• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Peci i já samozřejmě držím na zítřek pěstičky.
Eviku:testík jsem zkoušela vyfotit,ale nešlo to tam skoro vidět,jak budou čárečky silnější dám je tam.Jo a vůbec nevím,že mám album na slovenském,ani nevím,jak se fotoblok zřizuje.Poradíš???
Jinak zlatíčka ftuj ftuj všem co něco zítra čeká,je nas tu tolik,že si to pořádně nepamatuji.
15. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
Tak vám děvčátka přeju dobrou noc a nejen zítra pevné nervy v bojích
15. dub 2010 v 19:57  • Odpověz
Koubi přesně tak,jen jsem to měla double :slight_smile: :slight_smile: Zážitek,který bych nepřála ani největšímu nepříteli :cry: Ale je to už dávno i když nezapomeneme nikdy,ale třeba nám ty naše holčičky v nebíčku ochrání tohle miminko :slight_smile: :wink:

Zazy strašně ráda bych poradila,ale nevím,proč máš fotoblog na sk.koníkovi...zkus kliknout na tvůj pas,jestli to nějak nastavíš...jinak bohužel nevím...já jsem měla fotoblog normálně u svých příspěvků,asi proto,že už jsem měla album vytvořené...

Salopko tak tobě taky na zítra moc štěstíčka,ať už mají pro tebe dobrou zprávu.....vždyť to čekání už musí být na bednu!!!!!
15. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
berunky takže ještě jednou zítra hodně štěsttíčka i tobě Solopko :slight_smile: Krasny večer všem :slight_smile:
15. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
taky vám jdu zlatíčka popřát doboru noc.jsem si udělala relaxační vanu. a jdu do pelechu.
kují moc, jsem ráda, že vás tu mám.
evi: jojo...je to fakty na bednu.někdy dobré a pak to na člověka padne a říká si, že tohle už není možné.
nana: kují
tak brou noc a sladké sny :slight_smile:
15. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz
Jdu vám popřát hezký den,dokud můžu,než mi odpojí ten proud sviňáci!!!!

Holkám dnes na kontroly jen a jen dobré zprávy....snad nás nezklamou :slight_smile: :wink:

Já si popíjím kávičku,pže pak už si jí neuvařím,něco musím posnídat....po ránu mám děsnej hlad :grinning: :grinning:

Co chystáte na víkend ženy?Má být krásně,nebe samé slunce tak to chce využít co nejlépe to půjde :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:
16. dub 2010 v 06:54  • Odpověz
Dobré ráno !
Všechny, co máte kontroličku, ať dopadne na 1.
:wink:
16. dub 2010 v 07:43  • Odpověz
Dobré ránko přeju.
eviku: kafíčko...to je pohodička:o)) Hurá vínkend...snad jim to vyjde a bude fakt hezky:o) Nám přijedou tchánovci:o)Tak jen ať je hezky a nemusíme sedět doma:o)
16. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahoj,chci se zeptat po jak dlouhé době od ET jste oficiálně testovaly?? Mě ty tři týdny přijdou hrozně dlouho,vím že někdo už to zkouší třeba 9 den ale já mám ofiko až 19 den. :unamused: Jinak mě bolí břicho už teda od OPU,tak doufám že to nic neznamená,že to je normální... Včera mi ani nedělali utz,když jsem měla OHSS tak jsem to čekala,ale prd. Ale břich mi neroste,tak to snad bude OK...
16. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj Misi.21, myslím, že není kam spěchat, nechala bych to tak nejdřív na 12 den po ET nebo na termín očekáváné ms.
Teď jsem živým důkazem, že není dobré brzy testovat, pak přichází jen zklamaní, pač příroda si to stejně zařídí po svém.

Co se týče UTZ ohledně OHSS, tak ten nedělají po ET. Už je to pro ně jen tvůj boj, ty se musíš sledovat. Důležité je, že ti neroste bříško, nemáš bolesti. Hodně musíš pít a přijímat bílkoviny. Je fakt, že když máš OHSS, tak to tlačí na žaludek a pak to dělá problém, vypít požadované množství tekutin, sama jsem se s tím při prvním pokusu prala.
Jediná rada, odpočívat a odpočívat a nechej se hýčkat ... a známé pozitivní myšlení ... :wink:
16. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
Abig,já piju hodně to pro mě problém není,klidně 4 litry denně,ale já si myslela že nejdřív udělají utz jestli je všechno OK a pak půjdu na ET. To je jedno,ale je pravda že břicho mě pobolívá,spíš podbříšek,jakoby vaječníky od punkce,tak nevím. Snad to přestane samo... Jinak nějaké křeče nebo větší bolesti nemám.
16. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
Misi21, já měla 2 dny před ET vaječníky 10x9cm a k ET došlo. Jen řekli, kdyby něco jeďte do nemocnice.
Teď mě třeba bolelo bříško 3-4 dny po OPU a pak to přešlo a při ET mi dr říkal, že mám pořádně zvětšené vaječníky a já neměla ani nafouklé bříško. Je to individuální, neboj se, jen odpočívej.
16. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Krasny den holky ja mam strašny nervy,včera večer jsem špinila,ted je to už zatím dobry,ale to nevíte co se u nas děje.myslite že je to normalni a že se to stava? :frowning2:
16. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásné ráno,

Nana neboj se , to je normální, je to z toho, že se emryo zavrtává do sliznice, takže bud v klidu
16. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
Nana ahoj,
klideček, stává se to. Jde o implantační krvácení nebo taky tzv.nidační krácení ...
http://www.gimabo.cz/a/4-tyden-tehotenstvi
Nestrachuj se a odpočívej. Pokud nemusíš, tak nožky hore a nic nedělej.
16. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
Ted Abig, ty to máš našprtaný i s odbornýma názvama, smekám
16. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
holky dik ,ale ty nervy to je hnus :frowning2:
16. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Nana, já te chápu a rozumím, nezoufej, hlavne, jestli ti to přešlo, tak je to ok
16. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
Koubovka ahoj, no studovali jsme s manželem. Tonoucí se stébla chytá, znáš to ....

Nana, ty se nestrachuj. Pokud by jsis nebyla jistá, tak volej dr., on ti zvýší Utroš, nebo co bereš a asi napíše Ascorutin, tak stahuje cévky, takže by nemuselo docházet k tomu špinění. Až půjdeš na KO, tak to určitě řekni.
16. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
Abig, tak to jo a myslíš, že je to úplně dobré, takhle se v tom pitvat? To psychice moc nepomáhá si myslím. Ale ono to asi nedá. A jak seš na tom dnes ty?
16. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
Koubovka, nevím jestli to je dobré, ale já jsem k tomu nedostudovaná dětská sestra, takže si ještě něco málo ze školy pamatuji a dost mě to zajímá, takže když jsem začala špinit a měla jsem //, tak jsem si to prostě našla. Ale já začala špinit už týden po ET ....
Jinak normálně menstruuji. Dneska se chystám napsat dr. a v pondělí volám na objednání k sestřičce a domluvit se, jak to pořesíme s KETem ...
Nevím, manžel do toho nechce hned jít, já ho nechápu, on nechápe mě, pak mě pohladí a řekne, že to necháme koňovi, že má větši hlavu, tak si to vyřeším po svém, on se zlobit nebude. Pokus nevýjde další ET, tak to necháme až na konci prázdnin, ať si užijeme sluníčka a dovolené.
16. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
nanuš: klíí¨dd..bude to určo dobrý, ale jak říká abig..určitě o tom doktorovi řekni.
abig: víš co..oni chlapi to berou nějak jinak. to čekání tak nevnímají a každé prodloužení pro ně je jiné, než u nás. já bych teda na nic nečekala, pokud ti doktoři řeknou,že je možné jít na KET , tak bych šla. budeš ještě tak nějak více připravená.
16. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Jo tak to jo, mě to taky zajímá, taky si dost věcí hned hledám na netu, ale vím, jak je to na hlavu a moc to nepomáhá. Čím víc víš, tím víc seš na nervy, alespoň u mě to tak funguje.
Takže teď chceš jít na mrazáčky, já bych taky šla, hned jak to půjde, úplně tě v tomhle chápu, ale zeptej se a přesvěč se, že seš připravená, je zase zbytečné to uspěchat, když by stačilo čekat jen další měsíc a měl by úspěch větší šanci, ale je to na tobě. Sama bych šla nejradší na další stimulku hned po prvním cyklu, ale to je fakt moc rychlý, tak akorád pro hyperstimul syndrom, to falt nechci, radši si počkám.
A manžel si myslí, že to memáte uspěchat co? Ale ženský se to těžko vysvětluje.
16. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
To je taky pravda , jak říká salop, budeš tak nějak "pohnojená", jak se u nás lidově říká
16. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
Taky si holky myslím, že čím dřív tím líp. K tomu u KETu nedochází ke stimulaci, jen příprava "vystýlky", takže by to mělo být ok.
16. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
16. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
Krásné ráno borůvko :slight_smile:
16. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
abig: přesně tak a hlavně už tak bude líp připravená a peřinka bude nachystaná líp :wink: a manža nakonec taky bude rád, že to bude brzo, jen prostě má nejspíš obavy aby ti to neublížilo. :wink: ato neublíží, tak že huráá na zmrzlinky :wink:
ahojky borůvko i tobě
16. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Jinak teda já jsem taková nějaká nerfní dneska. Prostě blbka no :grinning:
16. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
Salop a deje se něco, že máš nervíky?
16. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.