• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
no ja bych radsi od nekoho blizkeho, o kom vim, ze je normalni, nebo aspon podle me normalni, ja se totiz obavam, ze do anonymniho darce by pritel nesel, ale to je predcasne zatim o tom uvazovat. Uvidime, kolik v dubnu zase tech vajuch budou mit.. jak rikam budou velikonoce, to jsou vsude samy vejce, tak snad neco taky bude :grinning:

albi: bude mi 32 :sunglasses:
12. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
holky, poslala jsem vám tu dietku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
borůvko, tak my jsme se o tom bavili doma a mě manža řekl, že by do toho šel, že je to lepší než adopce...
12. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
no misando, to je teda masakr.. uz jenom to vsechno vazit a odmerovat bleeeee, no ale uvidime, treba to dam :sunglasses:
12. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
borůvko, jako první dva dny jsou pohoda, a ten první je naprostá pohoda, i když to vypadá jako nejdrsnější den, ale od třetího to je masakr...hlavně máš chuť fakt i volízat chodník :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
ja pokud bych mela jit pro darcovstvi vajicek, tak nechci vedet od koho. Dokazes si to predstavit, ze mas svy mamky nebo kamaradky vajicko a oni by o tom vedeli a ted bys je potkavala?

ja teda ne, jeste by mi kecali do vychovy a treba i v budoucnu do me ryli, ze mas jeji vajicko a je to vlastne i jejich dite a mozna si delali nejaky naroky

nenene, kdyz uz tak at nevim od koho jsou :sweat_smile:
12. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
misando: jeste jsme o tom az tak nepremysleli, ale porad by to bylo lepsi, mel by svoje spermoniky... nejradsi bych ale tu kamaradku, jsme si typologicky dost podobne, oni si vsichni mysli, ze jsme sestry, akorat ona je malinka a ja obr :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
cutce, jj, asi jo...anonymní dárce by byl jednou asi nejlepší... :dizzy_face:

já jsem to mamce nadhodila a ona s tim nemá problém, že prej by to pro mě udělala, ale přijde mi divný spojovat manžovi spermii s vajíčkem mojí mamči :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
12. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
to je fakt z tohohle druheho pohledu je to fakt divny..
12. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
boruvko, mě 34 a taky vaječníky si moc ze stimulace nedělaly :unamused: Prý mi taky není dvacet :zipper_mouth:
12. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
holky, mě je skoro 27 a taky se mi na to vaječníci vybodly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
albi tak az budu ve veku co ty, tak uz asi budu mit uplne prd :unamused: a proto potrebuju, aby to ted byli dvojcatatatata!!! :wink: :grinning:
12. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
misi ale u nás to myslím není povolené, pouze anonymní dárcovství.
12. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
já bych se taky hlásila o dvojčecí příděl, já ci taky :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
albi, já si taky myslím, že to jde pouze jako anonymní...ale to neva :wink:, hlavně že mimís bude, to je nejdůležitější :wink:
12. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
Ahoj holky ....
12. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
... já mám prý na rozdávání ... klidně vám dám vajušek kolik chcete :grinning:
12. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
No jo holky, tlačí nás čas :angry: , je to náš nepřítel, taky říkám, že by bylo nejlepší, aby se to povedlo teď, nevím co bude za rok, že? :wink:
12. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
... ale bez práce nejsou koláče, takže vydržte a nezdávát to mí "SVOJE" dětičky, jasný ?
12. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
hoj abig, no jsem rada, ze jsi taky na chvilku zmenila diskuzi :wink:
12. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Holky, nekde jsem cetla, ze to musi byt anonymni, ale ze vsechno jde. Pry za mirny poplatek doktorovi je to mozne. Asi jak kteremu doktorovi.
ahoj holky,,omlouva se že vam se lezu,ale nejde mi nezareagovat,u nas neni povoleno ani možno mit darcovske vajička ani spermie od znameho ani od nikoho z rodiny,,,sama sem si tim ted zrovna prošla,,mam darovane vajička,,takže vim,,,a oni vam ji ani neukažou darkyni,,proste anonymyta,,, :slight_smile:
no abysme nevzaly abig za slovo:slight_smile:
verca: sio stejne myslim, ze je to nejlepsi, ale muzes si vybrat aby nebyla tmava plet ne?
12. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
To jo je lepší anonomní, ale doufejme, že to CARy mají podchycený nějak geneticky. Tak si představte, že do toho Caru kam chodíme na IVF, tak tam byla dcera mýho manžela( on je rozvedenej) darovat vajíčka :astonished: , no tak si to představte, že kdybych neměla svoje a dali mi tam její a oplodnili spermii jejího otce??? :astonished: :astonished: :astonished:
autor
verčo, děkujeme za radu..já si to myslela :grinning: a jestli se ještě můžu zeptat, kolik platíš za ta vajíčka? ty musíš platit i stimulaci atd...a pak dostaneš od té dárkyně všechno co nastimuluje???
aho verco: no tak to teda kdyz na to prijde budu mit co delat, abych pritele premluvila. On se stale boji, aby ta zenska byla nejaka normalni... ach jo, to nebude teda trifka... a jak jste dopadli verco? podarilo se?
:grinning: :grinning: :grinning: no neni zač,,zase budeme o neco chytřejší)))
12. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
holky, tak jenom aby jsem vás uvedla do reality, zázrak se nekonal :frowning2:
12. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
pecicka zdravim a je mi lito,,
12. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.