• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás 2.IVF na jaře

(Zamčená)
12. dubna 2011 
@eimmy taky jsem chtěla puregon,ale při těch dávkách bych se asi nedoplatila :unamused: Tak budu držet palce ať jde všechno hladce a hlavně ať to vyjde :wink:
17. bře 2011 v 11:46  • Odpověz
@marca22 tak puregon je účinější než menopur takže ho nepotřebuješ tolik. Tělo na něj reaguje podstatně lépe proto jsem si ho nechala napsat.
Dej vědět jak ti rostou folíci :slight_smile:
17. bře 2011 v 11:53  • Odpověz
@eimmy Mě v caru řekli že bych taky ve finále mohla doplácet klidně 30 000,kdyby se ta stimulace musela o pár dní prodloužit,takhle bych doplácela kolem 2500 na den,furt je ten menopur kvalitnější než fostimon :confused: Ale věřim tomu že je ten puregon nejlepší :wink: Jasný.
17. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz
@marca22 tak to by jsimusela mít konské dávky... já při 1 IVF platila za léky 5000 tis. a měla jsem gonal to je stejné jako puregon... takže to tak hrozné není...
a máš dlouhý nebo krátký protokol a jak jsi na tom byla při 1 IVF???
17. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz
@eimmy mám krátký s antagonisty,mám 5 ampulí menopuru denně a 30mg tamoxifenu,to prej je jako clostibelgyt. Oni právě počítaj s tim že já koňský dávky potřebuju. Při prvnim ivf jsem měla taky krátký ale bez antagonist,měla jsem jen 4 ampule fostimonu a reakce skoro žádná,4 malý folikly a menses až do 9. nebo 10. dne,tudíž nízká sliznice :unamused:
17. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz
@marca22 a došlo k transferu ??? a kam chodíš do CARU?
17. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz
autor
holky držím palce na tu úspěšnou stimulku, já už chci takyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz
@sedmitecka však brzo budeš :wink: :wink: :wink: :wink:
17. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz
autor
@eimmy připsdá mi to za nekonečně dlouho......prozatím jsem dnes vyfasovala místo stimulky slabá antidepresiva :wink:
17. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz
@sedmitecka kecáš.... jakto ??? to je ti z toho tak zle...???
17. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz
autor
@eimmy no docela jsme poslední dobou vedle, už se i vyhýbám těhotné kamarádce, asi mi regulerně hrabe, doma každou chvíli slzavý údolí....tak nám kamarád doktor dohodil jednu primářku, která dělá dětskou psychiatrii :grinning: :grinning: , tak jsme byli na pokecu a nabídla mi je, že ničemu nebrání, ani případnému těhu, jsou to nějaká hodně slabá, ale snad prý pomůžou na lepší náladu :wink:
17. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz
@eimmy Nedošlo ani k punkci,vyšlo mi to totiž divně vim že jsem byla na 1. utz 6.DC byl to pátek a byl tam jeden doktor a ten mi tam našel tři 9mm folíky na každý straně,ale řek mi ať si nepícham o víkend tu injekci proti popraskání,že tam rozhodně nic praskat nebude a pozval mě na pondělí a to tam byla jiná doktorka a našla už tam jen ty 4mm,tak mi to 9. DC stopli celý že prej žádná reakce,ale přišlo mi to celý divný :confounded: Chodim do Prahy k Apolináři.
17. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz
@sedmitecka no to čumim... ale já nemám co říkat... já zas nemohla spát... měsíc a pul jsem byla denně na stilnoxu... tak se drž zlato...
musíme se sejít v Praze...
17. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz
@marca22 aha tak to je divné... já tam ted začala taky chodit..
17. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz
@eimmy mě to tam přijde takový hektický,pokaždý je tam jinej/á dr. jiná sestra,přístup od doktorek super,ale ten jeden doktor to nebudu radši komentovat a doufám že už se k němu nikdy nedostanu :zipper_mouth:
17. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz
@marca22 a jak se jmenuje ??
17. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz
@eimmy to už si bohužel nepamatuju,já tam byla 4x a pokaždý u někoho jinýho,ale myslim si že jestli se s nim setkáš tak to poznáš,nevim jestli je to tim že je to prostě chlap nebo jestli měl zrovna blbou náladu,prostě je takovej necitlivej :unamused:
17. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz
@marca22 to mi ani neříkje.... :unamused: sna ho nepotkám ... kolik si necháš zavést mimísku???
17. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz
@eimmy třeba jsem moc přecitlivělá :confused: chtěli by jsme 2 pokud budou :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz
autor
@eimmy no cloumá to s náma pěkně, já jsme ale byla vždycky docela přecitlivělá a od operace štítly se to ještě zhoršilo, takže si to dost beru.....a paní doktorka aspoň vysvětlila mužíčkovi, že za to faaaakt nemůžu, že to v té hlavě prostě tak je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty jo, nastilnoxu, to je celkem silný uspávák ne? ale tys to měla kvůli práci ne?
17. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz
autor
@eimmy když narazíš na Řežábka, tak máš vyhráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz
@sedmitecka jj na stilnoxu... no nebylo to jen kvůli práci.... byla to směs IVF , práce apod.... ono když 3 dny nespíš nebo se budíš 10 za noc tak nic jiného nezabírá... ted tak 3 týdny už celkem ok... tak uvidíme....
já chodím k Jaržhembovské ( snad to píšu dobře to jméno ) je super... tak uvidíme... :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz
takový dotaz... kdybych ted byla těhu a zítra mi píchli injekci na uspání vaječníků a injekci na vyvolání MS co se stane????,
17. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz
@eimmy myslim si že vyvolávačka nevadí,aspoň to mi vždycky gyndařka řikala,že to naopak prospěje,ale tu injekci na uspání vaječníků to fakt nevim
17. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz
@marca22 no uvidíme... byla by to mega náhoda kdybych těd byla těhotná.... po 2 rokách snažení zrovna když mám zahájit stimulku....
17. bře 2011 ve 14:57  • Odpověz
@eimmy : nestane se nic, buď klidná :slight_smile:

jinak ten nepříjemný dr - je dr fait, ale ten je tam málo. Jako člověk je divný, ale zas je moc šikovný na odběr vajuch :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz
@eimmy to jo,ale určitě bys nebyla první ani poslední,prej se to někdy stane že se ženský uvolní a spolehaj se na to že pujdou na umělý a že už se bude něco dít a hup,ms nikde :sweat_smile:
17. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz
@cell ahoj :slight_smile: ,
to jsi mě uklidnila.... měla jsem totiž tuhle OVU ukázkovou nikdy jsem takhle OVU nepoznala jako tento cyklus tak jsme se snažili ... ale myslím že takové štěstí mít nebudeme......
17. bře 2011 v 15:02  • Odpověz
@cell no tak to se naštěstí dělá v narkóze,mě dělal vnitřní utz a myslela jsem že mi strhne čípek :confounded:
@marca22 jj mojí kamarádce z jiné diskuse se to právě stalo... tak mě to napadlo
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.