• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Salopko kliiiiid :wink:

holky mam na vas dotaz, protoze kiki recepcni v caru me odpovedet nedokazaly, resp. za jejich odpoved bych je zabila, tak se chci zeptat tady vas na vas nazor. Jsem na pondeli objednana na mobilizaci kostrce a cvicení dle mojzisove a jsem nerozhodna, jestli tam mam jit nebo ne. Myslite, ze to nemuze mezi jednotlivymi pokusy nejak uskodit?
16. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Borův, to je těžký říct, tomuhle opravdu nerozumím a co ti řekli, když si volala do caru?
16. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
no to nema ani smysl tady psat. Na doktory me neprepojily a recepcni mi rekly, ze jestli to neni velka fyzicka zatez, tak muzu. Tak rikam jestli vedi, co to je vubec za cviceni a oni ze ne, ale jestli to neni velka fyzicka zatez tak to cvicit asi muzete. No tak to je rada fakt na h...o s prominutim... proste vubec nevedi, o cem se bavime, ze to neni klasicke cviceni, s cim je spojene. Kdyby radsi rekly, ze nevedi, ale davat nejaky rady podle domnenek, to si muzu dat sama...
16. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
Zase, kde jinde by ti měli poradit, ale mojžíšova metoda může jen pomoci a ne rozhodně uškodit, to je můj názor.
16. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahoj všem,
zatím jsem vás hlavně četla, takový malý šmírák já jsem :slight_smile:

Abig - mě doporučili v Caru jeden cyklus po neúspěšném IVF vynechat a na KET jít až v druhém, taky jsem na stimulaci hodně reagovala (36 folíků - vaječníky byly jak dělové koule), protože nemívám ovulaci, tak teď beru na růst sliznice estrimax, ten cyklus co jsem vynechala se mi snad tělo trochu vyčistilo a odpočinulo, je fakt že během toho cyklu nebylo nic "normálně" (špinila jsem asi 10 dní, menstr. přišla dřív a i průběh byl totálně jiný), takže za ti pauzu jsem ve finále ráda, teď už čekám na UTZ a KET
asi je to hodně individuální, zvaž spíš jak ti je, mě po IVF hyperstimulák rychle odezněl a cítila jsem se fajn, takže mě ta pauza ze začátku mrzela, pak už ale ne když jsem viděla, že je všechno nějaké jiné
16. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
koubovka: jdu dneska opět na UTZ a nevím co bude.
borůvka: ¨hele, já bych šla. ublížit ti to nemůže. svičení mojžíšové ba naopak pomáhá a uleví se ti a může ti to pozitivně ovlivnit další pokus, takže bych se nebála :wink: a kdyžtak se zeptej i tam kam jdeš cvičit, protože oni moc dobře ví v jaké fázi co se nesmí.
16. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
salop, taky si myslim.. tak uvidime.. objednala jsem se na mojzisku a dela to chlap, tak jsem trosku v rozpacich... premyslim, ze to zrusim :pensive: ... v kolik na ten utz a ke komu jdes?
16. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
borůvka: hele..neruš nic a jdi...vůbec se chlapa neboj :wink: Na 14:15 jsem objednaná. A ke komu jdu..nejspíš ke Slámové, páč mi říkala, že se v pátek uvidíme.
16. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
Souhlasím se salop, jdi a chlapa se neboj, já vždydky chodila k chlapům a jsem spokojená, ne sice na cvičení, ale to je jedno
16. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
no holky cviceni mi je jedno, ale to rovnani te kostrce uz tak teda neee...
16. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
Já si myslím, že to taky bude nějaký druh cviku, určitě tě nebudou lámat v kostrči.
16. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
Neboj, bude citlivější jak ženská :wink:
Mno nic holky, já se zatíms váma loučím. K večeru se tu ukážu co a jak.
16. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
Mám stejný názor jako salop.
taky vás opustím a večer se zase na vás juknu.
pa
16. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
no holky mobilizace se dela tak, ze vam strci prst do zadku, kdyz to napisu teda takhle blbe, a rovna se to zevnitr..
16. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
jo a salop, drzim pesti na odpoledne :wink:
16. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
Solop takypřeji hodně štěstíčka :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahoj tak sem si udělala testík, je ve fotoblogu ale nic moc
:wink:
16. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tady frčí Mojžíšovka jo? tak tu mám za sebou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
abig, gratuluju k super rozhodnutí :slight_smile: taky si myslim, že čim dřív, tim líp :wink: aspoň se nebude embrýskům v tom mrazáku moc dlouho stýskat :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem zpátky z utz, z 5 jsou k odběru jen dvě, takže žádná sláva, ale beru to pozitivně, jsou to ty dvě pravé :slight_smile: v pondělí jedu na opu, tak snad všechno dobe dopadne :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
ani injekce moc nepomohly :frowning2:
16. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
peci, jenom dvě, ju? tak to jsem teda myslela že budeš mít krásnější úrodičku. a proč ty ostatní tři jsou špatný????
16. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
asi nedozraly a tím pádem nejsou vhodné k odběru
16. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
peci a jak jsou velký??? vždyť ještě dozrajou po tom pregnylu...
16. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
to nevím a ty dvě mají 17
16. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
misando-asi jsem španá slepice a nebo už stará :grinning:
16. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
17 je super, to oni ještě dorostou :slight_smile:

a vidíš, já měla při poslední kontrole 21 a pak ještě s pregnylem vyrostly a co z toho bylo...takže si vůbec nelam hlavu...
16. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
peci, ty jsi ale trubička :grinning: co jsem pak já? já jsem kvočna totálně na hovínko :grinning:
Já si taky myslím peci že do pondělka ještě dorostou...
Janefa já je tam vidím,tak vydrž a oni určitě budou jen sílit. Gratuluju... :wink:
16. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.