• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás 2.IVF na jaře

(Zamčená)
12. dubna 2011 
autor
@eimmy super plány, hodit se do pohody je strašně důležitý :wink: já zase začala chodit na masáže a v dubnu jedu s kámoškou na wellness víkendík s masážema, koupelema, vířivkou a saunou, tak už se nemůžu dočkat :wink:
ve čtvrtek jdme na konzultaci, tak jsem zvědavá, co se dozvím a jak se budou tvářit na to muno, co chci.....
8. bře 2011 v 09:47  • Odpověz
autor
@mv super, že lázně klapnou, držím moc palce!!! taky bych hned jela :slight_smile:
8. bře 2011 v 09:48  • Odpověz
nějak to zde vázne.... :unamused: :unamused:
11. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz
Píchal si někdo z vás Menopur pod kůži do břicha nebo do stehna? Co bolí míň? Budu si píchat 2x denně jelikož mám vysoké dávky, tak kde je to snesitelnější,hrozně se bojim :frowning2:
11. bře 2011 v 18:23  • Odpověz
autor
@eimmy no jooo, vázne nám to :wink:
u nás pokrok - včera super konzultace, máme doporučení na genetiku i imunologii, volala jsme do Podolí a objednání na 5.5., tak jsem koumala, až vykoumala, že zavolám do IMUMEDU a ejhle, jdme už 1.4. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mohlo to být ještě o týden dřív, ale mužíček bude lyžovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na genetiku se nemůžu dovolat, tak snad se objednám v pondělí a nebude ta čekačka tak šílená.....
laparku mi nedoporučila, doufám, že výsledky budou do května a stihnem IVF v červnu :wink:
11. bře 2011 v 19:27  • Odpověz
autor
@marca22 já do břicha a nebolí to....obecně do stehna bolí injkece víc než do břicha :wink:
11. bře 2011 v 19:28  • Odpověz
@sedmitecka a zvládalas to v pohodě si to píchnout sama jo? To seš dobrá já jsem poseroutka a manža mi to nepíchne že mi nechce dělat bolest a nevysvětlim mu to :confused:
11. bře 2011 v 19:56  • Odpověz
autor
@marca22 nene, musím se přiznat, já do sebe jehlu nebodnu...jsem tady asi rarita, většinou to holky v pohodě samy zvládnou, já to ale nepřekonám :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: naštěstí mám manžela ze zdravotnictví, kterej rád píchá injekce, takže to je na něm :wink:
ale může ti je píchat třeba kámoška nebo mamka, někdo, ke komu máš důvěru a nebojí se.....
11. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz
@sedmitecka no to je právě takový složitý ty co jsou blízko a mohly by mi to píchat tak buď nesnášej injekce nebo se bojej že mi nějak ublížej nebo tak a taky koho bych pořád otravovala 2x denně,přinejhoršim můžu jít dopoledne k nám na středisko aby mi to sestřička píchla ale po druhý se budu muset stejně bodnout sama a o víkend to samý,prostě to budu muset udělat když chcem mimčo,nějak to vydržim,hlavně aby to bylo aspoň něco platný :unamused:
11. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz
autor
@marca22 držím palce, zvládneš to!!! taky bych to dala, kdyby nebylo jiné cesty, ale naštěstí to manžel jistí a ještě mám shodou náhod kamarádku sestřičku....při nejhroším můžeš chodit na pohotovost, ale to se dost prodraží ......
12. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz
@sedmitecka tak to je paráda... vidiš za chvilku začneš se stimulkou :slight_smile: no my jdeme ted toho 18.3. manža na krev a já na první injekci, kterou se začíná dlouhý protokol plus na injekci agolutinu na vyvolání MS... takže uvidíme... pokud vše podle plánu tak by cca mezi 15.4. - 20.4. měl být ET
12. bře 2011 v 15:59  • Odpověz
autor
@eimmy ty jo, to máte za pár, supeeer :slight_smile: já si ještě počkám :frowning2: jsou v Imumedu příjemní? jdeme k mudr, Trnkové, nejdřív konzultace, pak oba krev a manžel spermie, mě prý vycucnou asi 9 zkumavek, to pojdu :angry: :angry: :angry: :angry:
pamatuješ si, jak dlouho jste čekali na výsledky????,
a čím budeš stimulovat? gonalem?
12. bře 2011 v 16:47  • Odpověz
@sedmitecka my jsem u žádného doktora nebyli. Jen jsem vyplnila nějaký dotazník. Manžel dal krev a spermie a já asi 8 zkumavek krve. Ale byli tam v pohodě. Manžel ml výsledky asi do 10 dní a já do 14. Strašili v CAR že to trvá 6 týdnů tak jsem se na tom na IMUNO ptala a smáli se že ne. Že max.14 dní.....
Stimulovat budu puregonem ( pero ). U Apoli nedávají Gonal... ani nevim proč.. ale nemají ho vůbec v ceníkách a těch info papírech.
12. bře 2011 v 19:15  • Odpověz
autor
@eimmy jůůů, to šlo takhle rychle??? tak to ráda slyším!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pro výsledky jste tam šli nebo vám je poslali poštou???
my tam jdme toho 1. dubna oba, na pohovor s doktorkou, pak další týden oba na krev ráno, a manža jeěrě odevzdat spermíky....tak to by do konce dubna mohly být výsledky, to je fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
těším se, že se bude zase něco dít......a taky jsem se odhodlal jít na tu mobilizaci, manžel mi to domluví u známý doktorky, co má rehabilitační ambulanci :slight_smile:
puregon je to samé jako gonal, jen jiný výrobce, tak asi mají smlouvu s výrobcem puregonu :slight_smile:
tak teď držím všechno co mám tobě a mooooooc na tebe myslím!!!!!!
13. bře 2011 v 11:02  • Odpověz
@sedmitecka jj šlo to rychle...taky jsem z toho měla vítr že to bude trvat 6 týdnů. Ale cca za 14 dní byly výsledky komplet. Oni to pošlou do CAR Tobě to vůbec do ruky nepříjde tedy pokud si to v CAR nenecháš nakopírovat :wink:
no já včera snad poprvé v životě poznala ovulaci... ukázkový hlen, bolení vaječníků a prsou... snad nikdy jsem to takto neměla... mám pocit že to souvisí s tou mobilizací na začátku cyklu....
no doufám že tentokrát ta IVF vyjde... :dizzy_face:
13. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz
autor
@eimmy do 14 dnů? tak to je luxusní :slight_smile: já si je tam vyžádám, chci si je nakopčit, než je dám do CARu :wink:
ještě se musím objednat na tu genetiku, v pátek se mi to vůbec nepovedlo, tak zítra bude zase telefonní invaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s tou ovulí to je bomba, vidíš, jak to všechno spolu může souviset.....ještě se vám to teď povede doma a u Apoli přijdou o práci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz
Dobrý den děvčata,
brouzdám po internetu a hledám informace o IVF. Jsem po 1.IVF, které bylo neúspěšné a na konci dubna mě čeká druhé. Protože to nikdo z mého okolí neví, ráda bych se o svém problému s někým podělila. Chtěla bych se zeptat, jestli bych nemohla mezi vás.
14. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz
autor
@pawlusca ahoj pawlus :slight_smile: klidně pojď k nám....já mám stejnou zkušenost, první IVF v říjnu nedopadlo, i když nejdřív to vypadalo dobře, pak ale na začátku 7. tt spontánní potrat.....a teď v únoru byl KET jediného našáha mrazáčka a negativní :frowning2:
nevíme, kde je zakopaný pes, údajně jsme oba s manželem zdraví, teď nás před druhým pokusem čeká genetika a imunologie, tak uvidíme, co vyplave tam :confused: :confused: :confused:
14. bře 2011 v 16:03  • Odpověz
autor
teda tady to žije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@eimmy eimmynko kde tě mám????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz
15. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz
autor
@eimmy teeeda, přelezeš si klidně jinam a nic mi neřekneš,???? :confused: :confused: :confused: :wink: :wink:
16. bře 2011 v 11:24  • Odpověz
@sedmitecka já to téma založila... chci si udělat takovou osobní statistiku před 2.IVF resp. přet ET....
16. bře 2011 v 11:38  • Odpověz
autor
@eimmy tak jdu za tebou :grinning: :grinning:
16. bře 2011 v 11:52  • Odpověz
@sedmitecka tak šup šup....
16. bře 2011 v 11:55  • Odpověz
Holky jak jste to měly při stimulaci s menstruací? Při prvním ivf jsem měla ms až do 9. nebo 10. dne a teď jsem 5. DC a už ji nemám,tak nevim jestli je to dobře nebo špatně :confused:
16. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz
@marca22 ahoj, já měla taky MS jen do 5 nebo 6 DC je to normálka neboj
16. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz
@eimmy díky,uklidnila jsi mě,že by to bylo dobrý znamení :slight_smile:
17. bře 2011 v 10:43  • Odpověz
@marca22 :slight_smile: to jsem ráda .. čím stimuluješ???
17. bře 2011 v 10:47  • Odpověz
@eimmy menopurem a tamoxifenem,zítra už jdu na utz tak snad tam nějaký folíky budou :slight_smile: A tebe čeká ET nebo už jsi na něm byla?
17. bře 2011 v 11:21  • Odpověz
@marca22 já jdu v pátek na 1 injekci dlouhého protokolu ( injekci na uspání vaječníků) a zároven mi píchnou agolutin na vyvolání MS tak když to všechno půjde ok tak by měl být kolem 18.4. ET budu simulovat puregonem
17. bře 2011 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.