• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás 2.IVF na jaře

(Zamčená)
12. dubna 2011 
@marca22 tak to je super.. jsem vubec netušila že existuje něco jako zprostředkování.... a to po tobě budou chtít něco ???? možná se blbě ptám ale nevím jak to chodí,....
8. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz
@eimmy Nebudou,jen v tom CARu budem platit. Já tu dárkyni potřebuju vlastně jen na to aby mě posunula v pořadníku,ty její vajíčka dostane jiná ženská. A od tý doby co ona daruje,tak mě šoupnou na přední místa,takže místo za 2 roky dostanu ty vajíčka zhruba za 3 měsíce :slight_smile:
8. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz
@marca22 tak supe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2011 v 09:03  • Odpověz
autor
@marca22 krása, že to půjde takhle fofrem, ať všechno vychází!!!! :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2011 v 09:28  • Odpověz
@sedmitecka dík,to jo,už se nemůžem dočkat :wink: A co ty jak to vypadá?
11. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz
autor
@marca22 momentálně to nevypadá nijak.....tedy čekáme na výsledky z genetiky a imunologie, to bude začátkem května a podle toho se uvidí...doufám, že nic nenajdou a bude v červnu IVF, pokud najdou, bude nejspíš léčba prednisonem.......té imunity se trošku bojím, co se může objevit :confounded:
11. dub 2011 ve 20:13  • Odpověz
@sedmitecka tak držím palečky ať je vše v pořádku :wink: myslim si že ta pravděpodobnost že by něco našli je hodně malá
11. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz
autor
@marca22 no, někde přece ten problém být musí, a zatím se nenašel, takže čekám překvápko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz
@sedmitecka v dnešní době už se dá řešit skoro všechno,pokud má žena dělohu,může mít dítě. Když mě řekli že mi zbývá jen darovaný,tak jsem z toho byla nejdřív v šoku,že to nebude moje dítě,že vlastně bude mít muj muž dítě s jinou ženskou a já ho jen porodim a nebude se mi vůbec podobat,prostě první šok a teď už jsem se s tim srovnala a těšim se i tak,prostě bude moje a doufám že budeme mít po porodě jak se řiká pohnojeno a podaří se nám třeba "svoje" ale to si asi maluju moc růžově :dizzy_face:
11. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz
autor
@marca22 co blbneš?? jasně, že to bude tvoje dítě, ty ho odnosíš, porodíš a budeš ho vychovávat a milovat, bude tvoje a tvýho muže!!!!! na biologický základ kašli......já to takhle vůbec neberu, mám kamaráda, který po léčbě rakoviny nemá vůbec spermie, taky podstupují už druhé IVf a on s tím vůbec nemá problém, že má dárcovský spermie, neřeší to, prostě se těší na svoje mimčo :slight_smile: :slight_smile:
ona ta genetika není všechno :wink:
12. dub 2011 v 10:26  • Odpověz
autor
@marca22 nojo, a já mám dělohy rovnou dvě, takže jsme vlastně v pohodě :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 10:26  • Odpověz
@sedmitecka jasně,přesně takhle teď taky přemýšlim,ale ten první šok když člověku řeknou něco takovýho že ve 22 už nemůžu mít svoje děti protože jsem vlastně v přechodu,no drsný. A to máš jak s těma dělohama? To ti každej vejcovod vede do jedný dělohy?
12. dub 2011 v 16:15  • Odpověz
autor
@marca22 nooo, mám dvě těla děložní, které vedou do jednoho čípku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zjistilo se to na podzim před IVF na hysteroskopii, až doteď to žádný gyndař nezjistil, a to jsou vidět na každém lepším UTZ ......je to prý vrozená vada a operace u mého typu rozdvojení se nedělá....takže hrozí potraty a předčasné porody, taky dobrý :unamused: :confounded:
no, jeden potrat už mám za sebou, ale ten s dělohou určo nesouvisel, bylo to už v 7. tt. :frowning2:
prý to otěhu nijak nebrání, jen budu asi v pozdějším těhu muset ležet, možná ve špitále, ale to já klidně vydržím :slight_smile:
12. dub 2011 v 16:21  • Odpověz
@sedmitecka jasný co by pro to člověk neudělal :grinning: to jejich hrozí neznamená že to tak musí být :wink:
Já si teď v tu dobu co budu čekat na ty vajíčka mám vyběhat normálně gyndu,nový stěry atd ale přemýšlim jestli jí nemam říct aby mě na něco takovýho taky poslala aby se vědělo jestli tam náhodou neni ještě jinej problém,docela z toho mám strach. Mě v caru vůbec žádný vnitřní vyšetření nedělali :confused:
12. dub 2011 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.