• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás 2.IVF na jaře

(Zamčená)
12. dubna 2011 
@marca22 fakt je hloupost aby jsi ještě ted měla v moči pozůstatek injekce.... a čáska by nesílila nebo nebya stejná..... zkus si zajít v pondělí na krev to bude 100% jistota....
2. dub 2011 v 10:48  • Odpověz
@eimmy Já mám nejpozdějš do pátku dostat ms,tak když nedostanu tak pujdu určitě na krev,tam nebudu trapčit takhle brzy :grinning: To je snad poprvý co vidim na TT 2 čárky,i když je druhá slábá,jinak pokud nebyl test vadnej,tak bylo vždycky sněhobílo,tak jsem z toho trošku vyplesklá :grinning:
2. dub 2011 v 10:53  • Odpověz
@marca22 já si myslím že to je pozitivní.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vyplesklá ještě budeš a jak !!!!!! :grinning: :grinning: jsem na tebe zvědavá..... :wink: :wink: :wink: :wink: to by jsi to stihla ještě do Vánoc pod stromek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2011 v 10:57  • Odpověz
@eimmy no jo to by byl pěknej dáreček :grinning:
2. dub 2011 v 11:02  • Odpověz
Tak dneska už jsem radši netestila :zipper_mouth:
3. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz
@marca22 tak to tě obdivuji .... :slight_smile:
3. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz
@eimmy :dizzy_face: já jsem si koupila ten digitální Clearblue,ale udělam ho až kdyby nepřišla ms,zase nechci jentak vyhazovat peníze a hlavně nechci bejt zklamaná :zipper_mouth:
4. dub 2011 ve 12:42  • Odpověz
@marca22 jééééééééžiši to já bych nevydržela...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 ve 13:30  • Odpověz
@eimmy :grinning: taky se držim jen tak tak :wink:
4. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz
@marca22 ahoj, tak jak?????
5. dub 2011 v 07:25  • Odpověz
@eimmy Ahojky,no včera jsem trošku zašpinila a od večera zase nic,tak já nevim :unamused:
5. dub 2011 v 08:21  • Odpověz
@marca22 to může být implantační krvácení... odpočívej a dej si pod nohy aspon 2 polštáře at je máš víš než hlavu
5. dub 2011 ve 12:49  • Odpověz
@eimmy To je takhle pozdě jo? Já myslela že to je dřív než se začne produkovat Hcg :fearful:
5. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz
@marca22 špinění či drobné krvácení během prvního trimestru není neobvyklé. může se vyskytnout je to tím jak se roztahuje děloha a natahují vazy. ale udělej si test už by měo být něco vidět.... a kdyby si dál špinila skoč k doktorovi
5. dub 2011 v 15:08  • Odpověz
@marca22 ahoj, testla jsi ????
6. dub 2011 v 09:07  • Odpověz
autor
ahoooj holky :slight_smile: mě se taaaak nechce makat dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2011 v 10:03  • Odpověz
autor
@marca22 držím palce kočko!!! nechápu, že vydržíš netestovat , ale děláš dobře, aspoň se člověk tak nenervuje a nesleduje jen pořád čárky :slight_smile:
6. dub 2011 v 10:08  • Odpověz
@eimmy Ahojky,netestila,zase špinim,já si myslim že to nemá asi cenu,že se ta mrcha do pátku rozjede,dřív jsem to taky mívala že jsem pár dní špinila a pak jsem to teprve dostala,akorát to bylo v kuse a ne chvilku jo a chvilku ne. Teď jsem byla furt na nějakejch hormonech,takže byl tak půl roku klid a myslim si jak už teď na druhou půlku cyklu nic nemam,tak se to zase vrací. Když se to ani v pátek nerozjede tak samozdřejmě budu nadšená a v sobotu ráno hned vlítnu na testování :wink:
@sedmitecka přesně tak :wink:
6. dub 2011 v 11:04  • Odpověz
@marca22 tak to jsem zvědavá!!!! MOOOOC ti držím palce..
6. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz
@eimmy No to já jsem taky zvědavá :dizzy_face: Dík. A co ty? Jak je?
6. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz
@marca22 já dobrý... je mi celkem fajn. jen mě bolí občas prsa a břicho ale to břicho je od toho jak se roztahuje děloha a natahují vazy. jinak mi nic není . už se těším na UZ za týden v tuto dobu už budu vidět srdíčko naší lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2011 ve 13:26  • Odpověz
@eimmy Jo? To je super,tak ať ten týden rychle uteče :wink:
6. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz
@marca22 no nejraději bych aby se čas posunul na konec listopadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2011 v 15:27  • Odpověz
@eimmy To věřim :grinning:
6. dub 2011 v 16:58  • Odpověz
Ty jo holky,jestli to nevyjde tak máme dárkyni takže pokud ne teď za 2-3 měsíce,jupííí já mám takovou radost :grinning:
6. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz
@eimmy No takže nic,dneska ráno slabá mrcha a na testu sněhobílo :frowning2:
8. dub 2011 v 08:07  • Odpověz
autor
@marca22 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale supeeeer, že už máš dárkyni, šlo to rychle, paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2011 v 09:02  • Odpověz
@sedmitecka To jo,to jediný mě drží nad vodou,jinak bych už asi byla zralá na blázinec :unamused:
8. dub 2011 v 09:11  • Odpověz
@marca22 to je mu líto ale zase máš dárkyni tak to je super!!!!!!!!!!! kde jsi k ní přišla ta je z CAR???
8. dub 2011 v 19:41  • Odpověz
@eimmy Našla jsem internetový stránky a tam byl kontakt na jednu pani,která to zprostředkovává,tak jsem jí napsala a ona se mi hned za 2 dny ozvala že má pro mě dárkyni a ať se s ní dohodnu. Tak už jedem v úterý k Apolináři jí zaregistrovat atd,nevim co se bude všechno dít. Snad projde všema těma testama :confused:
8. dub 2011 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.