• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Misando, máš pravdu, nekdo tu šanci opravdu nemá, takže když mi jí máme tak budeme bojovat
22. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
bylo prave az moc hezky, ale to vzdycky a pak mam chut se stehovat zpatky :unamused:

jinak do pondelak musim schodit tech 6 kg, jdu k ty sestre pro hormony, teda jestli mi je vubec da kvuli ty vaze :rolling_eyes:
22. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj krasotiny :slight_smile: :grinning:
Mišando,tak jako vědma si se moc nevytáhla :grinning: :grinning: Ale já jsem šťastná,že bude jen jedno,takže ti i twistera odpouštím :grinning: Se sousedama mi povídej,taky jsme měli kdysi prima pána nad náma...skoro pořád byl vožralej a vždycky se šel vešer koupat a vytopil nás....pak jsme trnuli hrůzou,aby si ještě nedal před spaním v posteli cigárko :grinning: :grinning:
Misi testni jak uznáš za vhodné,ale ten 10 den už by to mohlo něco vylézt...dokud nekrvácíš,je velká šance na úspěch..
Nano už se ti to krátí viď?Jdeš zase ve středu?
Cutce zdravím,ještě se neznáme,ale určitě se brzy poznáme...jak bylo v rodné hroudě?
:grinning:
Jinak ahoj Peci,Koubi,Abig,Zazy..sakra nás tu ale je :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
cutce, do pondělka shodit 6kg???? :astonished: ale to je hrozně moooooc :frowning2:

evi, to nevadí, ale já hlavně věděla, že KET vyjde :wink: hlavní je, že tam je :slight_smile: rozmazlenej junior :slight_smile:
22. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
evi: koukala jsem do alba a vidim, ze jsi zrovna objevila a jsou potvrzena //. to je skvely, gratuluju :slight_smile:

misanda: no uvidime, kdyz nas nevezmou tak holt to bude trvat dyl :frowning2: nez schodim ty kila :frowning2:
22. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
jinak uz se mi rozjel podnik. Webovka uz funguje,jsou tam teda mensi problemy ted se zoom in nad obrazkama, ale juknete

www.brideshoes.co.uk :wink:
22. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
Jinak u nás taky slunečno,ale dosti chladno,ráno byla autíčka namrzlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale víkend by měl být vydařený,v neděli až 20 stupňů...a tou vdovou nakonec budu...odjíždí dneska.
Večer jsme zase měli estrádu s ježkem...ti naši psí pakouši jak vyčmuchaji ježka,tak je zle...a jestli se to bude dneska opakovat,tak nevím,jak to zvládnem,toho velkýho bejka musíme rvát,což já teď nemůžu...no bude veselo :grinning: :grinning:
Je to jakoby sem sem lezli schválně...
A pěkně jsem se teď přecpala...udělala jsem lečo s brambůrkem a nějako se mi to vrací.... :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Cutce díky moc...jinak nechápu,proč tam u vás jsou tak ujetý na kilča....tady u nás kolikrát přijde paní...dalo by se říct pořádná..krev a mlíko a nikdo to neřeší....myslím,že je to nesmysl...otěhotní i holky se 120 kily...vrať se domů a bude!!!!!Taky ti nikdo nebude nic přikazovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mišo tak jsi napůl vědma,když jsi uhádla Ketík...a rozmazlený to rozhodně nebude... :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
Botičky jsou to nádherný...a Míša už si koukám vybrala....já jsem spíš na sportovní botky...nenosím sukně ani šaty,takže střevíčky moc neřeším...mám hnusný tlustý nohy,tak je musím skovávat jooo a křečový žíly ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
:grinning: schovávat tam asi mělo být že?Měla bych si dojít na doučko :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
evi já mám taky klustý nohy, ale já to ráda nosím i k džínům tohle :grinning:

teď si potřebuju taky na naše letní túry koupit něco sportovního...doma už mám takový napůl rozpadlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak nosim balerínky, žáby :slight_smile: jako teď :slight_smile: podpatky jsou krásný ale nepraktický a hlavně to ničí záda :wink:
22. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
evi: dekuju, ale to bych si musela vzit mesic dovoleny, coz nemam :frowning2:

jinak to jsou prevazne pro nevesty. ja jsemt aky sportovni, vubec boty na podpatku nenosim, ale mela jsem jedny z nich a mela je na sobe 12 hodin a druhy den jsem nemela ani jeden puchyr :grinning:

misi: koukam, ze sis vybrala :slight_smile:
22. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
cutce, kolik vyjdou ty "moje" botičky??? škoda, žes to neměla dva roky zpátky...a že jsme se neznaly...tady je děs sehnat svatební boty...

jinak já z podpatků taky nemám ani jeden puchejř nikdy. navíc to krásně prodlouží nohy a člověk vypadá hubenější že? :slight_smile: ale neumim na tom stejně pořádně chodit, potřebovala bych nějaký školeníčko :grinning:
22. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
misi: 2500,- Kc , ale v Cechach bys je sehnala za min. Skoro kazda ceska webovka, ktera prodava boty, prodava tyhle taky :wink:
22. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
cutce, fakt??? :slight_smile: tak to se schválně mrknu :slight_smile:

jo, ale prej teď už špičky nejsou tak frčavý :slight_smile: teď frčí zase špičky do kulata :grinning: co jsem teda četla v nějakym módnim časáku :slight_smile:
22. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
misi: ty botky co tam mam, jsou v Evening shoes a maji uplne jiny pozadi, ty jsem fotila sama, kdyz jsem byla v Polsku za dodavatelem, tak ty muzes mit v jakykoliv barve.

On je tam mel v ruzove a pak tmave modre, ale jsou s kulatou spickou a muzes je mit klidne i ve fialove, zelene atd. :grinning:
22. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj cutce,tak přeci ses nám vrátila :wink: Škoda že už sem si svatební koupila,u tebe bych si vybrala hned,tady je to fakt dě něco sehnat,tak jsem koupila první bílé s malým podpatkem,ale jsou dosti nepohodlné :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže hned po obřadu se zouvám :grinning:
22. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
ahojda holky,konečně jsem se sem zase urvala :slight_smile: ale tak snad už bude více času :slight_smile:
peci: drž se :wink: a naděje umírá poslední a je super, že pan doktor je tak fajn..určitě vymyslí něco super a mimísek bude :wink:
jinak všem holčinám gratuluju k tlustějším čárečkáma těhulkování :slight_smile:
jinak já mám taky novinku..včera jsem byla opět na UTZ a pokud se zmrzlinky dobře rozmrazej, tak jdu v pondělí na KET
22. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
misi, kdyz jsi na me strance a prejedes mysi nad obrazkem, jak se ti ukaze ta zvetsenina? Dela to nejaky prodlouzeny tvary a neukazuje se to poradne a nebo je to hezky ctverec a je to pekne videt ta fotka?
22. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
misi, tak to jsi měla štěstí, já teda nesehnala nic a za svaební bílý botky se mi tři tis.dávat nechtěli. pak jsem teda koupila přes nějakou holčinu na beremku, ale měla jsem strach že mi nebudou sedět...no seděly :slight_smile: stejně jsem se hned po obřadu přezula do žabek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

cutce, koukám, že variant je sakra plno...týýý jo..mít ke každýmu obleční stejnou barvu botiček...sen všech žen..nebo ne? můj jo :grinning: a ještě mít stejnou barvu kabelky :grinning:
22. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
Mě se to zobrazuje hezky...
22. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
cutce, mě šla ta fotka vidět normálně celá...nevim jak ostatním :slight_smile:
22. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
misi: no me prave ze ne, ja ji mam jak obdelnik bilou a fotku vubec nevidim, tak jsem mu to psala, aby to opravil a on mi napsal zpet, ze je to vse v poradku, tak proto se ptam

to je divny :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Míšo já mám mega tlustý...když sháním džíny,tak to je noční můra...nic přes ty kejty nenatáhnu....moc se těším,až budu shánět těhu džíny,už teď pokukuju na bazárku,kdybych nějaké zahlídla,tak okamžitě objednávám.Oni si myslí,že všechny mají nohy jako laňky...to já fakt nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
cutce a nemůžeš to mít jenom v nastavení internetu????

evi, já mám taky džíny vel.42 :wink: a přitom trička mám M :slight_smile: tak si udělej obrázek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
a těhu kalhoty děsně závidim, na ty se jednou těšim, musí bejt mega pohodlnýýý!!! :slight_smile:
22. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
misi@ prave, ze nad tim premyslim, ale kolegynim se to taky poradne neukazuje. To je jedno, hlavne aby se to ukazovalo ostatnim :grinning:
22. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
evi jdu ve čtvrtek,ale dnes mi psala kamoška byla na prvním ultrazvuku je 6+4 a dnes už bilo srdíčko tak mam hroznou radost i za ni,taky byla na IVF :slight_smile:
22. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
Cutce mě se to taky ukazuje dobře :slight_smile:
Mišo no to já taky,tak jsme na tom velikostně podobně,ale já už asi 40 teď neoblíknu,pže se mi nadouvají kozénky :grinning: :grinning:
Nano tak to je super,taky už se na to těším,ale ještě moooc dlouhá doba...až 5.5.jdu na UTZ a teď jsem se ještě objednala na 13.5. na kontrolu na Imuno do Podolí...
Salopko to je senzační zpráva,že už ses konečně dočkala a bude Ketík.Mám z tebe velkou radost a určitě tě za to dlouhé čekání čeká sladká odměna :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.