• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás 2.IVF na jaře

(Zamčená)
12. dubna 2011 
1. dub 2011 v 07:16  • Odpověz
To bude asi beznadějný :frowning2:
1. dub 2011 ve 12:03  • Odpověz
@marca22 no ae mě přijde že je silnější aspon podle té fotky.... co ????
1. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz
@eimmy to sice je,ale je divný že včera byla na tom 25mlU taky slabá čárka ráno a pak stejně slabá na 10mlU odpoledne a dneska ráno na tom 10mlU silnější než včera odpoledne,ale z toho nemůžu nic vyvodit budu muset pár dní počkat asi :unamused:
1. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz
@marca22 tak nejepší doba pro test je z ranní moči a to ti čárka sílí... kdyby to byl pozistatek po injekci tak 100% nesílí... :wink: a jak ti jinak je?
1. dub 2011 ve 14:47  • Odpověz
@eimmy no jo jenže jsem měla dneska ráno citlivější test než včera ráno :confused: Tak nějak různě,sem tam mě pobolívá břicho,připadam si jak vzducholoď,pořád musim na malou a v noci blbě spim,furt se převaluju,chvíli je mi vedro,chvíli zima tak se furt odkopávam a přikrývam a přijde mi že mám jemnější vlasy a víc beďarů,jenže to může bejt taky všechno z těch hormonů :unamused: Zase se nechci moc pozorovat :zipper_mouth: Ale je divný,že mě vůbec nebolej prsa :unamused:
A jak je tobě?
1. dub 2011 v 15:13  • Odpověz
@marca22 HELE JÁ VĚŘIM ŽE BUDEŠ.... já jsem na tom byla s tím spaním a břiche, a s vlasama stejně.... ted pro změnu spim skoro pořád Večer si jdu v 8 lehnout ale v 6 ráno jsme vzhůru a po 8 bych zase spala a ted jsem odpo zase spala hodku a půl ....počkej 2-3 dny a myslím že bude jasno... :dizzy_face:
1. dub 2011 v 15:35  • Odpověz
@eimmy Kéž bys měla pravdu :grinning: To stejně zas nevydržim a už vidim jak budu ráno testovat znova jestli tam ta čárka ještě je :dizzy_face:
1. dub 2011 v 15:44  • Odpověz
@marca22 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to znám já taky denně testovala... dnes je první den co jsem netestostovala.... :wink:
1. dub 2011 v 15:47  • Odpověz
@eimmy Tak když už to máš potvrzené z utz tak tomu už se testík nevyrovná,ta fotečka je krásnější :wink:
1. dub 2011 v 15:55  • Odpověz
@marca22 přesně tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2011 v 16:02  • Odpověz
autor
@marca22 kočko čárka tam viditelně je :wink: jaký jsi den cyklu????
1. dub 2011 v 16:14  • Odpověz
autor
takže my se vrátili z imunologie, v Imumedu paráda, příjemní, milí, mudra nás tam trápila skoro hodinu, zpověď jako v kostele :grinning: :grinning: :grinning: ale nasmáli jsme se. manža má ve střed unaklusat na krev a odevzdat spermíky, já hned ve čtvrtek na nějaké velké odběry, to si tam pěkně omdlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a výsledky budou 26. dubna :slight_smile:
1. dub 2011 v 16:15  • Odpověz
@sedmitecka 20.DC ale k početí mohlo dojít buď 6. nebo 8. DC
Držím palečky ať máte všechna vyšetření v pořádku :wink:
1. dub 2011 v 16:23  • Odpověz
@sedmitecka nooo hele jí a nenapíše že se to hnulo... :sunglasses: to ti budou brát 8 ampulí jako mě.... ale dá se to... nessmíš na to koukat :grinning: no a co po výsledkách ?????
1. dub 2011 v 16:29  • Odpověz
autor
@marca22 tak pokud to bylo ten 8. den, tak si myslím, že ta čárka slabá odpovídá :slight_smile:
1. dub 2011 v 16:30  • Odpověz
autor
@eimmy vždyť píšu teta, neee? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera jsme absolvovali genetiku a dneska imuno pohovor, genetika budou výsledky snad začátkem května a z imuna koncem dubna, takže pohoda.....jj, upozornili mě, že odběr bude rozsáhlejší, bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si lehnu radši :wink: ale jsou tam super, strašně milí, doktorka prostě úžasná, docela jsme se nařehtali při té zpovědi :slight_smile: a prý si mám hlídat manžu, aby mi ho nějaká neukradla, že jí tam chlapi většinou dělají cavyky, nechtějí na krev a když mají dát spermie, tak se hroutí, a Michal v pohodě a klidu, že to zmákne tam u nich na záchodě, pohoda džez, mudra nechápala :grinning: :grinning: :grinning:
no tak snad stihnem to IVF v červnu, teda pokud budou výsledky ok, jinak asi léčba :frowning2:
1. dub 2011 v 16:33  • Odpověz
@sedmitecka no tak to je super... můj Michal taky zvlád bez cavyků :grinning: :grinning: ono mu nic jiného nezbylo :grinning: :grinning: :grinning: noooo to by jsi rodila na jaře... za rok v tuto dobu :wink: :wink: :wink:
1. dub 2011 v 16:38  • Odpověz
autor
@eimmy no jo, ty máš vlastně taky doma Míšu :grinning: :grinning:
jj, na jaře by se mi to celkem líbilo :wink:
zítra jedem na romantický víkend do zámeckýho hotýlku, tak ve Frantovkách pořádně ochmatám Frantíkovi péro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 16:44  • Odpověz
@sedmitecka jj mám :grinning: za chvilku budeme mít 2 výročí svatby cooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
noooo to mu ho tam pořádně přelešti Frantíkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 16:49  • Odpověz
autor
@eimmy no jo, už dva roky, ufff :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že to zítra předběžně oslavíme na zámečku, ale stejně budu chtít ještě jednu oslavu toho 17. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to letí co?
si piš, že přeleštím :slight_smile: , už mi Michal říkal, ať tam hlavně nedělám moc ostudu, když jsem plánovala, jak se tam na něj přicucnu, na Frantu :wink:
1. dub 2011 v 16:51  • Odpověz
@sedmitecka no hrozně to letí..... to už není ani pravda... :dizzy_face: :grinning: no jen mu ho pořádně přelešti... tě tam nikdo nezná tak cooooooo :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 16:54  • Odpověz
autor
@eimmy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jdu tvořit velikonoční perníčky a balit, ale budu nakukovat a jdu dočíst ty drbny na mamawebu :wink:
pořídila jsme si na zítra exkluzivní noční košilku, když máme ty ovulační dny :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 16:58  • Odpověz
@sedmitecka to ti schvaluji draháááá tu košilku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 18:05  • Odpověz
@marca22 tak jak ?????????????
2. dub 2011 v 08:52  • Odpověz
@eimmy Já nevim,sílí nebo slábne? Mě přijde stejná,možná o malinko slabší :frowning2:
2. dub 2011 v 10:08  • Odpověz
@marca22 mě přijde že je silnější možná stejná ale rozhodně nééééé slabší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nemůžeš to vyfotit ostřeji foták to rozhodně umí dej si digitální makro a půjde to ... :wink:
2. dub 2011 v 10:26  • Odpověz
@eimmy já to fotim v mobilu a ten to líp neumí,od foťáku jsem ztratila kabel :unamused:
2. dub 2011 v 10:31  • Odpověz
@marca22 aha tak to je škoda... ale fakt si myslím že není slabší. A HLAVNĚ kdyby to bylo po injekci tak tam DÁÁÁÁVNO neni ani duch....
2. dub 2011 v 10:37  • Odpověz
@eimmy Kéž by :wink: Kdyžtak bych měla ponaučení pro příště že nemám testovat tak brzo :confounded:
2. dub 2011 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.