• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás 2.IVF na jaře

(Zamčená)
12. dubna 2011 
autor
@mv děkuju, aspoň budu vědět, pro případ, že bych ty lázně chtěla....uvidíme, jak to v květnu dopadne , snad nebudou potřeba :wink: ale nejdřív budu muset asi vyměnit gyndařku, kdyby mi nechtěla napsat zprávu.....
na hysteroskopii jsem byla, a to bylo překvápko - našli zdvojenou dělohu, mám v podstatě dvě, haha :slight_smile: :wink: :confused:
2. bře 2011 v 19:56  • Odpověz
autor
@marca22 chjoo, tak to není nic moc.....ale aspoň se ví, kde je zakopaný pes a jak bojovat ....nám pořád tvrdí, jak jsme oba zdraví no a houby z toho :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
neztrácej naději, a kdyby bylo nejhůř, dá se to vždycky řešit těma darovanýma vajíčkama
2. bře 2011 v 19:58  • Odpověz
@sedmitecka tak kdyby to náhodou nedopadlo, jako že se tak určitě nestane a na podzim už budeš pár měsíců břichatá :slight_smile: , tak pojeď v září taky. :wink:
jo, jo, už jsem to někde četla, že jsi to psala, mi to teda není jasné, jako prakticky v tom těle,jak to pak chodí,ale asi v pohodě.
2. bře 2011 v 19:59  • Odpověz
@sedmitecka já už se s tím srovnala, a jsem ráda že jsme začli tak brzo,že s tím třeba půjde dělat ještě alespoň něco málo. A jak dlouho se snažíte?
2. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz
autor
@mv tak si budu pamatovat, že kdybych náhodou chtěla jet, tak v září, abych tam měla parťačku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a eimmynku vezmem taky sebou :wink:
no, mudr mi řekl, že by to nemělo ničemu vadit, že samo s touto vadou je o něco vyšší riziko potratů a předčasných porodů, ale spousta ženských s tím žádný problémy neměla.....jen budu nas rizikovém a klidový režim :wink:
prý mám regulerně dvě, krásně velké, obě pěkné údajně :confused: :confused: :confused:
2. bře 2011 ve 20:36  • Odpověz
autor
@marca22 jsi mláďátko, všechno zvládnete mimi bude :slight_smile: :slight_smile:
my se snažíme už přes dva roky, začali jsme o Vánocích 2008, to je hrozný :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused: :unamused: :unamused:
2. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz
@sedmitecka nebuď smutná,když jste oba v pořádku tak se to prostě musí povést :wink:
2. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz
autor
@marca22 snad ano :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jen si teď musím vydupat kompletní imunologický vyšetření, to bych chtěla mít, i vzhledem k tomu zamlklému těhu.....příští týden jdem na konzultaci, tak uvidíme, co vymyslíme :wink:
2. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz
@sedmitecka Da se na tu zdvojenou delohu prijit jinak, i bez hysterky?
2. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz
@marca22 To teda nic moc, ale jsi mladinka a mas spoustu casu. Je dobre, ze jsi zacala tak brzy. Ja az v cerstvych 30, protoze stale nebyl vhodny partner, a ted mi bude uz 32. :frowning2:
2. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz
@sedmitecka tak snad to bude v pořádku,to se někdy stane že se embryjko přestane vyvijet a odejde,i vzhledem k tomu co píšeš že máš rozdvojenou dělohu tak jsi k tomu asi náchylnější. A otěhotněla jsi po ivf? Myslim si že z 1 nepovedenýho cyklu se nedá soudit že ti teď třeba nasadí ještě nějaký léky který budeš třeba brát i po ET do určitýho týdne těhu.
2. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz
@martina_z jo na ty poslední možnosti jako je darovaný vajíčko a adopce mam času dost. Jenže je jasný že chcem radši aby bylo naše i geneticky,ne všechno záleží jen na výchově,tak na to už asi moc času neni :unamused: A vy jdete taky v brzký době na ivf? Promiň jestli už jsi to tu někde psala,nečtu celé diskuze.
2. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz
@marca22 Uz jdu na druhe, prvni nevyslo a mrazacci se rozmrazili spatne, takze ani KET nebyl. O adopci uz premyslim, prece jen je to pak beh na dlouhou trat, ale manzel jeste neni pripraveny. Shodli jsme se akorat na tom, ze radsi pujdeme do adopce, nez abychom zustali sami. Mam ze sveho okoli dva stastne pribehy s adoptovanou holcickou: jedne holce je 26 a druhe okolo 20 a delaji rodicum radost.
2. bře 2011 ve 22:06  • Odpověz
autor
@martina_z jojo, údajně se dá poznat na každém jen trochu lepším ultrazvuku,,,,by mě zajímalo, co všichni ti moji gynekologové až doteď viděli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že na to museli přijít až v CAR :angry:
jinak já si na manžu taky počkala, do svých 30, na mimi jsme chtěli začít "makat" v 31 ale objevil se problém se štítnou žlázou, dvě operace a čekání, takže jsme začali nakonec ve 32 a už jsou to dva roky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. bře 2011 ve 22:32  • Odpověz
autor
@marca22 ano, po IVF, jukni na můj fotoblog, tam je celá ta litanie popsaná .....já vím, že po jednom neúspěchu nemá cenu koumat nad blbostma a spekulovat, ale člověku to nedá apřemýšlí, co bylo špatně.....
2. bře 2011 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky holky.čtu si pár vašich zpráviček a zjištuji, že nás je opravdu dost, co mají problém s otěhotněním. Ja se začínám léčit v Brně, příští týden začnu píchat hormony, jsem z toho trochu nesvá, pořád doufám v nějakou naději, ikdyž mi od puberty říkali doktoři (hlavně můj "příjemný endokrinolog") že děti nebudu mít. ale dali mi teď nějakou naději, takže se jí chopím a udělám pro to maximum. Máte někdo prosím nějakou radu co by mi pomohla nebo povzbudila? díky, Melik.
2. bře 2011 ve 22:37  • Odpověz
@sedmitecka Takze uz taky nejsi zadna dorostenka...jeste trochu casu teda mame, ale nevyplati se cekat na zazrak, v tomhle veku uz se musi jednat. Prvni neuspech muze byt nahoda, vetsinou zacnou dalsi priciny zjistovat az po 2. nevydarenem pokusu. Imuno, hysteroskopii atd.
3. bře 2011 v 09:27  • Odpověz
@martina_z tak budu držet palečky ať to na podruhé vyjde :wink:
3. bře 2011 v 17:28  • Odpověz
@sedmitecka to je pravda,teď už budou vědět co ti dát a vyjde to :wink:
3. bře 2011 v 17:32  • Odpověz
@melik k otěhotnění prý pomáhá optimismus,takže věř,že to jednou přijde.
3. bře 2011 v 17:40  • Odpověz
autor
@melik ahojda, proč tě endokrinolog tak strašil???? já se taky léčím na endokrinologii a tohle mi teda nikdo neřekl...dneska umí medicína divy a pokud máš dělohu a ovulaci, není důvod, proč by se to nemělo povést :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nevím, co poradit, já už vyzkoušela milion věcí - bylinky, čajíky, cvičení, masáže......
3. bře 2011 v 19:01  • Odpověz
autor
@martina_z no to ne, dorostenka nejsem, ale stará si taky nepřipadám :wink: nechápu, proč by se to mělo začít řešit až když máš dva pokusy s pojišťovnou vyčerpaný......to je trochu pozdě ne? já tedy spoustu vyšetření už mám, i hysteroskopii a trombofilní mutace, ale to imuno mi straší v hlavě, to chci udělat
3. bře 2011 v 19:03  • Odpověz
Me se ptej...u nas stacilo spatne spermio a nepruchodny vejcovod (HSG), hormonalni profil skvely, UZ nalez taky, genetika ok. Imuno priciny nejsou moc casty, nastesti, ani abnormality delohy, tak mozna proto. Kdyby to ted nevyslo, tak si vydupu vsechno mozny i nemozny.
3. bře 2011 v 19:38  • Odpověz
holky co nějaká tabulka aby byl přehled co kterou čeká a co má za sebou.... ?????
5. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz
autor
ahojda vespolek :slight_smile: dlouho jsem tu nebyla, byli jsme tři dny v Rakousích na lyžovačce, tak jsme se i opálila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dneska volno, do rachoty až zítra, jupí :wink:

@eimmy eimmynko, ahooooj, tak jak bylo na mobilizaci??? nic nevím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a jsem pro přehled :wink:
7. bře 2011 v 11:09  • Odpověz
autor
@martina_z fakt ti řekli, že imuno příčiny nejsou moc častý????
7. bře 2011 v 11:10  • Odpověz
@sedmitecka Ahoj Sííímo,
tak mobilizace proběhla v poho. Přes ten konečník to zatím nebylo to bude cca za měsíc ale srovnala mě komplet celou a i z toho jsem rozlámaná. Začala jsem cvičit tu mojžíšovou a piju nějaké výtažky z aloe prý je to super tak jsem zvědavá.
7. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz
autor
@eimmy jé, tak to je fajn :slight_smile: oni to umí rovnat i jinak, tak to je super :wink: :wink: :wink: :wink: asi si zajdu taky, mám kontakt od paní, co k ní chodím občas na masáže zad, na výbornou fyzioterapeutku na Praze 5, tak se asi objednám, aby se něco dělo :slight_smile:
7. bře 2011 v 16:06  • Odpověz
@sedmitecka já chodím přímo k pani co vymyslela s Mojžíšovou ty cviky takže mám jistotu že o tom něčo ví... 21.3. jdu na tu mobilizaci přes konečník... prý to nebolí jen je to trochu tlak a pak je člověk trochu jako po posilce ale jinak prý ok.. jde jen o ten divný pocit že ti někdo strká prst do ,... no víííííš kam :sunglasses: :grinning:
začala jsem ted chodit na zumbu a pilátes a do vířivky abych se dostala do pohody...
a jak vy ted...??????????????
7. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz
tak já pokročila s lázněma, byla jsem u praktický a ta říkala, ať si to vše v CARu a u svého gyndaře nechám napsat, ona to dá dohromady, hup s tím na pojišťovnu a v září tam drandím.prý nevidí sebemenší důvod, proč by to neodklepli, tak snad.takže tím IVF posunujem až někdy na říjen-listopad a třeba , kdo ví.... :wink:

Vám všem tu na jaře a létě budu moc držet palce a určitě vás budu sledovat...
8. bře 2011 v 06:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.