• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj holky,
my měli dneska nabitej den. Byli jsme celý den u kamarádky v Hodějcích, má stejně starou Nikolku jako Anetka a ještě pěti letou holčičku tak to bylo super. Skoro jsem tam chtěla Any nechat jak se jí tam líbilo. :dizzy_face: :dizzy_face: No a teď jsme ještě byli v Tescu. Jako madam je veledůležitá posazená v košíku. Chtěla jsem pro sebe plavky a co jsem nakonec koupila? Plavky Anetce a spací pytel. :confounded:

Pájo taky na vás myslím, ale určitě to bude v pohodě. :slight_smile:

Holky co děláte zítra? Kdyby bylo hezky nedáme Stromovku?

Míšo u nás se teď usíná naprosto v pohodě (ty voe teď jsem to zakřikla ne? :grinning: ). Přes den spí 2x. Dopo v kočárku na balkoně (to dá někdy i 2 hodiny), nemusím houpat jen jí tam dám a spí. A odpo buď taky tam nebo venku v kočárku a večer dám do postýlky řeknu větu na spaní a spinká. :dizzy_face: :dizzy_face: Zkusili jsme tu metodu minutovou a bulela jen tři dny a uměla to. Ale první večer teda jen asi 40 minut tak to šlo (dýl nevim jestli bych vydržela) a další večery už spíš nadávala než bulela. :wink: A taky nám teda strašně pomohl ten vlastní pokojíček, budí se jen 1x za noc tak jsem šťastná matka. :dizzy_face:
1. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak my už chrníme :slight_smile: Byli jsme celý den venku, bylo nádherně, i když šílený dusno, ale jsme na zahradě zalezlý ve stínu a tam se to dá přežít.Kubík už si hraje pěkně na písku...Sice měl furt zájem písek ochutnat, ale ted už je to dobrý :grinning:

Šári po té kuchařce se určio podívej, ta je fakt super :dizzy_face:

Leon jsem se musela smát jak Ála chtěl pohladit šišku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Eri super fotka s mrkvičkou :wink: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Kamčo závidím ti, že Anetka takhle krásně chrní i přes den.To Kubík už spí jen po obědě a to tak hodinu a půl, někdy teda taky 2 hodky, ale to je výjimečně.
1. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Míšo, to je určitě tou rýmou a tím kašlem že takhle nespinká :frowning2: Je to protivný :frowning2: At jí to brzy přejde.A Gábi co Davídek?Už je to lepší?

Já tady nechci monologovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak radši jdu pryč když tu nikdo není
:sweat_smile: :grinning: :grinning:

Klidnou noc maminkám i prckům :wink: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
nechooooď já tu jsem ..
krakenek dneska odpoledne nespal, tak to teď zalomil v sedm u kaše :fearful: jsem zvědavá kdy se vzbudí v noci :rolling_eyes: :confused:

jsem teď pekla koláč borůvkovej, mám od kamarádky nějaký stráááášně rychlý jogurtový těsto :sweat_smile: to byla taková rychlost že jsem normálně nevěřila :grinning:
1. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky,
nedělejte si starosti, prcek je ok, kašel při spaní ho nijak nebrzdí v denních aktivitách :angry: :grinning: ale díky
:wink:
Taky děkuju za rady Leny, ale zatím to vypadá, že se mu to hnulo, dneska přes den už vůbec nekašlal, v noci zase krásně spal a kašel se změnil. Už to není suchý štěkot, ale krásně si odkašle, takže si myslím, že to tam měl usazený a teď se to hezky uvolnilo. Kdo jste na FB, teď jsem tam naládovala pár fotek, z dneška jsou ve světlých šortkách a košili, myslím, že nemocné dítě opravdu vypadá jinak. :grinning: :grinning:
Já se zítra rozhodně nepřidám, ani ve Stromovce (včera prý bylo u oázy skoro moře, jenom pískoviště se prý jakž takž dalo, zbytek voda, tak snad to vyschlo), ani nikde jinde, pořád zapomínám, že čtvrtky učím :sweat_smile: a to máme tu kontrolu a nevím, kolik tam bude nemocných a jak dlouho to bude trvat :rolling_eyes:
My jsme dneska strávili luxusní odpoledne v bb, kde bylo jen pár dětí a ty si prcek srovnal do latě :grinning: teď už spí a zatím ani zvuk :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a po příjezdu domů jsem ho ještě vytáhla na půl hodiny na zahradu a probíhal se v trampolíně, takže byl rád, že byl rád.
Kulli, my uspáváme pořád ještě večer na flašce, tím pádem leží, my sehnutý, ale málokdy se stane, že by flašku přežil a neusnul :grinning: sice se dost snaží, ale únava vyhrává :grinning: přes den je naučený usnout na nás, ale přinese si dudu a pussy v momentě, kdy už sotva plete nohama, já si ho vezmu na sebe a za 2 minuty spí a já ho odnesu do postýlky nebo si sedne k mm na klín a to je ještě kratší doba. Protože máme spáče a taky se nám moc líbí, jak je k sežrání, když na nás spí, tak nás nic nenutí to měnit. Ale je pravda, že mám nejenom aktivní dítě, ale i spavý. V roce mi spal 3x denně 2 hodiny. Teď spí už jen jednou, ale průměr jsou 3 hodiny. :grinning: a už jsem ticho :sweat_smile:
no nic, mm na mně čeká venku se sklenkou vína, tak já pádím, pa
1. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
ty jo, to je dlouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
1. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
OK zejtra vás rádi uvidíme ale dorazíme až po o spinkání.Venku by mi ty dvě hodky nedala jako doma :slight_smile: akorát teda napište kde.
1. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Já chci taky sklenku vína a jako na potvoru tu nic nemáme :rolling_eyes:
Ale reakce na očko dneska asi (ťuk ťuk) vůbec nic :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Malej byl smíšek, milounkej a úplně v pohodě :dizzy_face:

Ad uspávání přes den většinou na mně - přesně jak píše Gábina, je to k sežrání :slight_smile: - a večer mi ke konci kojení už usíná, tak jde do postýlky a tam se pak už ušmdlá sám. No a nebo ho tam dávám už spícího. Náš mladej je totiž strašně rychlej usínač :grinning:

No, ale jak to máme s tou dýlkou spánku přes den víte.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:

Ale! Dneska spal 3x po hodině a půl, takže luxuuuuuuuuuuus!!! :grinning: Ale za to moh dithiaden :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Stromovka - holky já nevim teda jak na tom budem ještě zejtra, ale snad dobře a přijdem teda. Akorát někdy odpo má přijít tchýně, tak uvidim, jak se ozve kdy dorazí.... :confused:
1. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Tak s velkou radostí hlásím, že u nás vše v pohodě, malej měl v noci nejvíc 37,5, krásně spal a už tu morduje hračky :slight_smile: Tak mám radost
2. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky holky,

ta moje uličnice je se mnou u PC a naučila se ho vypínat, takže je to docela sranda!

To je zase dneska dusno!!! Chjo, to je počasí naprd!

Kamí, tak vy jste vyzkoušeli tu minutovou metodu, jooo? A fakt takhle zabrala? Já mám z toho strach jenom kvůli tomu, že Vikí má nesmírnou výdrž, řve klidně i hodinu a půl v kuse, je to fakt síla! Ale kupodivu dneska se vzbudila jenom jednou, takže paráda, jinak se taky budí jenom jednou, to teď, jak je nemocná, tak se to všechno pokazilo!!!

Jitulko a co vy, jak se máte? Kdy se chystáte do ČB???

Gábi a co Davídek a kašel, už je to lepší? Zkusili jste ty homeopatika?

My máme jet zítra na týden k našim a nevím, jestli máme jet, když Vikí tak chrchlá, ale ven můžeme, doktorka nám to naopak doporučila, takže má chrchlat tady nebo tam??? Fakt ještě nevím! :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:
Pavlí paráda, paráda, parádička :dizzy_face:
U nás noc taky luxusní Andrejka usnula v 18 hod bez večeře první probuzení za 3a půl hodky a druhý za 6a půl hodky a to jsem jí spíš ještě probudila já když jsem si šla poslechnout jestli je živá :grinning: :grinning: :grinning:
Holky napište co s tim dneškem chce se vám do tý stromovky a nebo pujdem do BB????
2. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno,
tak já když vidím venku ty mraky tak hlasuju raději pro ty bb. A je fakt, že zase hlásí na odpoledne bouřku. :angry:
2. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Pájo to je super jak to Honzík zvládl. O třetím očku už ani nebude vědět. :wink:
2. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj

Jsem moc ráda, že je Honzík bez reakce!

Do Stromovky nepůjdeme, odpoledne má pršet a stejně mm dnes končí v práci dřív, tak chci aby si ho taky malá trochu užila.
2. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Děkujem, taky jsem hrozně ráda, že je to v poho :slight_smile:
Holky ale do stromovky dneska nepůjdem, tchýně teda přijede až ve 4 (se dalo čekat, to už je u nás po kočárkování, že :sweat_smile: ), ale mluvila jsem teď s doktorkou (měla jsem se ozvat jak jsme na tom) a říkala, že když má ještě přes 37, tak ať s ním do toho vedra vůbec nechodím, aby se v kočárku nepotil. Je fakt, že má vždycky jak je teplo zádíčka úplně mokrý :unamused: ... takže my budem dneska ještě doma :pensive:

Hm, malej se probudil teď a měl 38,3, tak dostal zase nurofen a leze to dolu :pensive:
2. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Bebí a co je s Honzulkou? Něco na něj leze? Vikí jak má ten kašel, tak jsem se ptala doktorky, jestli můžeme ven a ona říkala, že naopak je to venku lepší, že tam není tak suchej vzduch a lépe se mimčům dýchá, ale s takovouhle teplotou bych taky ven nešla!

My vyrazíme zase okolo jedné, vůbec nevím kam, asi pro změnu na stezku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Ahoj Kulli :slight_smile:

Nene, je po očkování (hexa a synflorix) a poprvý to hodně blbě snášel, skončili jsme v nemocnici...a teď má teda jenom tu teplůtku, no. Ale stejně to mámu pěkně vydeptá :sweat_smile:, žejo...
2. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Takže Stromovka definytývo padá a sejdeme se v BB - OK
2. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Bebi, my jsme vždycky po každém očkování dávali na noc preventivně Nurofen, kdyby náhodou! Ale jestli má teplotu po očkování, tak to bych asi ven šla, když není vyloženě nemocný! Ale jestli jste zase měli bouřlivou reakci po prvním očkování, tak nevím! A co se stalo po tom prvním očkování, jestli se můžu zeptat!!!??? :unamused:

Holky, mějte se, razíme na prochajdu, budeme venku dvě hodiny, tak doufám, že Vikí bude spinkat jako zabitá, dneska jí nebudu dávat k šatičkám ani punčocháčky, je tam fakt vedro! :sweat_smile:
2. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
naždár kočenky moje milovaný :dizzy_face: :dizzy_face: my se za váma taky dořítíme do bb akorát nevim v kolik tam budete ...

pavli jsem na vás myslela jak jste to zvládli a koukám že dobrý :wink: snad už to má za sebou :wink:

my dneska další šíša, krááásně tlačil hned jak dosed :grinning:

a bůůůůůůůůůůů béééééééééééééééé ztratila jsem jeden kamínek z nehtíků :cry: :cry: :cry: už nejsem nejkrásnější na světě :rolling_eyes:
2. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
bbůůůůůůůůůůůůůůů jak jsem to dopsala tak koukám že už nemám ani ten druhej :grinning: tak to asi holt teda odlakuju :grinning:
2. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Leuš ty jo ten je šikovnej s tím nočníkem. :dizzy_face: :dizzy_face:

Za chvíli razím na prochajdu a pak do bb, takže nějak před 3 jsme taaaam. :dizzy_face: Tak doražte holko a kluku. :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
juchůůů Alík dorazí za tetou maru
Leuš budeme tam přibližně kolem půl třetí a třetí v kolik to vidíš ty že dorazíte???
2. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Míšo ty jezdíš na stezku já občas taky tak to se můžem někdy domluvit :wink:
2. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Kulli jak jsme bojovali po 1. očku je tady, http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=92102&vGroupOffset=0&vOffset=1980, příspěvek z 11.29.
Nechci to znova rozepisovat a nudit tu holky :sweat_smile: :wink:

Krásně si bb užijte :dizzy_face:, příště jdem s váma, slibujem :slight_smile:

Alísek je šikulaaaa!!! :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
maru jsme si na vás dneska vzpomněli :grinning: hádejte co jsme měli k obědu :grinning: :grinning: :grinning:

jinak ještě jednou si neodpustím pochválit to mé nejšikovnější nejgeniálnější dítko :grinning: :grinning: po obídku jsme byli na nočníčku zas a pravda trvalo to asi minutu ale další šíša je na světě :grinning: :grinning: ho podezřívám že jí vyrábí aby se moh kouknout jak se točí v záchodě :grinning: :grinning:
už se těšim až jednou bude chodit taky prsadmoucí jako daví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bych nikdy nevěřila že budu mít takovou radost z h..a :grinning: :grinning:

ok na půl třetí jsme tam plus mínus spíš plus jako na koni :grinning:

jooooo a kamínek jsem našla :grinning: v kuchyni :grinning: :grinning: tak to jen zkrátim a nalepim příště :grinning:
2. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme zpět z prochajdy, nejdřív jsme to vzali směr na Hlubokou a pak se otočili a ještě směr město, protože se ty mraky tak honí.... :grinning:

Leeily, tak jo, to se můžeme klidně domluvit! Maru, ty bydlíš na Máji nebo na Vltavě nebo kde? To by bylo fajn!

Bebi, hned jak budu mít chviličku, tak si dočtu!

Holky, tak si to užijte v BB! :dizzy_face:
2. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Ty jo tak v bb to bylo dneska zase suprový. Byli jsme tam skoro sami. Fakt si to tam nemůžu vynachválit. :dizzy_face:
MM koupe tak mám chvilinku klid. Ten jí zase chudinku vydrhne. Vždycky jí meje jak kdyby lezla blátem. :grinning: :grinning: Všechny záhyby a tak.Pečlivej tatínek. :grinning:

Míšo na stezku bysme se mohli taky někdy přidat a vzít deku a pro změnu sednout někde u kanálu co? Jestli je to tam teda k tomu teď. :confused:
2. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.