• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
holky, ted nevím, jestli jsem to nepopletla, kdo se vlastně vdává? :confounded:
21. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Peci, to je ono, takhle to taky uděáme, ale měla jsi krásné šatičky podle fotoblogu.
21. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
Peci, to já
21. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Peci -svatba výborná- ale na to se ptal asi někdo jiný :slight_smile:
Já vdaná nejsem ani asi nebudu. Kdybych se vdávala udělám to přesně jako Peci - ale to by moji rodiče nerozdýchali a tak na to prdíme :wink:
21. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
koubovko, měli jsme všechno jako na normalní svatbě, objednaný salonek, oblečení z půjčovny, ale na ty čumily, co tě potom stejně jenom pomluví, tak na to jsme pravdu nebyli zvědaví :slight_smile: brali jsme se ve čtvrtek v poledne a vydrželi jsme povídat a sedět do pěti.....bylo to opravdu moc fajn
21. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
albi, tak promin, mě to došlo, až jsem to odeslala
21. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
Peci -moje slova -nebudu tam dělat šaška druhým :wink:
21. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
To neva Peci, aspoň jsme trochu změnily téma. A vůbec jak je.
21. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Holky, já jdu koupit nějaký zákusek, odpoledne mi přijde kámoška, zrovna ta jedna, co čeká druhé mimi a nemá s tím žádné problémy (závidím :slight_smile: :slight_smile: ), tak jsem zvědavá na novinky. Takže vás na chvíli opustím.
21. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
No já měla na jedné straně už velké folikuly a na druhé chtěli ještě chvilku počkat,tak i nákup jsem neměla nosit. :slight_smile: Ale já to zase tak neprožívala,rifličky nosím nejraději,tak jsem si akorát rozepla knoflík když jsem dýl seděla,ale jinak nic. Byla jsem omezená spíš bolestmi a taky jsem byla nafouklá,to sem pořát. Každý dr ti řekne něco jiného. To je jako když mi po ET dr řekl ať do TT sexuálně abstinujeme a když se mnou mluvila sestra tak říkala jen 4 dny... :grinning:

Peci taková svatba musela být super... :wink:
21. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
albi-znáš to, jak to je, všichni tě zkrytyzují, to není podle nich, to by mělo být jinak a tak nemohl nikdo nic, jen tupě zírat
taky to někteří těžce rozdychávali, ale to je mi uplně jedno, já byla vždycky taková, že jsem všem ustupovala a dělala podle nich, aby byl klid, ale tomu už je konec, postupem času jsem dospěla k tomu, že at to uděláš sebe líp, tak je to stejně špatně, tak si žijeme svůj život a je nám fajn, mám teda velkou výhodu v tom, že miláček má stejný názor jako já a to dělá ve vztahu hodně....
21. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
albi-pořád to ještě nepřebolelo :frowning2:
misi-byla :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
Misi, horší je, že já už nemůžu ani nic zapnout :grinning: Včera jsem čtvrt hodiny se snažila zapnout knoflík u kalhot! To je těch pár kilo navíc :grinning: A tak budu chodit v teplákách :grinning:
21. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
Holky já už bych se nevdávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdyby přece,tak přesně v klidu a tichosti a užít si to a nééé bláznit a shánět a zařizovat....hrůza a děs!!!!!
Albi tak Peci by tě vdala co? :grinning: :grinning:
koubovko-vem jeden i pro mě :wink:
eviku-to jsem ale potvora, vdávám i toho, kdo nechce :wink:
21. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Krasny den holky moje. omlouvam se dlouho jsem tu nebyla.Včera mi blbl net a dnes jsem spala až skoro do 10h :wink:
Pecičko strašně moc mě to mrzí,už sis teda vytrpěla dost,věřila jsem že to tentokrat vyjde,tak příště teda už určitě :wink:
Zazy gratuliji k hcg.kolikaty den jsi po ET?Připadne mi že ja měla to hcg nějake malé o proti tobě a Evikovi.No uvidíme :wink:
Kouby co se týče tajne svatby taky s přítelem o tom uvažujeme,ani jeden nemame radi ty ceromonie kolem :wink:
21. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Albi mě taky bylo nejlíp když jsem měla tričko a tepláky a nejlíp bez podprsenky :wink: Taky jsem nikam moc nechodila pár dní,abych se nemusela převlíkat... Ale pak jsem se ráno probudila a bylo po bolesti
21. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Ano Peci to úplně nesnáším, když ti někdo vnucuje svůj názor :slight_smile:
Každej ať si dělá co usoudí za vhodné, já nikoho za nic nesoudím a očekávám to i od druhých, ale to se nikdy nedočkám.
No jo to je život.
Hlavně, že máš chlapa, kterej je ti velikou oporou.
Včera jsem na tebe myslela hned od 13,00 a letěla na PC a jak jsi nenapsala, měla jsem hrozně blbej pocit, že něco není v pořádku.
Myslím, že něco s Machačem vymyslíte, jsi na PN?
21. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Nandule ty sis teda přispala :grinning: Co já bych za to dala,kdybych vydržela v pelechu aspoň do 8.00 :sweat_smile: Padne 6-á a jsem vzhůru :cry: Nemáš to nízké...určitě jsi taky prolejzala alba a hledala,kdo měl jaký HCG...ty hodnoty jsou dost odlišné,ale kolikrát měli holčiny jen přes 100 a v pohodě....Zřejmě se ti později mimi zakouslo,tak to bylo na HCG znát :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Je nás tady víc s takovým názorem na svatbu :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Evi, kdyby šest :confused: já se převaluju už od 4,00 :rolling_eyes:
21. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Evičko maš pravdu prolézala jsem to jak to je stím hcg,ale řekla jsem si co se ma stat to se stane,ja to neovlivním takže budu v naprostém klídku.po dlouhe době jsem se tak prospala,jsem hrozna, zamávala jsem dětem jak sli do školy chudačci a zalomila jsem to :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
Tak to já vstávm pravidelně kolem půl osmé i bez budíku. Jsem naprogramovaná ještě z toho píchání při stimulce... :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
:sweat_smile: Když jsi dětičkám zamávala,tak to je v pořádku....a pokus si to tělíčko žádá,tak proč ještě neskočit do pelechu... :sweat_smile:

Albi tak to jsi ještě větší magor než já :grinning: A doháníš to pak nějak přes den,nebo vydržíš v pohodě?
21. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Tak já za chvíli razím na letiště,už se mi to zase rozjíždí,dnes už podruhý...tak se zatím mějte,pak musím připravit tatíka na cestu,zase mi odjíždí do Londýna...tak udělat řízečky na cestu,aby mi chudáček hlady nepomřel :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
Můj chlap je ze mě na nervy, když začnu v sobotu ráno rablovat v kuchyni, sice se snažím potichu no ale nádobí...
Přes den nespím, sice mě to bere po obědě, ale odolám.
21. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
jo,jo zamavala hups do pelechu,ale oni to berou sportovně :slight_smile:
21. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
Devčata jsem tu zpět, no nevěděla jsem jakej dortík vybrat, to bude mnamka, posílám k vám sladké dortové poselství.
Moc vám všem děkuju za podporu, ani jsem nečekala, že me takhle podpoříte a budetemít stejné názory, u nás je to také ovlivněné tím, že nemám rodiče (teda tátu jo, ale ten má jinou rodinu a ....tak proste), přítelovo rodiče jsou taky takový divný a hlavně si užili svatbu přitelovo ségry, takže tůdle nůdle, uděláme si to po svém, klidne v džínách, hlavně, že se máme rádi.

Holky s tím vstáváním je to něco, to je tím těhotenstvím to brzké vstávání to je normální. alespon tedy u většiny z vás.

Včera se mi miláček opozdil, slavil se sousedem narození toho mimíska, přišli oba zkoulovaný, ve jednu ráno mě vzbudili, no to bylo něco.
21. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
Koubi, tak to jsem těhotná už 8 let :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.