• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Koubovka, já to nezvádávám, já jim věřím, jen mě napadlo, jestli není problém ještě někde jinde u mě, jakože nejsem schopna udržet těhu nebo něco takového .... trošku mám právo mít takové myšlenky. Třeba se k tomu zítra dostaneme s dr.
Jinak já jsem přesvědčena, že miminko jednou bude ! Jen asi ještě nenastala ta správná doba.
Prostě mám v hlavě spoustu otázek a na všechny nemám ještě odpověď.
21. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
abig, takové myšlenky máme všechny to je jasný, taky si říkám, jestli není problém ještě nekde ve me, ale zase nepodařené první IVF je normální, když jsem otěhotněla poprvé přirozené, tak jsem potratila kvůli cytomegaloviru v placente,takže to bylo složitejší.
Musíme doufat, že to příště opravdu vyjde
21. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
MIši přesně tak jak říká koubi.Jinak lehni si vezmi si knížku nebo časák a zkus na to nemyslet,psychika je opravdu moc důležitá.Právě co vím,tak hodně holek pošpinovalo,já tedy ne,ale taky to může kdykoliv přijít.To se prostě mimísci pořádně zahnizdují a basta,takže hlavu vzhůru,včera jsem sem hodila těhu kemrouše,takže se to všem zadaří a basta,musíme bambulky pořádně chytat.
Peci,zůstan doma nikam nespěchej a s PN je to v poho.Já jsem doma už skoro půl roku od operace.A opravdu to nemá cenu na chvíli ukončovat hlavně kvůli korunkám.
Nanuš já měla hcg 550 14den po ET.Jo děvčata a stou sliznicí to vím přesně,vysvětlovala mi to doky.U prvního IVF jsem ji měla jen 6 a nezadařilo.A ted jsem ji měla něco přes 8 a 8 je prý hranice,takhle mi to bylo vysvětleno.
Albi držím pěstičky na OPu,teda doufám,že jsem to nespletla.
Zítra jedu do svého caru na krev a ultrazvuk,tak uvidíme zda se hcg trochu zvedlo.
Jinak všechny co něco čeká moc moc moc drží pěstičky.
Jinak se taky přidám do tabulky.
21. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET - duben / květen¨
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na .......-květen?

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
21. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj všem zazy můžeš mě hodit taky do tabulky mě čeká 2 IVF někdy v květnu :wink: dík
21. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
jasan
21. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Evaav- čekání 2 IVF-květen

Těhulky:
21. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
dnes mám čerstvých třicet let manžel se mě ptá co si přeji no co asi,aby dopadlo alespon ještě jedno miminko to je pro mě nejvíc.
21. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
Albi - 22.4. OPU

Těhulky:
21. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
Holky já mám tentokrát sliznici 12mm, minulé IVF bylo 10mm. Minimum je 8 mm.
21. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
evaav- blahopřeji k narozeninám :slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
Alvi tak to se budou krásně mimísci zahnízdovat,tu sliznici máš vážně moc hezkou.
Avaav:moc moc grtuluji k Tvým ,,30,,hodně zdravíčka a at se ti splní o tvé tajné přání
21. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
ahoj holky přidám se k vam do tabulky
Albi - 22.4. OPU
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec

Těhulky:
21. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
Eva, přidávám se ke gratulaci a přeju ti, aby se tvůj sen brzy splnil.

Zazy, tak to jsem přehlídla, že už máš potvrzeno z krve, tak to opožděně gratuluji taky.
21. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
Albi, tebe to čeká zítra, tak to budu od rána na tebe myslet. Tfuj tfuj tfuj
21. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak my máme tabulku, jo? :slight_smile: tak já se připisuju :slight_smile:

Albi - 22.4. OPU
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.

Těhulky:
21. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
abig zítra na tebe myslim...proberte s mudrou všechny možnosti!!! je lepší toho vědět víc než míň, hlavně se člověk nesmí bát zeptat. Já taky budu na mudru útočit kvůli dávkám...tak jsem zvědavá, ale myslim, že na to má každej nárok...od toho tam ti doktoři jsou :wink:
21. dub 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
Evi, sice jsme se asi tady ještě nepotkaly, ale gratuluju a přeju ti broučka do pupíka :wink:
21. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahoj Misando.... jaká byla grilovačka ?
To víš, že se optám .... jak to vypadá u tebe ? První injekci toho přechodového blé, už máš za sebou ?
21. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
No Mišo,kde se couráš holka jedna?Nějak nás zanedbáváš se mi zdá.... :rolling_eyes:
21. dub 2010 v 16:50  • Odpověz
Holky díky za podporu, hned jak dorazíme a budu schopná, tak napíšu info :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:01  • Odpověz
Abig ty jdeš až na odpo, že? Já mám OPU na 9,00. Řekni jak to ten Machač stíhá???
21. dub 2010 v 17:02  • Odpověz
albi zítra hodně štěstí
Mišanda nas opravdu zanedbavá,ale ona to napraví :slight_smile:
Evav vše nejlepší at se ti splní vše po čem toužíš :slight_smile:
Abig sliznice je moc pěkna ja měla u první kontroly 9 pak 10 a v zavěru 13 takže si myslím že to uděla dost :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:23  • Odpověz
Albi, on nestíhá ... OPU ti možná bude dělat Vitásková, né on ... u mě stihnul alespoň ET.
Bude na tebe myslet.
21. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
Abig - ta mi dělala OPU i naposled, ale je velice příjemná. A na kolik jdeš?
21. dub 2010 v 17:25  • Odpověz
Evaav taky se připojuji k děvčatům a přeji vše nejlepší ke krásným 30tým narozeninám....bože,jak bych je brala :grinning: Hlavně ať se ti splní ten největší sen a brzy se dočkáte miminka!!!
Albi tak zítra taky budu mačkat pěsti,ať to dobře dopadne....
Abig a na tebe taky samo odpoledne budu myslet a doufám,že pak napíšeš,že za pár dní jdeš pro mimísky na Ketík :slight_smile: :wink:
21. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
Ano byla příjemná, já byla u nich na OPU poprvné, bylo to všechno nové a jiné, byla milá, všechno mi vysvětlila a mohla jsem se i ptát (neměla jsem otázek) ... rozesmála mě, prý jestli si pamatuji, kolik vajíček jsem měla, že mi to říkala ... a já na ní, já jsem s vámi mluvila ?
Macháč mi napsal ať dojedeme od 13 do 16 ... prostě až se udělá někde mezírka ...

Evíku, ty si myslíš, že bychom fakt mohli jít během pár dní, když budu mít svou krásnou sliznici ?
21. dub 2010 v 17:38  • Odpověz
Abig, ale mám pocit, že říkal " uvidíme se ve čtvrtek", a předchozí ivf mě upozornil, že tam nebude. Tak uvidíme zítra, ale celkem tipuju, že to asi bude stíhat :wink:
21. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
Albi, uvidíš ... mě taky řekl, že se uvidíme ve středu a šup, byla tam samá ženská .... což mi bylo asi trošku příjemnější ...
Byla jsem ráda, že byl aspoň u ET, viděl, co jsme měli za embryjka a jak byl nadšený, tak bude asi tušit, jak se citím a na co všechno se ho budu chtít ptát ... :grinning:
21. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
Tak asi máš pravdu Abig, necháme to koňovi. Jo, takový mimina a nic, že? Divný. Ale myslím, že odpověď co se stalo nikdo nezná. Mě řekl, že si myslí, že je to věkem.
21. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.