• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Tak vám přeji dobré ránko holky,tak nakonec jsem kolem čtvrté zalomila až do teď,tak aspoň něco. A to mě přítel než šel v 5 do práce ještě vzbudil aby se mě zeptal proč jsem nemohla spát :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 07:41  • Odpověz
autor
ahoj lásky moje.

no zanedbávám, ale dneska to bude snad lepší. máme tu šmíráka v práci, tak nemůžu nic :frowning2: je mi líto :frowning2: vám to vynahradim v tom červnu jestli to klapne :wink:

abig, jaja, mám v sobě první injekci, převčírem jsem už měla první nával :zipper_mouth: tentokrát je to rychlý...a jupí, za tři týdny už je utz, snad už to konečně rychlejc uteče...
22. dub 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
evi, domeček závidim...u nás ve městě převčírem vyhořeli zase dva byty..nějakej dobrák si nechal v bytě benzín v kanystru a on bouchnul a začalo to hořet...takže se prosě furt jenom bojim, že přijdu domu a něco bude špatně :zipper_mouth: musim dneska zkontrolovat jak máme pojištěnej byt a kdyžtak navýšit částku...je to v pédeli no...
22. dub 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
Evi, takže už máš jistý jenom jedno mimčo? :astonished: tak to ti mišanda dluží twistera :D
22. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko všem zdravím misandu a misi 21,já jdu zase za chviku s malou na cvičení tak pak na vás mrknu co je nového
22. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno !

Včera jsem se nestihla rozloučit, pač mi spadl kůň a už se nechtěl zvednout :grinning:

Albi, ty teď míříš do Caru, takže hodně štěstí !!! :grinning:

Kdo má dneska kontroličku, ať dopadne na 1.
22. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
holky dobré ránko.
Miši to mi vykladej o tom spaní,po ET to vubec nešlo a když jsem usla tak pravidelně ve 2rano jsem koukala do zdi,byla to hrůza.Ale ted se to zase otočilo a spím zase až moc :slight_smile:
Evi maš krasny domeček taky bych chtěla,ale bohužel jsme si koupili byt takže smůla,ale třeba někdy vyhraju ve sportce a postavím si i domeček :slight_smile: :slight_smile: no a ted se vracím zase na zem :slight_smile:
Všem co mají dnes doktory tak hodně štěstí :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky, děti jsou ve škole, tak je volný pc, tak vás jdu aspon pozdravit, všem přeji hodně štěstí dnes u doktorů a jen dobré zprávičky, těch špatných už bylo dpost a já mezi něma nesměla chybět, nemůže už se to sakra otočit? :frowning2:
22. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
ahoj peci, já se děsně omlouvám, teď jsem tu nebyla...ty jsi dopadla špatně? :frowning2: :frowning2:
22. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
misando-ani se neptej :frowning2: já měla na ty injekce opačnou reakci a to vajíčko nebylo ani zralé, takže se pochopitelně neoplodnilo :frowning2: dneska už o tom dokážů povídat, ale ořvala jsem to a ještě pořád to bolí......tak jsem tomu věřila a nic :frowning2:
22. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
peci, no dopédele!!!! to snad neni možný :frowning2: takže se ti to ale jako IVF pokus nepočítá...předpokládám...a co bude dál???

je mi to líto :frowning2: fakt si nikdo nedovedepředstavit, co musíme pro miminko vytrpět :frowning2: hlavně psychicky :frowning2:
22. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
misando-nepočítá, no já jdu v úterý k doktorovi, mluvili jsme jen přes telefon, byl z toho marný, říká dějte mi aspon tři dny, že to všechno znovu projde a uvidíme, pro co se rpozhodne dál
22. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
peci, no tak jsem zvědavá co bude dál...a hlavně kdy...jakej udělá protokol, kolik léků nasadí atd atd...ale věřím, že podruhý už to klapne, pač už zná tvoje reakce...on je vždycky ten první pokus hop nebo trop...no :frowning2:
22. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
no ted už je líp, ale byla krize, měla jsem chut to zabalit
22. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
peci, to já mám každou chvíli, takže chápu a rozumim...

jenomže já nechci zůstat bez dětí :frowning2: drží mě nad vodou akorát ta plánovaná žádost o adopci, když se nepovede...
22. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
misi-povede, ted už to pomalu přechází a přece se nevtdáme, no ne?
22. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
peci, zatim to určitě nevzdávám...stále jsem zastáncem čtyř pokusů :wink:
22. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
kolik ti ještě zbývá?
22. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
peci, s mýma vajíčkama dva pokusy, s cizíma jeden...na víc pokusů nemám...zdravotně, ani psychicky...
22. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
misando-to je fakt boj, mám to mnphem jednodušší v tom, že děti mám, ale ta touha je asi stejná.....já si nemůžu vybavit, proč vlastně nemůžeš otěhotnět? omlouvám se
22. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
peci, touha bude určitě stejná, ale tobě když se to nepovede, tak to časem přebolí a vždycky budeš tu rodinu svojí mít...já budu mít prd...kdyby se nepovedlo...pak mi zbývá adopce...

já mám tu endometriozu...nějakýho horšího stupně. a pak mám zvýšenou imunitu na trofoblast (obal embrya)...prostě všechno to jsou imuno problémy...líp jsem si vybrat nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: vyměnim s někym za vejcovody, nechce někdo? :grinning:
22. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
misando-to je fakt pešek
já jsem se senámila s jednou paní a ta taky svoje děti nemá, když mi vyprávěla ten její příběh, tak mi šel mráz po zádech. O dítě se pokouší 8let, vyměnila spoustu center, ted chodí tam jako já a ze 3zacedených embryji, které byly geneticky vyšetřeny, takže by se dalo říct jistota se chytlo jedno, zatím je to 5týdnu, tak se uvidí, moc ji to přeji, tak jsem zvědav, jak dopadne........prostě těch příběhu je celá řada a my bohužel patříme mezi ně. Někdo to má lehčí, nekdo težší, ale musíme to zvládnout, jsme holky šikovný,ne?
22. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
peci, tak to tvojí známou obdivuju, na tohle já bych neměla...aspoň bych si fakt musela zažádat o adopci a pak se snažit dál. člověk by se po čase měl zaměřit asi na něco jinýho, to je můj názor. 8let je hrozně dlouhá doba...kdybych si zažádala o adopci příští rok, tak dostanu malýho prcka..kdybych si zažádala za 8let, daj mi třeba pětiletý dítko :frowning2:
22. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
ona má holčičku adoptovanou, ted je jí 7let a dostala ji když ji byly 2roky, ale ta touhá mít vlastní a prožít si všechno, co k tomu patří je asi mnohem větší a tak prpstě bojuje dál, já bych na to taky neměla
22. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
nic, utíkám vařit a zase zítra na vás kočenky moje kouknu :slight_smile: jse,m zvědavá, jak pořídila abig a co vymysleli dál
22. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky,¨
přeju krásné ráníčko, u nás je zase krásně sluníčkově.
Peci z té paní mám husí kůži, nemám nic proti adopci, ale také bych chtela mít vlastní mimi.
Holky musíme jen doufat, že nebudeme takový případ. Vím, že jsme každá originál se svými problémy, ale určite to vyjde.
22. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
U nás na Vysočině je dneska taky krásně,jen včera tady spadlo pár kapek,jinak sluníčko...
22. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky

tak jsem tu zase po dlouhe dobe. Byla jsem na dovce, byla jsem doma v Cechach :grinning: :frowning2:
22. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
nazdar cutce :slight_smile: a jak bylo???? co novýho u tebe? :slight_smile:

holky, my tu máme taky krásně a to hlásili, že bude hnusně :slight_smile:

holky, tak je jasný že já chci taky vlastní mimi, zažít si to těhotenství, ale pokud mi nebude přáno a dáno, tak s tim nic nenadělám...hlavní je, že děti budou aspoň nějaký, i když adoptovaný. nikdo jinej nemá ani možnost to IVF vyzkoušet
22. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.