• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
neboj na nás se taky dostane, věřím tomu, u me to je ted to nejblbější období, čekání, nevědomost, co bude dál, to je snad nejhorší.
18. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
to jo pořád na něco čekame,už je nam to souzené :slight_smile: Budu mít pojištovnu štěstí na to ja kukam tak popřeji pěkný zbytek večera pa,pa :slight_smile:
18. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
jojo , na tu taky koukám, tak krásný večír.papapa
18. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj Peci, moooc držím na zítra palečky ,tfuuuj tfuuuj tfuuuj.Holky gratuluji ke dvěma čárečkám :grinning: , Krásně se nám to tady zaplňuje těhulkama, tak doufám, že to bude pěkně pokračovat.papa
18. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky krasotinky :slight_smile: krásné pondělní ránečko přeji!!!!
Peci :wink: myslím na tebe,ať to dobře dopadne a aspoň ty 2 vajuška jsou kvalitní,ale samozřejmě,čím více jich bude,tím lépe!!!
Jinak všechny zdravím a ať máte co nejlepší start do nového týdne!!!
19. dub 2010 v 07:26  • Odpověz
ahoj holky
peci taky držím pestičky
mě čeká zítra konzulatace, holky dneska sem v praci slysela od jedný kolegyne ze prej v lete moc ivf delat nechtejí ze prej se to moc nedaří myslíte ze je to pravda ona se snažítaky uz dlouho a nic
19. dub 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahoj Cibi,tak ať to zítra dobře dopadne kočko!!!!Přes léto je to asi dost omezené,nevím jak který Car,ale u nás myslím,že to taky moc nedělají...
19. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
Pecičko,moc ti držím pěstičky,ať ti to dobře dopadne. Mám dost živé vzpomínky jaké jsem měla nervy já. Tak tfuj,tfuj,tfuj...ať jsou kvalitní... :wink:
19. dub 2010 v 08:07  • Odpověz
Holky včera mě tak začalo píchat v podbřišku,hrozně jsem se lekla,tak jsem se běžela podívat jestli nekrvácím,ale nic. Hrozně mě to vyděsilo,snad se nic neděje,jsem teprve 4 den po ET.
19. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
Misi to se mimískové zakousávají,takže to je v pořádku...ale ty nervíky chápu,všechny si tím musíme projít :confused:
19. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno holky !!

Peci, ty už jsi Brně a připravuješ se, takže tfu jtfuj tfuj.
19. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobré ránko holky a hodne stesti pro Pecicku :slight_smile:

HOlky vy me desite. Ja jdu do dalsiho pokusu v cervenci... tak nevim jestli to teda nemam nechat az na zari??? Me doktorka rikala, ze by to nechala na zari, ale nerekla zadnej padnej duvod. Pak navrhovala cervenec nebo srpen. Takze jsem chtela hned v cervenci, ale kdyz ctu, co tady pisete, ze v lete to neni moc uspesny, tak nevim.
19. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
Boruvko,rozhodně jsem nechtěla nikoho vyděsit......to,že někde mají omezený provoz je spíš kvůli dovoleným a néééé,že by byla menší úspěšnost :grinning: Ty chodíš do Pronatalu,jestli se nepletu viď?A jestli ti doktorka řekla červenec,tak to je asi v pohodě....soukromé Cary to mají asi jinak!!
19. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
eviku pronatal je soukromy. Ona mi rikala, ze by to nechala na zari a ja jsem se ptala jestli je tam nejaky duvod, jakoze se mi treba zotavi, odpocinou si vajecniky a vysledek pak bude lepsi, tak rikala, ze to mi nikdo nezaruci, spis ze nam to navrhovala kvuli dovolenym, abysme mohli nekam jet.. jenze mi prave kvuli ivf nikam nepojedeme, protoze nevime, kolik jich jeste bude a hlavne ted budu fakt hodne doplacet. Tak rekla, at si vybereme jestli cervenec nebo srpen... doufam, ze teda ona nebude mit dovolenou, ale asi se s tim musi pocitat.
19. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Boruvko určitě budou fungovat a to,že zrovna bude mít tvoje doktorka dovolenou je možné,tak jsou tam jiní doktoři....ty peníze noooo,je to hrůza a děs,když to bohužel jinak nejde :frowning2: Hlavně aby byl výsledek,když už do toho člověk tolik nacpe).
19. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Borůvko já bych v tom taky žádný problém neviděla... Vždycky tam někdo bude a když s tím začnete tak to musíte i dokončit. Záleží to spíš na domluvě v CARu než na tom jestli je červenec nebo leden... Můj názor. Já bych na dovolenou chtěla když to vyjde i když by to nevyšlo,ale jenom někde tady po ČR,na nějakou chatičku,prostě vypadnout z města,odreagovat se... Ale teď ještě nic neplánujeme,uvidíme jak dopadne testování... Nějakou chatičku v česku seženeme vždycky.
19. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
misi to jo, to mas pravdu. My jsme si rikali, ze dame Pariz nekdy v kvetnu, jen poznavacku na 4 dny a po tom dalsim pokusu bud tady nekde neco v CR nebo bysme zkusili zase prodlouzeny vikend nekde v chorvatsku autem.
19. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Holky tak my jedeme taky jen tady,do Českého ráje a už se nemůžu dočkat :slight_smile: Tam je tak náááádherně a přitom je to od nás tak 100 km,ale opravdu Ráj!!!!!!
Jakpak asi Peci,už to má určo za sebou,určitě jí to dopadne dobře a tentokrát i vyjde.....
19. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila také od doktora a nechal me ještě týden doma, tak jsem se s ním nehádala a holt si ještě týden budu užívat volna.
Jinak s tím létem mi to taky přijde divný, spíš jen kvůli tem dovoleným si myslím, to jaký je měsíc nemůže úspěšnost ivf ovlivnit, to je blbost.
Taky bych jela na dovču, ale finance to bohužel nedovolují, bud našetříme na ivf nevo dovolenou a tojak mi každý říká, že na dovolené to vyjde je blbost, honzovi se spermie asi jen tak nezrychlí a nerozmnoží,t akže prelajs.
19. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Tak tak koubovka,to jsou řeči těch,co do jiného stavu přišli po měsíci snažení a přišlo jim to strašně dlouho :angry: ,takové řeči nesnáším!!!
19. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
Koubi určitě máš pravdu...prostě až to přijde,tak to přijde....příroda si ti rozhodne sama,kdy je nejlepší čas!!!!
A ty už jsi chtěla jít do práce,nebo ještě zůstat doma?A co jste jinak vyřešili?Nějaké dobré vyhlídky?
19. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
Evik, můj gynekolog me nevyšetřoval, řekl mi že pro nej bude nejdůležitejší kontrola po šestinedělí a hlavně jdu do nemocnice na kontrolu v pátek, takže tam by mohli být výsledky už té cytologie doufám.
Můj gyndař koukal na výsledky ze srpna a vše tam bylo OK, takže doufám, že to bude nějaká prkotina.
Jinak ta nevědomost mě doslova ubíjí.
Do práce nějak nechvátám, já jsem taková, která když něco doktor řekne, tak mu neodporuje, takže jsem to odkývala a ještě budu týden lenošit.
19. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Miši, takový ty, co s otěhotněním neměli problém a jsou strašně chytrý a říkají, at na to nemyslím a dám si pohov od snažení, tak těm se to kecá a nejradši bych jim řekla jdete do pr...e :angry:
Takový nikdy nepochopí, že když neco chces, tak to nejde jen tak na to přestat myslet, ikdyž si myslím, že jsem docela v pohodě po všem co jsem zažila.....
19. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
Koubi,pro mě byl asi nejhorší ten začátek,když mi dr řekla výsledky sperpio. a že pravděpodobně mít děti normálně vůbec nebudeme a k tomu ty moje vajíčka co mám tak dvakrát do roka a to kdoví jestli. To jsem teda solidně obrečela. Do té doby jsem nic netušila,chodila jsem k jiné dr a ta mi pořát povídala že jsem v pořádku,že rok je normální doba na snažení,pořát vše OK,ale mě to přestalo bavit a šla jsem jinam a nestačila jsem zírat!!! Ještě teď když si vzpomenu tak bych ji něčím pračtila.
19. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
ahoj holky, jak se máte? :slight_smile:
19. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
Kdepak se dneska Mišanda fláká?? :slight_smile:
19. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Ha tady o vlku a vlk za dveřmi :grinning:
Ahoj Mišo,kde se dneska loudáš?
19. dub 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
já se loudám pracovně, vy krasavice :slight_smile:
19. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
Misi, abych řekla pravdu, tak me zas až tolik nevyšetřovali, ale snad u me je vsechno v pohode.
Ahoj Misando, takže pracující mezi námi, já příští týden už budu taky
19. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
kouby...no, tak to potěš :grinning: neni to doma lepší ? :slight_smile: zvlášť když je takhle pěkně :wink:

já se docela už těšim že si snad v tom červnu odpočinu doma na zahrádce u knížky :wink:
19. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.