• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
žádný balení jooo..te´d to rozjdeme :grinning: jooo..to jsem případ:o)už jsme s doktorkou nechápaly:o)Mno lepší trošililinku. Na to že jsem 18 den cyklu,tak hrůza:o) Ale od minule sliznice malilinko povyrostla, ale fulíkům se ne a nece. A tak musíme počkat zasejc do středy a pak se uvidí. Potom asi teda hormony leda. Jojo..zabržděná, bo se mi zabrzdil růst sliznice a folíků :grinning:
16. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem se na vás trochu vyprdla, byla jsem celé odpoledne s kamarádkou, prošly jsme skoro celou Plzeň, bylo fakt tak nádherně.

Jinak Janef a zazy gratulace, určitě to je pozitivní, u mě to vypadalo stejně a to jsem testovala až 14. den, takže nemám pochyb, že to vyšlo, ale určitě si to pro jistou ještě za dva dny ověřte, to už by mělo být na stropro.

Jinak Peci, tově taky gratulace, to bude dobrý, je výborný, že máš takhle pozitivní myšlení.
16. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jen rychle nakukuji, co je nového. Zazy, moc gratuluji, doufám, že testík sílý. Abig,to snad není pravda a já to brala jako tutovku s takovýma embryikama, je mi to moc líto a obdivuji tě, že neztrácíš naději. Já začínám mít hrozný strach, že to zase nevyjde. Pořád si říkám, že pro to děláme maximum, tak to přeci musí vyjít, ach jo to je vážně v prd...Jinak jsme byli tedy v pondělí na té imunologii,dr. Ulčová Gallová byla moc příjemná, nabrali nám jen jednu zkumavku a manžel tam musí ještě jednou na spermio a pak 10.5. jedem pro výsledky, doufám, že to bude dobrý.Držím moc palečky všem co stimulkují, ať máte krásná vajucha a pak ještě krásnější embryika. Nezlobte se ,že vždycky jen takhle na rychlovku nakukuji, jsem pořád v práci, ale v myšlenkách jsem pořád s vámi.papa
16. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
koubovka: dneska bylo vážně krásně. taky jsme se courla po Praze:o)
lumpajda: Tak super. Tak držíme pěstičky aby jste vše co nejdřív měli za sebou a šupky na další pokus.
16. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz
ahojky, tady je tedy mrtvo, krásné počasí a jste všechny v čudu, no já odpoledne taky vypadnu, tak zdravím, jestli se tu nekdo objeví
17. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
Nazdárek,tak mě dneska v noci přestalo bolet břicho,tak už jsem tak nějak víc v klidu... :slight_smile: Jinak gonal už zvládáme na jedničku :wink: ,už jsme začali druhou krabičku,tak to docela ubbvá. Domluvili jsme se že dřív testovat nebudeme,že to necháme až na ten květen,doufám že miminka vydrží. :slight_smile: Mám z toho zatím hrozně dobrej pocit,tak doufám že mě tahle nálada neopustí. Zítra jedu za týdením synovečkem,tak se těším až si pochovám... Přeji krásný víkend,užívejte sluníčka a čerpejte novou energii :wink:
17. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile:
Vůbec jsem se sem od včera nedostala, ale poté co jsem psala tak navečer jsme zjistili, že naše kočka má ko
ťata, bohužel zůstalo pouze 1 živé :unamused: a tak jsme je nechali do rána v teple v kotelně, ale ráno jsem zjistila, že kočka o kotě nemá zájem a tak jsem od rána lítala a dělala kočičí mámu. Ovšem snaha byla marná a zemřelo :unamused: . Tak nic moc, asi ze do rána zachladilo, když stará na něj prd..la :unamused: . Takže dnes blbej den.
Peci jaký jsi měla teď dávky, kolik jednotek? Naposled jsi měla minim a kolik bylo vajíček? Nějak si to nemůžu vybavit :confused:
17. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
Pěkné nedělní ráno :slight_smile:
začlo svítit slunce a hned je to znát na docházce.....ale to je dobře,sluníčko nabíjí energií a tu tady všechny potřebujeme :grinning: :slight_smile:
Tak jsem včera byla na tom srazíku a bylo to fajn....ale zřejmě jsem tam nějak nastydla,pže mi tam byla docela kosa a dneska už mi teče z nosu,to jsem opravdu šťastná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak skoro všichni se ani po 19 letech moc nezměnili,takže nám ženským huby jely,no umíte si to představit :grinning: :grinning: Tak uvidíme za rok.....po 20 letech :wink:
Krásně si užívejte sluníčkovou neděli a Peci na zítra tfuj tfuj tfuj,ať z tebe vydolují ještě něco navíc!!!!!!
18. dub 2010 v 07:22  • Odpověz
ahoj holky, taky vám všem přeji krásnou neděli :slight_smile:

eviku moc děkuji, stačí i ty dvě, když budou kvalitní a hezky se opodní :slight_smile:
albi-píchala jsem 225jednotek Bravelle 9dnů avčera večer pregnyl 5tis a zítra jedu na opu, inak při dvou minimákách jsem měla pokaždé jedno vždy prvotřídní kvylityA.
18. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
Hezkou neděli holky !!!

Peci, zítra na tebe budu myslet. :wink:
18. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
abig ahojky, moc děkuji, budu to potřebovat :slight_smile:
18. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
Krasnou neděli holky vam všem.
Pecinko zitra hodně štěstíčka budu na tebe myslet :slight_smile:
Evi taky jsem nachlazena pěkně pčikám vždycky jak to ma přijít tak se chytnu za břuch at mi ti mimísi nevypadnou :slight_smile: :slight_smile: to byla samozdřejmě sranda :slight_smile: ale trápí mě to dost.Ty už jdeš v tydnu k doktorum že jo?co testík zkoušela jsi?ja už ne,ale ještě jeden mam :slight_smile:
18. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak jsem dneska testovala a naštěstí čárečka zesílila,testovat už nebudu,v úterý pádím na krev a ultrazvuk,tak doufám,že Vám se v úterý hodím pořádného těhu kemrouše.Pecii moc moc moc štěstíčka na zítřek.Abig na tebe taky pořád myslím,jak je už je to trochu lepší???
Evíku ty těhulko naše,jak je všechno v poho?
Jinak všem testitekám tfuj,tfuj,tfuj a samozřejmě,že i na Vás stimulky myslím
Takže hezkou neděli,užívejte sluníčka
18. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahojky Nany to já se taky při zakašlání bojím,je to prost+ě takovej blbej pocit,vid
18. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
no pravě je to někdy fakt hnusny.gratuluji k čárečce :slight_smile:
18. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
nani-ahojky, děkuji :slight_smile:
18. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahojky přeji hezký den, tady u nás pěkně fouká, takže žádný velký teplo není. Včera bylo rozhodně lépe. Jinak jsem dnes testovala, čárka sílí.ale začala sem taky špinit.
zazy gratuluju k //.
peci držím pěsti.
18. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
Mně je dneska divně,od žaludku a ještě ta rýma do toho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Testík jsem si dělala včera a čárka už je pěkně macatá!!!!Už se těším na úterý,co nám řeknou :grinning: :slight_smile:

Zazy tak super a moc gratuluji k sílící čárečce a koukám,že jdeš taky v úterý,tak přeji skvělé zprávy a pořádně vysoké HCG...

Janef tobě taky tfuj tfuj tfuj,ale vypadá to dobře a špinění není konec,tak myslet pozitivně a věřit!!!! :wink: :slight_smile:
18. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Janefko,nezoufej,mimisci se pořádně zavrtávaj,já teda zatím žádné špinění.Hlavně že jsou tam dvě,moc moc holky děkuji za podporu
Peci TFUJ TFUJ TFUJ na zítřek
18. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
Evi taky jsem nakonec udělala ten poslední testik a je snad ještě výraznější jak ta první tak jsem rada :slight_smile:
Jenefko nebojky bude to dobre :slight_smile: ale jsou to nervy uplně to chapu :slight_smile:
18. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
Peci -na zítra držím pěsti!!!! Třeba jsou ještě nějaká schovaná :wink:
Já jdu ještě v úterý na UTZ a ve čtvrtek budu mít OPU- asi
18. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
tady je samá těhule :grinning: , to jaro dokáže divy! Doufám, že to bude působit i na nás ostatní! :dizzy_face:
18. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak vám všem těhukám gratuluji k sílícím čárkám a hlavně at ten krásný začátek dobře pokračuje a vy máte krásná miminka.

Peci hodne štěstí, ale uvidíš, to bude oK

Já jdu zítra na kontrolu ke svému gynekologovi, tak nevím, jestli ještě zůstanu doma, jestli mi naznačí, že bych ještě mohla být, tak se asi bránit nebudu, tak uvidím
18. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
hlky, jste zlatíčka, moc vám děkuji :slight_smile: přeji krásný zbytek víkendu :slight_smile:
18. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
tobě taky pecičko a zítra tfuj,tfuj :slight_smile:
18. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
holky dala jsem do albíka poslední test,ale fotka je rozmazana,ale tlustice to je pěkná :slight_smile:
18. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
Nani, rozmazaný jo, ale hezký :slight_smile:
18. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
Děškujiiiiii :slight_smile:
18. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
Neděkuj nana máš to taky sakra zasloužila ne?
18. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
jo to mam,ale moc bych si přála aby to štěstíčko měli tady všechny berunky včetně tebe :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.