• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
hlava nebrala...špatně mi funguje H.
20. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
Ahojky,tak předem Peci,je mi to tak strašně moc líto,celý den jsem na tebe myslela,ukápla mi slzička,omlouvám se.Někdy je to fakt nespravedlivý,člověk má jen jedny nervy.Ale ono se to prostě podaří,já tomu věřím.
Abi a jak je tobě,už je to lepší???
Koubi,moje řeč pokud to tak cítíte,tak to tak udělejte.A my jsme tady jako taková malá rodina a všicni o tom budeme vědět a držet Vám pěstičky v tom životě.
Jinak všem moc děkuji za gratulaci.
BAmbulky ani nevíte jak bych Vám to Všem ze srdce přálaLíbí se mi tady,že se držíme nad vodou,stačí jen třeba jedno slovíčko a člověka to potěší a podpoří.
20. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
Peci je mi to strašně moc líto, ani nevíš jak :cry: moc jsem věřila...Jsi statečná obdivuju tě jak se nevzdáváš, jendou t vyjít musí, ty si to zasloužíš!
20. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahoj holky moc nestíhám
peci je mi to moc líto ani nevim co jinýho napsat
ja dnes byla v gennetu tak si predstavte že sem tam přijela na planovanou schuzku kde sem byla objednana uz mesí a sestra mi rekla ze me tam vubec nema :angry: tak me vytočila ze jí povídam ze sem objednana uz tak dloouho a ze furt špinim tak volala ty doktorce co me mela mí a ta ze nema čas tak nakonec si me vzal no dr co tam je byl moc hodnej tak sem nakonec presla k nemu i kdyz se mi nelíbí že sem pokazdý u nekoho jinýho tak snad si me tendle necha u sebe na prohlídce i utz vse ok tak sem dostala nejaký prasky a špinení by melo do 3 dnu ustat pokud ne tgak budu muset na kyretáž mam prijet zase za týden a kdyz to bude ok tak se domluvíme co bude dál nejdřím prý musíme odstranit tohle no a kdyz sedm prijela z prahy do kladna a sla si pro léky do lékarny tak mi rekli ze tam nemam razítko ze mi je nedají jeste ze nema svýho gyn tak daleko tak mi recept prepsal a to sem jela do prahy ve 12 a vratila se v 5 a byla sem po noční a jdu na další bych je fakt nakopla tak se mějte a omlouvám se za ten román :wink:
20. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
krasné rano holky, už se těším do pelíšku jsem po noční tak se mi tu opatrujte :wink:
21. dub 2010 v 06:37  • Odpověz
Pěkné ráno :slight_smile:
Cib to je paradox, nejdřív ti MS vyvolávají a teď se jí nemůžeš zbavit.
21. dub 2010 v 07:17  • Odpověz
Mě zítra čeká OPU, no snad vajíčka do té doby nezdrhnou. Minule jsem měla OPU o den dřív než teď, tak doufám, že to bude OK. Včera jsem byla na UTZ, ale nepsala jsem, spíš mě zajímala ta Peci, tak doktor je opatrnější a říkal, že vajíček bude 0-10 :confused: . Jenom ne tu nulu! To by mě kleplo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 07:24  • Odpověz
Tady se ještě spí, není divu samá těhule :grinning:
Jdu si udělat kávičku a pak nakouknu
21. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
albi ahojky, zítra budu moc držet palečky
21. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
jinak všem holkám přeji krásné ráno :slight_smile:
21. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahoj děvčátka,přeji krásné ráno... :wink: Já si dala dneska za úkol vygruntovat byt,tak na to hned jdu,abych u toho nestrávila celý den...ležení už bylo dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky musím uvařit nějakou mňamku,až přijde ten můj brouček,je celý den služebně v Brně.

Koubi,hlavně si tu svatbu udělejte podle sebe!!! Já jsem ustoupila aby nebylo zle a teď mě to docela mrzí. Já vždycky chtěla malý obřad a pak péct prase,pak se vytratit a místo toho mám obřad sice 30 lidí,ale to se mi zdá taky dost a pak oběd v penzionku a chtěli i tancovat,což jsem razantně zamítla! :angry: Já bych chtěla po obědě a po dortu zmizet a být jenom s Peťou. A nechápu,proč někdo nemůže pořát pochopit že svatbu dělám pro sebe a ne pro ostatní aby se najedli a pobavili :angry:
21. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobre rano holky :grinning:
21. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
Taky přeji všem hezké ráno :grinning:
Jak se máme děvčátka?Počasíčko se nám zase kazí...achjo...nemůže to pár dní vydržet!

Albi tak už zítra?Tak to budeme moc držet palečky,aby bylo vajínek co nejvíc :slight_smile: :slight_smile: kdyby to tak záleželo na nás,jak držíme palce,to by měla každá úrodičku.... :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj Eviku, no jo uz se nam to kazi. Ja se z toho pocasi uz zblaznim. Mam naplanovanou velkou predelavku zahrady na sobotu, prijede nam pomoct i mamka, tak doufam, ze snad nebude lejt jako z konve. Jak ti je?

Albi, pridavam se ke tvym fanouskum s drzenim palcu :slight_smile: Ma trosku pocit, ze posledni dny jsou tady takove smolne, tak doufam, ze se to zase prolomi, bylo by taky uz na case :wink:
21. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj Boruvko,víš jak to je s počasím na víkendy...většinou humus,ale třeba zrovna bude pěkně!!!!!Zatím je mi dobře,jen žaloudeček občas zlobí,ale to ráda vydržím :grinning: :grinning:
Jojo chtělo by to zase nějaké bombové super zprávy,aby se nám to tu trochu rozveselilo!!!!
21. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
Krásné ráno kočanky,
Albi, také se připojuji a držím palečky, at ti odeberou to maximum krásných vyvinutých vajíček a tak to určitě bude.
Misi, díky za podporu, je to pravda, já nechci ani takhle, abysme platili ostatním oběd a proč? Stejně to všichni pomluví, takže to uděláme takhle a bude.

Cibi, tak to je něco s tím objednáním, holt občas se i tam spletou, taky jsou to holt lidi, ale hlvne,že ze vzal ten doktor.

u nás je tady tak krásně, teplota sice nijak omračující, ale krásné sluníčko.
21. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile:
No já bohužel tvořím Carům vždy tu horší statistiku :wink: Musíme to brát s humorem, jinak se zblázníme :slight_smile:
21. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
Jenom se teď modlím, aby vajucha nepopraskala když mám OPU posunuté o den než minule, všude mě píchá a mám i strach chodit, abych je nevytřepala :grinning: . Včera jsem u doktora hekala a hrozně se divil, že mě to bolí a nejhorší UTZ -jako by mi ho dělal hřebíkem. Tak to cítím. To jsem snad jediná?
21. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Evi to by chtělo na rozveselení zase takovou vlnu těhulí, jak jste vytvořily asi před měsícem :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
Určitě nejsi jediná. Já po posledním utz před OPU nemohla ani pořádně sedět a než jsem našla polohu na spaní,no děs. Ale každý den to bylo lepší.. Já měla zakázáno snad všechno aby nepopraskaly,i nosit rifle...
21. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
Albi z toho bych strach neměla,že ti dřív prasknou,snad doktoři vědí,jak to pojistit nééé?Určitě to dobře dopadne...pamatuj si,musíš zvýšit statistiku dobrých zpráv :slight_smile: :grinning:
21. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
To má taky na to vliv -rifle???
A co ti ještě zakázali misi?
21. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
Evi, doufám že vědí, ale přírodu někdy neoblafneš :wink:
21. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
Vždyť ta vlna pokračuje,teď Zazy naposledy a Misi musí nahlásit dobré zprávy...ono to půjde,nebojte ženy!!!!!
21. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
To jako zákaz riflí od doktora? :grinning:
21. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Albi, neboj se, když to budeš takhle prožívat a bát se i chodit, tak to bude horší než lepší. ale zase už máte s tímhle skušenosti, já když byla v průběhu stimulky a před odběrem, tak me vůbec takový věci nenapadli a to,že bych třeba nemusela mít žádný vajíčka taky ne, taky jsempak koukala, když mi s devíty oplodnili šest a přežily jen dvě, napodruhé budu dost nervózní.
Každopádně Albi, zítra se už dočkáš a uvidíš tu úrodičku.
21. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Evi, to je pravda, vlna teho pokračuje, jen tak dál, pěkne postupně devčata, at se nám to tu miminama plní
21. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
albi, víš jakou já měla svatbu? Nikdo o tom nevěděl, na obřadě jsme byli jen my dva a svědci a potom jako překvapení jel miláček pro děti, tak na obědě jsme byli se svědkama a s dětma, vyfotili jsme se a poslali mms s textem, že jsme byli oddáni. SUPER
21. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
Zákaz riflí....to jsem taky neslyšela, asi možná proto, že jsi v nich moc upnutá ne?
21. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
No právě Koubi, poprvé mě tohle ani nenapadlo. Jenže pak víš víc a máš jiný obavy, taky se to může úplně podělat a nikdo s tím nic neuděláme.
21. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.