• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
jo to počasíčko Vám zavidím,protože tady an Moravě to zatím nevypadá,že by se chtělo ukázat
23. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Zazy, nestraš s počasím, jsem 45Km od Ostravy a je krásně, tak doufám, že to tak zůstane ... :grinning:
23. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Zazy no ale první měsíc máš přece tři dny zadarmo a pak 14 dní od zaměstnavatele,ne? No uvidíme co přijde za tenhle měsíc.
Test sem si ještě nedělala,jsem teprve 8den ET,tak bych chtěla ještě aspoň dva dny počkat,a taky se bojím že by mohl být pozitivní a pak bych začala krvácet... Tak chci ještě počkat jestli se mi to rozjede.
23. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
Misi, jak píšeš 3 dny nejsou hrazeny, a prvních 14 dní hradí zaměstnavatel, ale to činí nějaký 60% průměrného tvého platu, pak to platí OSSZ a to je nějakých 63 nebo 66% průměrného platu.
23. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Hm,tak to si moc nepolepším,no jo,s tím nic nenadělám...
23. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
abiog ahoj, tak to teda koukám, já když jsem přišla s tím, že pořebuji neschopenku o 10dní dřív, tak říkal, že je to ten nejmenší problém, to je divný :unamused:
23. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
Jasně je to tak jak říkáš,já už psala spíše jak jje to ty další měsíce.No jsou to prostě vydřiduši,dávat nám tak málo :slight_smile:
Aha Misi já myslela že už jsi 10 den tak to jo,já si tedy dělala testík první myslím,devatý den a byl tam takovej duch.No uvidíš,ale já si myslím,že to bude dobré a jen se zavrtávají bobísci.
23. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Peci, já bych byla dalším, já nevím 4 - 5 týdnů na nemocenské než se mi uráčí dorazit ms a než se vůbec domluvíme na termín ... A jaksi není problém u mě, jako třeba nějaká léčba, takže to jaksi nejde.
V minulém Caru mě vypakovali do práce hned po UTZ. Tak jsem s tím počítala.
23. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
krasné pateční odpoledne
u nas je taky krasně, už bylo na čase ve středu byla pekna kosa
přeju všem pekny víkend a odpočívejte a načerpávejme síly do dalších bojů :wink:
23. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vás zdrávím z proslunené Plzene, Dneska jsem byla na kontrole v nemocnici, zaplat pánbůh mám čípek v pořádku, cytologie vyšla na jedna, ale pro jistotu jdu ještě za 3-4 týdny na kontrolu, takže to vypadá, že začneme z novou stimulkou až v září, takže nebudou pupíčci v pupíku. No jo, ale hlavne, že jsem v pořádku takhle.

cibka, to je skvělé datum svatby, právě proto, že má narozeniny přítel, tak se nám to moc líbilo.
23. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
Holky neměřila jste si některá v době od transferu do testu bazální teplotu???
23. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
miši ja ne,bylo mi řečeno že to nema cenu protože ji zvyšuje utrogestan :slight_smile:
23. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Misi, kdyby jsi nepodstoupila IVF , tak bych ti řekla, jen si jí měř a kontroluj, ale v tomto případě to nemá celkem smysl. Teplota je ovlivněna mnoha věcmi, jak předchozí OPU, což je zásah do těla, tak léky, které jsi brala a bereš. Samozřejmě, že zvýšená a nejen teplota měřená ve vagíně značí těhu, ale v naších případech je to dosti scestné.

Vím, že jsi nervozní a nemůžeš se dočkat testu, ale vydrž aspoň do dne předpokládané ms, to ti hodně naznačí.
Musíme dát čas těm embryjkům, aby se pořádně zakously. :wink:
23. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
tak to jo. No nic,přestávám zkouma aa hledat na internetu a v neděli testuju,ale to špinění změnilo barvu,už na světle červenou,takže asi vím co mě čeká,ale víkend chci mít v pohodě,tak to pouštím z hlavy... Mějte se hezky a hezký víkend,má být krásně...
23. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahoj děvčátka :slight_smile:
tak co je nového?Asi nic moc...
Koubi to je skvělé,že výsledky jsou v pořádku,člověku spadne kámen ze srdce viď?Do září to uteče jako voda,tak aspoň tu vaši svatbu ještě pořádně zapiješ :grinning: :grinning:
Misi ty nerváku,já se z tebe picnu!!!!!Ale asi jsem nebyla jiná :grinning: ,taky jsem pořád hledala nějaké příznaky,naštěstí jsem nešpinila,taky bych asi vyšilovala....snad už mě nic takového nehrozí...Tak v neděli tfuj tfuj tfuj,ale to tě ještě přijdu poplivat zítra :grinning:
Dneska je nádherně a má být celý víkend,tak si to musíme hezky užít....
Jinak všem posílám pozdrav a pozitivní energii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Misi s tou teplotou to nemá cenu, zvyšuje ji utrogestan - mám ověřeno
A já jsem dnes dopadla: ze sedmi oplodnili pět, zbytek neuzrál a na třech je vývoj, ale rozhodující je zítřek
23. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
Albi držím pěstí, až mi modraj.

Evi, taky si říkám, že to alespon zapiju a s září je tu jak by kamenem dohodil, určo to uteče.
23. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
albi supre budu taky držet pěstičky
Koubovka bude léto, prezdniny utečou jako voda a zaří je tu :slight_smile:
23. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
Albi tak tři kousky jsou pěkné a určitě už si to nerozmyslí...takže kdy to vypadá na ET? :slight_smile:
Koubi jasně.pořádná kalba bude,protože pak už si pěkně dlouho nic nedáš :grinning: :grinning: a já bych si teď dala šampíčko :sweat_smile: :sweat_smile: Koukala jsem,že prodávají nealko,ale chtějí za něj 150,- ty žiďáci!!!!!!!Tak si dám neperlivou vodu a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale až bude nějaká grilovačka,tak si o koupím :wink:
23. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Já si taky myslím, že to bude dobrý, no a kdy tedy jdeš, budeš mít prodlouženou kultivaci?
To je fakt, zapít to je fajn, ale stejně to asi nevydržím a koncem srpna bych už začala se stimulkou, no uvidím, jak se domluvím s doktorama v caru a zeptám se na radu i mého gyndaře.
Nevím, jestli nealko šampanský není horší než si dát kvalitní decku alko šampanskýjo nebo vínka. :unamused:
23. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
Já si to taky myslím,ale nechci to mimčo nalejvat hned od začátku :grinning: :grinning: Uvidíme,třeba mě zase ta chuť přejde :grinning: :grinning:
Tady je zase mrtvo,jako vždycky od pátku do neděle a ještě má být krásně,tak se budeme slunit a srazíme se zase v pondělí...
Já se jdu asi ospršit a potřebovala bych i odchlupit,ale to se mi vůůůbec nechce,tak asi ještě chvíli vydržím :grinning: :grinning:
23. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jasan, taky bych tu chut ještě chvíli přemohla a pak si dala kvalitní vínko. Nedivím se, že kdo může, tak vypadne.
Já tu zítra taky nebudu, tak snad mi toho moc neunikne.
papa všem
23. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Děvčátka boubelátka,tak vám jdu popřát ten krásný slunečný víkendík :grinning: Asi zítra hodíme na grílek nějakou flákotku,už je na čase to po zimě zase rozjet :grinning: Tak ahojky všem :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
Berunky tak všem přeji krasnou dobrou noc a zítra pa,pa :slight_smile:
23. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz
Krasny den holky,dnes tu bude asi mrtvo,tak vam všem přeji krasny den :slight_smile: :slight_smile: U nas je uplně ukazkově :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Nan asi to tak bude :slight_smile:
Evik ET pravděpodobně v úterý
24. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
taky jen zdravím,je opravdu nádherně,takže nás odpo čeká grilovačka a žranice :grinning: :grinning: Hezky si užívejte sluníčka a dobíjejte energii :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
Holky píšu info pro dnešní den : máme 1x 4b, 1x 3b a 1 se zastavilo. Zítra mám zase volat. Ale vůbec mě to nepřekvapuje, zatím je to co do počtu stejné jako minulé ivf. :slight_smile:
24. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
albi dvě stačí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsi na tom stejně jako ja u nas to třetí to taky vzdalo :frowning2: hodně štěstí :slight_smile:
24. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Krásnou neděli holky !!!

Albi, bojovníčci jsou a to je nejdůležitější !!!

Dneska pojedeme asi někam na nákupy a zítra po 3 týdnech zase do práce. Moc se netěším, budu muset vysvětovat, že kolotoč dr. nekončí a zachvíli jdu na nemocenskou zas :grinning: K tomu jsem si v pátek zlomila zub, spíšu přelomila vejpůl, půlka drží a druhá se hýbe, takže musím k zubaři a tam je dlouhá čekačka.

Mějte se krásně !
25. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.