• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Verčo, taky držim!!!! už se ta smůla musí prolomit"!!!
12. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
smutní ano, ale prej do třetice jen to dobrý a to už určitě vyjde, oni prý čekají na ty dvojčata :grinning: jsou zlatí i manžel, to je sluníčko.......dělám to jen kvůli němu, mít jinýho chlapa, tak bych do toho nešla, on si to zaslouží a hlavně ti dokáže říct, jak si váží toho co pro něj dělám a to ti chlap jen tak neřekne
12. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
peci a ty jsi vlastně nestimulovala, ne? ty jsi měla nativ, ne??? vim, že jsi měla dvě vajíčka..jestli si pamatuju dobře...?

jako s takovym chlapem musíš fakt zvládnout všechno!!!!
12. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
tak hlavne hlavu vzhuru :wink:
12. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
kdo testí další? cibi, že? :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
ty jo peci, dve vajucha a bez stimulky, to je super, to budes moct jit brzo na dalsi, jestli jsi vazne byla bez stimulky :slight_smile:

verca: urcite prijd rict jak jsi dopadla, budu drzet pesti at je vse ok.
12. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
díky,,a určite přijdu říct,,,,ale jak říkam musime bojovat,,,vim o čem mluvim,,bojuji už 10 rokem,,, :frowning2: ale život jde dal a snad se brzo dočkame,,,
12. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
Verčo, já si to nedovedu vůbec představit...10let je nářez...nenapadla vás třeba během toho myšlenka na adopci...??? :confused:
12. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
verca777: teda 10let? a jak dlouho s carem? to uz se to preci musi prolomit, ted to vyjde, uvidis! :sunglasses:
12. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
verco ja ale 10 let nemam :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
12. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
no me to napada,,adopce,,ale muj muž se k tomu nejak nevyjadřuje,,,a s carem 3 rok a takovych 5 let sme meli i vyluku,,že sem nikde nechodili,,,ale co už,,,je mi 32 a ale nic,,, :slight_smile: nebudeme stresovat
12. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
verčo, tak s darovanýma to snad dopadne dobře, nebooooj...
12. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
ale potešim vas ,,znam jednu diskuzi a tam jedna kočka otehotnela napoprve z ivf,,, a čeka dvojčatka,,a další otehotnela ted s minimalky,,a ješte jedna)))mela za sebou 2 ivf a 1 ket a nakonec přirozene))neni to nadhera)))
12. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
holky, loučím se s váma, jedu dom, nakoupit, udělat žroutovi večeři a večer tady buduuuuuu a dočtuuuu (možná) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pa, lásky moje :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
kež by,,,,,tak pěkny den,jdu ke tchyni))))) :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
misando tak papalalá, je teda vecer asi nebudu a vikend si nejsem jista jestli zvladnu, uvidime, kolik toho tady nadrbete, to budu v pondeli cist cele dopoledne :grinning:

tak papaaaaaaaaááááááá
12. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
holky já tím, že nemám zdravotní priblém, tak tomu moc nerozumím, já brala jen 3-7den cyklu glostík a nic víc, poprvé jsem měla 4foliky a po druhé dva, tak nevím, jak dlouho se musí čekat :unamused:
12. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
misanda: packo, hezky vikend. No ja jsem jeste v praci a jeste budu 2 hodky :angry:
12. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
peci: ja nevim, ja tomu zatim nerozumim, ja jeste nebyla ani jednou :unamused:
12. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
cutce-zachvilku budeš vědět všechno, neboj chvilku tady a holky tě přivedou do obrazu :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
peci: co je folik? Ale co nechapu, ze jsi mela 4 pri prvnim a to nefungovalo a pri druhym jsi mela jen dve, tak proc to delali?
12. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
folik je vlstně to, v čem je vajíčko, takže ty třeba můžeš mít folíku víc, ale můžou být prázdné, bez vajíčka, ale to není na sonu vidět, tam jsou právě jen ty folíky, obsah oni zjistí až po odběru
12. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
peci: jo tak to mi rikala doktorka, ze na sonu vajicka nejsou videt, ze jsou moc malinke, ale ze jsou v obalu, ktery budou hlidat a az bude mit rozmery co potrebuji tak pujdou ven :slight_smile:

aha, tak to uz jsem zase o neco chytrejsi, ale ty zkratky mi davaji zabrat :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
no a to je ono a to co se hlídá aby neprasklo jsou ty folíky :slight_smile: a co máš za problém? jestli to teda chceš povědět
12. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
peci: no ja snad zadny, to manzel, spermie nejsou takovy jaky by mely byt :unamused: , takze prave, ze doufam, ze jim pomuzou a jelikoz ja bych mela byt v poradklu tak doufam, ze se to povede :sweat_smile:
12. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
a vy máte jít na IVF-na umělé oplodnění?
12. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
no pecicko, ty jsi mela bez stimulky dve ukazkovy vajicka a je mela jen ty dve vajicka se stimulkou, takze to mas super a podle me budes moct na dalsi pokus brzy, protoze jsi nestimulovala :wink:
12. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
jj, protoze manzel uz nejni nemladsi a on uz to zkousel s byvalou manzelkou, ale ta mela taky nejaky problem. takze o jeho problemu vi a rovnou nam to navrhli :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
peci: ja ziju v Anglii, tak ja to mam trosku jiny :wink:
12. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
cutce, tak to vypada, ze budes asi brzo tehu :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.