• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Pecicko, tak uvidis, jak tohle jedno dopadne, ale urcite to bude dobry:slight_smile: vzdyt ted mas teprve druhy pokus, nebo se pletu?
20. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Peci opravdu věř, vlastne ti ted nic jinýho nezbývá.
JInak jak jste psali s tema pojištovnama, tak to já jsem taky u nás v caru v Plzni vůbec neřešila.
20. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
dvě minimálky už mám za sebou to je potřetí, ale první s injekcema
koubovko-věřím a děkuji
20. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat jsem po 1. IVF - neúspešně. S nervama jsem úplně na dně, snažím se soustředit na druhý pokus KET v květnu. Ale mám takový strašný vnitřní pocit, nevím jest-li to znáte vůbec si nevěřím. Nejhorší je okolí kolem mě, přítel má strašnou sestru, která jen vyzvídá je chytrá jak rádio jerevan. Myslíte si, že když jsem hubenější , že se to nepovedlo kvůli tomu.
20. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Dobré ráno holky !!!

Puntiku vítej mezi námi. Myslím, že jestli jsi štíhlounká, tak to naprosto nemá žádný vliv na to, zda-li máš větší nebo menší šanci otěhotnět. Všechno je to na přírodě.
Super, že se chystáte na KET, třeba nám to výjde stejně ... to se dozvím ve čtvrtek.
S tou vírou, zda-li do výjde se potýkáme všechny, myslím že není vyjímka. Mám za sebou druhý pokus neúspěšný a taky jsem nevěřila a teď mě to mrzí, teprve teď mi došlo, že člověk to nesmí vzdávat a musí bojovat a věřit.
20. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Jinak včera jsem měla divný den, večer mě lehce naštval manžel, pač jsem mu říkala, že jedeme ve čtvrtek k dr. a on mi na to řekl, co tam budeme dělat ? No stál za facku ...
K tomu mi večer psala ségra, skončila s miminkem v nemocnici .... já myslela, že mi praskne srdce, jak jsem to četla, musela jsem jí hned volat .... maličký dostal záchvat laringitidy, začal sípak a dusit se .... je mi z toho smutno, takový malý človíček a už musí být v nemocnici .... naštěstí je v pořádku a spokojeně papká a chrupká s úsměvem.
NO, znáte to, když se sere, ta se sere ..... ale známe to všechny.
20. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
Vitej puntiku,
myslim, ze tim co prozivas si prosla kazda z nas, nektera i vickrat. Mozna se ti to ted zda neresitelne, ale to prejde, neboj. Ber to tak, ze to byl "jen prvni " pokus. Hledat odpovedi na to, proc to asi nevyslo asi nema uplne vyznam. Ja jsem zase pri tele tak si muzu rikat, jestli jsem nemela byt hubenejsi, nebo treba jestli jsem mela byt vic v klidu... no proste stalo se a vic uz se stim asi udelat neda... az to preboli, uvidis, jakou ziskas silu do druheho pokusu. Nam nevysel ani druhy a naopak mam spis pocit, ze nase sance v tretim taky zadna slava. Ale proste chci deti, tak to chci zvladnout, dokud se k tomu vysledku proste nedoberu. :wink: Je to sice na bednu, ale zvladnout se to da :wink:
Neboj, ja sice nemam chytrou svagrovou, ale par takovych chytrych lidi kolem sebe taky mam :slight_smile:

Pecicko, omlouvam se, ja jsem myslela, ze to byl druhy pokus. Ale podivej, jake jsi mela pri minimalce vajicka. A me si moooc pomohla, ani nevis jak, protoze jsem pri vysoke stimulce nemela nic, mam ted diky tobe nadej, ze pri minimalce bych taky mohla neco mit.... a neboj, proste budeme cekat na dalsi pokus spolu :wink: jednou se to podari :wink:
20. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
abig zdravim:slight_smile: jjj tak tenhle tyden to vim presne, ze kdyz se neco s...e tak s to s...e poradne :grinning:
20. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Borůvko, ahoj ....
20. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj Putnik, já jsem ted také čerstvě po prvním neúspěšném IVF,otěhotněla jsem, ale potratila a ty máš alespon tu výhodu KET, já žádný mrazáčky nemám, tak uvidíš, že se to ted v květnu povede a mimísek nebo třeba i víc se jich zahryzne a bude to dobrý. Věř tomu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
taky tě tady vítám puntíku a tobě borůvko posílám pozitivní energii, já měla při minimálce lepší výsledky než ted při injekcích, třeba jsi ten sám případ jako já
20. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
pecicko to doufam, protoe po tomhle nevydarenem pokusu to vypadalo, jakoze mi vajecniky nefunguji, nebo jen malo. Pritelovi se ted zlepsil spermiogram ze je skoro v normalu, tak jsem chtela vedet, jestli aspon priroene nejaka sance je. I kdyz vim, ze by byla malinka, aspon malinkatou potrebuju.. Ale po tom spatnem vysledku jsem si myslela, ze bez injekci nebudu mit nic, zadna vajicka. Po tvem pribehu jsem se objednala ke sve gyndarce na folikulometrii pristi patek, tak uvidime. :wink:
20. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Holky děkuji za podporu tu jsem už neslyšela pěkně dlouho jste super, je mi o něco líp, když to můžu říct kdo mě chápe. protože lidi kolem mě jsou strašný , slyším nelituj se , přiber, dělej. Hrůza. Já si mylsím, že jsem to neudržela nervama.
jo mám jeden nanukáč, ale jen jeden , ještě záleží jest-li přežije rozmražení.
20. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Vítej Punti,no ono s tou váhou to není tak jednoznačné. Doktoři říkají,že je špatné být hodně hubená,stejně tak jako hodně silná... :unamused: Ale každý má to tělo jiné a jinak funguje,spousta holek tady na koníkovi otěhotnělo přirozeně třeba při 125 kg,stejně jako holčiny s 45kg. :wink: Ale četla jsem tady v jiné diskusi i to,že na doporučrní lékařů jedna přibraala skoro 10 kg a najednou to šlo. Ale určitě se na to nikdo nemůže spoléhat. Můžou to být náhody. A nezoufej,určitě se to jednou povést musí,máš výhodu mrazáčků. :slight_smile: Já jsem 5 den po ET a mrazáčky nemám. :frowning2: Strašně moc tomu věřím,že to vyjde,možná dvojčátka,trošku mě pobolívá břicho,tak snad se mrňousci zavrtávají... Pak to možná bude tvrdý pád,ale zatím se na neuspěch vůbec nemíním připravovat...
20. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
borůvko neboj, budou :slight_smile:
puntíku-tady se dostaneš do pohody, holky jsou moc fajn a vzájemně si pomáháme a je to opravdu velká pomoc
20. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
misi moc držím palečky vím jak se cítíš , věř jim- to já jsem moc nevěřila, hlaď je., oppočívej co můžeš, to jsem si pak vyčítala. Protože jsem šla 3 den do práce, moc jsem neležela , vařila jsem, sice jsem jezdila autem taky jsem šla k zubaři a to se mi spustia ms. Jo a netestuj dřív !!!!! Já testovala 8 den a nic , to jsem nekrvácela . aten 8 den jsem ztratila veškerou naději. Takže netestuj. A věř si. Už jsem trochu přibrala 48,5 kg chci mít do toho měsíce 52 kg tak třeba to pomůže.
20. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
Jéééé,tak to já bych ti pár kilo poslala. :grinning:
Já jsem od začátku na neschopence a do práce se rozhodně nechystám :grinning: Takže odpočinku mám dost,s přítelem hladíme bříško a chovám se prostě jako těhotná,vždyť zatím jsem :wink: Jsem na sebe opatrná,ségra mi říká že až moc,ale já vím jak těžká je cesta za štěstím a nechci se té šance jen tak vzdát,ať si myslí kdo chce co chce...
Já mám testovat až 19 den,ale to asi nevydržím. :sweat_smile: ASi to potají zkusím tak 12,ale ještě uvidím....
20. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
nezkoušej vím, že je to těžký, ale vydrž to. Moc ti to přeju. :slight_smile:
Já jsem totiž udělala takových chyb. A ještě přítel je těď naštvaný, ta jeho sestra chytrá mě leze krkem. Doma máme jako v sopce.
20. dub 2010 v 10:56  • Odpověz
puntíku-v tom ti musím dát za pravdu, já si slibovala, že testovat nebudu, nikdy jsem to nevydržela a díky tomu zklamání jsem se uplně položila a už mě nic nepřesvědčilo o tom, že to bude jinak, jestli zítra pojedu na ET, tak testovat nebudu a půjdu až na krev, jsou to jen zbytečné nervy
20. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
S tím testovaním je to boj ..... jsem ponaučena, testovat přístě budu až na termín, který mi dr. napíše do zprávy ..... pak se člověk zbytečně trápí ...
20. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
abig-moje slova, já si to slibovala 2krát a ani jednou nedodržela, ted to nechám opravdu až na ten osudový den, jestli to všechno dobře dopadne....
20. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Peci - věř mi, už tu chybu neudělám. Stejně se jednou dozvím výsledek. Stejně nemůžu jít brzy na UTZ, nic nejde uspěchat .... a jak už jsem psala, honit duchy nechci .... a věř, že na mém testě to nebyl jen duch .... a to jsem rozhodnuta, už to víckrát nedělat.
20. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
Berunky moje ahojky.Přeji vam všem moc krasny den :slight_smile:
Puntiku vítam tě :slight_smile:
Pecinko tak co jak je,zitra tě čeka tan velky den?moc na tebe myslim
Abig chlapi jsou nekdy divní kašli na to :wink: Mimísek od segry bude v pořadku ta laringitída je ted všude je to hroznej bordel,ale leky na to jsou tak to bude dobré :slight_smile:
20. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj kočičky koníkovky :slight_smile:
Peci :frowning2: tak to jsem nečekala,že to bude až takhle!!!No nic,spojíme síly a všechny budeme tááááák držet palce,aby to byl ten pravý a silný bojovník....co jiného k tomu říct....věřit a věřit!!!!

Vítám novou duši Puntika a přeji štěstí při Ketíku...jsem důkaz,že to jde :grinning:

Misi správně děláš,hlaď bříško a užívej si to...pokud se rozhodneš testovat dřív,tak ať to tam je!!!

Abig s chlapama je to někdy těžký :rolling_eyes: ,ale bez nich by to taky nešlo!!!

Všechny ostatní děvčátka zdravím a posílám pozitivní energii :slight_smile: :slight_smile:

Tak a my máme po UTZ,takže vypadá to na jednoho bumbrlíčka,náznak jedné dutinky,odpovídáme 5tt,za 14 dní další UTZ a odpo ještě budou výsledky HCG,jak poskočilo....jsem tak šťastná a chci,aby jste byly všechny a vy budete!!!!!!!

Teď musím jít vařit...tak zatím :wink: :wink:
20. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
Eviku tak to je ale super zpravička :slight_smile: taky už se těším na ultrazvuk,ale ještě si počkam.co žaludeční potíže už maš?ja teda ne :wink:
20. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
Evíku, super gratulace .... jéééé já mám takovou radost. Jedno mimčo, stačí, co ? Tak se budeme těšit na další zprávy těhulinko ..... tak pak pošly spoustu těhu plivanců pro štěstí, těch není nikdy dost.
20. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
Eviku, nazdareek:slight_smile:
Tak super, gratuluju. Hodis do albicka foto? :wink:
20. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
Holky moc díky,jsem taková rozevlátá a popravdě se mi dost ulevilo,když řekl jedna dutinka,ale pořád to ještě není na 100 %.
Fotku nemám,doktor říkal,že je to ještě hodně malinkaté tak ať vydržím těch 14 dní,že už to bude dobře vidět.
Vyloženě nevolnosti nemám,jen někdy šimrání kolem žaludku,ale jinak nic :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
A posílám vám ti těhuflusy,tak holky chytněte si,kolik kdo chcete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. dub 2010 v 11:40  • Odpověz
Evi ja se picnu, ja chci taky. Ja chci byt tehu a doma abych se mohla vyhrivat na zahradce.. acho jo, mela jsem to tak hezky naplanovane.. no jo, planovat se holt nema, ze jo :confused: ?
20. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.