• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Jééé Eviku to jdeš na moje narozeniny tak to bude super :slight_smile:
22. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahoj holky
salop drž se to je skvělý
holky ja beru ty prasky na zastavení toho špinení a furt malounku špinim pokud to neprestane do patku tak budu muset asi na tu kyretáž no uvidim co mi rekne v uterý
22. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz
cibi ahojky no uvidiš jak dopadneš v utery,snad to bude dobré :slight_smile:
solop to by bylo super takže držím pěstičky
22. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
Nano prosím tě můžu se tě zeptat jak dlouho jsi špinila a kdy sis udělala první test???
22. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
salopáčku, já jsem tě ouplně přehlídla. tak to je super!!!!!!! to z tebe bude brzo těhulína!!!! tak na tebe moc myslím!!!!
22. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
špinila jsem jen ten 6den po ET a test jsem měla pozitivni 9den po ET.a co ty jak se cítíš :slight_smile:
22. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
No já právě špiním trošku i dneska,ale nejsem špinavá,spíš jenom trošku na toaleťáku. No čekám a doufám že se mi to nerozjede. Taky mě pobolívá podbřišek,tak jako občas píchne,ale to už se asi moc sleduju... Ale mám mnohem lepší náladu než včera a pořád je přemlouvám ať tam zůstanou... :slight_smile: Ale teda třeba vysávat nebo žehlit nemůžu,to břicho bolí.
22. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
čau holky..tak kazím statistiku druhého IVF.. s hcg, 17,5 po 14 DPO je to prostě na h....o ,ale asi jsem ani nic jiného nečekala... tak přeji všem čekajícím úspěšnější bilanci... :unamused:
22. dub 2010 v 15:05  • Odpověz
Nierika tak to mě mrzí :frowning2: příští pokus bude určitě úspěšnější :wink:
22. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z Brna, sicew jsem dojela už před dvěma hodinama, ale jsem grogy - minule jsem byla hned fit, jako bych nic nepostoupila, tantokrát je to úplně jiné mám děsné bolesti břicha a musela jsem si vzít prášek od bolesti- a to je u mě už něco :unamused: . Takže 7 oocytů, zítra budu vědět kolik je jich schopných. Takže shrnuto -i přes silné dávky hormonů je bilance stejná jako minule s normálníma dávkama. Ale 7 je dobrý, mohlo to být horší :wink: .
Ale fakt se cítím pod psa
22. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
Ahoj Albi, odpočívej a věř jim.
Ahoj Nierka, jak říká Evi příšte to vyjde.
22. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
díky moc holky...ale ještě nechci být natěšená moc, páč to taky zmrzlinky nemusej zvládnout...ale uvidíme...další krok to přeci jen je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
evi: mno uvidíme jestli bude odměna...snad ano :slight_smile:
misanda: mno já jsem taková malilinkatááá nenáápadnááá :grinning: uvidíme po pondělku :slight_smile: kují moc..a já budu držet pěstičky tobě. jestli se to povede u mě, tak už všem :slight_smile:
22. dub 2010 v 15:24  • Odpověz
Albi ahojky,to je dobrý výsledek..7 kousků stačí,hlavně ať se pěkně oplodní :slight_smile: Teď odpočívej a hooooodně pít a papat jogurtíky!!!
22. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
Albi 7stačí,to je tak akorat :slight_smile:
NIerka mrzí mě to,ale příště to už vyjde uvidíš,ikdyž vím jak se ted citíš :frowning2:
22. dub 2010 v 17:01  • Odpověz
Ahoj zlatoušcí, omlouvám se, že odbíhám od tématu, ale dnes je definitivne potvrzebý termín 4.9.2010 v 15:30 - mám hroznou radost.
22. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
Holky, zítra bude teprve konečný výsledek- ještě mohou být nějaká nezralá, tak jich bude míň. Holky, ale mám doooost bolesti v podbřišku, abych vydržela musím si brát ibuprofen, ne že by to ustalo, ale je to snesitelnější. Mě to zaráží, jelikož minulé OPU jsem byla jak rybka. Tak nevím co si o tom myslet, nemůžu pomalu ani chodit. Má s tím některá zkušenost?
22. dub 2010 v 17:44  • Odpověz
Albi, to je tak, že to proste pokaždý probíhá úplně jinak, jestli máš velké obavy, tak si zavolej do Caru a budeš klidnější.
22. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
Koubi, nechci dělat hypochondra :sunglasses: a tak radši počkám do zítřka, třeba to přejde a taky se z toho možná trochu vyspím.
22. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
Teď jsem si přečetla na jiných diskuzích že to bude asi normální :slight_smile: Tak jenom vydržet :slight_smile:
Zítra budu volat kolik bylo z folikulů vajíček a kolik oplodnili. :slight_smile:
22. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
Koubi na co máš potvrzený termín, nějak mi to uniklo.
22. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
Albi to k tomu určitě patří to bolení,je to zásah do organismu a že jsi to prvně neměla,to nic neznamená...odpočívej a hodně pij!!!!A zítra budu držet,ať mají pro tebe výborné zprávy :slight_smile:
Koubi je to termín svatby?Jestli ano,tak předem gratuluji....to jsme tě tady do toho pěkně navrtaly :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
Joooo, ta svatba, hned mi to nedošlo :grinning:
22. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
Albi já ale nevím přesně,jestli je to svatba...Koubovka nám utekla,tak snad jsme se trefily :grinning:
22. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
Já ne, ty :sunglasses: mám dlouhý vedení :grinning:
22. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj !

Nieri, tak to mě moc mrzí, už jsem myslela, že se konečně na tebe usmálo štěstí :frowning2:
Salopa, tak super, gratulka ke KETu ...

Jinak jsem vás přečetla jen tak zběžně ...
22. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
Jak jsme dopadli. Chvíli si dr. prohlížel zápisy v počítači, aby byl v obraze, srovnal první IVF s druhým. Zamrkal těmi svými očky a usmíval se.
Pak řekl, že to, co se stalo a hlavně proč se to stalo se nedá vysvětli, jedno je jisté, že se tam něco dělo (v bříšku), pač prý // na těhu testu vykouzlí maximálně pregnyl, ale ten je v těle max. 5dní, takže pregnyl to u nás nebyl, takže to bylo těhotenství.

Z 80% byl problém u embryí, z 20% u mě.
Plán je takový, že KET bude přístí cyklus, pač tento to nejde, protože si není jistý, jestli ovuluji, tak nechce vyhodit jen tak pokus, takže nasadíme od 1DC léky na zastavení ovulace, 12-14 den UTZ kontrola, pokud bude sliznice jak má být, tak se zmrzlinky rozmrazí a dají mi je zpět do bříška.
Pokud tento pokus nevýjde, jsme domluveni, že podstoupím laparoskopii, hysteroskopii, testy krevní srážlivost, nové genetické testy a pokusíme se zjistit, jestli není problém u mě,abych jej mohli následně řešit.
Opět zopakoval, že pokud jsou embrya OK, že nevidí důvod, proč nebýt těhotná.
Mezi dveřmi mi zase řekl, nebojte miminko bude. No, co na to řict, že ? Prý ho mrzí, že už jsem viděla // a nakonec došlo ke krvácení.
22. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
koubi: no supeeer :grinning: to bude veselosti:o)
albi: Patří to k tomu všechno, bolení bříška, nafukování bříška a tak. Neboj se, to přejde :wink: A jak říká evik, tak hodně píít, ale fakt megahodně :wink: Jinak 7 kousků je super úrodička :wink:
abig: díky moc
To je super, že tě doktor tak skvěle podpořil. Hned to člověku dodá zase více energie, co?:o)Podle mě to asi ti doktoří(někteří) musej prožívat.
22. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
Ahoj Abig,tak to jsou dobré zprávy nééé?Tak ještě chvíli vydržíš do dalšího cyklu,myslím,že těch pár dní už tě nezabije :sweat_smile: Pan doktor ví,co říká....miminko bude a to je hlavní!!!!!!!
22. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
Díky holky, jinak jdu v pondělí do práce. No umíte si představit, jak jsem nadšená, že ? :grinning:
Ještě jsem si vzpomněla, že důvod proč z 14 vajuch se oplodnilo jen 8, je čistě jen na tom našem špatném spermiu, že je strašně rád, že mám tolik vajíček, pač kdybych měla 4, tak by to nemuselo vůbec dopadnout. :unamused:

Albi, krásná úrodička, vydrž holka, bříško bolí a pobolívat bude, jak psala Evi, tak musíš hodně pít, kdyby to nebylo k nevydržení, volej do Car nebo jeď rovnou do nemocnice, ale myslím, že až tak akutní to nebude. Jen musíš odpočívat a šetřit se a hodně pít.
22. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
abig vidíš to bude ketík a pak těhulení :slight_smile: můžu se tě zeptat,taky jsi brala utrogestan?nějak mi to ulítlo :slight_smile:
22. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.