• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Teda Maru!!!!! To jsou fotky!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
holky číhněte už máme fotky v albu :wink:
2. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Šárko díky :dizzy_face:
2. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Míšo bydlim na Vltavě kousek od Globu a ještě větší kousek od Lídlu
2. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Ježiš ty fotky jsou nádherný Maruško. :dizzy_face: :dizzy_face:To je tak, že když jsou krásný rodiče tak maj krásnou Andrejku a pak krásný fotky. :dizzy_face: :dizzy_face:Fakt nádhera převeliká. Si tam i nádherně namalovaná. :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ty jo, Maru, ty jsi kočka :sweat_smile: :wink: fotky jsou opravdu krásný!!!!
Tak mám odsouhlasenou véču s mk, asi pochopil, že toho začínám mít docela dost :wink: :grinning: prej, že kdyby moh, tak by si taky občas někam zašel, ale přece jenom má trochu problém s češtinou :sweat_smile:
jsem tak urvaná, že asi rovnou hodím gaučing, mám tu sice překlad, ale to je do pondělka času dost, tak to zase budu honit o víkenku :frowning2:
holky pa, zítra budu pro změnu v bb, kdyby jste nevěděly co s časem a prckem :sunglasses:
2. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
už jsem na svým pc fotky jsem upravovala na MM pc na svým to jaksi taksi neumim :confused:
teda holky děkuju moc za pochvalu konečně máme hezký společný foto :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky,

téééda, Maru, to jsou fotky, kde jste se nechali fotit? Fakt paráda! Bydlíš kousek od Lídlu? Tam chodíme taky na věčný procházky a taky chodíme k Vrbenským rybníkům, když teda není po dešti a není to tam rozbahněné, tak můžeme někdy vyrazit i s Kamí!

Kamčo, ty máš teda veget! Vilda má koupací ST a SO, sice koupe, ale pořád volá, že potřebuje tohle a támhleto, zrovna včera jsem mu vysvětlovala, že koupá proto, že si chci chvilku dáchnout a né abych jim stála za zadkama!!!! :rolling_eyes:
2. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
tééééééééééééééééda tak to je luxus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: maru doooobrý :sweat_smile: jako fakt dost dobrý :sweat_smile: a já se v tom vyznám :grinning: :grinning:

chtěla jsem tu bejt s váma ale jsem dorvaná jako kotě, v ternu šílenej blázinec :rolling_eyes: ale mám brokolici, cuketu, mrkev, rajčata, zejtra bude mega vařící den :grinning: takže jdu chrupkat .... navíc taťka si mě nakrmil melounem tak na něj budu dneska asi hodná :grinning: :grinning:

u nás teda pravda taky koupá peťa, ne proto že bych potřebovala, ale jak jsem dneska říkala gabče (mimochodem ještě jsem večer dostala záchvat smíchu jak jsem si vzpomněla jak si říkala to "bacha už jde" :grinning: ) že chci aby taky strávil nějakej čas jen s prckem :slight_smile: a kojit nemůže tak na něj zbylo koupání, já zatim kašuju - dneska jsem dělala sunarku jahodovou, kamarádka mi jí dala s tím že jejich charli to nechce, se jí ani nedivim, je pěkně hnusná :frowning2: ale ála jí zbodne 250 ani nemrkne :confounded: je to holt popelnice :grinning:

akorát mě sejří skejťáci tady na parkovišti :frowning2: včera tu jezdili do jedný v noci, dneska už jsou tu nalezlý zas :frowning2: zatracený prázdniny :frowning2:
2. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky, koukám, že dneska se tady ještě chrupká!!!! :grinning: Ani se nedivím, v tomhle počasí :pensive:

My už jsme dávno na nohou, uklízíme ledničku (tam je bordel, to svět neviděl) a jdeme balit na Šumavu, doufám, že taťka přijede brzo z práce a nějak inteligentně vyrazíme!

Vikí včera večer kašlala, až z toho hodila šavli, chjo!

Kousi, u nás je taťka takovej pasivní, takže jsem mu musela stanovit pravidla! :sunglasses:

Tak já jdu pokračovat a až sem mrknu za chvilku, tak doufám, že už to tady ožije!!!!!! :wink:
3. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
3. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
kuli :grinning: my už dávno nespíme :grinning: ale měli jsme spoooooustu práce :grinning:

jojo pravidla - holt to s nima jinak nejde :grinning: nejdřív se tvářil že se bojí, pak že mi to jde líp péče o prcka - teď už se nemá na co vymlouvat, protože dělat kraviny jde zase líp jemu :grinning: :grinning:

dneska budu vařit a taky chci uklidit šatnu :frowning2: holky já nejsem schopná nic vyhodit, leda to co je fakt zničený :frowning2: jenže já moc trhan nejsem :frowning2: takže mi tu straší deset let starý věci a já se furt nemůžu rozhoupat to nějak to :frowning2: jak to děláte vy ?
3. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
šári týýý vado :grinning: :grinning: také krásné štěně škoda ho zožrať :grinning:
kamí ty si chtěla nějakej narozeninovej ne ? :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Hezký dopoledne,
jen nakukuju (musím jít něco dělat) a hlásím, že do bb dneska přijdeme určitě zase před 3. Leuš budeš taky?
3. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Tak zaprvé: Maruško, to je opravdu nádhera!!! :dizzy_face: Přesně - maminka krásná, tatínek fešák, holčička k sežrání :dizzy_face: Opravdu super rodinný fotky :dizzy_face:

Hm, tadadamtam, time out, malej je vzhůru, pokračování příště :sweat_smile:
3. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Kousi, jojo, přesně jak píšeš, nejdřív se taťka vymlouval, že je moc maličká, že to nezvládne, pak že to umím líp a teď už mu jaksi došly slova! :angry: Jen ať se snaží!!!!!

My momentálně nočníčkujeme, Vikí už docela fajnově hlásí EEEEEEE, když se jí chce čurat, tak říká E a když kakat, tak EE! Je s ní sranda, loupežnice malá.

Já jsem zabalila bágly a Vikí mi je poctivě zase vybalila, takže máme do odpoledne o zábavu postaráno!
3. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
holka šikovná :grinning: asi usoudila že máš sebou spoustu krámu a málo podstatnejch věcí jako jsou hračky, hračký a hračkýýýý :grinning:

u nás nočníčkování teda bez hlášení, my to máme jako Pavlovovi hafíci :grinning: hačí na nočník, hned čůráme, půl minuta hraní, známýtošklebtlačivý a odplaz :grinning: pohladit šíšu a jít kouknout jak se točí v záchodě :grinning:

jsem chtěla jít vařit a místo toho už hodinu drbu kuchyň :frowning2: malej si hrál v postýlce a najednou ticho, tak se tam jdu kouknout a von bordel okolo sebe jak v tanku a chrní :grinning:
3. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Kousí, vy jste moc šikovní na nočníčku, s tou šíšou jsem se taky nasmála!!! :grinning:

To my jsme schopní sedět na nočníku třeba půl dne, stačí nám přitáhnout si krabici s hračkama a pustit telku a pohoda jazz!

Uff, to je zase pařák, to je hnus! Jdu vařit oběd a průběžně poklízet bordel!

Ať se Alíkovi dobře chrní!
3. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se že jsem včera neohlásila, že nikam nedorazím, ale od rána jsem lítala po bytě jak motorová myš a k pc se za celej den nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale koukám, že jste stejně vyrazily do BB namísto tý Stromovky... no, já aspoň vyrobila prckovi zásobu zmražený mrkve a jabka a konečně tady trochu uklidila.

Maru, k fotečkám nemám co dodat, ty jsou prostě jedna báseň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A já dneska žehlím, pořád tu mám ještě věci dovezený z MX a nemůžu se tou hromadou nějak prohrabat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Ty jo, Leuš, to je Alík stejně šikula největší, že takhle zvládá nočníkování :dizzy_face: Dyť mu nejni ani rok :confused: :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Leuš, dotaz - jaký má Švec číslo do ordinace? Je to to 386356125? Nebo má jiný? Já mu tam volám a nikdo to nebere... a dneska by tam zrovna měl být do půl jedný... leda že by měl dovolenou...
3. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
eri je prostě genitální po mamince neeee ? :grinning: :grinning:

já bych hlavně potřebovala udělat místo ve skříni aby to vyžehlený bylo kam dát :angry:
3. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Ty jo já tu mám taky kopici prádla. Se mi do toho tááák nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
erííííííííííííííííí zabí mně proboha já na to zase zapomněla se ti zeptat kráfa pitomá jsem :rolling_eyes: číslo máš dobrý asi maj fofr :frowning2: jdu za dobrý paměti písnout mejla irence
3. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky,
jen v rychlosti - Leo, ty se ptáš, jak to děláme s hadrama, který nám dlouho leží? Já to mám jednoduchý -buď zhubnu, vyhodím ty velký nebo zase ztloustnu, vyhodím malý. Samozřejmě to musí být v takovém intervalu, aby jsi nové věci stihla unosit :grinning: :wink: snad jsem to dost jasně vysvětlila :sunglasses: :grinning:
Kami, já taky pojedu do bb, kam jinam taky že jo. :unamused: Teď jsem uložila prcka, tak si půjdu dát první ranní a pak se odklidím umýt tu paní, kterou neznám, snad z ní zase budu já :grinning:
3. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
mno jo gábi ale jak se donutíš to vyhodit ? :grinning: :grinning: já u všeho sedim a říkám si v tomhle jsem byla tam a tam :grinning: a to by se ještě někdy mohlo nosit (nikdy nikdy se to nebude nosit :grinning: ) ale nejsem schopná to někam dát ... je mi hrozně líto to jen vyhodit ale je mi jasný že to nejde dát ani nikam do sekáče nebo co s tim ? :grinning:
už jsem skoro i uvažovala že bych to nějak jako zničila abych to prostě vyhodit musela :grinning:

s tim hubnutim a tloustnutim, tu mám asi pět různejch hromad džínů :grinning: :grinning:

kočky dneska za váma do bb asi nedorazím, buď budu ještě vařivka vařivá nebo vyrazim za taťkou do práce :dizzy_face: prostě vám zkrátka a dobře budu dneska asi nevěrná :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Uááá, já tady píšu takovou esej a nakonec si to smažu... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Leuš, to nemělo být upomínání, abys tam volala nebo tak něco, já si prve taky zase jak dlouho nevzpomněla, tak jsem už nechtěla otravovat :wink:

Holky, řeším dilema, jak velký porce prckovi dávat. Dneska dostal rozmražený čtyři kostky mrkve, mně se toho zdálo být docela dost, ale mrňous to zbodnul a vypadal, že by klidně pokračoval :confused:

Jo a musím vám povědět - pamatujete se z dětství na takovýho toho medvěda mezi dvěma plastovejma kolečkama, co v sobě měl závažíčko a když se do toho strčilo, tak medvěd odjel a zase se vrátil? Tak já ho tudle objevila ve vetešnictví v Panský :slight_smile: No nemohla jsem odolat a koupila ho, vypíglovala a Víťula je z něj teď div živej :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: to znáááám to znám :grinning:
když píšu hoodně dlouhej, tak už jsem se naučila i si to preventivně zkopírovat :fearful: páč při mym štěstí ještě dycky spadne konik :grinning:

venku už je zase šílený dusno :frowning2:
3. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
eri to si nepamatuju ale věřim že nejjednodušší věci jsou nej :dizzy_face: my máme jen takovýho medvěda na hrazdičce ale taky si s nim ála vystačí na hodiny ...
hele a kolik stál ? páč já si dycky myslela že tyhle věci musej bejt strašně drahý když jsou to starožitnosti :confused:
3. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.