• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Koubi a k těm řečem o tom že jsme mladý... Mě to vždycky hrozně rozhodilo,protože jsem věděla že mám nějakej problém,když jsem neměla menstruaci,ale věděli jsme to jenom my dva. A když jsme jeli k rodičům tak to bylo pořát jen,nebuďe hloupž,užívejte si ještě pár let,děti budete mít potom... Takže jsem pak měla akorát depku. Já to dlouho nikomu nechtěla říct co nás čeká a jestli půjdeme po druhé,tak to neřeknu vůbec. Mamka mi teď pořát volá jak mi je.. Myslí to dobře,ale co jí mám pořát povídat,když mám sama strach jak to vůbec dopadbe...
26. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
Jo me to taky nebaví,pořád nekomu vysvetlovat, že proste díte chceme a hotovo...když to nejde ted, tak jak by to šlo za pár let. Asi to taky nikomu neřekneme až začneme s druhou stimulkou, stejne, jako sme nikomu neřekli o svatbě. kdyby to zase nevyšlo, tak už nemám nervy na to to někomu vysvětlovat a jestli půjdu na rizikový, tak ze začátku řeknu, že mám problémy se zádama a hotovo..... Vymyšlený to je dobře, jen aby to taky tak hezky vyšlo
26. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
Misi, to jsi ty co se budeš vdávat vid? vy to budete mít ale se vší parádou co? A tešíš se?
26. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jojo,máme to už za chvilku,první vikend v červnu. :slight_smile: Je to tři dny po mých narozkách tak prý aspoň nemusí vymýšlet žádný dárek :grinning: Máme klasický obřad ale pak jen oběd,rozkrájí se dort ke kávě a pak už chci být jenom s manželem. Kdyby bylo po mém tak to uděláme jako ty,ale... Bohužel spousta lidí nechápe ani to jak to budeme mít my,a řeči typu to nás potom pomluví mě přestávají bavit. Nikdy jsem nechtěla svatbu klasickou,s tancováním do noci ale prostě aby to bylo hezký pro NÁS!! A co je hezčího než být sami... :slight_smile:
26. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
holky, já sem vždycky kouknu a tady nokdo a když pak později zapnu koníka, tak nestíhám dočítat, jak vy to dělate? :wink:
26. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
ahojky holky,

jak se tu mate? jenom hlasim, ze dneska jdeme k te doktorce, tak snad nam to IVF udelaji ikdyz jsem ty kila neschodila :cry:
26. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
Holky tak jsem volala do caru a 4-tý den kultivace to neevidují :confounded: , tak se to dozvíme až zítra na místě.
26. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
Peci a tz jsi ještě u doktora nebyla, že? Kdy půjdeš a jak jsi to vymyslela s neschopenkou.
26. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj všem díky za přivítání,teda vy jste toho napovídali,mě nějak blbne počítač,pořád sám restartuje i několikrát za sebou,už mě to s... pak zas třeba chvíli jede a pak zas,ted se modlím,abych stihla napsat příspěvek,protože se mi to už jednou stalo...
Nana daří se dobře díky,a za chvilku budu stimulovat,zítra si jedu pro léky..
Albi na zítra držím pěsti,budu na tebe myslet
Janefa gratuluju moc..
Misi pěkněj mazlíček.my měli kočku Čika :slight_smile: ještě když jsem bydlela u našich,ted mám Terinku králíčka :wink:
tyjo ty se budeš vdávat,červen je hezký měsíc,já vůbec nevím jeslti se toho dočkám :grinning:

Chtěla jsem jít odpo k obvodákovi vyřídit si předoperační,zítra ráno asi na krev a mě se vůbec nechce.je tam do pěti,ale ted se tak zatáhlo,je černo a prší fuj,ale oni to uhodli.Doufám že zas bude hezky,víkend by mohl

hezký den
26. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
Cutce co je to za blbost s těma kilama,to jako opravdu ju,to jsem nikdy neslyšela.To mě by taky asi nepustili :grinning:
26. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
Cutce já bych tam u vás teda taky rozhodně neprošla... Je to podle mě akorát deptání v takové těžké chvíli... :angry: Stačí že máš nervy z IVF,natož když do tebe hustí že máš zhubnout...
26. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
misi; diky, ale predstav si, ze o vaze nebyla ani zminka. Sestra nevedela, kde ji hlava stoji tak se na to asi vyprdla :grinning:

Jinak ted v nedeli mam dostat MS a ve stredu jdu na vnitrni scan a nasadi mi hormony a rikala, ze 17.5 by mely byt vajicka dobry k odevzani a 20.5 by mely jit zpet :grinning:
26. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
ahoj holky
ani vás nestíhám dočíst
eviku ja mraky neposlala rano kdyz sem byla s psíkem venku bylo to na kratasy asi tak kole 10 a kdyz sem jela ve 2 do prace tak sem myslela ze se vratim pro teplou bundu
jinak ja na čáry nikam nemuzu jsem v praci do 23 :frowning2: a pak uz teda fakt nikam nejdu :frowning2:
jo a zítra razim do gennetu na kontrolu a konzultaci tak jsem zvedavá co bude dál
opatrujte se kočky kůn s vámi
26. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj hollky...
Tak to je supr cutce,to uteče jako voda a budeš je mít v bříšku... :wink: Mě ta stimulka utekla strašně moc rychle..
JInak mě hrozně zlobí ten zadek rozpíchanej tím agolutinem,ještě že už je to jenom pár dní,to už vydržím,ale když mě to začne svědit takhle někde v obchoďáku,no super...
A taky to špinění neustává,je pořát stejně slaboučké,nezhoršuje se,nezlepšuje se... Jsem 12d po ET už je to 7 den co špiním:frowning2: Už abych jela na tu krev,tahle nejistota je hrozná... Aspoň budu vědět na čem jsem...
27. dub 2010 v 07:45  • Odpověz
Jo a Koubi prosím tě ty si psala že jsi měla taky Agolutin. Špinila si taky nebo si to měla bez problémů?
27. dub 2010 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko po denší době se zase hlásím,zdravím všechny těhulky a samozdřejmě i nás snažilky.
Tak za týden konečně už se dozvím co a jak tak se i troch těším i bojím,ale to k tomu hold patří :slight_smile:
misi21 proč si vlasně pícháš ten Agolutin,já ho dostávala jen když nepřišla mrcha
27. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
Bylo mi vysvětleno že na udržení,ještě s dalšíma lékama
27. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
dobré ranko holčiny
misando, eviku salop peci a ostatní jak se vede :wink:
27. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahojky kočky,je tady nějak mrtvoučko :grinning: :grinning:

Albi tak dneska si jedeš pro mímísky,možná už je máš u sebe,nevím na kolikátou jsi psala,tak ať se hezky zavrtají a nepustí :slight_smile: :slight_smile:
Cibi tobě držím palečky také,ať to v Gennetu dobře dopadne :grinning:

Misi už to uteče a budeš vědět,je to hrozný,to čekání......

Evaav tak se ti to už taky blíží,jak to začne,tak už to pak frčí,teda stimulka,čekání na testík už se zase vleče... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Je fakt že je tedy mrtvoučko holky se určitě někde toulají :slight_smile: U nas je pěkně sluníčko svítí tak to je super :slight_smile:
Eviku jak se cítíš?ja dnes rano měla nějakou žaludeční nevolnost,vím že kdybych vstavala třeba v 5hod tak už zvracím,ale že vstavam později tak se to nějak da přežít,musím si vzít vždycky kousek rohlíku a je to dobry :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
holky jen se chci zeptat, delali vam vnitrni scan mezi 2-4 dnem MS?
27. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
Cutca mě ne,mě dělali těsně před MS a pak až v průběhu stimulky,asi 5 dní před OPU,jinak mezi 2-4 mi braly krve
27. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
no ja prave jdu a prijde mi to zvlastni, ale rikala, ze chteji vedet, jak to tam vevnitr vypada :sweat_smile:
27. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
me to prijde strasne moc rychly, ze za 5 tydnu si budu delat tehu test, ale jsem strasne stastna :grinning:
27. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
tak jsem doma od doktora, zítra začínám brát nějaké léky na podporu vaječníku, čekám na ms, a od 2dne beru glostík a o den později k tomu začíná píchat jiné injekce než jsem měla
jinak tady na ty injekce, co jsem píchala nebyla vůbec žádná reakce spíš opačná :frowning2: jsem asi nějaká divná :unamused:
27. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
peci: tak hlavne, ze se na to prislo a zmeni ti je :wink:
27. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
ahojky cutce-no já to ořvala a fakt z toho byla marná, měla jsem jen jedno vajíčko a to se ani neoplodnilo, protože nebylo dozrále, myslela jsem, že mě odvezou :unamused:
27. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
Peci a to máš další stimulku tak brzy po sobě?
27. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
peci: hlavu vzhuru, ted kdyz uz vi, kde je problem tak to pujde :wink: a budes mit vajicek na rozdavani :wink:
27. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.