• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Nana, baže jsem brala, 3x denně 2 ...
22. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahojky, dneska jsem byla spíše jako divák a celý den vás převážne čtu.
Abig, to bude super, důležitý je, že te tak krásně podpoří, tím sis jistější a špatné myšlenky jsou do pozadí.
Jo a ten termín byl na tu svatbu, dneska jsem to rezervnula na matrice, v pondelí půjdu pro žádost. Jediný, co si neodpustím budou šatičky, sice ne ty úplně princeznovský, ale nějaké hezký bílý korzetek se sukní si neodpustím. Tak se moc těším, na internetu jsem si už vybrala i prstýnky a dneska mi je přítel schválil, tak jsem ráda.
Snad půjdu k oltáři už s pupínkama v bříšku....moc bych si to přála.
22. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
koubi To já bych si přála taky,ale jestli to teď nevjde,tak se mi to nesplní,páč červen se neuvěřitelně rychle blíží :wink: Jinak taky samozřejmně gatuluju,je to paráda se na to těšit... :wink:
22. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
koubovka: do šatiček určo jdi :grinning: hezky dávej hezky dávej fotečky do alba :wink:
22. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky zlatíčka moje,Tak já dneska byla v cyru na krvi a ultrazvuku,na něm ještě nic vidět nebylo,prý je to brzy 16 den po ET,HCG bylo 1501
Evi kdy tobě bylo vidět už na ultrazvuku??
Miši neboj špinění ustane,já si dělala taky test 10 den a byla tm slaboulinká druhá čárka.Budeš těhu uvidíš,musíš rozšířit řady.
Salopko,super bude Ketík,tak šup šup at už těhulíš snámi.
Abig,to jsem ráda,tak to máš za chvíli,a uvidíš tentokrát to výjde a přidášse k nám.
Albi já to po odbětu měla po každé jinak,u prvního bříško nebolelo,ted ano,je to také tím,že jsou zvětšené hodně vaječníky,odpočívej a hodně pij a jez bílkoviny.Vajíček jsem měla já o jedno méně.Určo budeš mít bojovníčky.
Tak Mišando,já bych si ty vejcovody stebou klido vyměnila,ale bohužel je nemám.A nezlob mě stema řečma :slight_smile: ,když se to zadařilo mě tak prostě tobě taky a už nechci slyšet nic jiného,juuu :sunglasses: Už si tě představuji s pupíkem
Děvčata uděláme pupíkouvou párty co vy na to :grinning: :grinning: :grinning:
Pokud jsem na někoho zapoměla omlouvám se a na všechny moc myslím a držím pěstičky
22. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky, díky za podporu, určitě přidám fotečky v šatičkách až si je vyberu.
Jak píše Zazy, taky už me napadlo, že bychom se mohli jednou sejít, třeba s pupíkama nebo až mimčama, určitě nám to všem vyjde.
22. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
zazy: vidět bude :wink: a hcg je super, ty těhule naše:o)
Jooo...to by bylo mejdlo :grinning: A ládovat se budeme utroušem :grinning:
22. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak už jsem zase tady :slight_smile:
Zazy já jsem byla na UTZ 21 den od transferu a bylo to hooodně malinký,takže buď v klídku.A kdy jdeš na další UTZ?

Koubi tak jste se do toho vopřeli :grinning: :grinning: to je super,moc ti to všechny přejeme,hlavně aby jste si to udělali podle svých představ a byl to váš velký den!!!!!!A aby to bylo s miminkama v pupíčku se musíte snažit vy a páni doktoři... :slight_smile: :slight_smile:

Kdyby bylo tak jednoduchý se sejít,jako si tady píšeme.... :confused:
22. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz
Evik, budeme se snažit, jen jak mi o tělo a můj stav dovolí, snad to bude brzy.
Jo, kéž by to bylo tak jednoduchý, ale domluvit se jednou a sejít se na půli cesty všech by nebylo špatný.
22. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Přeju všem krásnou dobrou noc :wink:
22. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
Dobrou noc skoro pupkandy, stimulky a těšitelky na stimulku a ketky
22. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
Tak já také popřeju dobrou noc a půjdu to zalomit :slight_smile: Zítra se dostanu k netu asi až odpoledne,tak se mějte krásně a užívejte zítřek...určitě bude sluníčkovej :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
ahoj
koubovka to je krásný termín svatby, to mám narozky kulatý :wink:
22. dub 2010 ve 23:41  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
Tak jsem se z toho vyspala a už mi otrnulo :grinning: , ty bolesti k tomu asi patří, jen jsem měla strach, aby se mi nějak nezhatil ET.
Jinak bolí pořád, ale ne tak abych musela šahat po lécích od bolesti :slight_smile: . Takže pohodička :slight_smile: . Jen mě zmátlo, že minulé OPU jsem hned z Brna jela na kávičku k ségře a nic mi nebylo.
Odpoledne se chystám do Olmiku, malýmu nějaký trika na koupit, ze všeho příííšerně vyrostl. Má 8 roků a už obleče moje trika :astonished: , no je to kus chlapa :slight_smile:
Abig - Machač tam byl, ale punkci mi nedělal, bylo tam toho hodně ten den. Měla jsem takovou mladou černovlasou doktorku, velice příjemná, nicméně na jméno si nevzpomenu. A jinak dobrý, že jdeš zase bojovat :wink: jednou se to podaří
23. dub 2010 v 07:40  • Odpověz
přeji krásné ránko :slight_smile:
albi velká gratulace, je to super :slight_smile:
23. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahoj Peci :slight_smile: včera jsem tě tady nezahlédla
23. dub 2010 v 08:04  • Odpověz
albi-no ono je to tak, miláček odjel do školy a notas si vzal seou a tady na počítači mám šanci, jen kdžyž jsou kluci ve škole :slight_smile:
23. dub 2010 v 08:07  • Odpověz
Tak to jo, ale určitě ti bylo smutno :wink: Kdy jdeš k tomu Machačovi, asi příští týden, že?
23. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
jo bylo, to víš, že na vás pořád myslím :slight_smile: jdu v uterý a jsem zvědavá co bude dál.....jsi na neschopence?
23. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
Jo, ale už se mi to krátí. Jsem už dlouho. U nás v práci to stálo zaprd, snížili nám platy o 25%, takže jsem musela odejít ze dne na den, aby mi zůstal nějaký průměr. To bylo loni. A už jsem věděla, že se bude řešit moje těhotenství, ale byly nějaký komplikace a záněty a tak se to natahovalo, že 1 IVF byllo až v lednu, teď druhý a uvidíme, pak budu muset pádit do práce. Tehdy jsem vsadila vše na jednu kartu- že budu těhotná a zůstane mi lepší neschopenka.
23. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
albi, takl když to klapne, tak buideš pokračovat,ne? Od koho máš neschopenku? Jsem uplně ve stejné situaci, od 1.4.2010 mi snížili úvazek na 6hod a tím pádem i peníze o 4tis na základu, tak jsem musela taky nastoupit, protože ted jsem doma ještě za slušný peníz, ale z toho nového příjmu bych si to nemohla vůbec dovolit a ted mám nwrvy, protože tím, že nedošlo ani na ET, tak jsem zvědavá, co bude dál, ale vím určitě, že pokud Macháč vymyslí další pous, tak to přerušovat nechci, tak snad se s ním nějak rozumně domluvím, ale nervy z toho mám :frowning2:
23. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
No právě Peci, to je ten problém, taky bysme nevyžili a v mé situaci - a to i v tvé- sháněj si novou práci za slušný peníze aby jsme měli průměr a mohly být doma na PN, já pokud budu těhotná tak můžu pokračovat dál, jinak ne.
23. dub 2010 v 08:21  • Odpověz
no já jsem doma od 30.3., tak ještě mám naději, že budu moci a ty jsi jak dlouho? A máš neschopenku od Macháče?
23. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
Já právě od Machače nemám, mám od svého gynekologa, ví že postupuju IvF a tak jsem doma. Machač mi říkal, že u něho bych ji dostala dnem kdy začnu stimulovat. Ale já jsem potřebovala nepřerušovat. Jakého máš gynekologa, s ním by ses nemohla domluvit?
23. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
jo já myslím, že mohla a Macháč mi jí dal hned, jak jsem mu řekla, v jaké jsem situaci, říkál, že to je ten nejmenší problém
23. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
utíkám něco podělat a žehlit a pak zase nakouknu :slight_smile:
23. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky,pořát trošku špiním,už je to třetí den,ach jo,kéž by to už ustalo :unamused: Ke všemu mě v noci začal bolet záda,tak jsem ráda že si sednu a pakzase vstanu. Sluníčko tady krásně svítí.
A když se bavíte o těch neschopenkách,tak mě málem trefilo když teď přišla první... Snad se to teď trošku zvíší... :wink:
23. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
Holky krasny den přeji vam všem.U nas bude dnes krasně :slight_smile: Miši musíš věřit že to bude dobre.Nejhorší je to že to neovlivníme :frowning2: ale věř že to bude dobré :wink:
23. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Hezký slunečný den !

Jdu vás pozdravit, jdu totiž uklízet, pač o víkendu neteče teplá voda, takže to musím udělat dnes a taky navařit na zítra, ať to jen přihřeju a nemusím se pak koukat na hromadu špinavého nádobí ... :confounded:

Peci, tak s tou nemocenskou to dopadlo tak, že když jsem se zeptala, tak řekl, ukončíme jí u sestřiček. Byla jsem ráda, že mě vůbec nechali doma ještě dneska, málem mě hnali do práce hned. Už vidím šéfa, jak by se dnes tvářil, kdybych dneska přišla do práce, dělám v účetní firmě a dneska finišují s kvartálem .. :unamused:
A to jsem zvědavá, co udělá, až mu řeknu, že za měsíc mu zdrhnu zase ...

Zase na vás příjdu mrknout.

Misi 21, klid, dokud nekrvácíš, je to v pořádku.
23. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
MIši nechci tě zklamat,ale takovou jakou budeš mít nemocenskou první,tak takouvou budeš brát pořád.Je to síla.já mám taky každý měsíc stejně,to je ten jejich Janotův balíček.Dřív když jsi marodila,tak čím to bylo déle,tím jsi na tom byla lépe.Tenhle rok to bohužel tak není.Jinak to ustane to špinění uvidíš.A dělala jsi si testík???
Vidíš Albi jsem ti říkala,že to povolí ty bolesti,hlavně hodně pij.
Evi na ultrazvuk půjdu asi v úterý
23. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.