• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
albi, super super super, držím pěsti!!!!!

miši, 10tý den je ještě brzo, to vím už i já. já třeba naopak měla falešně pozitivní a přitom jsem těhotná nebyla...takže tak...ještě to nech a léky určitě nevysazuj dokud nedorazí MS nebo dokud nebudeš znát výsledek krve...

Abig jak je v rachotě??? :slight_smile:
26. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
albi, jj, mišanda nějak nestíhá, celej víkend jsem lítala po venku...a když přijdu z práce, tak mám málokdy náladu znovu jít na pc...no a v práci jak kdy se sem nalousknu...
26. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Hm, bude lepší počkat :slight_smile: ale divný to je.
26. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Misando a v práci už nemůžeš?
26. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
albi, no moc ne, to záleží jestli tu za mnou sedí manažer nebo ne a dneska tu třeba nejni :-P
26. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
albi a kdy si pojedeš pro bojovníčky??? co já bych za ně dala!!! ani nevíš!!!
26. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Zítra v 13,00. JEŠTĚ BUDU VOLAT DNES, JAK SE MAJÍ :slight_smile:
26. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
ty jo :slight_smile: a pak máš na pár dní leháro :slight_smile: fakt závist :slight_smile:
26. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Myslím, že to leháro tak horký nebude :slight_smile: šetřit se budu, ale já na to ležení nejsem :wink:
26. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Jééé,tak už ses taky dočkala viď? :slight_smile: Určitě se mají dobře bojovníčci a už se na tebe těší :wink:
Holky letím vařit, pak zavolám a podám info :slight_smile:
Taky mažu dělat karboše,abych to všechno dneska stihla,po provýletovaném víkendu práce stojí... :slight_smile: A taky musím miláčkovi jí objednat košili na svatbu,ať už nejsou žádný starosti a všechno je doma...
26. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
holky, když jsme u těch výletů, nemáte nebo neznáte nějakou www stránku kde by byly rozepsaný nějaký památky nebo tak???
26. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
albi, s tím lehárem souhlas...mišanda taky moc dlouho nevydrží ležet a nic nedělat..ten jeden den to ještě jde ale druhej už se nudim...takže snad stihnu IVF teď v létě a budu si to užívat na zahrádce s knížkou a ledovou tříští :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Mišo většinou se díváme na www.atlasceska.cz... Je tam všechno a jsou u toho i mapky,tak na to zkus mrknout.
26. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
ahoj kočenky :slight_smile:
26. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahoj kočandy,
tak jsem dnes byla na další kontrole u gynekologa, tak snad nebudu muset čekat až do září na další kontrolu čípku, ohlídá si mě zatím sám a třeba tam vůbec nebudu muset, tak bychom mohli už v tom srpnu začít další stimulku, to bych byla moc štastná.
Jnak už jdu zítra do roboty, takže vás budu převážně jen číst a občas se přidát, ted ale nemám moc co k vám dodat, jen vás tak občas podpořím a pohladím dobrým slovem.
Jo a ještě jsem byla na matrice ofiko pro žádost o uzavření manželství....já se tak těším.

Albi držím palečky
Misi, ty to ještě nevzdávej
26. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky, :slight_smile:
tak jsem byla v Praze až dneska a dle očekávání pěknej humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lidí všude jako nas...o a v metru se mi udělalo pěkně šoufl,to nebude nic pro mě.....ble!!!!Zlatá naše vesnička krásná středisková a hlavně klidná :grinning: :grinning:

A jak vy po nádherném víkendíku?

Misi držím vše co mám,ať to dopadne dobře!!!

Albi a ty už zítra si jdeš pro mrňousy,to je paráda,se těšíš co?

Koubi taky dobrá zpráva,čím dřív,tím líp....tak jěště musíš chvíli v práci vydržet a pak hurá na to!!!

Mišo,tak na lehátku a s tříští ledovou jooo????Tak to bude teda mega relax!!!!!Taky už se to blíží.....

Nando jak je?Už nějaké příznaky?

Vítám nově příchozí dívčinu,teď přesně nevím jméno,myslím atlaska :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak samozřejmě špatně...je to Atlaselka :grinning: Omlouvám se..tak ještě jednou vítám :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
nazdárek Evi a co v Praze? jsi vyrazila do velkoměsta, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koubi...já taky nemám teď moc co psát, co se týče IVF, ale tak snažim se sem jít kdykoli mám čas a aspoň koukat na ostatní jak se jim krásně daří :slight_smile:

tak hlavně ať se daří v robotě a ať máš na náš ještě někdy čas!!!

ahoj peci :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Míšo jojo,vyrazila jsem do víru velkoměsta a dlouho tam zase nepojedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla jsem na sociálce odvézt papíry na soc.příspěvek....jsme takový sociálové :grinning: ,tak ždímeme ze státu prachy(no prachy,to se nedá snad ani říct)!!!!!Udělala jsem si knedlíčkovou polívčičku,tak si dávám...mňam,měla jsem na ní takovou chuť,že jsem si koupila jatýrka a masíčko a hned jak jsem dorazila,tak šlo maso do Papina :grinning: Mišo já taky nemám momentálně co psát,tak vlna informací je za mnou a teď už jich taky tolik nebude,ale snažím se taky aspoň občas nakouknout :grinning:
26. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
Peci ahojky a jak tobě se vede?Kdy že to jdeš k doktorovi?Holky já jsem opravdu dementní,vůbec nic si nepamatuju :grinning:

A Cibko tobě taky hezký den...posíláte nám sem z Kladna nějaký mraky :frowning2: :frowning2: Koukejte si to tam nechat :sweat_smile: :sweat_smile:

V sobotu jsem si na aukci vydražila naprosto úžasný těhukaťata od Nextu za 200 ,-..až dozazí,tak vyfotím a hodím do alba :wink:
26. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z pochůzek,tentokrát jsem nezapoměla na lístek na peníze jako minule,jsem holka šikovná :grinning: No a představte si,že v tý naší prdeli nemají ani v jednom obchodě rozhalenky,jen normální košile,prej si jí méme nechat ušít na míru,baba jedna... A ještě mi dala vybrat jenom ze dvou barev... :angry:
26. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
holky, tak u nás už teda exkluzivně leje!! takže meteorolové tentokrát měli pravdu...no bohužel...ale tak co, Mišanda se stihla ještě včera spálit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jí to aspoň stihne vybělat :grinning:

Evi, nj, já mám Prágl ráda na památky a na nákupy...a bydlení?...asi ne, děkuju :slight_smile: promastila bych tam v těch obchoďákách za chvíli majlant :grinning: zase jim závidim ty knihkupectví, tam bych byla asi furt... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak já si taky nepamatuju kdo co kdy má...holky, musíte se připomínat furt dokola :grinning: já teda od čtvrtka už jenom 14dní a jdu na ten svůj utz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
A sluníčko je v pédeli :rolling_eyes: :frowning2: musela jsem letět sebrat prádlo,to říkám,Cibka nám sem nahnala mraky a déšť :rolling_eyes:
26. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
Ještě že jsem od vás tak daleko :grinning: ,tady je nádherně,svítí sluníčko,na obloze ani mráček,no paráda,sednu s knížkou na balkon a ani se nehnu... :grinning:
26. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Takže nééé Cibka,ale Mišanda nám to sem posílá....když u vás je hnusně,tak ať z toho my taky něco máme že? :slight_smile: Jsem zvědavá,jak bude v pátek,to by nemuselo pršet...jdeme se švagrovou a se synovcem nějakou Pohádkovou stezku po lese,děti tam čekají nějaké úkoly a pak dostanou na hřišti buřtíka na opečení,tak ať je hezky a hlavně neprší!!!Kam vy se chystáte děvčátka?A v sobotu ať vaši chlapáci vás nezapomenou políbit pod rozkvetlým stromem...
26. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
Misi tak rychle čti,protože za chvíli to máte u vás...jde to od západu a u nás už je taky černo :rolling_eyes:
26. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
nj, vždycky to posílá Mišanda, pač to jde vždycky většinou od moře :stuck_out_tongue_closed_eyes: máte smolíka, mno.

jinak ve čtvrtek má být krásně, v pátek zase nějaká přehánčička, ale teploučko a to samý i víkend.

v pátek mišandu upálí, takže nevim, kdo jí bude v sobotu líbat :grinning:
26. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky holky dolouho sem tu nebyla, užívala sem si počasíčka. Dneska jsem byla v caru na krvi. HCG 20 den po ET 3040 jednotek. Hurá, teď čekat 14 dní na srdíčko. :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.