• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
To je jasné, že na to není odpověď. Jen je na čase trochu prokouknout důkladněji mě ... :sunglasses:
Půjdeme do KETu .. a pak se nechám okouknout horem dolem a na podzim v nejhorším případě další pokus :wink: v tom mám jasno.

Mě řekl, že budu plodná i za 10 let .... jen neřekl, jestli těhotná :grinning: mám big zásobu, takže mám o starost míň ... jen čekat ..
21. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
No jo čekat, někdy je to děsný. Já jsem od přírody netrpělivá a taky jsem hned musela do dalšího, hlavně ať se něco děje,nesnáším nečinně sedět a čekat. Mražáky jsme neměli, tak hned IVF jak to šlo :slight_smile:
21. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
Tak taťka mi odfrčel směr Londýn a jsem tady sama,než se přižene ta divoženka :grinning:

Abig já na to spoléhám,že bys mohla jít už brzy....je spousta holek,co jdou do Ketu bez léků,když mají sliznici OK :slight_smile:
21. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
Evik má asi pravdu, já mám sliznici taky lepší než minulé IVF, myslím že si to tělo pamatuje :slight_smile:
21. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
Evik, jak dlouho budeš slaměná vdova? :grinning:
21. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
Divoženka říkáš, Evi ? No někdo tu maminku hlídat musí, ne ?
No, to jsi mi zase dala naději, že bych nemusela čekat další měsíc .... však uvidíme .... znáš to, když je furt vše v normě, tak jak to potřebuješ, tak to není ....
21. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
Albi, já mám sice velkou zásobu, ale zmrzlinky mám poprvé.
Každý Car to má jinak, znám holky, co mají zamraženo spousty, ale menší kvality, holt to má každý jinak.
21. dub 2010 v 18:18  • Odpověz
Evik má vždycky pravdu :grinning: :grinning:
Albi pokud vše půjde,tedy spíš pojede podle plánu,tak v pátek večer by měl přikrosit domů....takže zítra vyrazím do Praglu,potřebuju na sociálku něco vyřídit...to budu odpoledne zase grogy...Praha mi dá vždycky zabrat :grinning: :grinning: Jak nejsem zvyklá na mraky lidí,tak to je pro mě očistec...
21. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
Abig a jaká embryjka vám zamražovali?To bych byla moc ráda,kdyby jsi šla už teď a nemusela čekat na další cyklus :slight_smile:
21. dub 2010 v 18:22  • Odpověz
zas mě tady vyhazujou od PC, napíšu zítra :slight_smile:
21. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
Evíku, odkudpak ty vlastně jsi ?

Tak v jedné pejetce je 1expandovaná blastocysta a jedná časná blastocysta, v druhé je 1expandovaná blastocysta
21. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
Albi ahoj, zítra v 9, držím pěsti.
21. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
Abig no nádhernýýýý kousky,to půjde ti říkám !!!!!!Jinak já jsem skoro z Prahy,spíš takové předměstí bych řekla...vesnička jako prdýlka a do Prahy 10 km....kousíček od letiště!!!
21. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
Pokusím se vám sem hodit nějakou fotečku domečku a pejsků...
21. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Jo ták, prý prdýlka .... do takové jedné se za 2 roky (doufám) budu stěhovat ... :grinning:
Jestli jsou to nádherné kousky, to nevím .... za posledních pár dní mi to nepříjde ... né že bych to holkám nepřála, moc jim to přeju z celého srdce i duše, ale píchne mě to u srdce, když hlásí // s méně hezkými embryjky ....
Takže na hezké embrya já nehraju. :grinning:

Zítra k večeru dám info.
21. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Jé, ty máš hafany ... no, už se vidím s kafíčkem na terase ...
21. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET - duben / květen¨
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na .......-květen?
Evaav- čekání 2 IVF-květen
Albi - 22.4. OPU
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misi.21 -23- 15.4 ET-----TT 4.5

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
21. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
Nojo máme psíky,taky to bude trochu problémek,než si zvyknou na mimi,hlavně ten velkej,je hrozně žárlivej :unamused: No a kafíčko na sluníčku na terásce,,parádička...uvidíš sama...už bych do města nešla ani za nic!!!!

Budu zítra tak nervní,jak dopadneš,hned jak to půjde,dej vědět :wink:
21. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
Já jsem nedala do tabulky věk,ale snad to nevadí,už to není na chlubení :grinning: :grinning:
Půjdu asi skočit do spršky,ať jsem připravená na Přešlapy....koukáte na to někdo?
21. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET - duben / květen¨
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na .......-květen?
Evaav- čekání 2 IVF-květen
Albi - 22.4. OPU
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
misi.21---23---15.4 ET--------TT 4.5

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
21. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
Mišanda mi prvně nějak vypadla :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
21. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
Misi ty máš testovat až 4.května?To je dost dlouho nééé?Vydržíš to?19 dní po transferu,pokud dobře počítám...
21. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
Devčata, přeji krásný večer, tak mám za sebou návštěvu kamarádky u mě a návštěvu u druhé kamarádky u ní doma, tak mám asi vykecanou díru v hlavě, to bylo novinek.

albi, nevím,jesti jsem te jeste zastihla ale na zítra také tfuj tfuj tfuj
21. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
Misi me to taky přijde dlouho, já bych klidne testovala příští čtvrtek nebo pátek.
21. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
Jo a Evaav, také se přidávám ke gratulaci, vše nejlepší k narozeninám a hlavně jen samé dobré zprávy
21. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
Děkuji vám všem za přání manžel šel uspat Verču tak si Vás můžu dočíst než mi to tu obsadí :unamused:Koupil my kytku,bonboniéru a nerezovy pekáč to abych mu do toho něco uvaříla :grinning:
Misi 4.května to jed pro zpráviičky do Sanusu a co nás bude čekat dál,.Já po 1ivf vydržela netestovat po Ket taky,ale tumu jsem moc nevěřila no a ted nevím,nevím :fearful:
21. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Tak holky,už nejsem zase vdova...kde se vzal,tu se vzal..manžílek ve dveřích...jak se začalo létat,tak všichni chtějí letět a autobus jim není dost dobrý,takže jim to zrušili.Tak se rozloučím,krásný večer a zítra Albi a Abig hodně štěstí :slight_smile: Jak s vajuškama,tak s dobrýma zprávama!!!!
21. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
děvčata i já Vám držím vše co mám a hodně štěstíčka.
21. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz
Dobrou noc děvušky, zítra papa
21. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
No mě se zdá 19 dní taky hrozně dlouho,ale holky z UNICI říkaly,že to měly taky dýl,ale já ani nevím jestli k tomu vůbec dojde,kvůli tomu špinění. :frowning2: Mám hrozný strach,ale pořád věřím že se aspoň jednomu miminku u mě líbí a udrží se.... Mám takové divné bolesti,teď ještě ke všemu nemůžu vůbec spát... :frowning2: Modlím se aby to pro nás dobře dopadlo. Včera jsme se rozhodli že pokud se mi nerozjede regulérní mrcha,tak tast zkusíme o víkendu,to budu 10 den v neděli,pokud by mi bylo líp tak vydržím dýl,ale ta nejistota je fakt hrozná. Snažím se na to nemyslet,ale jde to těžko,vždyť to znáte... Je to na prd,ale nevzdám to až do poslední chvíle,tak moc bychom si toho mrňouska přáli...

Albi hodně štěstí,budu na tebe myslet...
22. dub 2010 v 01:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.