• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Janefa tak to je super,gratuluju... :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
holky u nás je dnes taky pršavo, přesně tak jde to od západu,takže mi v plzni už máme slivec za sebou ale už dneska asi hezky nebude.
My sme ted o víkendu měli pout ve vesnici u plzne, odkud pochází můj miláček, takže jsem byla celý víkend venku, grilovačka i proběhla, takže labůžo, dokonce mě kamarádka vytáhla i na atrakci, taková mega houpačka, která se k tomu ještě točí, no bylo mi docela blbě.....no neberte to za 7 pětek....říkala jsem si ...já kráva blbá, že tam lezu....
Dneska si ještě užiju den válenda a odpočinku a zítra to nastane.
26. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj Janef, gratulujiíííííííí moooooc, tak držím palce at se srdíčko krásně rozběhne....
26. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jo a Janef, koukej se nám zapsat do tabulky, at to máme kompletní
26. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
janefa gratuluji :slight_smile:
Evi co se týče příznaku tak mě bolí ty prsa v kuse,občas mě píchne v břuchu,ale jinak nic ,jen jsem takova unavenější.ale žaludeční příznaky žadné.už chci aby byl čtvrtek :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj Nanuš, na příznaky nedej, ty nemusí přijít vůbec.... :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ja vím,třeba je mít ani nebudu,ikdyž s těmi staršíma roštakama jsem zvracela v kuse,ale to už bylo davno :wink: :wink:
26. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
Janef taky se připojuji a gratuluji moc moc moc!!!!!!Jinak já jsem měla 21 den 3045 :grinning:

Koubi tak to jsi dobrá,že jsi šla na atrakci,já bych tam vrhla,navaluje se mi,jen to vidím,jak se to točí :grinning: :grinning: A 70 je taky pěknéééé...pak vezmi dítě na Matějskou pouť a pokud máš dětí více,tak už to chce půjčku :grinning: :grinning:

Chtěla jsem poklízet,ale asi hodím ucho,jsem nějaká vláčnááááááá :grinning:

Nando mě taky nic není,ani ty prsejčka už tak nebolí...jen někdy se mi zamotá šíša,ale nic hrozného to není....jsem zvědavá,jestli proběhne nějaké blindění :sweat_smile:
26. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
každé těhu je jiné, takže by to nebylo divný ne?
26. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
Evi, já nebyla na atrakci tak deset let a zase hodně dlouho nepůjdu, myslím, že možná dá-li bůh s naším prckem tak max na nejaký detský atrakce, jo vlastně ještě labute proběhli s malým našich známých, jsem zase trnula, aby se moc nenahýbal.
Ty pálky, co za to chtejj jsou taky krása, na matějský to je ještě asi horší co? tam jsem nikdy nebyla.
26. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
Dala jsem do albíčka fotečku mého domácího mazlíčka,tak jukněte jestli chcete... :wink:
26. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
Taky me napadlo založit albíčko, jen mě a mýho budoucího manželka (je to tak hezky zni...manžel) asi tak před rokem na víkendu pod stanem na orlíku
26. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
Koubi já jsem tam taky už dlouho nebyla,ještě když byla Bára malá,ale dovedu si to představit.Atrakce minimálně 100,-je to hrůza...spousta lidí tam vážně s dětmi nemůže,protože by je to zruinovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misi jdu se mrknout,na tvého mazlíčka :slight_smile:
26. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
Misi, fotečku jsem nenašla :confused: :confused:
26. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
Evi , to je pravda, radši nam nejít, nebo si připadat jak chudá příbuzná....
26. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Koubi je to úplně poslední fotka
26. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz
Joooo, už jsem to našla, nevěděla jsem, že to budeš mít mezi všemi temi fotkami k miminku.
Ty máš takovýho papoucha? Já moc ptáčky nemusím, vždycky jsem se jich bála... :slight_smile:
26. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
To je pravda taky jsem to mohla dát jinam :slight_smile: Napravím.. Náš je hodnej a když zlobí,tak ho prostě zavřu do klece,on se naštve,otočíse k nám zády a je na chvilku klid... :slight_smile:
26. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
Tak to jo, kdyžje kam ho zavřít, ale nediv se mu,že se naštve.
26. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
misi je moc pěknej :slight_smile:
26. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Misi, mohla bych na tebe mít jednu takovou vlezlou otázku? Jen by me zajímalo, že ste se s přítelem rozhodli mít mimi tak brzy. Ne že by mi to vadilo, jelikož mi chceme mít mimi už od mých 21, takže jsem spíš ráda, že nejsem sama, kdo ho chtel už tak brzy. Ono když pořád slyšíš, jak jsme ještě mladí a jak máme dost času....blablabla
26. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na .......-květen?
Evaav- čekání 2 IVF-květen
Albi - 22.4. OPU
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
misi.21---23---15.4 ET--------TT 4.5

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
26. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
Koubi u nás to začalo tím,že jsme koupili byt a odstěhovali se od rodičů,no a pak jsme začali jaký by to bylo pěkný nebýt na další vánoce už jen dva a bylo to... Jsme oba nejmladší ze sourozenců a chtěli jsme jako první,no a jak už to tak bývá,tak nás všichni předběhli :grinning: A teď s tím máme takové trápení,ale mě dr řekl,že kdybych přišla třeba za pět let,že už by mohlo být pozdě,tak jsem ráda že jsme se takhle rozodli... Však se jednou dočkáme... :wink:
26. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
Děvčátka u nás už chčije a bouří,tak vám pěkně děkuji za krásné počasí :slight_smile:
26. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
A Čiko už má své album :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
u nas ještě ne,ale sluníčko šlo pryč chjooooo :slight_smile:
26. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
Misi, tak to je tak nejak podobne, my zase už jsme spolu už devet let a společne bydlíme už pet let. Tyky si myslím, že čekání a trápení už bylo dost a čekat se mi už taky nechce.
26. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
Kdo je číko?
26. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
Čiko je ten náš papoušek... A jediné co se za rok naučil je ČIKO ČAU a NENENE :grinning: Asi jsem špatná učitelka
26. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
ježíš, já jsem dneska nejaká natvrdlá :slight_smile:
26. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.