co jsme zkoušeli (podotýkám fakt na chvilku) včera straaašně tajnýho zakázanýho :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2961754#navigator
30. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Holky taky hlásím, že dorazíme a moc se na vás těšíme....

Pavli u nás se taky nejhůř spalo kolem šestého měsíce jak v noci tak přes den. :confounded: Za 20 minut si nedojdeš v klidu pomalu ani na záchod co?
30. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Přesně :grinning: :grinning: :grinning: si tam nestihnu dočíst bulvárky :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky,

taky nás začal trápit kašel, dneska jsem byla s Vikí u MUDr., říkala, že máme koupit Mucosolvan a léčit. A můžeme chodit ven, takže odpoledne vyrazíme!

Kamí, díky za tip, až půjdete, dej vědět, pokud zrovna nebudeme na Šumavě nebo nemocný, tak dorazíme! Vypadá to slibně! Hele, vy chodíte cvičit do IGY? A chodíte taky plavat?

Holky, to je zase dneska dusno, to je síla, my jsme tady zavřený v paneláku, už mě to tu všechno prudí....bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ohledně spaní, je to síla, jak už má Vikí skoro 3 týdny rýmu, tak se pořád budí, skoro po hodïně? tak
30. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
(OMLOUVÁM SE, PÍŠE MI TADY TO KLÍŠTĚ...)

Takže jsem se už 3 týdny pořádně nevyspala a jsem z toho otrávená! Předtím se budila jednou za noc na kojení a pak až ráno! Je to síla!Navíc si zvykla spát u mě, takže se nevyspím ani já, ani ona! No jak se tohle srovná....???, :frowning2:
30. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
uf jsem tu .... achoooj kočičky

my dneska nedorazíme :frowning2: jdem totiž v jednu k zubaři :sweat_smile: všichní brůžkové + babi + segra :grinning: a pak vezu právě mamku zase sem zpátky na máj a než bysme se zase dohrabali k vám tak už budete pryč :cry:
30. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj Leo to je škoda dneska se tam taky ukážem :sweat_smile: jdem a docela jsem se na vás taky těšila :wink:
30. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak at vám to dobře dopadne :sweat_smile:
30. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak my za chvilku vyrážíme ven, holky, tam je dusno hnusno, že se mi ani nikam nechce! Bléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :confounded:
30. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
no vy jste snad ještě na kafi :grinning: ?
30. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Achoj :slight_smile: ne, už jsme se vykafovali. Bylo to fajn. Anďa opět po cvičení usla a spinkala jako špalíček! A co vy Leuš u zubaře? :confounded:
30. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
já naprosto bez problémů, ani kámen mi nesundavala - ála krásně otvíral tlamičku jen jsme vlezli do dveří :grinning: nevim co čekal že dostane :grinning: takže je zaregistrovanej :wink: a máme čistit zoubky už :confused: a peťula čtyři kazíky :grinning: dobře mu tak - včera sežral malýmu všechny banány :angry: tak to má za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
My aby jsme toho neměli málo tak nás v Igy vyzvedl taťka a byli jsme se známýmu ještě do šesti v bez botách. Anetka mi usínala chudáček už u kaše. :dizzy_face: :dizzy_face: A teta Maruška jí vyzvedla v tchibu balonek tak s ním snad chtěla i spát.

Míšo my se scházíme skoro každé úterý, (pojd příště s náma,dneska jsme šli krásně zadem pěšky). Teď hlavně v Basilice, protože holky mají s menšíma prckama cvíčo. Nám už skončilo a budeme zase cvičit až budou děti chodit. Plavat jsem chodila do Šikulky a od září budeme v Igy u Mirky. Akorát teď mi holky známá říkala, že prý je to s tím bazenem tam a hygienou na štíru. :frowning2:

Míšo tak hlavně, aby Viktorku kašlík brzo přešel. :wink:
30. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že jste se bavily :wink:
Já jsem nakonec jela s malým do bb, ozvala se oblíbená teta Hanka, minulý týden musela na potrat, přišla o dvojčata, tak chtěla pokecat. Bylo to fajn, až na to, že prckové lepili potem a my dvě taky. :angry: Davídek i strávil celé odpoledne nahoře, ani nechtěl do prolejzky, ale to asi bylo tím, že byl nadšenej, že vůbec někam vyjel :grinning: Prolejzku jsme měli asi na posledních 20 minut. A taky jsme se tam potkaly s Kami, viď?

Kulli, my taky kašlem, už nějakej pátek, doufám, že nás to teď už brzo přejde. Tak držím pěsti, není nic horšího než když prckovi ruší jinak klidné spaní nechutné kašlání. My jsme asi po všech lécích spali dneska durch od 7 večer do půl 8 do rána. Já se skoro bála, že ho to zabilo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přes poledne si dal 2 hodinky, takže se pomalu dostáváme na náš průměr :sweat_smile:
mažu, dobrou
30. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Dobreeeeee raaaaaaaaaanko :slight_smile:

Kaficko vcera bylo fajn, akorat jsem byla desne sparena :sweat_smile: taky jsem hned skocila do bazenku :slight_smile:

Gabi, to je prace :unamused:

Miso, nekdy musis jit s holkama, at Te taky uz konecne poznam :slight_smile:

No jo, jdu rychle varit, pac mam pak rehabku, tak at stiham :slight_smile: Pa
1. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
Jo a Leo, dikes za ty fotky :dizzy_face: :grinning:
1. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme prokašlali celou noc, to byl kašel - fůj! :unamused: Dneska s Vikí asi ani nepůjdu ven, ale doufám, že to nebude mít dlouhého trvání!

Když tak se k vám "kafíčkářkám" přidám, příští úterý asi budeme na Šumavě, pojedeme tam asi na týden, podle toho, jak Vikí bude. Ale pak sem nakouknu a zjistím, jestli jdete a půjdu klidně taky! Kudy se do Baziliky chodí? :wink:

Kamí a neuvažovala jsi o plavání spíš v Třeboni na lázních? Mě to hrozně láká, jen jak máme jenom jedno autíko, tak by holt taťka musel do práce MHD a to se tam docela blbě dostává :unamused: Ale docela o tom přemýšlím, aspoň párkrát se tam zajet podívat! :grinning:

Gábi, doufám, že se ty naše prdelky z toho dostanou a brzo se poznají :grinning:

Jo, Jani, taky už bych tě ráda poznala osobně, známe se jinak už dlouho, už z dob, kdy jsem se vdávala, cooo? :sweat_smile:
1. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Gábi a zkoušela si třeba Davídkovi dát na ten kašlík homeopatika? Mě teda poháhaji.

Včera to bylo fakt moc fajn, je mi štvalo to horko. Po celým Igy je klimatizace, jen v ateliérech kde je jsou obr střešní okna a v bazilice nejsou :frowning2:

Dneska se chystám uklízet, uklízet a zase jen uklízet. Moc se mi nechce, ale musím nebo nás ten bordýlek totálně pohltí! :confounded:
1. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky, pardon za vtírnutí. Gábi, četla jsem, že má Davídek pořád kašel, tak jsem ti chtěla dát takovej tip. U nás je krámek se zdr.výživou, bylinkama atd. a je tam super pan majitel, který tomu opravdu rozumí. Když měla Deny asi 3.týden v kuse rýmu, tak mi poradil takový sirup, jmenuje se to Betaglucan forte. Fakt nám to pomohlo a dávala to i kamarádka svýmu klučíkovi právě na dlouhodobý kašel a taky mu to pomohlo. Je to myslím z hlívy ústřičné (nebo nějaký podobný houby) a výrazně to zvyšuje obranyschopnost, je to pro děti od 1 roku. Tak kdybys to chtěla třeba zkusit, určitě to budou mít ve zdravých výživách, možná i v lékárnách. Jo a stálo to kol. 150 Kč /300 ml, dává se podle váhy - my se 7 kg dávaly 3 lžičky denně při nemoci a teď 1 lžičku jako "prevenci".
1. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky
pomóóóc došel cuketovej gratin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já nevim co jim na tom tak chutná těm prťatům.
1. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahoj lenousku nemáš se za co omlouvat ba naopak každá rada dobrá :wink: díky
1. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
achoj kočky :dizzy_face:

:grinning: :grinning: my máme ještě jeden gratin v mrazáku héééééč :grinning: :grinning:

gábi teda :frowning2: s tou hani je mi to líto :frowning2: a to byli tak rádi co ? :frowning2:

kami my byli dneska u dochtorky, álovi zevnitř olezla pusinka, sice už mu to zase se srovnalo ale radši jsem tam zašla ať na to kouknou a byla tam matoušová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prej ho mám nechat, maximálně kdyby se to hodně horšilo tak fialovou vodičku ale hlavně nedudlat :grinning: tak to zkoušíme už třetí den páč to jsme zjistili že to mu to zhoršuje :frowning2: a docela dobrý za včerejšek měl dudla jen chvíli po tej zubařce, jinak ani v noci už vůbec :dizzy_face:

jooooo a teda se vám taky musíme pochlubit :grinning: dneska ráno s álou sedíme na nočníku (já teda na velkym nočníku :grinning: ) a ála prchá - tak jsem ho šla šupnout zpátky a von šikulka už měl hotovo dneska dokonce i s šííííšou héééč :grinning:
jo a jak jsem to pro babičku fotila :grinning: (nebojte nebudu dávat do alba) tak ála mocí mermo chtěl šíšu pohladit :grinning:
1. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:

Alík je šikula :slight_smile: A ty krkavčí matko mu ani nedovolíš pohladit svoje veledílo :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme dneska poprvé baštili mrkvičku :dizzy_face: :http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2967739&vReferer= Padalo to do něj jak do senkruvny :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky, to je dneska zase dusno...

Kousí, to je Alík šikovnej!!!Hlavně aby se mu brzo vyléčila pusinka! Hele a jak jsi uspávala bez dudu?

Mumu, krásná fotečka, Víťulka už je kus chlapa! Hele, kočko, nestýská se ti po MX? :angry:

Hele, holky, co je cuketovej gratin? Zrovna mám cuketu v ledničce, tak mi hoďte receptík na ňaminu!:o)
1. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

V rychlosti zdravím, jsme naočkovaní a malej vůůůůbec neplakal :dizzy_face:, je v pohodě, teď teda 2 hodinky spal, mamka hlídala a já co? Já jsem spala taky :sweat_smile:
Tak nám držte palce, ať je to i večer dobrý, ale fakt je o hodně míň "jetej" než minule.

Včera to bylo super, je nám s váma moc dobře :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Pavli, tak ať je všechno v pohodičce. Budu na vás myslet!

Já měla dopoledne pochůzky po obchodech, přišla jsem domů schvácená jako závodní kobyla! Takový dusno, fuj!

Holky co máte tu super dětskou kuchařku, jak se ta knížka jmenuje a kdo je autor? Že bych se po ní taky mrkla.
1. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Pavlí, tak to držíme palečky, ať je to tentokrát bez potíží :wink:

Míšo, zatím se mi moc nestejská... teda občas jo, po jídle a po moři, ale že bych se tam musela vracet... to teda ani náhodou :wink:

Šári, je to kuchařka od Anabel Karmel, jmenuje se Vaříme pro kojence a batolata. Jestli nikde jinde, určitě se dá sehnat na www.kosmas.cz

Gábi, tak snad bude Davídek už po těch pilulích v pořádku, úplně jsme o vás měli včera strach... ale jsou to starosti co?
1. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
No a já opět nestíhám, měla jsem velkolepý plány jak dojedu nakoupit, abych do tří byla zpátky a místo toho co? Místo toho leda prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Šmudla se rozhodl, že mi předvede co to je spánek po obědě, takže zařezává už druhou hodinu... místo svojí obvyklé půlhodinky :angry: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Týjo, Mu, já ti závidím, Vikí mi dneska spala po obědě hodinu a to se ještě 3x vzbudila! Chjo poslední dobou je to s tím spaním napytel! Možná je to tím, že už má 3. týden tu rýmu a teď do toho ten kašel, ale je to fakt síla! V noci se pořád budí, přes den se budí! Já s ní dneska nešla ven, protože za A/kašlala celou noc a za B/jelikož jsem v noci moc nespala, tak jsem unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a spinká hodinu a ještě se mezitím 3x vzbudí!

Holky, jak uspáváte mimíse a jak vám spinkají?
1. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.