• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
peci, je mi to moc líto...víc k tomu asi není co napsat :frowning2: :frowning2:
12. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
albi: no to je teda masakr :astonished:

no tak nejak, kdyby se dalo naspecifikovat aspon neco u tech vajicek, tak by to bylo dobry.
Sakra :frowning2: No co říct, příště to vyjde peci!
Boruv, jak to myslíš ? změnila diskuzi ? Já drbu jen tam, kde je Miši ...
:grinning: přemýšlím, kam jsem se ještě vtěrkla !
12. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
Pecicko, tak to je mi lito. Za jak dlouho muzete pokracovat?
autor
joooo, Mišanda je king a má svoje modrý podřízený :grinning: :grinning: :grinning:
aha tak jsem se asi spletla, ja myslela, ze jsi byla na 2.ivf, ale ja taky skacu sem a tam, tak jsem to moza zasmodrchala :astonished: i´m sorry :confounded:
my čekali na darkyni od října09.a nakonec se tam dovedla znamou,a tim padem me dali do popředi v pořadniku,,,a ta darkyne musim projit spousta testu,nesmi mit žadnou genetickou odchylkua musi byt chytra,,a zdrava,,,ona si prochazi genetikou a ruznyma tzestma,,takže to je v klidu,a vybiraji pro vas pak co je vam podobna))))
12. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
peci, nevím jestli jsi někde nepsala, že to byl váš poslední pokus??? ach jo... :frowning2: :frowning2: :frowning2: a já tomu tak věřila :frowning2:
Peci ahoj .... hlavně to nevzdávat,ano ?
peci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je mi moc lito
autor
verčo, takže čekací doby jsou asi docela drsný, co? :frowning2: :frowning2:
peci: tak to je mi moc lito :cry:
misi-tak tady hold se mnou budeš muset ještě chvilku vydržet
ebony-jdeme 26.3. na další konzultaci a tam se dozvím, co bude dál, jsem tak zklamaná, druhý pokus a nic :frowning2:
12. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Boruvko, tak to se jses nezmýlila ... tak jsem utíkala za Miši ... jojo i tam jsem chvilinku byla.
12. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
Peci, uffff, to jsem ráda, že budete pokračovat...spadl mi kámen ze srdce...tak uvidíš, jak budete pokračovat dál, jsem zvědavá co navrhnou doporučí atd...
12. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
verca: tak to je dobre, tak to jsme v klidu, jestli si je taky proveruji :slight_smile:

jinak holky nez ja tady neco napisnu, koukam, ze je ten muj prispevek uz mimo misu!!!

pecicko, precetla jsem si to az ted, proto bych ti rada rekla, ze me to mrzi, ale je mi jasne, ze ti to asi nijak nepomuze. Clovek si to musi obrecet a odzit.. ale nevadi, jsou preci dalsi pokusy.
12. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Peci, znam to, ted mame 4. pokus. Ale ono to prejde, touha po mimcu je vetsi nez smutek
12. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
holky, jste zlatíčka, všechny do jedné, bolí to, ale život jde dál a já jsem přesvědčena o tom, že jednou to štěstí musí sednout i na nás, takže bojuji dál.......
12. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
misanda,,,ano v nekterych centrech se to počíta i na roky,,,pokud si nepřivedeš darkyni svoji,,ktera by vlastne nahradila tu kterou ti daji,,rozumiš)))mi trošičku,,ale snad to neni tvuj problem a nebudeš to opotřebovat
peci... bojujeme!!!!
Každý Car to má jinak, na jedné diskuzi jsem četla, že si dívčina přivedla svou dárkyni-kamarádku .... nastimulovaly je společně ..... tedy tu dárkyni, příjemkyně byla připravena pro ET .... výsledek už jsem se nedočetla ... ale "děkujme" za každou šanci, že ?

Kdybych nehyperstimulovala, tak bych asi zase darovala vajíčka !!! Ale asi by mi to nedovolili, páč bych to vždy musela dlouho rozdýchavat ...
12. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
verča, tak já mám kol sebe dvě kamarádky dárkyně, tak bych je kdyžtak překecala a dotáhla :grinning:

Peci, do dalšího boje spolu a tentokrát to nevzdáme!!! a u tebe platí do třetice všeho dobrého...toho nejlepšího a hotovo.

ale bolí bolí, mno...já tím, že jsem s tím byla tak nějak smířená už od OPU že to nebude to pravý ořechový jsem to rozdejchala do toho testu...pak jsem teda byla s prominutím na sračky z toho, že bych někdy měla mít darovaná vajíčka...mno...
12. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
jo misi, tak to je, takže si to tady budeme příjemnovat a potom si založíme novou diskusi už uplně o něčem jinem :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
pampeliško-jo bojujeme, my jsme holky šikovný a jen tak se nevzdáme
12. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
Peci, jasná páka, beru tě za slovo...

a co děti tvoje...už jsi jim to řekla?? nebyly zklamaný? :frowning2:
no,,ono ostatne darkyne,,nedarkyne,jsme všichni na stejne lodi,,,takže vam nám přeji at se brzo zadaři,,,mam dneska 5 den od ET a nic nejak nepocituji,,na kona nechodim,,jen tak čumakuju ale nereaguji až ted ,,,u vas))))tak pěkny den všem :slight_smile:
Verco, drzim palce!!
12. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
verca: tak nam prijd rict, jak si apson dopadla :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.