• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás 2.IVF na jaře

(Zamčená)
12. dubna 2011 
@eimmy a myslíš že si mám píchnout ten merional,který obsahuje kromě fsh i lh před tim orgalutranem nebo po něm,já jsem hloupá že jsem se tam nezeptala,napadlo mě to až teď :confused:
20. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz
@marca22 první bych píchla merional ve stejnou dobu co jsi ho píchala do ted. A ten orgalutran mezi 18-19 jak ti řekli v CAR.
20. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz
@marca22 a máš vůbec dnes píchat ten merional?????
20. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz
@eimmy mam,ale já to píchám dvakrát,protože 5 ampulí pod kůži najednou by bylo moc,tak jsem byla zvyklá píchat v 8 ráno 3 ampule a ve 20:00 2 ampule,tak to snad nebude vadit když to píchnu dřív :confused:
20. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz
@marca22 Ne to nebude neboj..... :wink: :wink: v kolik jdeš ráno???
20. bře 2011 v 18:51  • Odpověz
@eimmy Mám tam být ve 12:15. Ty jdeš zítra taky?
20. bře 2011 v 19:03  • Odpověz
@marca22 ne ne já jdu až 1.4. v 8:15 a ty víš že ti budou dělat v úterý punkci?????
20. bře 2011 v 19:17  • Odpověz
@eimmy nevim,to se dozvim až zítra,doufam že jo :frowning2:
20. bře 2011 v 19:31  • Odpověz
@marca22 to klapne!!!! budu držet palce :wink: pak dej vědět juuuu :wink:
20. bře 2011 v 19:39  • Odpověz
@eimmy dobře,díky :wink:
20. bře 2011 v 19:44  • Odpověz
autor
AHOJ VESPOLEK :slight_smile: holky, já tak hrozně chci, aby se už něco dělo, já vám tak závidím tu stimulku i OPU :grinning:
20. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz
@sedmitecka Ahojky,a co tebe čeká?
20. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz
autor
@marca22 co máme za sebou mám ve fotoblogu, tak mrkni, no a teď nás čeká genetické a kompletní imunologické vyšetření, začátkem dubna, no a pak tak měsíc čekání na výsledky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz
@marca22 tak jaaaaaaaaaak ?????????????????????????
21. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz
@eimmy Ahoj,špatný,sice jdem ve čtvrtek na punkci,ale je tam jen jeden folík,takže to se ani neví jestli v něm vůbec je vajíčko,takže je to takřka zbytečný a to mi ještě na tu punkci nedaj ani anestezii protože mam jen 1 folikl a pak prej můžu jít rovnou do práce to je divný co?
21. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz
@marca22 ty krááááso tak to je smůla... :frowning2: to mě mrzí!!!!!!!! ale třeba to jedn vajíčk bude to pravé!!! hele nechci ti nějak radit ale nevyplatilo by se ti příště stimulovat s těma držšíma/účinějšíma hormonama????
21. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz
@eimmy no já mám takovej pocit že čim mám větší dávky tim je to horší,třeba reakci na clostibelgyt mám dobrou,po tom jsem měla 3 krásný folíky,tak nevim proč mi to nechtěj dát,furt mi cpou jen tohle a já nejsem doktor,takže držim jak se řiká hubu a krok,ale rozhodla jsem se že pokud to nedopadne,tak půjdem jinam,asi s tim prostě nemaj moc zkušeností nebo nevim,ale ani ten přístup neni zrovna soucitnej :confounded:
21. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz
@marca22 clostibegyt ti zřejmně nedávají z toho důvodu jelikož se po něm tvoří hodně cysty.... :unamused: fakt by jsi měla asi zkusit ty čisté hormony ( gonal , Puregon ) Apolinář je CAR, který 1. začal dělat IVF takže má nejvíc zkušenosti.... tak se asi do lepších ruku nedostanes i když ono ted to bude všude asi na stejné urovni jen finančně jsou soukromé CARY podstatně někde jinde ....
21. bře 2011 v 18:43  • Odpověz
@eimmy Já jsem chtěla puregon,ale odradili mě od něj a napsali mi menopur a potom ten merional,že je to stejná účinná látka
21. bře 2011 v 18:47  • Odpověz
@marca22 to není pravda.... kdyby to bylo jedno a to samé tak není rozdíl v ceně to za prvé a za druhé ( gonal, Puregon) jsou uměle udělané = čisté hormony , které jsou šetrnější, účinější a (Fostimon, Menopur apod. ) jsou hormony , které jsou získávány z moči žen v přechodu proto jsou levnější a účinnost není tak vysoká.
přečti si jakou koliv diskuzi , zkušenosti holek.....
21. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz
@eimmy Já vim,já šla do 2. ivf s tim že chci puregon pen na tutovku a odcházela jsem s menopurem a to ten ještě neni tak strašnej,ten je vysoce čištěnej,ale merional a fostimon jsou nejhorší,tak já nevim co to má bejt,přece se nebudu hádat s doktorama kdo má pravdu,tak jsem jim věřila a nejspíš na to i doplatim :zipper_mouth:
21. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz
autor
@marca22 ahojky, to je mi líto, že byl jen jeden folík, ale třeba zrovna on bude ten pravý a bude z něj mimi :slight_smile: a kdyby ne, tak pokud nedojde k ET, nepočítá se to pro pijišťovnu jako vyčerpaný pokus....chabá útěcha, já vím, ale aspoň něco :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a naprosto souhlasím s tím, co píše eimmy o těch hormonech!!!!
21. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz
@sedmitecka Ahoj,díky taky doufám že bude zázrak. Já myslela že se to nepočítá když se to zruší před punkcí :fearful:
21. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz
@marca22 já měla Gonal a krátkej protokol na stimulku a měla jsem 3 folíky a to se obávali v CARu OHSS když viděli, jak reaguju na Clostík.
Po něm mám krásné folíky ,ale i někdy až velikosti už cyst.
Příště mi říkal doktor o dlouhém protokolu,krátký mi prej nepomůže ani jiné léky když vymění.A dneska bych si už nechala pokus při počtu do 3folíků stopnout, abych si nevypáclala pokus s minimální šancí na úspěch.To by bylo v případě krátkého protokolu s vyššíma dávkama Gonalu a stejné reakci.

21. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz
@marca22 to já jsem taková že s nima diskutuju a hodně se ptám .... moc info jsem si nastudovala na netu jak z ofiko stránek tak z diskuzí.... nesmíš se nechat kočko odbýt.... já už bych si jiné než "čisté" hormony nenechala napsat... jednat je to menší zátěž na organismus a jednak se po nich tak nedělají cysty....
21. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz
autor
@marca22 nene, před ET :wink: ale budem tomu jedináčkovi věřit, ju? :slight_smile:
21. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz
@marca22 spolubojovnice měla taky jen jeden folík a je teď v 10tt, takže šance je vždy... :wink: :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz
autor
holky a vysvětlili vám mudři, jaký je zásadní rozdíl mezi dlouhým a krátkým protokolem???? já pořád nějak nevím.....
21. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz
@eimmy souhlas, po tom 1. pokusu už taky vím, že příště budu diskutovat o každém prdu, co se mi nebude zdát a už vůbec se nenechám do něčeho embryoložkou či jiným doktorem tlačit.Radši z CARu odejdu jinam, i když se obávám, že bych si stejně nepomohla... :wink:
21. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz
@eimmy tak ode mě se jen tak odbýt nenechaj
@sedmitecka jasný co mi zbejvá,třeba se ten druhej ještě najde
@mv a jak se ti to teda podařilo? Minimálkou?
21. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.