• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Misando, to teda je, ikdyž dodržovat ty vycházky je peklo nekdy, ale do práce se mi opravdu nechce a já mám ještě tak debilní pracovní dobu
19. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
No nazdaaaar Misando,
bud v klidu, ja taky trcim v praci.. a je tady pekna kosa. Venku nadhera a ja tady mrznu. :rolling_eyes:
19. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
Vám závidím, že máte v práci čas psát do diskuze, to já až nastoupim do práce, tak to bude asi útrum, při tom našem frmolu
19. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
kouby, já taky píšu na tajňačku a jak vidíš, ne vždy je to celý den :slight_smile:
19. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
borůvko a to vám jede klima???
19. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
to je pravda, na tajňačku je mi to jasný, ale bude mi líto, já tu pak budu opravdu hodně málo, naše šéfová je taková saň
19. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
Krásný den všem,dnes je tu u nás nádherně tak jsme šli dopoledne na písek.
V sobotu jsem si byla sednout s kámoškama a bráchou trošku jsme slavili narozky.A nebojte taky jsem si vyslechla jak se dvoum z těch kamarádek hrozně dařilo přijít do jiného stavu ta třetí co si prošla něco podobného jako my tady tak to tak nekomentovala a já taky ne copak jedna z těch známých neví,že mám holku z IVF ale jedna jo a připadá mi,že čeká až jí budu vyprávět jak nám to zase nejde a že jdeme do dalšího IVF a že mě jako hrozně lituje a že to hrozně chápe,že ona sama trpěla když se jim to podařilo až na druhý pokus oba kluci jenže já to nikomu známému neříkám,čím zase budu procházet protože,už začínám cítit,že mě sledují jestli bude druhý mimino nebo ne většina o naší Verče ví,že je z umělího.Tak říkám co jiného až bude tak bude. Oni si myslí,že když už jedno dítě člověk má,že o tom druhém nebude tak přemýšlet,ale já to tak teda nemám,ale chápu a hlavně obdivuji ty co toho mají tady zasebou opravdu hodně a furt nic,jen chci říct,že ten svět nemůže být taková KURVA z prominutím aby se nezadařílo.
Já ted jedu 4.5 pro výsledky jak jsme dopadli se spermio a já krev a snad to už pofrčí,já vlastně budu stimulovat ve stejnou dobu jako v roce 2007 tak snad už to konečně dopadne vám holčiny držím moc palečky a přeji hodně sil :wink: a ty keci od lidí i když to jde někdy blbě hodte za hlavu
19. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
Evaav ahojky..jo je nádherně,myslím,že všude...tak to je moc dobře,když ti to vychází na stejný termín,aspoň víš,že v toto období bude určitě zase úspěch :wink: Já si myslím,že jsem plodná na jaře,takže když byl v lednu ET a nevyšel,bylo mi to líto,ale tak nějak jsem věděla,že prostě jak přijde sluníčko a jaro,tak že Ketík to jistí!!!A je to tak :grinning:
19. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj Evav, jo máš pravdu ono se to tak blbě poslouchá, všichni jsou strašně chytrý, hlavně ty, co otěhotněli při prvním pokusu normální cestou. taky se snažím ty jejich rady házet za hlavu jedním uchem dovnitř a druhým ven. Opravdu máš sto chutí, jak už jsem jednou napsala poslat je do pr...e.
Taky si říkám, že život přeci nemůže být taková kurva. Od devatenácti nemám mámu, s tátou se od té doby defakto nevídám, s přítelem jsme si taky zažili své, co se týče nevěry a tak a když bylo vše OK, tak jsem otěhotněla, v pátém potratila, pak další rána s tím, že spermie přítele jsou tak špatné, že normálně prostě neotěhotníme a když to tedy vyšlo před IVF, tak další potrat, no prostě to už musí příště vyjít a to štěstí sednout i na mě.
19. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
Koubi koukám taky pestrý život....a přesně jak říkáš,trápení už bylo dost a teď musí být líp!!!!Přeci není možné,aby někomu pořád všechno vycházelo a na někoho se valila jen smůla!!!
Jdu si na terásku vypít kafíčko...prozatím se loučím a později nakouknu,jak Peci dopadla....věřím,že dobře :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
krasny den berunky. :slight_smile: Vy jste se ale rozepsali :slight_smile:
Pecinko hodně štěstíčka :slight_smile:
Eviku ty zítra ty se ale máš :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
Misando - klimu nemame, ale jsme ve starem dome kam nesviti slunicko, takze celkem klepu kosu... holky ja mam dneska den.. dostala jsem mrchu o tyden driv, tak jsem s tim nepocitala a od rana se vsechno zase s...e. Ted mi zrovna moje kamaradka co mame spolu dohromady cukrarnu napsala, ze chce skoncit.... :frowning2:
19. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
Evi, já taky zrovna dopila kafíčko, jen mi chybí ta terasa, no jo panelák bez balkonu, nic nenadělám.
Já vás taky odpustím, musím k účetní odnést lístek na peníze,
Peci a večer čekám hlášení.
krásné odpoledne všem
19. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
čus..ženy...mám dotaz ..jsem devátý den po transferu.. včera jsem dělala testa byl tam pididuch ,dneska už je tam výraznější duch ..tak se chci zeptat ,zda je možné ,že je to ještě možný zbytkáč po pregnylu,ten jsem dostala poslední před dvanácti dny.. jsem fakt zvědavá na zítra.. ale kdo to má kurnik vydržet.. už se snažím tři dny umýt okna ,ale jsem tak napjatá,že to jaksi není možné.. :slight_smile: přeju hezký den..
19. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
Ahoj Nierika gratuluji k duchovi!!!Po Pregnylu to určitě není,takže přeji,ať čárečka sílí!!!!Na okna se vyprdni,to ti neuteče :grinning:Jooo nervíky,ale tím si musíme projít všechny :slight_smile: :wink:
19. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
no uvidíme zajtra.. byl by to trochu zázrak,ale snad se štěstí na nás usměje..papa :slight_smile:
19. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahoj děvčátka, tak jsem dnes proležela celý den na zahrádce na lehátku. Takhle už by mohlo být pořád. Ale zítra už se to má kazit, ach jo.
19. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahoj nierika,Pregnyl zůstává v těle u každého jinak,ale když čárka sílí a už je to 12tý den po Pr.,tak bych to viděla spíš na něco lepšího :wink: :slight_smile: :wink: Potichoučku gratuluji a držím pěsti :wink:
19. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tady, dlouho jsem přemýšlela, co napsat a jestli sem vůbec dnes jít :frowning2: nakonec bylo jen jedno, takže to má opět stejný průběh njako ty dva předtím, byla jsem hodně zklamaná a cestu z Brna prořvala, ale to vám tady nemusím vysvětlovat, vy moc dobře víte o čem mluvím, takže si mám zítra zavolat a uvidíme co dál, když se oplodní, tak ve středu ET
19. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahoj Peci,
no tááák, ženská !!!! Hlavu zhůru .... bude to ten pravý bojovník.
Vím, že se teď cítíš nešťastně, možná máš i vztek, proč se ti to musí dít, ale všechno tohle půjde za chvíli kolem tebe. Teď hlavně musíš věřit a myslet na toho jednoho bojovníka, ano ?
Ty jsi tomu věřila, že to tentokrát výjde, tak to výjde :wink:
Myslím na Tebe ..
19. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
Peci :unamused: , no úplně mě zaráží ten rozdíl v množství hormonů a ten výsledek. Ale lepší jedno než nic :slight_smile: , je naděje, tak se jí budeme držet, budu ti moc moc držet palce :dizzy_face:
19. dub 2010 v 17:39  • Odpověz
ahoj abig,
nějak jsem se dostala až na dno, tak jak jsem byla relaivně v klidu při předchozích pokusech, tak ted jsem opravdu dole, samzřejmně nepřestávám věřit a myslím na něj, aby bojovalo za nás za oba a věřím mu, ale znáš to, na to my jsme malý páni to už je v moci někoho jiného a já jsem hrozně moc spoléhala n ty injekce a možná jsem měla ještě horší výsledky než u te minimálky :frowning2:
19. dub 2010 v 17:43  • Odpověz
albi-to mě taky, já měla poprvé 3vajíčka a to byla jen minimálka a ted takový dávky a jedno :frowning2: jsem tak neštastná :frowning2:
19. dub 2010 v 17:44  • Odpověz
:unamused: No právě jsem se tě naposled ptala na ty dávky, asi platí někdy méně je více.
Víš já na toto ivf mám hodně zvednuté dávky a efekt není. Ve čtvrtek mám OPU myslím, že to dopadne jak minule.
19. dub 2010 v 17:46  • Odpověz
Peci musíme věřit :wink: Machač říkal, že ze mě stejně už víc nedostane.
19. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
a kolik ti říkal, že máš vajíček? a ty máš ted injekce nebo clostík?
19. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
to mě říkal taky :unamused:
19. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
jemu věřím, moc
19. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
já mám bravelle, i předtím ale menší dávky, to co zůstalo minule jsme přidali k 30 ampulím teď, podle pátečního UTZ je jich tam 10, ale to minule taky, ale půlka byla nedozrálá tak nic a zůstaly 4. A pak zůstali dvě krásný a nic. No kdyby jich bylo víc, talk vybírají z nejlíp vyvíjecích se embryí, jelikož máme strop, musíme brát to co je. A zítra jdu zase na UTZ tak budu vědět víc. No říkal není mi dvacet :wink:
19. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
a kolik, jestli to není tajný? určitě ne tolik kolik mě
19. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.