• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čeká nás 2.IVF na jaře

(Zamčená)
12. dubna 2011 
@mv jj přesně tak... taky o všem s doktorem diskutuju, ptám se... po zkušenosti s 1 IVF kdy jsem 100% věřila a pak jsem byla tak vykulená co se okolo mě děje a lituju že jsem si nechala poradit někým kdo mě bral jako položku v denním rozpisu....
21. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz
@marca22 pokud se jich tam najde při OPU víc tak jestli můžu radit nechej si udělat ISCI u všech... šance je větší....
21. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz
Holky a co si myslíte o tý punkci bez narkozy,já vim že když je to jen 1 folík,ale tajehla musí bejt dost velká aby se to tam vešlo,asi to bude bolet co? :frowning2:
21. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz
@eimmy jasný s tím počítáme od začátku,manža má sice spg perfektní,ale bude to jistější
21. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz
@marca22 no příjemné to nebude.....
21. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz
@marca22 jj přesně musíš jít na jistotu :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz
@marca22 mě se zatím nepodařilo v tomto směru 4 let snahy nic, když nepočítám přirozené otěhotnění před rokem, co skončilo MA.

@eimmy já právě na 1.IVF moc nevěřila, ale zase tak malou reakci na stimuli jsem nečekala ani já.Měla jsem trvat na stopnutí a ne se nechat ukecat pokračovat v pokusu.A dělat PK 1 den u jednoho embryjka bylo také nesmyslné...holt příště bude člověk už chytřejší.
21. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz
autor
@marca22 jedna holčina na jiné diskusi byla taky na punkci jednoho folíku bez narkózy a psala, že úplně v pohodě, neboj :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz
@eimmy hlavně aby to bylo k něčemu,teda až já se jednou toho prcka dočkám tak bude asi pěkně rozmazlenej,si ho za to všechno co podstupujem,nebo ještě budem, budu pěkně hýčkat :dizzy_face:
21. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz
autor
@marca22 to budem dělat asi všechny :grinning: :grinning:
21. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz
@marca22 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to já budu mít taky mamánka rozmazlenýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz
autor
@eimmy vyjde nám to kafe příští týden nebo už budeš zase na Slovači??? :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz
@sedmitecka odjíždím ve středu ráno a přijedu ve středu 30.3. večer takže klidně od 31.3. - 5.4. můžeme něco spáchat :wink: :wink: :wink:
21. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz
autor
@eimmy supeeeer, těším se!!! :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz
A co vaši chlapi,jak to zvládaj? Podporujou vás,ten muj je do všeho hr :confused:
21. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz
21. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz
@marca22 ten můj v poho.... on je takový že o tom moc nemluvíme pokud to není aktuální.... nechce se bavit půl roku dopředu o tom jaké bude OPU apod. vím že to prožívá semnou těší se na mimi ale není typ že bychom to denně řešili.... když je potřeba přijede, odevzdá :grinning: :grinning: , zaplatí :grinning: :grinning: ale nechce se v tom pitvat protože to ani mě ani jemu nepomůže... a já taky nejsem typ abych dokola brečela apod... a jak jsem již psala v jiné diskusi můj muž to nechce za každou cenu.. pokud bych ted řekla že končím tak to respektuje... nechce dítě za cenu toho že mi hrábne nebo že mě to bude stát zdraví,......
21. bře 2011 ve 21:35  • Odpověz
autor
@marca22 chlap to zvládá, mnohme líp než já, nevidí to tak tragicky :wink: .....a spolupracuje na jedničku :grinning: , materiál odevzdává na požádání všude možně, když mu mudra říkala, že na imunu bude zase odběr, jen to odkýval a pak septal, jestli i na genetice :grinning: :grinning: :grinning: , tak ho uklidnila, že zase po celé Praze jeho genetický materiál rozesílat nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz
:grinning: @sedmitecka koukám že to máme obě doma jako přes kopírák :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz
autor
@eimmy jojo, úplně přesně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i s tím, že to taky nechce za každou cenu, ale já jo, to je ten problém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , on mi pořád opakuje, že přece život nekončí a tak.....ale prostě jenom my ženské víme, jak je ta touha silná no, chlapi nemají vyvinutý mateřský pud, neprožívají to až tolik :wink:
21. bře 2011 ve 21:42  • Odpověz
@sedmitecka přesně tak... !!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:43  • Odpověz
@sedmitecka ,@eimmy tak s tim řešenim jsme na tom podobně,až na to že ten muj o tom že bych se na to třeba chtěla vykašlat nechce ani slyšet :confused:
21. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz
autor
@eimmy je to boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz
autor
@marca22 a to je dobře, my se na to přece nevykašleme, dokud nebudem mít ty uzlíky v náručí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz
autor
dámy jdu chrnět, dobrou noc :slight_smile: byla jsem po práci ještě cvičit a domů dolezla zbitá jako pes, pro dnešek už se vidím zakutaná v peří :slight_smile: ještě popadnu plyšovýho klokana, který mi tenhle týden nahrazuje manžela a jdu omdlít..... :wink:
21. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz
@sedmitecka tak to je jasný :wink: jen to na mě občas dolehne a řikam si když se na to vykašlu tak se to třeba povede,ale kdy za rok,za 2,za 5 let? A kdo ví jestli vůbec někdy :zipper_mouth:
21. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz
@marca22 aaaaaaa nová profilovka :slight_smile: pěkná :wink:
22. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz
@eimmy dík :grinning: Jak je dneska?
22. bře 2011 v 15:00  • Odpověz
@marca22 dnes celkem ok... pořád mě bolí prsa :unamused:
22. bře 2011 v 15:16  • Odpověz
@eimmy po tý stimulaci jo? :confused:
22. bře 2011 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.