• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj děvčátka,takže TT úplně čistý,jsem 10d ET... :frowning2: Mám testovat až za 9 dní,ale Špiním pořát(od 6d ET),takže zítra asi volám do CARu,jestli mám ještě píchat agolutin a brát léky,nebo co vlastně dál... Věřila jsem tomu a takhle to dopadlo... Jsem z toho docela v prdeli!
25. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahoj Misi, jsi teprve 10 den po ET, ještě to nevzdávej, agolutin píchej dál minimálně do doby, než začneš krvácet.
Dál můžeš věřit, pač spousta holek měla pozitivní testy až po termínech testovování a důležitý je krevní test a né //.
Vydrž ještě pár dní.
Vím, že je to těžké, ale nevzdávej to.
25. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky, jen nakukuji, řešily jste tady neschopenky, taky jsem teď zvědavá, chtěla bych se s nimi domluvit na neschopence hned od začátku dlouhého protokolu, myslíte, že mi jí dají? Jsem příšerně unavená, v práci jsem skoro pořád a když ne, tak pokračuje kolotoč doma a do toho ještě malej. Dělám dvanáctky a i noční, tak se s nimi snad nějak domluvím, potřebuji si odpočinout a nabrat trochu síli. Malej si teď zlomil ve školce ruku, naštěstí to zvládá dobře, spíš trnu já, když vidím co s tou sádrou vyvádí, je to divoch. Včera jsme byli na zmrzlině ve městě a udělal nám tam pěknou ostudu. Seděli jsme v parku a malej pobíhal kolem a pak si našel takový vyvýšený kámen uprostřed parku, stoupnul si na něj a začal hulákat na celé kolo ,,Denně vožralej, denně vožralej.....,,(od Kabátů), všichni se báječně bavili, jen mi byli červení až na zadku. Tak krásnou neděli, všem držím dále palečky a myslím na vás.papapa
25. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Miši a kolik si měla embryek, třeba je to špinění od toho, že se nechytila obě, ale jen jedno, nebo tam můžeš mít hematom, to je hodně časté po IVF. Ještě to nevzdávej, testík máš dělat až za dlouho, každému se to ukáže jinak brzy.Moc držím palečky,
25. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky,krásnou neděličku :slight_smile:
Misi,ráda bych tě nějak podpořila,jak říká Abig zkus ještě doufat a rozhodne až krev....pak můžeš říct,je to v p....i!!!!A když to teď nedopadne,bude další pokus a určitě se dočkáš,jen se tomu moc nepoddávej!!!!!

Lumpi to jsou malí hadi co?Naprosto bezprostřední a ta největší bejkárna je nenapadne doma,ale tam kde je spousta lidí,ať z toho něco mají i dospělý :grinning: :grinning: Taky jsme to párkrát zažili,takovéhle peprné chvíle a můžu ti říct,nejradši bych se propadla :grinning: :grinning: ale nakonec se tomu člověk zasměje :grinning: :grinning:

Abig tak zítra do rachoty?Vůbec ti to nezávidím a hlavně ty pohledy lidí.......drž se,ať to v pohodě ustojíš...mysli na Ketík,který je tu coby dup a bude ti hned líp!!!!!

Albi ať mají dnes pro tebe dobré zprávy :slight_smile:
25. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojky děvčata i já Vás dneska zdravím,ze slunné Moravy.Albi neboj jsou to bojovníčci,vydrží to dej vědět,co mrnousci dělají.
I já toto s dětmi znám,měla jsem neteřinku venku a taky se nám stalo něco podobného,opravdu děti jsou strašně bezprostřední.
Abig zítra držím pěstičky v práci,ale bud v klidu,říkej si,že je to jen na chvíli.
Eviku ty těhulko,tak jak je,už pocituješ nějaké těhu příznaky,kolik dní jsi po ET?
Lumpi: já si mylsím,že ti neschopenku dají a vůbec když máš takovou práci,já mám taky takovou.Zkus se zeptat v caru a nebo své gyn,já mám neschopenku od své gyndařky.Ale určitě to půjde,já si nedovedu představit dělat dvanáctky,když si vzpomenu,jak jsem byla u stimulky unavená .
Miši nevzdávej to,ještě není vše ztraceno,a pokud jen špiníš a nekrvácíš,tak to ještě nic nemussí znamenat,takto mi to řekl i doktor.Ještě chvíli vyčkej,když máš testovat až 19 den a léky určitě ber,já je taky brala dokud mi to neukončili až po termínu testovaní.Uvidíš.Ale ještě je naděje
25. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
Holky taky mě napadá že možná odešlo jen jedno a jedno se udrželo :wink: ,ale už na to tak nespoléhám. Je to spíš přání..Určitě to ještě úplně nevzdávám,ještě si za pár dní jeden test udělám,ale nevidím to dobře. Bolí mě břicho,to už sice od OPU,ale teď tak jinak,jakoby vaječníky,jednou na levé a pak na pravé streně,jak kdy. A hlavně sice nekrvácím,ale špiním jasně červenou krví takže každá návštěva záchodu mě srazí trošku níž... :frowning2: Léky bych sama od sebe určitě nevysadila.Určitě pro mě bude rozhodující krev,četla jsem tady spoustu příběhů že holky krvácely a měly tast negativní a přesto byly těhu,uvidíme za čtrnáct dní... A taky si nedokážu představit,že bych měla v práci začít normálně fungovat.. :astonished: Ale myslím si že jsem na sebe byla opatrná,nedělala nic těžkého a já pro to prostě víc udělat nemůžu... Ale děkuju vám,jste hodný... :slight_smile:
25. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
Misi -to je taky možné, že se odloučilo jenom jedno. U mě to bylo tak, že jsem začala špinit a za dva dny jsem začala krvácet, tak to bylo rychlé. Ještě to nevzdávej, na to je ještě brzo. :wink:
Jinak děkuji za podporu a držení pěstí :slight_smile:
Dnes 1x 8b, 1x 10b, a to poslední co se zastavilo dneškem má 5-6 buněk , ale je a není. Tak myslím dobrý. :slight_smile:
25. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
Albi super,tak to vidíš,že máš pěkný bojovníčky. :slight_smile: Tak moc držím pěstičky na ET,kdy jdeš??
25. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
Albi to jsou krásní bojovníčci... Držím vše co doma máme :wink:
25. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
Hezký podvečer !

Albi, super bojovníčci ... kdy je v plánu ET ? Je už ti dneska lépe ?
25. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na .......-květen?
Evaav- čekání 2 IVF-květen
Albi - 22.4. OPU
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
misi.21---23---15.4 ET--------TT 4.5

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
25. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
Holky díky :slight_smile: ET až v úterý po 120 -ti hodinách
25. dub 2010 v 19:04  • Odpověz
Jé Albi, tak to budou blastocysty ... bojovníci velcí :wink:
25. dub 2010 v 19:07  • Odpověz
Abig je lépe než ve čtvrtek, ale pořád bolí, ale asi to k tomu patří. Zmátlo mě, že minule mi nic nebylo. :slight_smile:
25. dub 2010 v 19:07  • Odpověz
Abig minule jsem měla 2x 10bb po 4 denní kultivaci, zatím to probíhá nachlup přesně jako minule, taky zůstali jen dvě :slight_smile:
25. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
Albi, myslím, že to vypadá dobře .... vyvíjí se, tak jak mají.
Ty hlavně odpočívej a těš se, jak si pro ně pojedeš. Pak už budeš jen pupíčkovat.
25. dub 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahojky Nana mě sem k vám pozvala,tak jsem tu,snad můžu :wink:
Nás čeká druhé IVF za chvilku,v úterý si jedu pro léky,takže je to tak tak,protože MS čekám na konci dubna,tak jsem ráda že se to stihlo tento cyklus.
Jinak všem těhulkám gratuluju a přeju hodně štěstíčka a všem které to čeká za chvíli ale i těm co dýl držím pěsti :slight_smile: a hodně sil do boje
O víkednu bylo nádherně,hned je člověku lépe,oba dva dny jsme výletovali
zatím pa
25. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
Tak se omlouvám,ale pozvala mě Zazy :wink: ale Nanu znám taky z jiné diskuze..
25. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky
albi parada to sou sikulky :slight_smile:
atlaselka vítej jen se pridej :wink:
25. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tady se pořád spinká :grinning:
26. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahoj Atlaselko :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
Nazdárek,tak jaký byl víkend?? Nádherný počasí,ale příští víkend už má být hůř,tak uvidíme... Aspoň pátek kdyby ještě vydržel,když jsou ty čarodky,aby se mi dobře letělo :grinning:
26. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
krasny den holky :slight_smile:
Atlaselko ahojky je dobře že si přišla za nami :slight_smile: :slight_smile: jak se ti daří a jak na tom všem jsi?
Miši a co ty?
Albi zítra tě čeka ten velky den?jestli se teda nepletu :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj nan :slight_smile:
Nepleteš :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahoj Nano,včera odpoledne jsem přestala špinit,ale dnes ráno ze mě začala vycházet jakoby sražená krev,jen trošku,ale přece.Takže si myslí že proběhla menstruace,ale s jiným průběhem díky těm všem hormonům... TT včera negativní,další budu dělat až tak v pátek,ale asi to nedopadne. Pořát mě bolí břicho,ale jinak nic,ani prsa mě nebolí,jen je mám žilnatý... Příští úterý volám do Caru výsledek,tak uvidíme co krev...
26. dub 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahoj misi, no to je ale divná ms :unamused: , ještě bych určo vyčkala :wink:
26. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
ahoj holky, jak se máte pro překrásném víkendu? :slight_smile:
26. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahoj misi, jsi teď tady málo, co?
26. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Albi čekám až do krevního testu,třeba se pletu,ale vypadá to tak.. Asi dva dny jsem špinila jasnou krví,ale nemusela jsem nosit ani intimku,tak nevím... Necháme se překvapit,snad příjemně...
26. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.