• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
holky moc děkuji za podporu, tentokrát to vyjde, já to cítím :slight_smile: venku je krásně, tak jdu s miláčkem a se synátorem na procházku a potom na vás zase kouknu :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahoj pecicko :slight_smile: vis co, nech to konovi, stejne to nijak neovlivnis, hlavne se snaz byt v pohode a res to, az kdyz nejaky problem nastane. Pri prvnim jsi mela krasne vajicko, tak tyhle budou zarucene primo ukazkove :wink: sance budes mit vyssi, protoze urcite budou nejmene dve, tak uzivej slunicka anestresuj se :slight_smile:
16. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
Holky to je děs,já dneska vůbec nic neudělala. :sweat_smile: Ani to prádlo jsem nebyla schopná dát do pračky a venku tak krásně,už to mohlo být suchý. Ani k žehlení jsem se nedostala,ani k vysávání,no prostě dneska opravdu odpočinkovej den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky děvčata,všechny Vás zdravím.Pecičko tobě budu na pondělí držet vše co mám,neboj bojovníčci to zvládnou a za chvíli už je budeš mít v bříšku.
Miši a co ty,jak se cítíš??Odpočíváš??Nic nedělej,ono ti to neuteče.
Janefko::nedalo ti to co???Je to těžky netestnout.
Já dneska taky testovala a druhou mám asi zhruba jako ty.Ty jsi taky 10 den po ET?.Doufám,že mi čárečka trochu víc zesíli.Příjde mi stejná jako včera,tak uvidíme.
Jinak zlatíčka KRASNYYYYYY VIKENDDDDD
16. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
ahoj zazy, to víš, nevydržela. uvidíme jestli budou sílit. porovnávala jsem je s testama z minulého ivf a je o trošku silnější než sem měla 12 den. tak doufám. :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
Holky ahoj :slight_smile:
jsem zpět z ultrazvuku, tak na jedné straně je 5 vajuch a na druhé možná taky 5 - když se zadaří. Jinak na to, že mám zvedlé dávky, tak bych řekla efekt není. Jak dopadla Peci?
16. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
ahoj albi, tak pro me mas nahodou dobry vysledek, co ja bych za to dala :wink:
16. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
ahoj albi, nevěš hlavu, já měla při ultarazvuku na každé staně tak 6 a když jsem šla nakonec na opu tak sem jich měla 16. věř, že jich bude ještě víc. :wink:
16. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Boruv, minule jsem měla taky tak, po odběru už 7, oplodněno 4 a zůstaly 2, ono to hrozně pak letí dolů ani nevíš jak. Aspoň naposld to tak bylo, ale můžu být zatím ráda co je. Ale konečný výsledek při OPU bude úplně jinej.
16. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Janef to by bylo dobrý :wink:
16. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Albi,radši ať jsou kvalitní,než aby jich bylo hodně a kvalitních stejně jen pár... Uvidíš při OPU,jak dorostou...
16. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
to jo misi :slight_smile: hlavně aby k nim přidali tu kvalitní spermii! :wink:
16. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
Tak jsem tu děvčátka,ale jen přečíst,jak dopadly kočky u doktorů a ještě mažu ven,konečně to vypadá venku na jaro a teplíčko :slight_smile: :wink:
Peci hlavně aby byla vajínka pěkná a hezky se oplodnila a pokud budou 2 na zavedení,tak si myslím,že je to paráda :slight_smile: kdyby bylo víc i na mrazíky,tak by to bylo super,ale stejně je nebudeš potřebovat tak co :wink:

Albi taky dobrý...holky hlavně kvalitka....určitě to zvládnou bojovníci...je jaro a to se plodí jedna báseň!!!!!!

Janef moc gratuluji,prozatím potichu,ale je tam,tak ať hezky sílí!!!!

Zazy a tobě ať tlustice taky tloustne a holky je lepší dělat testy obden,aby čárka byla znatelnější a silnější!!!Tak vydržte jeden den netestovat a budete mít větší radost :grinning: :wink:

Misi žádný stres,že nic neděláš,vždyť to máš skoro zakázané,ty musíš teď hooooodně odpočívat a relaxovat!!!!!

zdravím ještě Abig,Boruvku,Mišu,Salop(ta šla dnes taky že?),Koubovku a kdo je tu ještě?Těhudemence mi začíná vymílat mozek :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 15:53  • Odpověz
ahoj kočeny :slight_smile: všem gratuluji :slight_smile:
Pecinko i dvě stačí budou to bojovníčči :slight_smile:
ja po tom včerejším špinění jsem nějaka přepadla tak se dnes snažim trošku více odpočívat :frowning2: ale konečně je venku krasně
16. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
Jééé Nando na tebe jsem ouplně zapoměla...já hlava děravá!!!!!A klid hlavně,to špinění nic není,má to skoro každá začínající těhulka...nestresuj se!!!!
Já jsem příšerně nafouklá,pže vůbec se nemůžu pořádně vy...t :grinning: :grinning: To jsou prima vyhlídky...musím se v úterý poptat,co na to... :unamused:
16. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem psala dr., už mi odpověděl, že musíme začít znovu, že se jednalo o biochemické těhotenství.
Ach, ju. No, v úterý si volám sestřičce (pač chci je do OL, a tam jsou až v úterý), ale musím si zavolat do Brna, ať jim přepošlou můj nemocenský lístek.

Peci, :wink: méně je někdy více !!
Albi, taky pěkná úrodička.

Janefa, Zazy ... pšššt, gratulace potichounku ... jen ať sílí ...
16. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Jinak všechny zdravím !!!
16. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Abig a už jste se s manžou dohodli,kdy na ten Ketík?
16. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
holky moje zlaté, moc vám děkuji, cítím se v klidu a v pohodě, tak to určitě klapne :slight_smile: a do třetice jen to dobré :slight_smile:
16. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
Evíku, uvidíme, co řekne dr., ale myslím, že květen to jistí, pač pak si chci užívat konečně hezké počasí a trochu pocestovat po republice a do dalšího pokusu se vrhnout až na samotném konci prázdnin nebo až v září ....
Ještě prodiskutujeme, zda-li dáme všechny 3 zmrzlinky najednou nebo ne. No já raději ne.
16. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
uplně tě chápu...hlavní je vše pěkně rozmyslet :slight_smile: a jak máte mrazáčky zamražené?
16. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Peci to víš,že klapne....budeme ti tak moooooc držet palce,že ani jiná možnost není,než pozitivní úspěch :slight_smile: :wink:
16. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
V jedno pejetce 2 kousky, a v druhé pejetce 1 kousek. Takže já jsem pro dva najednou, tři nechci riskovat.
16. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
evi taky jsem strašně nafoukla mam s tím hroznej problem tak jsem valila do lékarny a tam mi poradili pro těhotne glicerinove čípky,ještě počkam do zítřka jestli to nepujde samo a kdyz ne tak to zkusím.jinak špinění ustálo tak snad už mě nic takového nečeka :slight_smile:
16. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
abig jak je? :slight_smile:
16. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
Abig ta to je dobré,já myslela,jestli je nemáte zamraženy spolu všechny...takhle to máte na dva pokusy,ale myslím,že jeden bude stačit :grinning: :slight_smile:
Nanuš to je hrůza toto,jsem jak balon...ty čípky tady mám,jenže zítra máme večer ten sraz,takže to radši nebudu riskovat,abych se tam nepos.... :grinning: bohužel musím vydržet do neděle :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
tak to je dobré :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
Joj tady je mrtvoučko,je znát,že je pátek :grinning: :slight_smile: Krásný večer si užívejte s manžílkama a přítelíčkama a nejen večer,ale celý prosluněný víkend :grinning: :slight_smile:
16. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Dobrý večer. Tak jsem se sem konečně za váma dostala. ZDravím všem.
Peci. na pondělí tfuj tfuj tfuuujjj :wink: uvidíš, že vajca ještě povyrostou :wink:
janef...taky potichounkááá gratulace a uvidíš, že čárky budou sílit a sílit :wink:
jinak zdravím i všechny kočenky..úplně všechny
mno a já...já jsem snad opravdu nekonečnej případ...to říkám,že čekám na mišandu :grinning:
opět špatné...jsem asi prej zabržděná :grinning: takže další kontrola ve středu. se picnu, jsem tam jako doma.
16. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Už jsem to chtěla zabalit a ejhle...Salop je tu!!!Tak ty jsi teda fakt případ pro Chocholouška...a je to aspoň nějak lepší,neděje,že už by to mohlo přijít???Zabržděná???? :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.