• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
No tak jste mě ukecaly :wink: ,nechám testování až na květen. Já dokud si nekoupím test,tak to vydržím,protože jsem moc líná abych šla kvůli tomu extra do lékány.. :slight_smile: Tak já mažu k doktorce,potřebuju prodloužit neschopenku a příště zkusím uhrát vycházky na neurčito,protože zjišťuji že mi od 9 do 18 nestačí... :grinning:
20. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
Ted jsem dorazila ze cvičení pro děti tak si vás jsu přečíst
20. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
misi, pokud to vydrzis, jsem za jedno s holkama rozhodne netestit:slight_smile: ... no jedna z mala veci, na ktere si nemuzu v Pronatalu stezovat, je PN, tam davaji neomezene vychazky:slight_smile:
20. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Já jsem neschopenku dostala už na začátku března kvůli močáku,tak kvůli tomu ty vycházky,ale teď když mi nic není tak nevidím důvod proč být zavřená doma,žejo :grinning:
20. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Vy máte ta krásné vycházky ? Já mám jen 4hodiny denně .... od dvou do šesti ...
To nemůžu ani na návštěvu za ségrou do jiného města, pač bych to nestíhala. Pokud budu pokračovat v nemocenské, tak se musím taky přihlásit o lepší vycházky.
20. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
Já si říkala že to na ní prostě vybalím a uvidím co mi řekne. Za pár týdnů svatba,tak stejně budu potřebovat ,snad se nenechá dlouho přemlouvat :slight_smile:
20. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
punti taky tě vítám a nezoufej já když šla poprvé do Caru tak mi doktor řekl at se pokusím trošku zhubnout,že nejsem tollik silaná ale nadváhu jsem měla asi deset kilo jenže asi rok předtím jsem v kuse brala hormony možná za to mohl i třísměný provoz v práci a tím i neprav.strava.Jenže moc mi to schazování nešlo,protože jsem furt něco polikala ale IVF dopadlo ted po docela komplikovaném porodu jsem něco schodila takže mám asi 3,4 kila nadváhy a to je u mě úspěch a žádný zázrak,že bych otěhotněla se nekoná.V březnu jsem měla KET ale nevyšel a ted v květnu začnu 2IVF a taky se bojím trochu jak to dopadne,ale musím tomu věřít,protože pro nás jiná cesta k miminku asi nevede.
Eviku tak to je fajn,že byla vidět bublinka
20. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj Koubovka, mám na Tebe dotaz, jak si se cítila po té revizi? bolelo Tě nějak v podbřišku? a kdy jsi dostala měsíčky- teda jestli si je už dostala? mám strašné křeče vpodbřišku a nevím, zda je to normální, nebo od menzes, nebo co to je... Děkuji moc za odpověď...
20. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj Martiik, bolesti jsem měla ze začátku, tak tech prvních deset dní, ale ne úplně křeče. Měsíčky bys měla dostat tak za 4-6 týdnů. Pokud to bude horší, tak si radši zajed na ambulanci do nemocnice, mohl by to být zánět, ale uvidíš, jak se budeš cítit.
20. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile:
Myslím, že Peci by měla mít nové info :wink:
20. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj Evik, moc moc mocinky gratuluju, za 14 už by mohla být srdeční akce ne? Tak držím palce at je vše v pořádku, jo a moc závidím :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
Kouby ty jdeš kdy?
20. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Albi se mnou to bude ještě na dlouho, nejdřív musím mít v poho ten čípek a pak když to bude dobrý, tak bych chtěla začít nekdy v červenci nebo srpnu, takže dlouhé lokte.
20. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz
To jo, ale uteče to, budeš tu dobu pořád marodit, jo?
20. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ne nebudu, to bych se zbláznila, tento týden jsem ještě zůstala, ale po příští kontrole už půjdu, když bude všechno ready.
20. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
Tak to jo :slight_smile:
Ale co ta Peci? Vůbec se neozvala. :confused:
20. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
No jo, jak dopadl malý bojovník, doufám, že dobře.
Peci, čekáme jen dobré zprávy
20. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
Halo halo, je tady nekde Pecicka?
20. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
Já tady schválně sedím a čekám na zprávy od Peci a nic. :unamused:
20. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Tak jsem byla u dr a nadhodila jí ty neomezené vycházky,že máme zaplacenou dovču a že bude svatba. A ona mi řekla že na svatbu se potom domluvíme a dovču ať si rozmyslím. :unamused: Že to dělají tak,že se to na dobu dovolené přeruší,ale do toho nejdu,jsem ráda že se mi neschopenka trošku zvedne. Ale mě se to zdá divný,vždyť přece když mi napíše neomezený,tak by po ní nikdo jít neměl,nebo jo?? No nic,dovca se zatím posouvá na neurčito...
20. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Holky ještě mám jeden intimní dotaz,nechtěla jsem se ptát dr aby do mě nechtěla šahat. Už od ET mám takový řídký výtok,někdy to je stejný pocit jako bych krvácela,někdy trošku do bíla,jindy průhledný,spíš taková vodička,neměla jste to některá??? Jestli je to OK nebo ne??
20. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
Misi, výtoky můžou znamenat spoustu věcí, ale taky vůbec nic,takže nad tím nepřemýšlej.
20. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
Holky ta Peci se ještě neozvala?
20. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
Tak co děvčátka,něco nového?Peci psala něco o nehtíkách,tak třeba ještě někde pocourává a dá vědět později.Doufám,že je to v pořádku a mimís se drží!!!!
Koubi tobě taky velké díky.....je to prostě úžasné!!!!
Hlavně ať se všechny dočkáte,moc to každé přeju!!!!
Misi já ti neporadím,ze mě vytéká Utrogestan a jestli je s tím ještě něco,tak to fakt nepoznám...moc nad tím nepřemýšlej,jak radí Koubovka a užívej si a hlaď bříško!!!
20. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
Jo a HCG nám poskočilo ze 496 na 3045....
20. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
No tak to je nádhera neeee?
20. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
Koubi snad jo,sestra říkala,že paráda,tak jí věřím :slight_smile:
20. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
Určitě, moc ti přeju at to tak krásně pokračuje.
Dneska nám psal soused, že se jim narodil chlapeček, prý byly nějaké problémy,ale už je to fajn. Moooooc jim to přeju, ale stráááášně moc závidím.
20. dub 2010 v 16:41  • Odpověz
Závidíš v dobrém samozřejmě :slight_smile: :grinning: Je to nádhera,když se narodí miminko a bohužel se to někdy bez komplikací neobejde :-hlavně,že jsou v pořádku!!!| Takže my si žádné problémy nebudeme připouštět....všechno půjde jako po máslíčku :sweat_smile: :sweat_smile:
20. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
eviku to hcg je super :slight_smile:
Pecinko kde se nam toulaš?
Koubi taky se dočkaš uvidíš :slight_smile:
20. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.