• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás 2.IVF na jaře

(Zamčená)
12. dubna 2011 
@marca22 tak to je mi líto. :frowning2: jak budeš chtít pokračovat????

jj před týdnem mi píchli agolutin tak by měla dorazit....
25. bře 2011 v 15:05  • Odpověz
@eimmy já nevim,uvidíme co mi v úterý nabídnou,když to budou zase jen darovaná,tak půjdem asi do gennetu a tam mi udělaj genetický a endokrinologický vyšetření,už jsem se ptala,podle nich se musí najít příčina proč mi to nefunguje a podle toho hledat léčbu,takže nějaká imunologie,genetika,endokrinologie atd. Asi to bude náročné. Pokud by bylo všechno v pořádku,to znamená že by ostatní vajíčka byla zdravá,že by to byla jen náhoda že tohle bylo špatné,tak bych chtěla zkusit alespoň IUI než bude darované,protože na to mi musí zbýt 2 pokusy IVF,což mi zbývá akorát teď.
Mě řikala vždycky doktorka že po agolutinu ms do 10 dnů.
25. bře 2011 v 15:26  • Odpověz
@marca22 počkej ty nemáš udělanou ještě genetiku ani imuno??? mě ho dělali po tom co mi z 15 vajíček zbylo jen t jedno na ET...
tak uvidíme zda dorazí... mám jít 1.4. k Apoli tak snad do té doby dorazí... jinak se to zase protáhne a mě z toho už fakt hrábne.... :unamused:
25. bře 2011 v 16:38  • Odpověz
@eimmy nedělali,třeba mi to nabídnou až teď ale je zajímavé jak se tomu staví různé kliniky,nechci si zbytečně vyčerpat pokusy a pak čekat než na to našetříme. Tak uvidíš,když nedorazí tak TT :wink:
25. bře 2011 v 16:58  • Odpověz
@marca22 no mě na Imuno poslali po 1 IVF ještě v Iscaru ale jak jsem přišla do Apolo tak mi hnedka na první schůzce dodělávali náběry na genetiku a doplnovali nějaké imuno.
noooooo spíš myslim že dorazí... :frowning2:
25. bře 2011 v 17:00  • Odpověz
@eimmy Tak to se v úterý poptám. Snad ne,mohla by si dát 9 měsíců pauzu :wink:
25. bře 2011 v 17:24  • Odpověz
@marca22 kéž by :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2011 v 17:55  • Odpověz
autor
@eimmy hele zlato, nechceš testnout takhle náhodou??? :wink: :wink: :wink: :wink:
25. bře 2011 v 18:28  • Odpověz
autor
@marca22 ahojda, já tomu nerozumím, stopli ti IVF, protože vajíčko nebxylo zralé??? :confused: :confused: :confused: :confused: to už je ale jasná indikace pro imuno vyšetření a genetiku!!!
25. bře 2011 v 18:29  • Odpověz
@sedmitecka jj nezralé a nekvalitní,uvidíme co mi v úterý řeknou
25. bře 2011 v 18:33  • Odpověz
@sedmitecka ne ne ne ....raději neeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2011 v 18:34  • Odpověz
@marca22 ale to už bylo ted po druhé ne??
25. bře 2011 v 18:35  • Odpověz
autor
@eimmy tak neeee :slight_smile: :wink:
25. bře 2011 v 18:35  • Odpověz
autor
@marca22 a bylo teda nsakonec jen jedno a to bylo nekvalitní??? a kolik že jsi píchala toho puregonu???
25. bře 2011 v 18:36  • Odpověz
@sedmitecka se bojim.... :sweat_smile:
25. bře 2011 v 18:39  • Odpověz
autor
@eimmy já tě chápu, a nenavádím, to byl jen nesmělý dotaz :grinning:
já mám dneska nějakou šílenou depku, dospěla jsme k závěru, že za to můžou ty moje dvě dělohy, i když mě mudři přesvědčují, že ne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. bře 2011 v 18:55  • Odpověz
autor
ještě že se mi už zítra vrátí mužíček, ale to je taky dáreček, dneska mi přišla mms s dírou ve zdi, kterou tam způsobil v hotelu, když údajně šel v noci čůrat a zakopl o kabel od notebooku a ve snaze zachránoit ntb praštil během artistické piruety rukou do sádroše :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ani nechci vědět, co tam hoši ten týden dělali....další týpek z té skvělé lyžařské čtveřice má otřes mozku, koleno v háji a zlomenou lyži....už je nikam nepustíme samotný :grinning:
25. bře 2011 v 18:57  • Odpověz
@sedmitecka to si děláš prdel s tím manželem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to musela být jíííízda
25. bře 2011 v 19:07  • Odpověz
@sedmitecka s těma dvěma dělohama si nedělej hlavu... určitě to s tím nebude :wink: uvidíš že se to ted povede :wink:
25. bře 2011 v 19:08  • Odpověz
autor
@eimmy ne, nedělám, ho klepnu něčím, třicátníci a jsou jak malí haranti, fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2011 v 19:13  • Odpověz
autor
@eimmy a co teprve doma, to bude jííííízda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2011 v 19:13  • Odpověz
autor
@sedmitecka jo a škoda je 300 euro, tak doufám, že se mu na to bude vztahovat pojištění :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2011 v 19:14  • Odpověz
autor
@eimmy nojo, když všude píšou, jak se při téhle vadě dělohy potrácí a tak :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a to by souhlasilo, jednu zkušenost už mám :confounded: :confounded: :confounded:
25. bře 2011 v 19:15  • Odpověz
@eimmy ne poprvý nebyly vůbec žádný folikly
25. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz
@sedmitecka jj,měla jsem 5 ampulí Menopuru denně a potom posledních pár dnů merional taky 5
25. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz
:wink: @sedmitecka zlato neboj ted je medicína tak daleko že to klapne..... :dizzy_face: uvidíš :wink:
25. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz
tady se nic neděje...... :unamused: kde jste všechny ??????????????????????????????
26. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz
že by.... ?????????????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2011 v 18:03  • Odpověz
autor
@eimmy no ty bláho, se picnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to taaaam!!!!!
26. bře 2011 v 18:38  • Odpověz
@sedmitecka noooo jeeeeee ...... myslíš joooo??????? :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2011 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.