• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
misi-jo,jo hned, nevím jestli proto, že jsem neměla žádnou reakci nebo nevím
27. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
Peci tak to ti závidím že můžeš začít hned... Neboj,teď už to určo vyjde... :wink:
27. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
misi-já už bych to asi potom vzdala, opravdu na to nemám psychicky, tak dpufám, že to vyjde.
a s tím, že to bude hned jsem ani nepočítala, ale věřím, že ví co dělá a kdyby to nebylo vhodné, ak by do toho určitě nešel
a jak jsi na tom ty?
27. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
No já nic moc,pořát špiním,Už 7 den,takže na prd :cry:
27. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Peci tak čtu dobré zprávy od tebe....parádička,že začínáš skoro hned :slight_smile: Tak teď přeji menší množství,stačí klidně 1-2 vajíčka,ale zato super kvalitní,aby už jsi se taky dočkala a konečně to vyšlo!!!!!!!

Nando já jsem pořád OK,po ránu je mi trochu divně,ale jak do sebe natlačím kousek jídla,tak to přejde...ale teda se zácpou pořád problémy a začínám snad kynout :grinning: :grinning: všechno mě tlačí,jak nejsem doma v teplákách a musím si vzít kalhoty,tak mě škrtí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To budu zase vypadat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako vorvaň!!!!!!! :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
a test? a to je právě ono, já tak strašně potom trpím, jako každá tady, když to skončí špatně
27. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
Co já bych dala za to vypadat jako vorvaň :wink:
27. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
eviku-děkuji moc :slight_smile: jsem ráda, ani jsem nepočítala s tak super zprávičkama a aspon mě to mile překvapilo :slight_smile:
27. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
Test v neděli negativní,dneska taky negativní... A ted už budu testovat až toho 4.5,nemám na to nervy furt prohlížet jestli tam není duch a co si budeme povídat,pak už vidím čárku i tam kde není...
27. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
misi vydrz to, takhle se nervujes vic :unamused:
27. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
misi-tak tohle opravdu moc dobře znám, proto ted přísahám, že testovat nebudu vůbec a půjdu až na krev, nestojí to totiž za to
27. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahojda všem:o) Tak teď tu s váma budu snad častěji :grinning: Jsem doteď nějak nestíhala.
Ale hlásím teda pokrok. Včera byl KET :slight_smile: Zavedeny dvě krásný blastocysty, prý jsou to megabojovníci, tak snad se jim u mě bude líbit. a teď už na Vás snad budu mít více času. Ještě jsem musela dodělávat práci,abych jim to mohla poslat.
Jinak zdravím nově příchozí. Těhulkám přeju příjemné těhulení. Čekatelkám na // a na IVF a vše ..pevné nervy :wink:
27. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
ahojky salopko,
velká gratulace, tak ted jenom odpočívat a hladit pupík :slight_smile:
27. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
Peci já to zkoušela spíš kvůli tomu špinění,ale nečekala jsem že je tam hned objevím,takové štěstí já nemám,a už to není taková dlouhá doba ,tak se necháme překvapit,stejně s tím nic nenadělám...
27. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
misi-však jo, ale to si neumíš představit, co mi vždycky při tom testování dělalo srdíčko, já myslela, že mám infarkt a že mi vyskočí, jakej jsem měla neskutečnej bušák, prostě hotovo
27. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
peci: díky moc..jen to čekání te´d bude stát za to:o) už chápu jak jste se cítily
27. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Ale teda dost jsem se po tom prvním testu uklidnila,ikdyž byl negativní,tak aspoň jsem to viděla na vlastní oči...
27. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
salopko-zvládneš to, jsi holka šikovná, jen se zbytečně nenervuj a hlavně netestuj dřív, než máš :slight_smile: chodíš do práce nebo jsi na PN?
27. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
peci: snažím se na to moc nemyslet.:o) jsem doma na PN, páč v práci jsou děsný stresy a tak mi doktorka říkala,že mám raději zůstat doma. Ale stejně ještě pracuju i z domu. A je prvda, že zatím jsem nějak neměla ani čas. Páč včera jsme dorazili až večer a dneska jsem toho měla hodně na zařizování. A jak jsi na tom ty? kdy jdeš?Promiň že se ptám, ale nějak jsem to nestihla všechno dočíst.
27. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhé době vás zase zdravím, dneska jsem byla na konzultaci před 2.IVF...no a teda zatím jediný, co jsem se dozvěděla, bylo to, že to celý vypukne asi kolem 18.5. a budu stimulovat Puregonem...měly jste ho některá a jaký výsledky jste po něm měly? Kolik jste měly vajuch? Dík
27. dub 2010 v 11:37  • Odpověz
Tak koukám,že se nám dobří holubi začínají vracet :grinning: :grinning: Salop a Ifet :slight_smile:
Salopko tak ti ze srdce přeji,aby to dobře dopadlo,když jsi chuděro musela tak dlouho čekat,tak ať jsou na testíku maga dálnice....jestli tedy budeš testovat,ono se to hezky říká,že nebudu,ale já osobně jsem srágora a nevydržela bych do krve....je pravda,že jsou to nervy,ale i tak :wink:
Ifet stimulka klepe na dveře,paráda!!!!!Puregon jsem neměla,tak bohužel nevím,ale měla jsem Gonal a to je něco podobného si myslím......vajucha určo nějaká budou neboj......nezáleží na kvantitě,ale na kvalitě,tak raději méně,zato super kvalitky :wink:

Zase to tady trochu ožije.......
27. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Mno musím se konečně zase zapojit do debaty:o) Kují evi...jako ten pocit je děsně krásnej. Už jen prostě kam jsem došla, po tom všem.:o) Testovat mám 15. a na UTZ a krev mám jít 21.Tak snad to do toho 15. vydržím:o)
A jakpak se cítíš ty evi?
27. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky, ahoj salopko :slight_smile:
tak huraaaa, už je to tady. Tak vidíš, kdo si počká, ten se dočká :wink: budu držet palce.
27. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
No jo, vracejí...ale doufají, že v týhle diskuzi už jsou naposledy a pak půjdou na nějakou těhotenskou :grinning:
No já měla při 1.IVF Gonal 225 IU a měla jsem 10 folíků a 7 oocytů, ale jen tři zralý, tak proto změlili Gonal na Puregon a přidají prej něco na dozrání...on doktor říkal, že prej když je chyba na straně muže, tak se snažej z ženy dostat těch vajíček víc, protože jich po oplodnění asi víc pomře, páč ty spermie jsou nevyspitatelný...tak jsem na to zvědavá...
A co ty Evi, jak to jde?
27. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
ahojda borůůvko:o)jooo...snad se to čekání vyplatilo :slight_smile: díky moc :slight_smile: i já tobě budu držet pěstičky, aby to konečně klaplo :wink:
27. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
solopa moc gratuluji k mimískum tak si je hýčkej :slight_smile:
Pecinko tak to je super zpravička jen tak dal :slight_smile:
Eviku ja s tou zacpou taky strašně bojuju je to hrozny občas si musím dat ten čípek když už je to akutní no co ti mam povídat :slight_smile:
Ifet ja mela gonal takže zkušenosti nemam a taky jsem jedla prednison :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
zdravím všechny zbývající kočenky :slight_smile:
salopko, já od zítra beru ty tablety na ty vaječníky a 8bych to měla dostat, takže potom začnu se stimulkou
27. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
nani a jak se daří tobě, kdy jdeš na nějakou kontrolu?
27. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
nana: díky moc:o)hýčkám :wink: jinak na zácpu je prý dobré vypít na lačno skleničku vlažné vody
Holky kdyby to bylo jenom o tom hýčkání mimísku v bříšku,to by byla paráda... To by byla samá těhule...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.