• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás 2.IVF na jaře

(Zamčená)
12. dubna 2011 
ahoj všem vespolek, najdou se tu dušičky, které se taky chystají na své druhé IVF v průběhu jara nebo léta???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2011 v 18:47  • Odpověz
Ahoj, tak jsem tady za Tebou :slight_smile:
28. únor 2011 v 18:54  •  snaží se  • Odpověz
no konečne Simí.... :slight_smile:
28. únor 2011 v 19:11  • Odpověz
28. únor 2011 v 19:11  • Odpověz
autor
no holky, paráda, to nám to tu půjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dobrý základ :wink:
28. únor 2011 v 19:54  • Odpověz
28. únor 2011 v 19:54  • Odpověz
autor
@eimmy téda, dost dobrá fotka :wink:
28. únor 2011 v 19:55  • Odpověz
@sedmitecka ooo děkuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 19:59  • Odpověz
autor
@eimmy :slight_smile: :slight_smile: už jsme na ně koukala na FB, odkud jsou ty letní pózovací? Egypt, Maroko????
28. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz
@sedmitecka pozovačky jsou z Egypta....bylo tam krásně ale v životě mě tam už nikdo neuvidí jsem tam málem zařvala... skončila jsem na kapačkách.... :frowning2:
28. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz
Tak snad nás tady bude víc :slight_smile:
28. únor 2011 ve 20:08  •  snaží se  • Odpověz
autor
@eimmy tak to chápu, já sice neskončila na kapačkách, ale vys....jsme se z podoby, trvalo to dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem si i zuby čistila balenou vodou, nejedla žádné ovoce a zeleninu, co nešla oloupat, nejedla zmrzlinu ani led a poctivě se desinfikovala slivovicí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale láká mě to tam zas, jenže se mnou nikdo nechce jet, nikomu se nechce riskovat střevní příhody :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz
autor
@vera5 ahojdsa, snad nám nějaké dušičky ještě přibudou, vždyť ty CARy jsou narvaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz
@sedmitecka :D :D :D já se nejen vys.. ale i vyb.. z podoby :grinning: :grinning: to byla svatební cesta jak vyšitá.. ještě dnes se cítím trapně jak mě musel manža utírat pusu od bl... a natahovat spodáry :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no zážitek... též jsem dodržovala velmi zásady hygieny ale je to přenosné vzduchem tak mi to bylo prd platný... hlavně jsme tam byli 3 týdny v červnu takže to vedro udělalo své...
28. únor 2011 ve 22:41  • Odpověz
Ahojky ráda se přidám jsem z Liberce ale mám před sebou třetí pokus v Praze.Čekám na mrchu prášky už mám vyfasované ještě vyběhat předoperační.Ani se mi do toho nechce když je to poslední šance tak uvidíme :wink:
28. únor 2011 ve 23:00  • Odpověz
@dvojcata2 tak vítej :slight_smile:
můžu se zeptat.... ? třetí pokus a vyšek ti nějaký ??
28. únor 2011 ve 23:28  • Odpověz
Ahoj holky, je tu někdo?
1. bře 2011 v 10:44  •  snaží se  • Odpověz
autor
@dvojcata2 ahojda, jen pojď k nám :slight_smile: třetí pokus? a kde, jestli to není tajné? držím palce do boje!!!
1. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz
autor
@vera5 zdarek, já teď jsme, nějak se mi dnes nechce pracovat, :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz
Jejda ty jsi tady byla? Jaký jsi měla den?
1. bře 2011 v 19:33  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky,
všem vám moc držím palečky, any se vám už také konečně zadařilo a vyse dočkali vašeho vytouženého uzlíčku...
Chci vás povzbudit...My jsme se s manželem snažili přesně 4 roky, máme za sebou 3 IUI 3 IVF a 1 KEt...poslední IVF které bylo teď v lednu..bylo ušpešné...takže holky, neházjte flintu do žita a bojujte..hlavně buďte optimistický a v klidu, žádný stres..chce to jen pohodu...určitě se také dočkáte....takže pfij, pfuj, pfuj..vám všem..
1. bře 2011 v 19:43  • Odpověz
@adenka84 díky moc za podporu ;)
1. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz
Mám za sebou 2IVF neúspěšné 2 KET taky nic tak jsem z Liberce odešla do Prahy do Iscare dělali mi ted veškeré testy imuno genetiku vše v pořádku nikde nic nenašli což mně trochu trápí protože nevím kde je zakopaný pes.Mám 17 letou dceru z prvního manželství ted po odběru vejcovodů se s přítelem snažíme takhle i on má jednoho kluka.Tak asi věk a možná psichyka ted to bude vůbec hrozný protože je to poslední pokus.
1. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz
@dvojcata2 já jsem též chodila do ISCARU a ted přecházím k Apolináři....
1. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz
@adenka84 nepsali jsme si na nějakém foru???Taky jsi měla vše vpořádku imuno i genetiku??Myslím že to jsi ty.Tak to ti moc gratuluji moc moc!!!!!!!!!!!!!Až budeš potřebovat poradit s kočárkem dej vědět dělám v dětským :wink: :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz
@eimmy to jsi byla nespokojená??
1. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz
@dvojcata2 ano byla... ze začátku super nadšení ale to postupně opadalo... a přístup některých mě zrovna na psychice moc nepřidal ....
1. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz
autor
@vera5 ahojda, minuly jsme se tu :wink: den byl fajn, zrovna jsem se teda dneska nepředřela :wink: zítra to doženu, práce neuteče :wink:
1. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz
autor
@dvojcata2 jj, to musí být o nervy, třetí pokus.....je to záhada, když se nenajde nikde problém a přesto se nedaří, my to máme stejně, taky jsme údajně oba zdraví...i když teda ještě nemáme imunologii, ale tak nějak podvědomě si myslím, že tam se taky nic nenajde :confused: :confused:
1. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz
autor
@adenka84 děkujeme za dodání optimismu a držíme palce!!! krása, že to takhle vyšlo, ale dal si prcek na čas že? dělal to dramatický a počkal si až na poslední pokus :wink: a ty první dva pokusy se nezadařilo vůbec??? já poprvé došla do 7.tt. a pak zamlklé a samo to odešlo, teď po KETu byl dva dny slabě pozitivní testík, ale pak už ne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz
autor
@dvojcata2 ahoj :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 15
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.