• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Snad jo akorát je to máslíčko krapet tuhý.... :slight_smile:
20. dub 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahoj Evi :slight_smile: Hcg je teda super, parádně ti to stoupá
20. dub 2010 v 17:03  • Odpověz
Z té Peci jsem trochu nervní, že se neozvala, to se mi moc nelíbí :unamused: ani jí to není podobný
20. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
Taky je mi to s Peci divný, ale třeba jen opravdu není doma, takže klid, určo to je dobrý.
20. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
TEHUUUUUUUUUUU KEMROUSSSSSSS LETIIIIIIIIIIII.
Ahojky děvčata tak šup šup a chytejte.
Pecinko ozvi se,jak jsi dopadla celý den na Vás myslím
Vítám nově příchozí
Děvčátka už aby jste taky mohly být štastné strašně Vám to Všem moc moc moc přeji.
Jinak já dneska byla na ultrazvuku,zatím bylo vidět jen jedno,ale úplně málo,prý je to ještě brzo a první HCG je 550.
Ve čtvrtek jdu zase tak doufám,že se zvýší.
20. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
Ahoj Zazy,, supéééééér.
20. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
ahojky, zdravím všechny. já jdu na krev až v pondělí. Tak doufám, že to bude ok. Dneska jsem se slunila až sem se drobátko připálila.
20. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
Zazy supééééér krásná zpráva,gratulka převeliká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To jdeš znovu teď ve čtvrtek?

Janef...pozor na slunce,to jarní je zrádnéééé!!!!Ale příjemné :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 17:39  • Odpověz
ahoj holky, jsem tady, trošku dýl mi trvalo, než jsem to rozdýchala, zázrak se nekonal :frowning2:
20. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
evi já vím ale u mě je zrádné veškeré slunce. na jaře v létě, u mě je to jedno.
Máš pravdu je hodně příjemné. :sunglasses:
20. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
Peci co se stalo, já tady čekám od 14,00 na zprávy
20. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
albi-neoplodnilo se, nebylo dozrále :frowning2:
20. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
sakra :frowning2: to snad není možný!!
20. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
Peci - tak to mě fakt mrzí, doufala jsem, že to bude všechno v pohodě.
S dr. vymyslíte, co dál. Dojdeš vysněného cíle.
20. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
Peci, no myslela jsem na tebe, ach jo
20. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
Do pytle Peci,ani nevíš,jak je mi to líto,dneska jsem chtěla slyšet jen dobré zprávy a teď tohle :frowning2: Co na to říct,musí ti být hrozně viď?Tolik jsem věřila,že vám to teď vyjde......sakra :rolling_eyes: :rolling_eyes: A c o dál?Přemýšlela jsi o tom?
Ten život je někdy fakt pos...ej!!!!!
20. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
Peci, je mi to líto, a vím, že tady neextistujou slova útěchy, takže drž se a bojuj dál, třeba nám to vyjde společně.
20. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
Janef tak to sluníčko je prostě jedovatý!!!!Já jsem snědý typ a stejně se taky spálím,pokud nemáznu krémík s pořádným faktorem...ale po zimě ho člověk hltá,jak to jen jde.... :grinning: :grinning:

Jsem z Peci celá rozhozená...taková prima baba a takovou má smůlu :frowning2:
20. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
Peci ale nechceš to vzdát viď že né?
20. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
holky děkuji, jste zlatíčka
eviku-mluvila jsem s doktorem, tak mi říkal, že mu mám dát tři dny, at to stráví a projede všechny záznamy, sám byl z toho neštastný, tak jsme se domluvili na uterý a tam se dohodneme, co dál. Nevzdávám se, moc to chci a budu mít
20. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
Holky, chtěla jsem se vám svěřit, páč to nechceme říct nikomu. domluvili jsme se s přítelem, že bychom se vzali, ale chceme to udělat tajně, jen mi dva a svědkové. Už jsme spolu 9 let, tak bychom to už mohli spečetit. Co na to říkáte. Myslíte, že jsme sobečtí, ale na svatbu prostě nemáme, ale chceme se vzít, tak nám to přijde jako dobré řešení.
20. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
No super,však říkám,že jsi skvělá a právě pro to tvoje odhodlání to jednou zlomíš a miminko bude....pan dr.určitě něco vymyslí,ale jak je vidět,tak pro tebe je opravdu lepší ta minimálka i vajka byly kvalitnější viď,když toto nebylo zralé...ach jo :frowning2:
20. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
Peci, on je prostě třída,jiný by ti řekl, že se máš ozvat za 3 měsíce, ale on néééé .... hned nabídne pomoc .... jsem zvědavá, co vymyslíte, už se na to těším ...
20. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
Koubi no to je překvápko!!!!Já osobně ti to schvaluji,pokud do toho chcete praštit,tak je to ideální řešení....z vlastní zkušenosti z mojí svatby...už bych to udělala jedině takhle.my a svědci!!!!Naše svatba byla estráda a nakonec stejně měl každý nějakou výhradu....rozhodně máš mojí podporu a je to krásný,že jste se takhle rozhodli :slight_smile: A máš pravdu,penízky se hodí na užitečnější věci!!!
20. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
Koubovka, pokud se chcete vzít, tak se vemte a neřeště, jestli se to někomu bude líbit nebo ne .... třeby my jsme měli všechno jinak než jsme chtěli .... původně jsme to chtěli udělat "tajně", nakonec nám to nedalo a teď litujeme ... měl to být náš den
Člověk si to má udělat tak, jak on to cití .,.
Jinak gratuluji k rozhodnutí !!!
20. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
:slight_smile: Koukám holky,že máte super pana doktora...Abig si ho nemůže vynachválit :slight_smile: To je dobře,tak by to mělo být v každém centru,že i když jdete k lékaři,jdete tam rádi!!!!!!
20. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
Evíku, máme. Od první chvíle vidí všechno pozitivně. Nestraší, hned řeší, mluví s tebou, chlácholí tě.
V prvním Caru mi dr. řekl při pohovoru k manželovi, a toho jste si jako vzala dobrovolně ? A když to nevyšlo, tak mi řekli, snad jste si nemyslela, že budete těhotna ?
A teď ? Dr. se semnou poprvé loučil a říkal, miminko mít budete, to se nebojte. Když jsem odcházela z ET, tak nám každá sestra přála štestí a usmívala se .... dr. mi po ET podal ruku a popřál štestí ....
20. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
Holky moc děkuju za podporu, já si taky myslím, že to bude nejlepší řešení, taky si myslím, že svatbu klasickou ve finále hlavně každej pomluví a ty nervy, to nechci. Máme se rádi, tak se prostě vezmeme a pak to se všema oslavíme na nějaké pořádné neoficiální kalbě. Zatím se mi líbí datum 4. září, to má přítel narozky a je to akorát sobota, tak by to alespon nezapomněl.
20. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Jak mluvíte o přístupu v carech, tak u nás v plzni je to tak půl na půl, ani tak ani tak, tak nějak akorád. Všichni jsou tam milí, ale zase ne přehnaně, asi chápete, jak to myslím
20. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Já jsem taky maximálně spokojená,ale co jsem se tady na koníkovi už dočetla o jiných centrech,tak to mi lava nebrala...viz třeba Abig co píšeš ty,tak to je katastrofa,takové jednání,to člověka musí okamžitě odradit a důvěra je v čudu.... :rolling_eyes:

Koubi dej na nás a udělejte si to tak,aby jste na to rádi vzpomínali a ne aby to pro vás byla noční múra!!!!
20. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.