• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Rozumím Ti Peci ..
Albi, ty taky chodíš k Macháčovi ?

Souhlasím, že méně je někdy více ....
19. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
34, mi je jasný že máš víc, myslím, že jsi psala že ti to pojišťovna neproplácí
19. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
Jo Abig, ty taky?
19. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
abig-já vím, třeba když si tady psala ty po ET, tak jsem ani chvilku nepřemýšlela o tom, že by to nemělo vyjít, ani chviličku, opravdu a jsou holky, kterým se zavádí 4buněčné a jdou rodit, já tomu prostě nerozumím.....
19. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
38, ale jsou přece i starší, no ne?
19. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
Já jsem taky teď chtěla bez PK, ale Machač tji zase chce -říká vzhledem k našemu věku. Máme ještě špatný spermio, tak asi chtějí čekat dýl, jestli se nezastaví vývoj :wink:
19. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
Peci, ty máš 38?
19. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Albi i já chodím a hodně ráda k Macháčovi .... je to první dr. co mi řekl, budete mít miminko, o to se nebojte ... :grinning: :grinning: :grinning: stejně se bojím, ale je to prostě profík a chová se tak, i manžel se s ním cítí jak v bavlnce, je upřímný a nebojí se všetečných otázek ....

Peci, věř mi, že ikdyž mi všichni tady držely palce, já tomu stejně nevěřila i s tak ukázkovými embryjky .... o to hůř se mi to bere, kor když jsem tam ty // měla ....
19. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
To jo, určitě je to profík, ale mě se tam líbí :slight_smile: , to je důležité.
No jo Abig, tys měla ukázková embrya :slight_smile:
19. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
albi-ano
19. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
Tak to jsem nějak popletla, tak to ještě máš nějaký pokusy na ivf, že?
19. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
Dneska jsem se vnutila k Macháčovi, pač sestry mi řekly, že nemá čas až v květnu, tak jsem je upozonila, že jsem na nemocenské a že ET nevyšlo, že bych s ním vážně potřbovala do řešit co a jak. Nakonec jsem mu musela napsat a
vsunul mě k sobě na čtvrtek ...

Ono asi až tolik nezáleží, jak moc je embryjko vyvinuto, ale také dalších milion faktorů, které my už neovlivníme, proto říkám holkám, ať se nestresují, když mají 4 buň embryjko ....

Peci, je lehké to vzdát .... hodně úsilí dá věřit a bojovat ...
Budete mít ICSI ?
19. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
To je Abig to dobré- najde si čas, druhej doktor by to neudělal.
19. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
pecičko mrzí mě to,ale musíš věřit že to bude ten pravy bojovníček ja tomu věřím :wink:
19. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
Holky - jak se dlouho čeká na schválení pojišťovny, když se jde na IVF?
19. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
Kampcatka, záleží na pojišťovně .... já poprvé měla schváleno za týden a podruhé až za 5 ... ale většinu je to ten měsíc.
19. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
kamci ja jsem to měla schvalene do 5dnů :slight_smile:
19. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
pojištovnu mám - českou národní - ted´to je průmyslová (222)..........
19. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
ahoj kamcatko, já ji mám taky. já to měla schváleno do týdne nebo 10 dnů. už přesně nevím.
19. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
jupííííííí - janefa mě moc moc potěšila - děkuju
19. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
peci drž se ještě není nic ztraceno, myslím na tebe :wink:
19. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahoj Peci, vím, že je to těžký, nezbývá nic než mu věřit, že ten začátek vybojuje i sám.
19. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
Dobré ráno,
Pecičko,je mi to moc líto :cry:
Kamcatka já jsem se o pojišťovnu vůbec nestarala,prostě jsem přišla k dr,dal mi injekce a všechno už jelo. Se mnou se o tom ani nikdo nebavil,nic jsem nepodepisovala až vlastně při převzetí injekcí žádost o IVF,kterou jsme měli mít notářsky ověřenou a to nám dřív nikdo neřekl,tak jsme ji tam nechávali až v půlce stimulky na kontrole,ale jestli to bylo tohle,tak si to museli vyřizovat sami. Já to pochopila spíš tak,že je to pro ně...
20. dub 2010 v 07:30  • Odpověz
jinak včera jsem byla na tom novém filmu Mamas & Papas a myslela jsem že to bude lepší....
20. dub 2010 v 07:38  • Odpověz
přeeji všem krásný den,
děkuji za podporu, snad dnes bude líp
20. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
Krásný den u nás docela zase propršený den ach jo.
Peci nesmutni znám pár ženských co i s jedním bojovníčkem mají mimi a taky už nejsou nejmladší,takže u tebe to určitě taky dopadne dobře věř tomu a hlavně máš fajn rodinku která tě bude moc podporovat a taky tady máš i nás :wink:
20. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
evaav-děkuji moc za pozitivní myšlenky, budu tam v jednu volat, tak uvidím, co řeknou
20. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
ale jedno můžu napsat, necítila jsem se nikdy víc poražena než včera :frowning2:
20. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
Dobre ranko holky,

pecicko moc me to mrzi. Presne vim, co prozivas, protoze jsme meli podobny scenar, pokud vzpominas. Pisu ti to, i kdyz vim, ze ti to nijak nepomuze :frowning2: Ale kdyz jsi predtim mela tak ukazkova vajicka, nikde neni psano, ze zrovna to jedno nebude ted to suprovy supracky :wink:
Ja jsem si od vyssi stimulace slibovala mnohem vic a vysledek byl taky horsi...
Mozna se tim ale ukazalo, ze nativ je pro tebe nejlepsi a vis, ze proste vajicka tvoris a jake kvality :wink:
20. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
ahoj borůvko, no já měla vždycky vajíčka dobré kvality a oplodnily se hned a taky sliznice je dobrá, tak já fakt nevím, proč se necce chytit :frowning2: :frowning2:
20. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.